Uniek Oranjefestival bij De Foresters! 't Glasboetje bestaat 5 jaar Leerlingen van het Pauluskindcentrum lopen voor Ghana Juni: gratis proeflessenmaand! Bijeenkomst voor Vertrou- wens(contact)personen U j, a1 V J J ra UITKIJKPOST 25 MEI 2022 17 O Meld jij je ook aan voor het Oranjefestival? Foto: aangeleverd O Wil jij gitaar leren spelen, neem dan een gratis proefles. Foto: Freepik.com O Er is een prachtig bedrag opgehaald voor Ghana. Foto: aangeleverd HEILOO - ‘t Glasboetje bestaat 5 jaar en daarom is het volgende week feest! O Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen in het atelier en de winkel. Foto: Richard Marieke Oranjefestival Foresters werkt in de organisatie van dit gratis Oranjefestival samen met de KNVB. Om de verenigingen te ondersteunen bij het werven van nieuwe leden bij de jongste jeugd, heeft de KNVB een speciale activiteit uitgewerkt voor de verenigingen. HEILOO - Zoals ieder jaar hebben de leerlingen van het Pauluskindcen trum zich op de dag van de Koningsspelen weer ingezet voor het goede doel: Resourch Link Foundation in Ghana. Afgelopen week werd de opbrengst bekendgemaakt en een cheque overhandigd van 3.790,05. Opnieuw een resultaat om trots op te zijn. Ben je nieuwsgierig naar het mooie ambacht glas-in-lood? Misschien wil je het laten maken of zelf leren? Op dinsdag 31 mei, donderdag 2 en vrijdag 3 juni tussen 10.00 en 15.00 uur is iedereen van harte welkom om, geheel vrijblijvend, een kijkje te komen nemen in het atelier en de winkel. HEILOO - Ieder seizoen vinden veel jonge meiden en jongens hun weg naar de lokale voetbalvereniging. Zij gaan daar genieten van veel voetbalplezier, samen met hun vriendjes en vriendinnetjes. Om geïnteresseerde jongens en meiden van 4 tot 12 jaar oud de kans te geven de vereniging te leren ken nen en te ontdekken of voetbal een leuke sport voor hen is, organiseert De Foresters op zondag 12 juni van 10.00 tot 12.30 uur een uniek Oranjefestival op De Egelshoek. In het atelier wordt werk in opdracht gemaakt. Hier worden ook work shops en cursussen gegeven. Je kunt er ook werken aan je eigen project. De spelers van Oranje en speelsters van de Oranje Leeuwinnen onder steunen deze festivals, ook zij zijn namelijk ooit begonnen als jong meisje of jongen bij een van de loka le amateurverenigingen. Zij erken nen het belang van veel sporten en bewegen op jonge leeftijd en stimu- Je vindt ’t Glasboetje aan De Hoefs mid 24 in Heiloo. In de winkel vind je een uitgebreide collectie glas, lood en gereedschap pen. Er zijn de hele week mooie kor tingsacties en bij iedere aankoop krijg je een leuke attentie. Natuurlijk is er ook iets lekkers. Houd hiervoor Facebook en Instagram in de gaten. Of meld je aan voor de nieuwsbrief. Op www.glasboetje.nl vind je meer informatie. leren dat veel jonge kinderen gaan voetballen bij een vereniging. Hun voetbaldroom is immers ook ooit op deze manier gestart! Nadat iedereen ’s ochtends genoten had van het ontbijt en de spelletjes werd er ’s middags gerend. De spon sorloop is een traditie geworden op het kindcentrum en levert ieder jaar een mooi bedrag op voor het project in Ghana. De stichting Resourch Link Founda tion helpt al jaren scholen in Ghana met voorzieningen als schriften, boeken, pennen, toiletten en wa terputten. Vorig jaar is van de op brengst een waterput geslagen. Ook dit jaar hebben de kinderen weer een prachtig bedrag bij elkaar gelopen, daarbij aangemoedigd door vele va ders, moeders, opa’s en oma’s en natuurlijk door Jan en Ina Bras van Resourch Link Foundation. Zaterdag bij De Egels: De Foresters 1 - Wieringermeer 1 en Hollandse middag/avond vanaf 14.30 uur! Deelname is gratis, aanmelden is wel noodzakelijk en kan via www. vrijwilligersacademiebuch.nl Voor vragen, neem contact op met Sigrid Wijsman, Vrijwilligers Infor matie Punt Heiloo en Uitgeest: 06 48500912. Woensdag 1 juni 19.30-21.00 uur Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo Wil je weten wat de kinderen en jongeren in de musicalgroep doen? Kom dan naar hun voorstellingen (gratis entree): op 14 juni treedt om 16.00 uur de minimusical groep (6-9 jaar) op met ‘Ja Zuster Nee Zuster’ en op 21 juni de Musical- productiegroep (9+) met ‘Sjakie en de Chocoladefabriek’ om 17:30 uur. Voor proeflessen en meer info: www.muziekendansschoolheiloo.nl Natuurlijk kun je ook een keer mee doen met danslessen. Meer informatie of vragen Mocht je meer informatie of vragen hebben kan je altijd met HJO Jeroen Smit contact opnemen. Dit kan door te mailen naar hjo@deforesters.nl of te bellen/WhatsAppen naar 06 52403333. Gedurende 20 minuten maak je tij dens een muziekles kennis met de docent en mag je het instrument uitproberen. Let op: veel docenten zitten behoorlijk vol, dus hoe eerder je je aanmeldt voor een proefles en voor muzieklessen volgend seizoen, hoe meer kans je hebt op een plekje volgend jaar. Muziekles is trouwens voor alle leeftijden! Wij geven les ‘op maat’. Kun je als volwassene bijvoorbeeld niet elke week, over weeg dan om een 10 rittenkaart te nemen en overleg met de docent wat de mogelijkheden zijn. Ben je ouder dan 12 jaar en wil je gaan voetballen? Stuur dan een e-mail naar meetrainen@ deforesters.nl en train vrijblijvend een paar keer mee. toegankelijk voor VCP’s en vertrou wenspersonen van vrijwilligers organisaties en verenigingen in de BUCH-gemeenten. Aanmelden Aanmelden voor de activiteit is heel makkelijk. Op het platform www. knvb.nl/alsoranje staan alle Oran- jefestivals vermeld en wanneer je zoekt op De Foresters komt het Oranjefestival naar voren. Daar vind je de mogelijkheid om je in te schrij ven en vanuit de club volgt dan een bevestiging en daarna meer infor matie over het Oranjefestival. HEILOO - Het Vrijwilligers Informatie Punt organiseert een Bijeenkomst voor Vertrouwens(contact)personen. HEILOO - Wil jij een instrument gaan bespelen, dansen, meedoen in een musical of zingen maar wil je eerst eens kennismaken met een docent? Neem dan een gratis proefles in juni of kom naar een voorstelling. De Vertrouwenscontactpersoon (VCP) is het onafhankelijke aan spreekpunt binnen de organisatie of vereniging als vragen, vermoedens of klachten bestaan over alle vormen van ongewenst gedrag, van pesten, discriminatie, seksuele intimidatie tot matchfixing of dopinggebruik. De ervaring leert dat veel VCP’s op zoek zijn naar de juiste manier om gesignaleerde vraagstukken zo goed mogelijk af te wikkelen. Tij dens de bijeenkomst gaan we in op het uitwisselen van ervaringen en deelnemers kunnen cases aandra gen ter bespreking. De workshop is I Jbm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 17