Activiteiten in Hoeve Overslot Samen koken in Egmond aan den Hoef Sanne Koopman naar Feyenoord Vrouwen 1 Tekst: Pauline de Vries Zondag 19 juni The Blouzz (blues). en SC I. Als talentvolle voetballer heeft ze nu vier jaar op het hoogste voetbal - en buitenland en meenemen naar aankomend seizoen. voor een nieuwe uitdaging. Gelukkig Erato Egmond zingt voor Oekraïne Boekenmarkt PostaanZee Aanstaande zondag 5 juni speelt Rockoustic in de oude hoeve met de mooie akoestiek. De twee gitaristen en een zangeres spelen unplugged covers van Soundgarden, Chris Cor nell, Alice in Chains, Stone Temple Pilots, Pearl Jam, Radiohead, Kate Bush, Tori Amos, Fleetwood Mac en nog veel meer. Zaterdag 11 juni Hoeverdorpsfeest met van 13.00-17.00 kunstmarkt. Zondag 12 juni Wies en de Liefde (poëtische Nederlandstalige pop muziek). Deur open vanaf 15.00 uur. Kom op tijd want vol=vol! De voorstelling is van 16.00 tot 18.00 uur met een pauze De toegang is een vrijwillige bijdrage naar draagkracht en welbe vinden Pinnen is in Overslot niet mogelijk Zondag 26 juni Peter’s Experience (jazz). Een zitplaats reserveren a 10 (ter plaatse te voldoen) kan door een mail te sturen aan museumhoeveoverslot@gmail.com o.v.v. naam en e-mailadres Het koor zingt liederen van klassiek tot pop, onder leiding van dirigen- te Marlies Bras en met begeleiding van een zespersoonscombo. De op brengst van het concert is voor Oe kraïne. Het concert wordt gegeven in de H.M.M. Alacoque kerk aan de Herenweg 188 te Egmond aan den Hoef, aanvang 20.00 uur. Entree is 10, dit is inclusief een drankje na afloop. Voor informatie en en- treekaarten kunt u mailen naar m.i.deleeuw@ziggo.nl EGMOND AAN ZEE - Vrijdag 3 juni is er van 13.30 tot 16.00 uur een boekenmarkt bij PostaanZee in Egmond aan Zee. PostaanZee, Voorstraat 82A, 1931 AN Egmond aan Zee Als team gaan we voor zoveel mogelijk over- de prof die ze nu is; passievol, enthou- t en strijdbaar. Om aan de top te komen te blijven zijn een goede topsportmenta- it en doorzettingsvermogen onmisbaar. ikomend seizoen dus next level bij Fey- ord Voetbalvrouwen 1. Een paar vragen en hoop ik terug te kunnen kijken op wat speelminuten en goals. Over drie s nog ver weg maar natuurlijk hoop ik Met de Aanschuiftafel wordt er 1 x per maand op vrijdagavond een drie- gangenmenu gekookt in dorpshuis Hanswijk. Om mee te helpen koken hoef je geen horeca-ervaring te hebben, het mag natuurlijk wel. Je sociale hart op de bij Feyenoord. De ont was heel prettig. Fey- - Vorige week tekende Sanne (19) uit Egmond aan den Hoef haar Er waren meer clubs met interesse in haar talent. De club van haar meespelen in de Champions League zou ook geweldig zijn. Wie weet speel ik later voor een buitenlandse club.” “Ik speel vaak op de helft van de tegenstan der, het liefst voor de goal en maak daarbij ook regelmatig een doelpunt of geef een assist. Die diepgang in mijn spel maakt mij wel de speler die ik nu ben. Een van de redenen ook dat Fey- enoord interesse in mij toonde. Met de steun van met name mijn ouders, mijn broer Jesper en mijn vriend kan ik alle focus leggen op wat ik het leukst vind om te doen: voetballen. Het is ook heel leuk om te merken dat veel men sen uit het dorp geïnteresseerd zijn in mijn voetbalcarrière.” “Zonder talent wordt het lastig om aan de top te komen, maar het is zeker niet de eni ge kwaliteit die je moet hebben. Juist wanneer het even niet leuk is, komt het aan op disci pline en knetterhard werken om elke dag een beetje beter te worden.” Vind je het leuk om samen met an deren te koken? Neem dan contact op met Marja Vlaar van Stichting Welzijn Bergen. Bel 06-29073575 of mail: m.vlaar@welzijnbergen.nl juiste plaats hebben is minstens zo belangrijk. EGMOND AAN DEN HOEF - Op vrij - dag 10 juni geeft het koor Erato Eg- mond een concert ter ere van zijn 10-jarig bestaan. Dit keer is er een extra groot assortiment aan kookboeken bij de boekenmarkt. Je kan hier vijf kookboeken kopen voor maar 2,-. Alle overige boeken zijn bijna allemaal voor 1,- per stuk te koop. EGMOND AAN DEN HOEF - Er wordt de komende periode van alles georga niseerd in Hoeve Overslot. EGMOND AAN DEN HOEF - De Aanschuiftafel van Egmond aan den Hoef is op zoek naar mensen die samen willen koken voor buurtgenoten. UITKIJKPOST 1 JUNI 2022 17 O Hoeve Overslot. Foto: aangeleverd S) Vind je het leuk om samen met anderen te koken? Foto: Pixabay Verwacht Voor alle optredens geldt: Vaar sta je over 1 jaar en over 3 jaar? Wat maakt jou de voetballer die je bent? Wat is het geheim van een prof? Kort nieuws - Op 16 juli starten de trainingen bij Feyenoord en begint het voetbalavontuur echt. - Na de vakantie gaat Sanne de opleiding Biologisch en Medisch Laboratoriumonderzoek volgen. Ook in Rotterdam. - Naast voetballen houdt Sanne ook van surfen, tekenen en gezellig afspreken met vrienden en vriendinnen. - Sanne kreeg ook de uitnodiging voor de voor selectie van Oranje Onder 20. Dit team is in voor bereiding voor het WK in Costa Rica. Dat wordt gehouden vanaf 10 augustus 2022.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 17