Will ir. Teunis Flameling Teun Flameling Kees-Jan Sprenkeling ^Valter Straver Gré Schaaper-van Egmond - Teun - Theodora Anna Schelhaas - Hooijmans Wanda Schelhaas Vrijdag 8 juli 2022 fl Wilhelmina Hendrika Elisabeth Borst-Lumens Gijsbertus Adrianus Maria P/e/Brommer UITKIJKPOST 6 JULI 2022 22 "Het is goed zo” Kapitein ter Zee van de Technische Dienst b.d. Rust zacht lieverd, we houden van je! Ariena 13 februari 1970 Heiloo 2 juli 2022 Heiloo, juli 2022 Bert echtgenote van Jan Borst Wij ontvingen het d roevige bericht d at Bestuur vv-HSV Omdat er liefde is, is er geen voorbij Ton Benschop, 10 september 1936 Heiloo, 28 juni 2022 Rian De uitvaart heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres: Boswinde 6, 1852 XH Heiloo www.uitkijkpost.nl online Helen Sprenkeling-Kingma Damon en Resinda Jason en Bodile Dankbaar zijn wij voor de vele mooie jaren samen. In ons bijzijn is rustig van ons heengegaan Aalst-Waalre 8 oktober 1928 De viering van mama's leven en haar uitvaart hebben reeds plaatsgevonden. De herdenking begint om 19.00 uur In de Willibrorduskerk Westerweg 265, Heiloo Correspondentieadres Het Brugstuk 26 1851 WZ Heiloo Rita en Walter Wilma Hans kleinkinderen en achterkleinkinderen Nu alles weer mogelijk is willen we samenkomen om Kees-Jan met elkaar te herdenken. Heiloo 27 juni 2022 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en opa Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Teun Flameling, een van de oprichters en lid van onze vereniging PROBUS 2000 Heiloo. Wij wensen Aline en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leden van PROBUS 2000 Heiloo Rob Scholte, voorzitter Grietje Anna en Foppe Anouk en Remco Daphne Wanda is thuis, waar er gelegenheid is om te condoleren op woensdag 6 juli tussen 19.00 en 20.30 uur. De entree is via de achterzijde aan de Blinkenlaan in Heiloo tegenover huisnummer 37 Correspondentie- en bloemenadres: Familie Schelhaas, Kennemerstraatweg 35, 1851 AT Heiloo We kunnen het nog altijd niet geloven dat mijn lieve vrouw en onze allerliefste mama niet meer bij ons is. Ze was altijd zo krachtig, positief en klaagde nooit. Ze is een groot voorbeeld en inspiratiebron voor ons allemaal. Met al haar wilskracht heeft ze deze strijd niet kunnen winnen. Weg van ons, maar voor altijd in ons hart. Bert jr. Julia Daan en Sophie Tom Roos Maartje Bruno 'fc Bart en Linda Anouk Ruben Miranda en Arno Mirthe en Rick Siebe Medan (voorm. Nederlands-Indië), 18 maart 1937 Alkmaar, 30 juni 2022 We vinden het fijn om je te ontmoeten zodat we verdriet en herinneringen kunnen delen. Aline Flameling-Kok Marinka Flameling en Peter Bleeker Kirsten, Claudia, Ivana Hajo Flameling en Marjolijn Flameling-Ankum Tiede, Jop Tony Flameling Sjoerd, Teije Correspondentieadres: Gerwin Toebes Uitvaartverzorging Frederik Hendriklaan 23 A I 1814 JM Alkmaar De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. In 2020 hebben wij in besloten kring afscheid moeten nemen van Met hem verliezen wij een loyaal en bevlogen lid en een heel fijne vriend. Correspondentieadres: Werkendelslaan 21, 1851 VA Heiloo Wij bedanken het zorgteam van Woon- en Zorgcentrum Prins Hendrikstichting, afdeling Karveel, voor hun liefdevolle verzorging. Rob en Nancianna Anthony Derrick Daniel t Egmond aan Zee, 2 juli 2022 Annie Brommer-van Rijswijk Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Bert Schelhaas en moeder van onze (oud)jeugdleden Bert, Julia, Daan, Tommy, Roos en Maartje op veel te jonge leeftijd is overleden. en Nynke Bos Na de dienst brengen wij Gré naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats Willibrordushof, Westerweg 267 te Heiloo. 31 mei 1972-2022 Ton Schaaper De vele kaarten, prachtige bloemen en uw betrokkenheid hebben ons erg goed gedaan. Rianne en Peter Daan Suzanne Haarlem, 18 oktober 1939 Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam zij afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 7 juli van 13.30 uur tot 13.55 uur in de Mariakapel (Genadekapel) van Onze Lieve Vrouw Ter Nood, Kapellaan 146 te Heiloo. Aansluitend vindt hier om 14.00 uur de afscheidsdienst plaats. Namens onze leden en vrijwilligers - met name de sponsorcommissie, jeugdleiders en het jeugdbestuur wensen wij haar familie en andere naasten veel sterkte toe. - Uitkijkpost lezen - Adverteren - Uw sportvereniging volgen r— Na afloop ontmoeten wij u graag in Theehuis het Oesdom van OLV Ter Nood, Kapellaan 146 te Heiloo. Gré is op haar kamer in Woon- en Zorgcentrum Prins Hendrikstichting te Egmond aan Zee, alwaar geen bezoek. Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 22