UrbanTrickz Heiloo organiseert zomerkamp Opbrengst collecte Epilepsiefonds Eerste optreden Koor Piccolo op Kunstparade Portefeuilles nieuwe college Heiloo bekend Fanfare Showband Heiloo is op zoek naar sponsoren voorzieningen in Heiloo. HEILOO - “Al op jonge leeftijd startten Luc (19) en ik een eigen bedrijfje, UrbanTrickz Heiloo. Buiten freerunnen is het allerleukst, maar binnen free- runnen kan ook heel goed. Net als vorig jaar organiseren we dit jaar weer een zomerkamp in sporthal De Watertoren in Egmond aan Zee. De zaal staat vol met gave attributen, er is een winactie en genoeg tijd voor leuke spel letjes en film kijken. Het is binnen dus het gaat altijd door,” zegt Kevin (18) enthousiast. te zijn om met het tweedaagse free- runningzomerkamp op zaterdag 27 en zondag 28 augustus mee te doen. En als je wilt, kun je blijven slapen. Neem dan wel je slaapspullen mee. Voor eten en drinken wordt gezorgd, dat zit bij de prijs in. We sluiten af met een supervette eindshow.” Er is nog ruimte voor 2 sopranen en 1 tenor. Zie www.koorpiccolo.nl Bel of mail voor informatie Jan Sint: 06 44470525, jansint@icloud.com Dus ben jij 10 jaar of ouder? Geef je dan op via www.urbantrickz.nl Hier vind je ook alle verdere informatie. Vol=vol! Het college van B&W bestaat uit bur gemeester Mascha ten Bruggencate, wethouder Ronald Vennik namens Heiloo-2000, wethouder Rob Op dam namens de VVD en wethouder Antoine Tromp namens D66. Ronald Vennik, naast wethouder ook eerste locoburgemeester, gaat zich bezighouden met Ruimtelijke Ont wikkeling, Wonen, Grondbedrijf en Gemeentelijk Vastgoed, Duurzaam heid, Energie en Klimaat. Hiermee richt hij zich op de ontwikkeling HEILOO - De collecte van het Epilepsiefonds werd dit jaar gehouden van 6 t/m 11 juni. De opbrengst is 2112,17. Ook hebben veel mensen gebruik gemaakt van het scannen van de QR-code op de bus en een bedrag overgemaakt aan het Epilepsie- fonds. Hoe groot dat bedrag is, is nog Er wordt gezocht naar een sponsor die mee wil betalen aan nieuwe polo’s of een schenking wil doen voor de uniformen. Geïnteresseerden kunnen een bericht sturen via de website showbandheiloo.com of via het secretariaat (showbandheiloo@gmail.com). Zij nemen dan contact met u op. De leden en het bestuur zullen u dankbaar zijn. Foto: aangeleverd van Heiloo vanuit het ruimtelijk perspectief. Rob Opdam, tevens tweede loco- burgemeester, pakt in deze nieuwe periode Verkeer en Vervoer, Finan ciën, Beheer Openbare Ruimte, Eco nomische Zaken, Cultuurhistorie en Erfgoed op. Een combinatie van portefeuilles die hij in voorgaan de termijnen ook heeft vervuld en waarmee hij deze periode zijn fo cus richt op behoud, versterking en beheer van de openbare ruimte en niet bekend. Het fonds is hier heel blij mee. Omdat er dit jaar meerdere mensen door omstandigheden geen ronde konden lopen, is de organisa tie nog steeds op zoek naar mensen Aanmelden kan via www.epilepsie. nl/collecte of telefonisch bij Martin Vogelsangs via 072-5338645 06 44568785. Een mail sturen kan ook: martin.j.g@kpnplanet.nl die volgend jaar willen helpen door een avondje te lopen. Freerunnen is een sport waarbij je rennend via allerlei obstakels zo als stoepjes, bankjes en muren en met hoogteverschillen coole trucs maakt: salto’s, zwaaien en gave sprongen. Binnen de sport is ruimte genoeg om een eigen stijl te ontwikkelen. Er zijn weinig echte