Namaste Verhuizen of verbouwen? Alzheimercafé bij PostaanZee PARKEERPLAATSEN TE HUUR Wordt deze zomer een pro in trampolinespringen! Nijenburg Grand Cru bij de beste bieren van Noord-Holland winkelcentrum-geesterduin.nl MEER DAN 50 WINKELS ONDER ËËN DAK 1 EVEN VOORSTELLEN... APOTHEEK GEESTERDUIN daar- Rabobank HEILOO - Op 21 juni, de zonnewende, was het ook Wereld Yoga Dag. Meer dan 40 yogi’s van Yoga bij Marianne kwamen op de weide achter de Cultuurkoepel samen om de zon te eren en yoga te doen. Namaste! Foto: aangeleverd EGMOND AAN ZEE - Bij PostaanZee is op dinsdag 12 juli een Alzheimercafé. Het thema van deze avond is: ‘Een gezellige zo meravond met Marie’s Mannen’. PostaanZee Voorstraat 82a Egmond aan Zee In de laatste twee weken van de zomervakantie (16, 17 19 au gustus of 23, 24 26 augustus) geven we vakantieclinics. Wat gaan we doen? In 3 trainingen van 1.5 uur leer je supergoed en veilig trampolinespringen. Je krijgt in deze clinics les van Ni- amh Slattery, Europees Vice Kampioen trampolinespringen, een echte trampolinetopper! Dus, ben jij 6 jaar of ouder? Schrijf je dan in en maak kennis met deze superleuke, uitdagende sport! Verdere info en inschrijven kunt u vinden op www.triffis.nl of mail naar niamh1999@live.nl voor meer informatie. Hopelijk zien we je deze zomer! HEILOO - Brouwerij Heyloo kwam goed voor de dag bij de ver kiezing van het Beste Bier van Noord-Holland, die op zaterdag 18 juni gehouden werd tijdens het Noord-Hollands Bierfesti val in Alkmaar. De Nijenburg Grand Cru Eik Grappa behaalde daar de tweede plaats in de categorie Zware Bieren. De eerste plaats in dezelfde categorie was voor de Spelt Malt van Brouwe rij de Moersleutel, die voorheen in Heiloo was gevestigd. Foto: aangeleverd HEILOO - Lijkt het jou ook leuk om allemaal coole trucs te leren op een olympische trampoline? Deze zomer kan dat, bij Triffis in Alkmaar. Neem contact op Service Apotheek Geesterduin Muziek kan bepaalde emoties oproepen, en mee de gemoedstoestand van een patiënt positief beïn vloeden. Mensen met dementie kunnen vaak nog goed meezingen met een melodie terwijl ze allerlei ande re zaken vergeten. Muziek ondersteunt op die manier het geheugen. Hubert Kuijper, William Wijker, Theo Ursem en Marie-Janne Behrens spelen bekende en minder bekende wijsjes om mee te zingen en om naar te luisteren. Dinsdag 12 juli van 19.30 - 21.00 uur, inloop vanaf 19.00 uur Voor wie: mensen met dementie en hun naasten. Toegang: gratis, vooraf aanmelden niet nodig. UITKIJKPOST 29 JUNI 2022 18 "RATISJ In parkeergarage "Stationsplein" onder de Vomar in Heiloo zijn verschillende parkeerjla atsen beschikbaar. De parkkerplaatsen zijn gelegen op veraieping -2 en zijn bereikbaar via de algemene ingang aan de Stationsweg. Tussen 22:00 en 7:30 uur is de garage afgesloten en alleen te bereiken met een tag. Huurprijs: 110,- per maand aa-n. Waarborgsom: één maand huur. Interesse? Bel ons op 072-5155844 of mail naar info@m4vastgoed.nl voor meer informatie. 'Binnenkort gaan wij starten met papierloos werken om daarmee zowel efficiënter te werken, alsook een bijdrage te leveren aan het milieu. Dat laatste doen wij ook al met een volledig elektrische bezorgauto en een groot aantal zonnepanelen op het dak. Wij hebben een moderne website onder de vlag van Service Apotheek. Via deze site kunt u herhalingen van recepten aanvragen. Dat kan ook via een tweetal apps, een van Service Apotheek en een van Linscriptum (Recappt). U kunt dus bij uw eigen apotheek ook gewoon online uw geneesmiddelen bestellen en u hoeft daarvoor geen gebruik te maken van een internetapotheek. Wij onderhouden goede contacten met de huisartsen en waar nodig overleggen wij over de voorgeschreven geneesmiddelen.' Rik Muller: 'Ik ben zelf sinds augustus 1990 werkzaam in de apotheek en heb die in 2005, samen met mijn echtgenote, overgenomen. Samen met een aantal geweldige assistenten zorgen wij voor een veilig en verantwoord geneesmiddelgebruik. De apotheek heeft altijd getracht met de nieuwste ontwikkelingen mee te gaan. Naast de herhaalservice, een dienstverlening waarbij wij elke 3 maanden uw chronisch te gebruiken geneesmiddelen voor u klaarzetten, kunnen wij ook geneesmiddelen op rol leveren, waarbij de geneesmiddelen duidelijk herkenbaar verpakt zitten in zakjes met daarop ook datum en tijdstip van innemen.' 'Naast receptgeneesmiddelen en vrij verkrijgbare geneesmiddelen hebben wij ook een uitgebreid assortiment cosmetica van Vichy en La Roche Posay. Onze assistentes kunnen u hierin ook uitgebreid adviseren.' Ik laat je zien dat er meer mogelijk is Bertil Greveling Financieel Adviseur Wonen Financieeladvies.kring.nhn@rabobank.nl 06-13278710 Apotheek Geesterduin is van start gegaan op 1 april 1974 in het weiland waar later het postkantoor zou komen, en momenteel een appartementencomplex wordt gebouwd. Daarna is de apotheek verhuisd naar Geesterduinweg 42 en sinds augustus 2018 kunt u ons vinden op de huidige locatie aan de Geesterduinweg 9. Op deze plek hebben wij voldoende ruimte om uw recepten klaar te maken en al uw vragen te beantwoorden. Tevens beschikken wij over een afhaalautomaat waar u 24/7 uw geneesmiddelen kunt ophalen. Als u hier gebruik van wilt maken, dan dient U zich hiervoor wel even aan te melden. Alzheimercafé

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 18