Concours Hippique Heiloo >os Afzwemmen Zwembad Loos Inschrijving Kinderfysio Nelissen Tannes Jeugd geopend! Heilooër Auke Nederlands kampioen dubbeltwee Prijzenregen judoka's Dojo 't Loo ftï H - V UITKIJKPOST 1 JUNI 2022 15 3 Kinderen mogen ook zelf een rondje rijden. Foto: Archief Uitkijkpost O Gunnar (l) en Auke (r) zijn blij met hun kampioenstitel. Foto: aangeleverd I O Deze toppers haalden hun diploma. Van harte gefeliciteerd! Foto: aangeleverd De schitterende accommodatie van HS Heiloo aan de Zeeweg vormt dat weekend het decor voor deelnemers en bezoekers die genieten van de kunsten van ruiters, amazones en Joyce begon de dag met twee winst- partijen waardoor ze kampioen werd. Maarten won vier wedstrijden in zijn poule en werd hiermee on geslagen kampioen. Jorne Reitsma stond drie partijen goed te knok- Springend, duikend en rollend van de kant lieten de kinderen hun kunsten zien aan het meegebrachte publiek. Na een groot applaus mochten de volgende kinderen hun welverdiende diploma in ontvangst nemen: Diploma A: Eva Kersten, Julia van Ingen, Anne Fleur Hollenberg, Ta tum Tuin, Jonne Crombach, Lauren Crombach, Anne van Langen, Juna van der Hoek, Isa Boks, Noud Bee- repoot, Bor Niekoop, Tahmer Ha mad, Jill Bakkum, Sky Boereboom, Maud Vader, Leyla Koster, Robin van den Berg, Arsalan Lmar, Tesfalidet HEILOO - In het weekend van zaterdag 4 en zondag 5 juni geniet de ge meente Heiloo tijdens het jaarlijkse concours hippique weer van paarden sport in de breedste zin van het woord. HEILOO - Op zondag 29 mei werd in Oosthuizen het West Fries judo- kampioenschap gehouden, waaraan 13 judoka’s van Dojo ‘t Loo hebben meegedaan. Diploma B: Felix Larsson, Fithawi Brhane, Masumah Hakimi, Esme Heinz, Anais Heinz, Huub Molenaar, Warda Hendawie, Floortje Kat, Lo- jayn Darbi, Noor Lenderink, Floris Bos Eijssen, Tim Smit, Maas van der Meer, Dani Andriessen, Youri Boots- ma en Otis Lenderink. hun paarden en pony’s in verschil lende disciplines. We noemen de dressuur (zowel individueel als af deling) en het springen, maar er is ook een kür op muziek. Deelnemers- ken en werd uiteindelijk derde. Jitse werd na vier winstpartijen onge slagen kampioen. Sebastian ging hard aan de bak en wist een par tij te winnen. Jim won drie van de vier wedstrijden en werd hiermee Aklilu, Melle Sombroek, Fiene van der Meer, Jacob Noijen, Olivier van Elst en Emma Smit. Diploma C: Elisa Dekker, Freek Hoog land, Evi Lute, Ewoud Bakker, Anne- mijen Bakker en Anouk Zwart. rijden een vrije proef waarbij meer dere verplichte onderdelen worden getoond. Een kür op muziek is veel meer dan een proef met muziek. Want wat je in de ring laat zien, moet ook tot uiting komen in de muziek! Een goede kür is daarom niet alleen een feest om te rijden, maar vooral ook om naar te kijken en te luisteren. Je kunt immers de sterke punten van je paard laten zien met oefeningen op de muziek van jouw keuze. Speciaal voor de jongere ruiters en amazones (6 tot en met 13 jaar), zij die nog niet oud genoeg zijn om aan officiële wedstrijden mee te doen, is er een Bixie-wedstrijd. Dat is een leuke manier om kennis te maken met de wedstrijdsport en het op doen van ervaring. Kinderen die zelf een rondje willen rijden mogen dat doen onder begeleiding van Stal De Meijerij in Uitgeest, die met enkele pony’s op het terrein aanwezig is. Er is een gezellig strodorp waar van alles te koop is. Wie nog een kraam (non-food) wil huren kan zich mel den bij Kim Thijssen (06-51302402). De toegang is geheel gratis en er is voldoende parkeergelegenheid ach ter op de wei. tweede. Sven won in zijn poule twee wedstrijden en mocht hierdoor naar de kruisfinales. Hij behaalde hier de derde plek met een goede heupworp. Sam werd tweede, hij won twee van de drie wedstrijden waaronder een tje met een goede heupworp. Liv won drie van de vier wedstrijden en haalde ook nog revanche tegen een van de judoka's waar ze eerder van verloren had. Daarmee werd ze kampioen. Niels stond ook goed te knokken, hij won twee van de drie wedstrijden en werd zo tweede. Teun kon helaas geen potje winnen, maar was wel enthousiast aan het knokken. Ebbe werd in zijn poule met vier gewonnen wedstrijden on geslagen kampioen. Maurtis won in zijn poule drie van de vijf wedstrij den en eindigde op een welverdien de derde plek. Zet de datum in uw agenda. Locatie: Concours HS Heiloo. Tot dan! Na hard gestreden te hebben in flink wat wedstrijden, keerden een tevreden coach en blije kinderen terug naar Heiloo. Het jaarlijkse tennistoernooi wordt ook dit jaar weer georganiseerd. Van 18 tot en met 23 juli is het zover op het prachtige tennispark van TV Het Vennewater in Heiloo. Roeiend voor de Alkmaarsche Roei vereniging maakte dit duo er een een zeer spannende wedstrijd van die zij door een sterke eindsprint wisten te winnen. Binnenkort volgen er nog meer be langrijke wedstrijden voor deze sportman uit Heiloo die daarmee een grote kans maakt om voor Ne- HEILOO - Nu de lente in volle gang is, begint het welbekende Tannes-gevoel alweer te kriebelen. Deze editie van Tannes Jeugd heeft als thema ‘boerderij’ en belooft een groots spektakel te worden! Er zul len superveel spannende tenniswed strijden worden gespeeld, maar dat is niet alles. Doe mee en heb plezier op de stormbaan, de drukbezochte derland uit te komen op het wereld kampioenschap U19 in Varese, Italië. De ARZV in Alkmaar weet de afge lopen jaren steeds meer toproeiers uit de jongste geledingen naar voren te brengen op internationale toer nooien. Ook de meiden Pien Eijskoot en Sunny de Haas uit Alkmaar wis ten samen Nederlands kampioen te worden. superclinics, geniet van een BBQ- avond en nog vele andere leuke activiteiten. Inschrijven kan tot 1 juli via www. toernooi.nl. De commissie heeft er ontzettend veel zin in en hoopt jullie te zien tijdens de eerste week van de schoolvakantie! Datum: 18 tot en met 23 juli Locatie: Het Zevenhuizen 54 1852 JC Heiloo HEILOO - Zaterdagochtend 28 mei was het weer zover. De kinderen stonden al vroeg klaar om hun zwemdiploma te gaan halen. HEILOO - Afgelopen weekend werd het NK-groot geroeid op de Willem-Al exander Baan bij Rotterdam. Heilooër Auke Kloosterman (18) wist samen met zijn partner uit Groningen, Gunnar van den Hoogen, het Nederlands kampi oenschap te behalen in de dubbeltwee. 3 Supergoed gedaan jongens! Foto: aangeleverd [raiiortsi FT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 15