regels, dus des te meer mogelijk heden, maar veiligheid staat altijd voorop. “Je hoeft geen lid van UrbanTrickz HEILOO - In het kader van de Kunstparade Heiloo heeft op zondag 26 juni 2022 Koor Piccolo zijn eerste optreden verzorgd in de Cultuurkoepel. Dit betrof een zogenaamd inloopconcert. HEILOO - Nadat vorige week de nieuwe wethouders zijn toegetreden tot het college van B&W Heiloo, zijn de portefeuilles nu ook verdeeld. Dinsdag werd de verdeling van de portefeuilles van het college van B&W tijdens de eerste collegevergadering vastgesteld. Onder het toeziend oog van de kun stenaars en bezoekers brachten de zangers van Koor Piccolo een mooi achtergrondconcert ten gehore. De liederen zoals Tebe Poem, Ave Verum van Mozart en Moon River werden met een luid applaus onthaald. Koor Piccolo staat onder leiding van de bekende Noord-Hollandse dirigent Olaf van Rijn en wordt begeleid door pianist /arrangeur Hendrik-Jan Bosma. Het gemengde koor van 13 personen (4 sopranen, 4 alten, 2 te noren en 3 bassen), opgericht op 17 augustus 2020, werkt tijdens de re petities op een ontspannen manier aan het instuderen van de muziek stukken, waarbij de nodige aandacht is voor techniek en presentatie. En thousiasme en samenwerking voe ren de boventoon. Alle leden willen Burgemeester Mascha ten Brug- gencate zal zich naast de wettelijke taken op het gebied van openbare orde en veiligheid bezighouden met bestuurlijke coördinatie bij de tot standkoming van de visies voor het stationsgebied en het gebied rond om het Loo-plein en de Witte Kerk. Met daarnaast dienstverlening, participatie, bestuurlijke vernieu wing, communicatie, coördinatie vluchtelingenopvang en toerisme en recreatie. “Het is fijn dat er een nieuw college is geïnstalleerd en we de portefeuilles naar ieders tevre denheid hebben verdeeld,” aldus burgemeester Ten Bruggencate. “Er is genoeg te doen in Heiloo, dus nu kunnen we vol enthousiasme aan de slag!” De maatschappelijke, sociale en groene omgeving wordt door An toine Tromp (derde locoburgemees- ter) opgepakt. Daaronder valt de Wet Maatschappelijke Ondersteu ning, Jeugdzorg, Participatiewet, Werk en Inkomen, Volksgezond heid, Welzijn en Inclusie, Onder wijs, Kinder- en Buitenschoolse opvang, Sport en Bewegen, Cultuur, Groen, Dierenwelzijn en Buitenge bied agrariërs. Hij neemt daarmee zorg, welzijn en welbevinden onder zijn hoede en richt zich de komen de periode op een vitale Heilooër samenleving. voor eigen en gezamenlijk plezier koorzang van goede amateurkwa- liteit nastreven. Daarnaast wil Koor Piccolo ook een groep zijn met een prettige sociale samenhang en sfeer. Een belangrijk uitgangspunt is dat de omvang van het koor zodanig is dat de leden elkaar gemakkelijk kunnen vinden in de keuze van het repertoire, de manier van repete ren en de doelen; de groep bepaalt de kleur van het koor. Dynamisch, verrassend en divers dus, gericht op lekker zingen en met elkaar de koers bepalen, nadrukkelijk inclusief dirigent. UITKIJKPOST 29 JUNI 2022 19 O Enthousiaste freerunners tijdens het zomerkamp 2021. Foto: aangeleverd O De zangers van Koor Piccolo brachten een mooi achtergrondconcert ten gehore. Foto: aangeleverd Freerunnen O Wethouder Antoine Tromp, gemeentesecretaris Ciska de Jong, wethouder Ronald Vennik, wethouder Rob Opdam en burgemeester Mascha ten Bruggencate. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 19