BoekStartdag ■11 juni 2022 Feest voor de allerkleinsten! Zaterdag 11 juni: BoekStartdag in Bibliotheek Heiloo Persoonlijke opvang bij Kits Oonlie Kinderdagverblijf Willibrord vandaag geopend! Groen licht padelbanen TV Het Vennewater Ontdek tiet in de Bibliotheek! "IS <1 E' S3 1 Ob a El UITKIJKPOST 1 JUNI 2022 7 O Bij Kits Oonlie kunnen kinderen kind zijn. Foto: aangeleverd t O BoekStartdag is een feestje voor de allerkleinste lezers. Foto: aangeleverd O Er zijn nog een paar plekken beschikbaar. Foto: aangeleverd O De padel-projectgroep proost op de ondertekening van de offerte. Foto: aangeleverd Als u in verwachting bent, dan is het uit handen geven van de zorg voor uw kind een beslissing waar u lang over zult nadenken. U zoekt een plek die u vertrouwen geeft en een klimaat waarin uw kind zich volop kan ontwikkelen. Een plaats waar veel aandacht en liefde voor uw baby is. Kortom, waar hij/zij zich zelf kan zijn en waar betrouwbare Op de Willibrord werd al peuterop- vang en natuurlijk basisonderwijs aangeboden. Met de aanvulling van de kinderdagopvang voor de aller kleinsten wordt nu in een door gaande lijn begeleiding geboden voor kinderen van 0 tot en met 12 jaar. Een mooie ontwikkeling voor alle kinderen in Heiloo West! Er zijn nog enkele plekken vrij voor kin deren vanaf 2 jaar. Iets voor jouw kind? Meld je dan snel aan! HEILOO - Kits Oonlie biedt opvang aan kinderen tussen de 0 en 13 jaar. De kinderdagverblijven zijn kleinschalig en huiselijk ingericht, omdat Kits Oonlie het belangrijk vindt dat de kinderen zoveel mogelijk kind kunnen zijn. Zo voelt het voor de kinderen en de ouders veilig en is het er bijna net zo fijn als thuis. en energieke pedagogisch mede werkers, naast de dagelijkse zorg en liefde voor uw baby, rekening hou den met uw persoonlijke wensen. Uw baby komt op een groep met kinderen van 0 tot 2 jaar. Eenmaal 2 jaar, stroomt uw kind door naar de peutergroep. Met uitzondering van een vestiging waar Kits Oonlie op- vang aanbiedt aan kinderen tussen 0 en 4 jaar (verticale opvang). Niet alleen de oudere kinderen op de peutergroep krijgen een Voor- en Vroegschools Educatie programma (VVE) aangeboden ter voorberei ding op de basisschool, Uk Puk, maar ook op de babygroep wordt er al spelenderwijs met VVE-thema’s gewerkt. Voor meer informatie over plaat sing en procedure: www.blosse.nl/kinderopvangheiloo voor kinderen in de leeftijd van 2 tot 4 jaar, peuteropvang, buiten schoolse opvang en natuurlijk ook basisonderwijs. Met de realisatie van deze twee vol waardige kindcentra in Heiloo is er weer een stukje van de ambitie van Blosse ingelost: een kindcentrum in elk dorp en in elke wijk. Bij de kinderdagverblijven van Kits Oonlie is het ook mogelijk om peu- teropvangtijden (08.30-12.30 uur) af te nemen. Dit is geïntegreerd in de dagopvang en bedoeld om peu ters voor te bereiden op de basis school. Dit alles wordt geboden bij Kinderopvang Kits Oonlie! Op 21 april jl. heeft de gemeente raad unaniem besloten de gevraag de borgstelling te verlenen, wat in houdt dat de financiering helemaal rond is. Nadat er geen bezwaren zijn binnengekomen op de aangevraag de bouwvergunning is op 12 mei de vergunning definitief geworden. En dus staat niets de aanleg van de drie gewenste padelbanen nog in de weg. Als alles volgens planning verloopt kan er eind juni gestart worden met de bouw en kan er vanaf begin au gustus padel gespeeld worden bij de vereniging. 13.00 en 13.45 uur: Sing in met Da- niëlle de Ruijter Kijk op www.bibliotheekheiloo.nl wat er nog meer te doen is! Meer weten? Meer weten over voorlezen? Kijk dan op boekstart.nl. Of down load de BoekStartapp voor boe- kentips. Zo word jij de beste verhalenverteller! Alle activitei ten zijn vrij toegankelijk zonder opgave vooraf. 14.30 uur: het muzikale hoorspel- prentenboek Trompet voor Olifant. Uk Puk Uk Puk is opgebouwd uit verschil lende thema’s. Als extra steuntje in de rug is er voor bijna 4-jarigen het activiteitenthema ‘Ik ga naar de ba sisschool’. Met het totaalprogram ma Uk Puk krijgen de kinderen een goede start in het basisonder wijs. Aan de hand van de thema’s worden verschillende activiteiten aangeboden. De activiteiten slui ten aan bij het normale dagritme op de kinderdagverblijven van Kits Oonlie. Het programmaoverzicht 11.00 uur: Poppentheater Handig speelt ‘Petertje de Timmerman’ In Heiloo Oost worden in Paulus Kindcentrum enkele ruimtes nu verbouwd tot kinderdagverblijf voor kinderen van 0-2 jaar. Onze verwachting is dat we hier op 1 juli kunnen starten met kinderopvang van de allerkleinsten. Na de verbou wing biedt ook Paulus Kindcentrum opvang en onderwijs voor kinde ren van 0-12 jaar van 7.30 tot 18.30 uur. Ouders kunnen nu al op de Paulus terecht voor kinderopvang HEILOO - De afgelopen weken is er achter de schermen veel gebeurd bij TV Het Vennewater. Nu mag het hoge woord eruit: alle lichten staat op groen voor de aanleg van drie padelbanen bij de vereniging. - Je baby of dreumes (0-2 jaar) - en grotere kinderen zijn ook van harte welkom! - Een Boekstartkoffertje om te pimpen in de Maakplaats - Babykleding om te doneren - Vragen voor kinderfysiothera- peut Linda - Zieke poppen of beren voor pop pendokter Mirjam HEILOO - Vandaag, op woensdag 1 juni, opent het kinderdagverblijf in Kindcentrum Willibrord voor kinderen van 0 tot 2 jaar. HEILOO - Op zaterdag 11 juni is het BoekStartdag in Bibliotheek Heiloo. Lezen, luisteren, kijken... er is van 10.00 tot 16.00 uur van alles te doen! Kom je ook langs? Tip: neem dan mee naar de bieb: Wilt u meer informatie of een keer komen kijken op een van de ves tigingen van Kits Oonlie? Neem gerust contact op met de centrale administratie van Kits Oonlie op telefoonnummer 072-5323576, of stuur een e-mail naar info@ kits-oonlie.nl 14.00 tot 16.00 uur: Kinderfysio- therapeute Linda Nelissen en poppendokter Mirjam Floor --

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7