Laatste zwemdiploma’s voor zomervakantie Sponsorloop basisschool De Kiem Bloemenpracht in Egmond-Binnen Stadsarcheologe Nancy de Jong Aan tafel met... Gestempeld werd er door de ouders van Jacco Walta, initiator van dit jaarlijkse evenement. Zij doen dit al jaren voor de avondvierdaagse. Deze middag maakten ze met liefde een uurtje vrij om te stempelen voor het goede doel. De sfeer bij de start en fi nish was ongelooflijk positief, mede dankzij de enthousiaste grappen en grollen van meester Jordy: “Goed bezig, stempelen en weer door, bik kels!” Ook de vrolijke muziek en de aanmoedigingen van ouders, groot ouders, omwonenden en leraren zorgden voor een opperbeste stem ming in het park. Er werd gerend op slippers en in spijkerbroek, alles voor een hoge opbrengst. Het sponsorgeld gaat naar Stichting Roparun en wordt besteed aan bij voorbeeld de inrichting van een hos pice of het maken van herinneringen voor kankerpatiënten en hun naas ten. Jacco liep een paar weken terug zelf de Roparun en is dik tevreden met de animo voor de sponsorloop en de opbrengst. “Het zag er donderdag nog naar uit dat de gemeente roet in het eten zou gooien omdat de evene mentenvergunning niet in orde zou zijn. Dat werd gelukkig met veel ex cuses opgelost.” Eind goed, al goed. Er hangen nu 22 van deze bloem - stukken in Egmond-Binnen met vooral petunia’s en geraniums. Voor volgend jaar hebben zich al- Svea Hartman, Reinout van Schijn- del, Lot Valkering, Joep van Basten Batenburg, Ylva Blaaw, Rob de With, Linus Klaassen, Boet Sepers, Mees Schunselaar, Sammy Frank, Ise De Bueger, Bo Ootjers, Naut de Lange, Louise Wittebrood, Tom Bart, Joelle Krom, Mel Langenberg, Otto Hart man, Linde Stoop, Femke Tijssens, Lisa Telkamp, Mattis Bakker, Fred Johnson, Jayden Groot, Jara Ran- zijn, Monee Nieuwenhuis, Rosie Dekker, Kian Moor, Lente Kesselaar, Vera van der Woel, Boas Phaff en Marianna Botsiun. Schuif aan bij Nancy op donder dag 7 juli van 10.30 tot 11.30 uur in Dorpshuis de Schulp, Visweg 45 in Egmond-Binnen. De toegang is gra tis. Aanmelden via www.bknw.nl/ agenda. geeft mensen uit het dorp de kans om hun verhaal of kennis te delen Melle Sombroek, Fiene van der Meer, Isa Boks, Jill Bakkum, Emma SmitJoep van der Eng, Guus Bijvoet, Anne van Langen, Lauren Crom- bach, Julia van Ingen, Tahmer Ha mad, Robin van den Berg, Beau van Veen, Tatum Tuin, Jesse Bult, Leyla Koster, Noud Beerepoot, Jacob Noij- en en Jonne Crombach. met anderen. Dit kan een interes sant beroep of leuke hobby zijn, een onderwerp dat je na aan het hart ligt of iets interessants dat je hebt (mee) gemaakt. De tafel in De Schulp biedt zo een podium voor interessante workshops, verrassende presenta ties en boeiende verhalen. Als je zelf eens een Aan tafel met... wilt verzor gen kun je je aanmelden bij Amanda Wolters op a.wolters@bknw.nl weer acht nieuwe sponsors gemeld. De ondernemers hopen dat u met volle teugen van deze dorpsver- fraaiing kunt genieten. Jasmijn van Weel, Alexander Scher merhorn, Dylen van Egmond, Luca Garia en Sarah Hanbali. EGMOND-BINNEN - Nancy de Jong is stadsarcheologe en coördinator erf goed. Ze heeft vele opgravingen gedaan in Alkmaar en omgeving en kan veel vertellen over archeologie en de geschiedenis van onze omgeving. Schuif gezellig aan en vraag haar het hemd van het lijf. EGMOND-BINNEN - De ondernemersvereniging heeft in samenwerking met de Gemeente Bergen prachtige bloembakken aangeschaft. EGMOND AAN DEN HOEF - Rennen voor Roparun. De leerlingen van basis school De Kiem uit Egmond aan den Hoef hebben afgelopen vrijdag 24 juni ruim 4.700 opgehaald met rondjes rennen in en om het Slotpark. De aller kleinsten liepen aan de hand van een bovenbouwleerling één ronde, de oude re leerlingen zoveel rondes als kon binnen de gestelde tijd. HEILOO - Zaterdag 25 juni zwommen de leerlingen van Zwembad Loos voor de laatste keer af voor de vakantie. De leerlingen deden ontzettend hun best en zwommen o.a. onderwater, schoolslag, rugslag, borstcrawl en rugcrawl en nog veel meer. Ze lieten alles goed zien. De volgende leerlingen hebben hun diploma gehaald! UITKIJKPOST 29 JUNI 2022 23 3 Het is een prachtig gezicht. Foto: aangeleverd 3 Deze kanjers hebben fijn hun diploma! Foto: aangeleverd O De leerlingen van basisschool De Kiem uit Egmond aan den Hoef hebben afgelopen vrijdag veel geld opgehaald. Foto: aangeleverd Stichting Roparun Diploma A Wanneer Aan tafel met... Diploma B Diploma C

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 23