I —3/ Ester AL ii» Kaarsenritueel Gerwin Toebes uitvaartverzorging uk urnjjit ata nwy Tel: 072 - 520 15 30 www.gerwintoebes.nl 0DESSA voor nabestaanden Monuta Veerman UITVAART Een liefdevol afscheid 24/7 bereikbaar via: 06 1473 1293 Gratis workshop: Natuurlijk omgaan met verlies U ITVAARTZO RG Voor iedereen een passend afscheid. ANNO NU Charon Uitvaartbegeleiding Gerwin Toebes Petra van der Meer Gratis entree Er zijn veel mooie en bijzondere rituelen te bedenken bij een afscheid. Via de volgende link is een prachtig verhaal te lezen over een kraanvogel-ritueel: www.charonuitvaartbegeleiding.nl/rituelen Bij een afscheidsplechtigheid is het kaarsenritueel een van de veelvoorkomende rituelen. Het verbindt vaak een kenmerk van de kaars met een element van emotie en sfeer van het afscheid, zoals licht en warmte met liefde en verlichting. We kunnen hiermee ook kleinkinderen (of kleine kinderen) betrekken bij de plechtigheid om een kaarsje aan te steken. Ook wanneer iemand een kleurrijk leven heeft gehad kunnen kleurrijke kaarsen een mooie aanvulling zijn tijdens een uitvaart. Kijk voor meer informatie over de workshop en de Troostdag op www.troostdag.nl. of scan de QR-code. Er zijn nog plekken beschikbaar! Aanmelden kan via: troostdag@charonuitvaartbegeleiding.nl. Zondag 12 juni 2022 12.00 uur - 17.00 uur Natuurbegraafplaats Geestmerloo Nauertogt 21a, Koedijk Uitvaartverzorging in Bergen, Heiloo, Egmond, Groet en Schoorl. Ook als u niet of elders verzekerd bent. contact@esteraluitvaartzorg.nl www.esteraluitvaartzorg.nl Op 12 juni organiseert Charon Uitvaartbegeleiding de Troostdag voor nabestaanden. Voordat de Troostdag begint zal Kim Nadinde Janson een gratis workshop geven. De workshop begint om 10:30 en eindigt om 12:00. Nel Rietbroek-Bijl Verdriet nemen we niet weg uw zorg rond de uitvaart wel 06-138 96 144 Ongeacht waar u verzekerd bentl Een gratis prijsopgave binnen een dag T. 06 41 73 95 49 Debby van der Velden Scan mij met je camera Voor een persoonlijke begeleiding geheel naar uw wensen, ongeacht waar u verzekerd bent. 24/ 7 bereikbaar info@uitvaartannonu.nl www.uitvaartannonu.nl uitvaartverzorging UITVAARTVERZORGING Bij een afscheid wordt vaak gebruikgemaakt van het kaarsenritueel. Foto: aangeleverd T 072 - 204 04 40 I monutaveerman.nl Troostdag ODESSA-UITVAARTVERZORGING.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 6