in M1 I I L I I Fandag in Het Baafje Bezoek De Hoep In Egmond aan Zee vindje Zenmoodz Beauty Spa Waar gaat uw reis naartoe? Expositie ‘Onder de huid 2’ op De Woude Breng een bezoek aan Landgoed Willibrordus B4. iu I i; II- rj zomer Zo kunt u met een gerust hart op vakantie! HEILOO - Waar kiest u voor: een combinatie- of een avontuurlijke reis? Of wilt u liever een fietsvakantie, au- torondreis, vliegreis, cruise, alleenstaandenreis, op win tersport met vrienden of familie, een treinreis dichtbij of tot in de verste uithoeken van de wereld? Met de kids naar Disneyland Parijs met de Thalys, gecombineerd met een vliegreis en strandvakantie naar Ibiza. Of kies voor de Amalfikust gecombineerd met Ischia of Capri, of sla pen op een camping bij een dierentuin. Alles is mogelijk. Ik baseer mijn vakanties op het aanbod van vrijwel alle bekende reisorganisaties en natuurlijk de prachtige rei zen van TUI, Nederlands grootste reisaanbieder. Ik heb een assortiment van meer dan 60 reisorganisaties om jouw perfecte vakantie te vinden. Allemaal vallend onder de garanties en zekerheden van de ANVR en SGR. Foto: www.jaaplotstra.nl Ik hoop je snel te zien! Monique (06-41908665) www.tuiathome.nl/monique-de-wildt voor de deur. En B wat is er leuker dan lekker erop uit gaan in je ei gen regio? Op deze pagina’s doe je vast wat ideetjes op! Huur bijvoorbeeld eens een solex of elektrische step en ontdek de omgeving op een andere manier. Ook vanaf het water is onze regio prachtig. Je kunt een bootje of sup huren in de binnenstad van Alk maar, of bij het Uitgeestermeer. In een sloep waan je jezelf in het Saint-Tropez van Noord- Holland, een paar uur op het water voelt als een paar dagen vakantie! Maar ook ons duin gebied is prachtig. En wat dacht u van de diversiteit aan cultuur in onze regio. Ga er dus eens op uit de komende zomer, er is zoveel te doen en te beleven in onze regio. - i U I 1 r< DE WOUDE - Op 2 en 3 juli kunt u een mooie expositie be zoeken in het kerkje De Kemphaan op De Woude met werk van Coby Mulder, Truus Diemeer en Gerco Mulder. Keramis te Coby Mulder werkt meestal met vaak nog soepele platen klei, waardoor de klei mede het eindresultaat helpt bepalen. Truus Diemeer maakt werken in klei. Niet de menselijke anatomie is het belangrijkste maar eenvoud, ontroering en uitdrukking. Schilder Gerco Mulder woont in Zwolle. Zijn werk is vaak abstract en hij laat zich intuïtief leiden door de natuur en zijn gevoel. De voorstellingen gaan verder dan het uitbeelden van de werkelijkheid. Daaraan dragen de schilderachtigheid van de kleiobjecten en het ongepolijste element in de schilderijen zeker bij. Daarmee is de titel ‘Onder de huid 2’ verklaard. Het kerkje De Kemphaan op De Woude is beide dagen geopend van 12.00-17.00 uur. Een werk van Gerco Mulder en Truus Diemeer Foto: aangeleverd EGMOND AAN ZEE - Hier kun je een hele dag of een paar uur heerlijk relaxen in de Finse sauna’s, Japanse baden, stoombad, lounge sauna, zoutsauna, infraroodcabine, whirlpool en zwembad. Er is een dakterras en relaxruimte voor de saunagasten om te zonnen en heerlijk te vertoeven. In de schoonheidssalon kun je jezelf van top tot teen laten verwennen! Reserveer een massage of een heerlijke behan deling en laat je lekker in de watten leggen. In de naastge legen brasserie kun je (in badjas en slippers) terecht voor een hapje en een drankje Bezoek zenmoodz.nl voor ons gehele behandelaanbod en aanvullende reserveringsinfo, vergeet de maandaanbieding niet te bekijken! Wij zijn ge vestigd in hotel Zuiderduin en zijn dagelijks geopend van 10.00 - 22.00. Graag tot ziens! www.zenmoodz.nl info@zenmoodz.nl 072 - 750 2060 Zee weg 52 Egmond aan Zee. Op een van de mooiste plekken van Noord-Holland ligt Be zoekerscentrum De Hoep in Castricum. Hier komt u alles te weten over het zuiveren van water en de Noord-Hollandse duinen. Het hele jaar door organiseert De Hoep activiteiten en excursies, ook speciaal voor kinderen. Van kaboutertocht tot de Hulpboswachterroute en van een fiets- en wandelroute die langs sporen van WOII voert tot de Hoeptuin waar u ziet hoe het duinlandschap is ontstaan, is van alles te zien en be leven, voor klein en groot. Meer informatie via www.pwn.nl/ bezoekerscentrum-de-hoep. Foto: F. Langenbach HEILOO - Ontdek de diversiteit van Landgoed Willibrordus. Het bezichtigen van diverse locaties is zeer de moeite waard. Leuk is het om met een groep naar het Landgoed te komen. Bijvoorbeeld ter gelegenheid van een verjaardag, familiedag of een bedrijfsuitje. In het Museumkwartier kan een arrange ment samengesteld worden van een rondleiding, filmpresen- tatie of workshop bij één of meer musea. Op www.landgoed- willibrordus.nl vindt u informatie over de diverse activiteiten. Zelf kunt u arrangementen aanvragen of voorstellen via info@ verhalenkamerwillibrordus.nl. U kunt het ook telefonisch be spreken met onze gastvrouw via 06-22795336. Foto: aangeleverd Foto: aangeleverd HEILOO - Zwembad Het Baafje is hét zwembad voor jong en oud in van Heiloo en omstreken! Dit jaar is er voor alle fans van Het Baafje een heuse FAN DAG met veel leuke activiteiten voor jong en oud. Vanaf 11.00 uur is er o.a. een spellenkermis, een stormbaan, handboogschieten en ouderwets blikwerpen voor de jongste jeugd! Vanaf 13.30 uur is de oudere jeugd (14+) aan de beurt met battles en challenges in limbodansen en het gladiato- renspel. Tussendoor zijn er verschillende clinics van een personal swimcoach en een jiujitsu-clinic en staat er een heuse foodtruck met lekkernijen. Komt allen op zaterdag 9 juli - met GRATIS ENTREE VOOR ÉCHTE FANS. Foto: aangeleverd ergi e zomer staat

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 12