De Witte Duif: Jaarmarkt in Limmen op 29 juni voor jong en oud! Het is zomer bij Post aanZee 'Soms helpt een verhaal' Happy Kozijnen maakt aanschaf nieuwe kozijnen eenvoudig en betaalbaar Kilo's eraf met easyslim.nu Limmen Dames van handbalvereniging Meervogels '60 zoeken teamleden R 1 KOZIJNEN UW VACATURE IN DE UITKIJKPOST? NEEM CONTACT OP MET: VERKOOP@UITKIJKPOST.NL 15 Dirk-Jan Kaan - Kaan teksten Q De pads doen het werk. Foto: aangeleverd 3 Ben en Danny Lute. Foto: aangeleverd Je bent van harte welkom! VACATURE WIJZER Van 14.00 tot 21.00 uur zal het cen trum van Limmen weer bruisen van de handel, aanbiedingen, activi teiten, lekker eten en gezellig pu bliek. Net als eerdere edities hoopt Ben Lute heeft jarenlange ervaring in de bouwsector, zijn zoon Danny heeft eveneens een bouwkundige achtergrond en inmiddels zo’n vier jaar vak-ervaring. Samen voorzien ze bewoners van Limmen en om streken nu van goede, betaalbare kozijnen die met de juiste garantie, expertise en doorlooptijd bij u thuis geplaatst worden. Een verhaal, een gedicht, een lied kan jou steun geven, doet jou iets, gaat met jou mee. Iedereen heeft zo een eigen verhaal. In dit Duifje komen verschillende verhalen aan bod, o.a. het verhaal over de vredes- LIMMEN - Nieuwe kozijnen aan schaffen? Happy Kozijnen maakt het eenvoudig en betaalbaar. Happy Kozijnen specialiseert zich in met name kunststof en alumi nium kozijnen. Maak zelf wat fo to’s van de bestaande situatie en stuur die met de afmetingen naar Happy Kozijnen. Op basis hiervan ontvangt u een richtprijs, inclusief plaatsing en afwerking. Levering zonder plaatsing is uiteraard ook mogelijk, zowel voor particulieren als zakelijke klanten. LIMMEN - De Witte Duif organiseert op zondag 26 juni om 16.00 uur in de protestantse kerk van Limmen een Duifje met als thema: ‘Soms helpt een verhaal’. Vindt u de richtprijs interessant? Dan volgt een afspraak thuis om de exacte maten te kiezen en het ge- de organisatie op mooi weer en op een nog mooiere opkomst vanuit de hele regio. U kunt op de jaarmarkt zomaar een paar uur zoet zijn. Diverse eetmo- gelijkheden zorgen ervoor dat u geen honger hoeft te krijgen. Zoals elk jaar is er weer een breed assor timent aan kramen met veel lokale ondernemers die leuke aanbiedin gen hebben. Diverse verenigingen uit het dorp zijn daarnaast goed vertegenwoordigd. Zo heeft de Tios een airtumblingbaan en geeft de Harmonie ‘s avonds een optreden. Niet alleen lokale ondernemers, maar ook van buitenaf zijn er on dernemers die van alles aanbieden. Van kleding tot muziek en van lek ker eten tot literatuur. En dat alle maal voor jong en oud! Het huidige team bestaat uit 16 dames, te veel voor één team en te weinig voor twee teams. Wie o wie lijkt dit leuk? De leeftijd van de meesten ligt tussen de 20 en 40 jaar maar jonger en ouder is ui teraard ook welkom. Vredeburg De benedenverdieping van Vrede- burg aan de Dusseldorperweg is ook dit jaar weer geopend voor publiek. Tal van verenigingen laten hier zien wat er zoal gedaan kan worden. Bij goed weer is het terras bij Vrede- burg geopend. Alsof dat niet ge noeg is hebben ook EetBarLekker en Heeren van Limmen hun terras uitgestald om de bezoekers van de jaarmarkt te verwelkomen. Op woensdag 29 juni bent u van 14.00 tot 21.00 uur welkom om deze prachtige en bovenal gezellige markt te bezoeken. Via ultrasound worden de vetcellen aangepakt en tegelijkertijd worden de spieren middels elektrostimula- tie getraind, zonder kans op bles sures. EGMOND AAN ZEE - Het is zomer bij