S; Diamanten huwelijk Jeugdactiviteiten Red Je Zelf-diploma’s bij Zwembad Loos ■i Jubileum lijn 408 Buurtbus Heiloo i' r p. O .V s Zoek het maar uit! dat lijn 408 in het leven is geroepen. Mevrouw Evertsen Verkeer En zo geschiedde: samen met de provincie, Rocoy en Connexxion heeft de Vereniging Buurtbus Heiloo een buslijn opgezet, lijn 408, die van Heiloo via Egmond-Binnen naar Egmond aan Zee zou rijden. Op 25 juni 2012 werd de eerste rit gereden en dus werd onlangs het 10-jarig ju bileum van lijn 408 gevierd. Bij aan vang van deze busdienst had de lijn tussen de 200 en 300 passagiers per maand. Inmiddels zijn er tussen de 1300 en 1500 passagiers per maand. Het moge duidelijk zijn, men is blij HEILOO - Toen de lijndienst van Connexxion in 2012 zou stoppen wegens te weinig passagiers, verzocht de provincie Noord-Holland Vereniging Buurtbus Heiloo om een busdienst te organiseren van Heiloo naar Egmond aan Zee. Selom Bereket, Kaj Terluin, Koen Aarden burg, Marley de Vriend, Jonah van Wielink, Mees van Dongen, Jaxx Stoop, Merijn Droog, Op 10 september a.s. bestaat de Ver eniging Buurtbus Heiloo 20 jaar, dit wordt gevierd met alle vrijwilligers. Dan wordt ook het 10-jarig bestaan van lijn 408 nog eens dunnetjes ge vierd. Joep Zwart, Feiyu Hu, Lukas Mors, Sebbe de Rover, Ferre Huiden, Daaf Verduin, Luuk Karels, Huub Weijers, Thijs Dekker, Siem van Reden voor burgemeester Mascha ten Bruggencate om een bezoek te brengen. Namens het college van burgemeester en wethouders werd een mooie schaal met daarop het Witte Kerkje in mozaïek overhan digd. Op 27 september 1959 hebben Joop en Ans elkaar voor het eerst ontmoet tijdens een dansfeest in We gaan knutselen en mooie dingen maken van steeds weer andere ma terialen. Alle kinderen van 3 tot 7 jaar zijn van harte welkom! HEILOO - Van voorlezen tot samen knutselen of de Speelotheek, deze zomer is in Bibliotheek Heiloo van alles te doen! Schagen, Jolien Blankenstijn, Livia Duchat- teau, Jet Grapendaal, Hugo van der Leer, Mats Vrijmoed, Hidde Swarts. Anne-May de Lange, Noa Beentjes, Lex Blankendaal, Julian Smits, Meis de Groot, Thijmen van Straaten, Olivier Smakman, Teije Reuver, Berend Deken, Leyana Wuthrich, Yordanos Haileb, Vera Carpay, Robin Vos, Mira Pahari, Jildou Mooij, Het Gulden Vlies in Alkmaar. Joop was zeer gecharmeerd van Ans en de vonk sloeg over. Hij bracht haar die avond naar huis in Bergen. Met een kusje al fietsend nam de ro mance een aanvang. Drie jaar later waren ze getrouwd. Nu 60 jaar la ter zijn de twee nog steeds verliefd op elkaar! Een gezellige ochtend rond boeken voor kinderen van 2-4 jaar en hun ouders/oppas. De Speelotheek is de hele zomer op woensdagmiddag geopend. ‘Inwoners zonder smartphone of tablet zoeken het maar uit’, moet de gemeente Heiloo gedacht heb ben. Sinds 1 juli zijn inwoners van Heiloo namelijk verplicht om de app MijnAfvalzaken te installeren. Hier heb je een smartphone of tablet voor nodig. Niet iedereen heeft dit. De website MijnAfvalwijzer waarop je afvalophaaldata en andere in formatie over afvalinzameling kon opzoeken is opeens verdwenen! En een alternatief is er niet. Gemeente Heiloo: wees niet zo kinderachtig en zorg dat iedere inwoner op een toe gankelijke manier informatie kan raadplegen. En alstublieft niet door verwijzen naar het Informatiepunt Digitale Overheid bij de bibliotheek, want mensen willen niet afhankelijk zijn van een ander. De gemeente Heiloo volgt de advie zen op van bureau Goudappel. Het gevolg is dat de Kerkelaan en Be- lieslaan, die voorheen goed berijd baar waren, zijn voorzien van bijna onneembare hoge drempels. Slecht voor schokbrekers en overige ve ren, vooral als je in een klein stads autootje rijdt, zoals ik (een Opel Karl). Gevolg: bij schade veroorzaakt door die rare hoge drempels moet de gemeente rekening houden met schadeclaims via letseladvocaten, die werken met de no cure, no pay- clausule. Ben (een uiterst teleurgestelde in Heiloo wonende automobilist) Ikzelf maak geen gebruik meer van deze route maar gebruik nu de Sta tionsweg als ik naar de Kennemer- straatweg wil rijden. Daar is het al zo druk, maar de gemeente vraagt erom die route nog drukker te maken. Al 10 jaar van Heiloo naar Egmond aan Zee HEILOO - Maandag 11 juli was een bijzondere dag voor het echtpaar Joop en Ans Heijstra-Valkering. Zij vierden deze dag dat ze 60 jaar in de echt verbonden zijn: het diamanten huwelijk! HEILOO - Woensdag 6 juli stonden de kinderen van Zwembad Loos vroeg in de ochtend klaar om hun Red Je Zelf-diploma te gaan halen. Een baantje op hun buik en een baantje op hun rug met een korte broek, T-shirt en waterschoenen aan. Na een groot applaus van de juffen en ouders mochten de volgende kinderen hun diploma ophalen: w I Julia Kreiter, Jesse Niejenhuis, Maas van de Pas, Rawi Pahari, Julian Geerings, Luus Huijsmans, Marin Lute, Kinga Dirkson, Sepp Winder, Sara van Egmond, Lisan Apeldoorn, Annefleur Smit, Julius Soonius, Britt Admiraal, Simon Rijs, James Buys en Femke Zwart. Vereniging Buurtbus Heiloo is nog op zoek naar nieuwe vrijwil lige chauffeurs. Iets voor u? Kijk dan voor meer informatie of aanmelden op www.buurtbusheiloo.nl r i fe 4 4 w UITKIJKPOST 13 JULI 2022 6 L’j k. I V ■l L r' El O Deze kanjers kregen hun welverdiende diploma. Aangeleverde foto O De toppers met hun diploma. Aangeleverde foto 3 Joop en Ans Heijstra-Valkering. Aangeleverde foto 3 Lijn 408 bij het busstation in Egmond aan Zee. Aangeleverde foto INGEZONDEN BRIEVEN it-" w lj Samen Klooien Woensdag na het voorleesfeestje in de zomervakantie, 15.00 - 16.00 uur Voorleesfeestje Elke woensdag, 14.30 uur Peutervoorlezen Elke vrijdag 10.30 uur Speelotheek Elke woensdag, 14.00 - 17.00 uur 4 !Ï1 I J 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 6