Gemeentenieuws HEILOO Verkeersbesluit gehandicaptenparkeerplaats Onderzoeksresultaten naar toekomstige verdeling autoverkeer Heiloo bekend Vergunningen Agenda’s raad en commissies woensdag 6 juli 2022 Het onderzoek is een van de bouw stenen om de paragraaf ‘Even wichtige verdeling van het gemo toriseerde verkeer’ uit het huidige ‘Verkeersbeleid Heiloo 2018-2030’ verder uit te werken en af te ronden. Later dit jaar neemt de raad hier een besluit over. De afgelopen jaren dacht het Ver- keerspanel samen met de gemeente na over te nemen verkeersmaatre- van. Daarnaast is afgesproken de ontwikkeling van verkeersstromen nauwlettend te monitoren en pas sende maatregelen uit te werken als blijkt dat dit nodig is. HEILOO - Hoe blijft ons dorp goed en veilig bereikbaar, hoe verdelen wij het autoverkeer evenwichtig over onze wegen en welke maatregelen moeten wij dan nemen? Dit is door adviesbureau Goudappel onderzocht. Op dinsdag avond 5 juli worden de onderzoeksresultaten tijdens een raadsinformatie- avond in de raadzaal toegelicht. Eind augustus of begin september volgt er een informatieavond voor inwoners en belangstellenden. Download onze nieuwe afval-app Mijn Afvalzaken www.mijnafvalzaken.nl 1. 4. 5. 6. 7. 8. gelen. De maatregelen moeten lei den tot een evenwichtige verdeling van (toekomstige) verkeersstromen over de wegen van Heiloo. In sa menspraak met het Verkeerspanel is gekozen om te starten met de her inrichting van wegen volgens het verkeersbeleid. De Kerkelaan-Be- lieslaan is daar een recent voorbeeld Paspoort, ID-kaart of rijbewijs aanvragen? GEMEENTE UITKIJKPOST 6 JULI 2022 11 Voor de ophef en aanleg van een gehandicaptenparkeerplaats: Ter hoogte van Het Brugstuk 1 t/m 93 (algemene gehandicaptenparkeerplaats) Aangevraagd Romplaan 10, Verleend Pauwweijdt 16, Verlengen behandeltermijn De Blomhof 5, Evenementen en overig vergunningen Lees verder op pagina 18 Omgevingsvergunningen Omschrijving Adres Agenda gemeenteraadsvergadering I Omschrijving Adres I Omschrijving Adres Adres Omschrijving Afspraken Verkeerspanel Ter hoogte van Hoog en Laag 72 - 106 (verwijderen gehandicaptenparkeerplaats op kenteken) Ter hoogte van Hoog en Laag 72 - 106 (aanbrengen gehandicaptenparkeerplaats op kenteken) Het verkeersbesluit kunt u vinden op www.officielebekendmakingen.nl. Vanaf 6 juli 2022 ligt het verkeersbesluit 6 weken ter inzage in het gemeentehuis. Tijdens deze periode kunt u bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Team Verkeer en Vervoer, afdeling Beheer Openbare Ruimte via 14 - 072. Verleende exploitatie vergunning verruiming openingstijden Proeflokaal HOP, Kennemerstraatweg 215 in Heiloo, verzenddatum 30 juni 2022 (Z22 069902) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo het vergroten van de woning (zijuitbouw), verzenddatum 24 juni 2022 (Z22 068383) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het veranderen en vergroten van de woning, verzenddatum 24 juni 2022 (Z22 070325) De beslistermijn voor deze aanvragen is met zes weken verlengd. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo Wilt u altijd en overal op de hoogte zijn van het laatste afvalnieuws? En makkelijk uw afvalzaken regelen? Download dan nu de nieuwe Mijn Afvalzaken-app. Zo heeft u altijd uw persoonlijke afvalkalender bij de hand. Let op! Mijn Afvalzaken-app downloaden in de Google Play Store? Type dan mijn afvalzaken (kleine letters, aan elkaar). Dan verschijnt de app in het overzicht. Snel op de hoogte van het laatste afval nieuws; Simpel een grofvuilafspraak inplannen; Makkelijk afval scheiden: scan of foto grafeer uw afval; Alle locaties van onze papier-, glas-, textiel-, pmd- én luiercontainers op een overzichtskaart. Datum: 11 juli 2022 Aanvang: 19:00 uur Locatie: raadzaal 2. 3. Bij vragen over de raadsvergadering of onduidelijkheden kunt u altijd contact opnemen met de griffie via griffie@heiloo.nl. Volg ons O gemeenteheiloo (5) gemeente_heiloo gemeente_heiloo Kijk voor meer informatie op onze website: www.heiloo.nl De vakantieperiodes komen er weer aan. Gaat u binnenkort op vakantie? Check op tijd of uw paspoort, ID-kaart, en rijbewijs nog geldig zijn. Moet u die laten verlengen? Doe het op tijd en maak alvast online een afspraak (www.heiloo.nl/afspraak-maken). De agenda raakt snel vol en de eerste mogelijkheid is soms pas over een paar weken. Ons bellen voor een afspraak gaat niet sneller, wij gebruiken dezelfde online afspraakmodule als u. Een nieuw reis- of rijbewijs kunnen wij op dit moment leveren volgens de gewoonlijke termijn van 6 werkdagen na de aanvraag. Kennemerstraatweg 109, het plaatsen van een dakkapel in het rechterdakvlak van de winkel, datum ontvangst 28 juni 2022 (Z22 078635) Nicolaas Blokkerlaan 16, het vergroten van de woning (uitbouw en overkapping aan rechterzijgevel), datum ontvangst 26 juni 2022 (Z22 078290) het verbreden van de uitweg, datum ontvangst 26 juni 2022 (Z22 078288) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Contact K» 14 072 (zonder netnummer) $5 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. M info@heiloo.nl Wilt u een vergadering volgen of terugkijken? De vergadering vindt plaats in het gemeentehuis van Heiloo. U kunt de vergadering ook live volgen en terugkijken via onze website. De uitzending vindt u via www.heiloo.nl/raad-en-college. Ook zendt Beat TV de vergaderingen uit via de website https://tv.beatfm.nl/player/. Raadsvergadering 19:00 - 23.00 uur Opening Agendavaststelling Afscheid huidige kinderburgemeester en benoeming nieuwe kinderburgemeester Statutenwijziging ISOB Benoeming wethouders in Gemeenschappelijke Regelingen Kadernota 2023 Vragen vanuit de raad en mededelingen Sluiting

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 11