PostaanZee. Een enkele activiteit heeft een zomerstop, maar het overgrote deel van de activiteiten gaat ge woon door. Populair zijn de wandelingen op maandag en de fietstochten op de eerste donderdag van de maand. Ook de muzikale maaltijden en de high tea gaan de hele zomer door. Alle activiteiten in het gebouw zelf worden veel bezocht. Tijdens de warme zomermaanden is het bij PostaanZee heerlijk koel door de airco. Het gebouw is rolstoeltoe gankelijk; bezoekers die minder mobiel zijn kunnen zich laten halen en brengen door de Max Mobiel. Kortom, genoeg reden om een be zoek aan PostaanZee te brengen, Wat is easyslim.nu Limmen Ons sterke punt is dat de mensen niet aan een of ander crashdieet hoeven. Onze klanten liggen ont spannen op de behandeltafel, ter wijl het geavanceerde apparaat al het werk doet. Het is laagdrempelig, niet alleen voor mensen die fanatiek sporten en dat laatste extra randje niet weg krijgen, maar ook voor de mensen die niet meer actief kunnen of wil De recreanten spelen hun wedstrijd doordeweeks, de thuiswedstrijden zijn op woensdagavond. Als er uit wordt gespeeld kan dit variëren. Daarnaast wordt ook een avond ge traind. Woensdag 29 juni organi seert Meervogels ‘60 een LIMMEN - Na een lange tijd stilzitten moeten de kilo’s eraf en de spieren sterk en strak worden! waar de koffie/thee altijd klaar staat. Waar de gastvrouw/heer altijd tijd heeft voor een gesprek. Waar de leestafel vol ligt met kranten en in formatie. Waar mooie boeken zijn om mee te nemen voor veel leesple zier thuis. Waar je altijd terechtkunt van maandag tot en met vrijdag van 9.30 tot 16.30 uur. Dus kom gerust langs, iedereen is van harte uitge nodigd. Voor de koffie/thee vraagt PostaanZee een vrijwillige bijdrage. PostaanZee vindt u aan de Voor straat 82a in Egmond aan Zee te genover het busstation. len sporten. Ook helpt het bij cellu litis en striae. Het apparaat doet het werk, terwijl je ontspannen ligt. Zo simpel is het! Er wordt gekeken naar de wens van de klant en wat daarvoor nodig is. Het aantal behandelingen is afhan kelijk van iemands doel en is zowel voor mannen als vrouwen. Nieuwgierig geworden? Meld je aan voor een intake proef- behandeling. Nu voor 39. open training voor iedereen die een keertje mee wil doen. De training is van 20.00 - 21.15 uur, daarna wordt afgesloten met koffie en thee of iets anders. Wil je eerst alleen komen kijken dan is dat natuurlijk ook prima. De training loopt door tot de zomervakantie, dus een week later aansluiten is ook mogelijk. De training is of op maandag- of op woensdagavond. Bij voorkeur op geven via werving@meervogels60. nl maar spontaan langskomen mag vanzelfsprekend ook. Dus heb je al eens gehandbald en wil je de bal weer oppakken, meld je aan! De training is buiten bij het hand- balcomplex. Boschweg 3, 1921 DB Akersloot Bel/app naar 06-85852603 of mail naar limmen@easyslim.nu of onli ne op www.easyslim.nu duif. Na afloop is er in ‘Ons Huis’ een drankje met hapjes én de ge zamenlijke maaltijd met soep, waar we delen wat is meegebracht. UITKIJKPOST REGIO 22 JUNI 2022 LIMMEN - Op woensdag 29 juni is er weer jaarmarkt in Limmen. Bijna 150 kramen staan verdeeld over de Kerkweg en de Dusseldorperweg en de deelnemers maken er samen een veelzijdige markt van. AKERSLOOT - De recreanten van handbalvereniging Meervogels ‘60 zoe ken circa acht nieuwe teamleden waaronder één keepster. wenste type kozijn te selecteren. Kijk op www.happykozijnen.nl of bel: 06 53477231.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 15