naar ‘t Loo Telus Telecom verhuist Twee ondernemers in de dop Gegarandeerd vol verhalen na Zomerkamp Heiloo Kunstmarkt aan boulevard Egmond aan Zee bordspelen en optreden bij PostaanZee Tafel van Veel bij Herberg Jan Het bestemmingsplan Zand- zoom Heiloo is vertraagd i Graag tot ziens! Het Zomerkamp is geïnitieerd om alle basisschoolkinderen uit Heiloo de kans te geven een gave zomer - vakantie te hebben. Ook als er thuis financieel even geen ruimte is om op vakantie te gaan. Jongerenwerk Heiloo en de buurtsportcoaches zet ten ieder jaar een programma op HEILOO - Het is een tijdje stil geweest rondom Buitengoed. Achter de schermen werkte de gemeente Heiloo aan een volledig herzien ontwerp van het Bestemmingsplan Zandzoom. De beoogde datum voor terin- zagelegging was 1 juli 2022. Dit is helaas niet gelukt, het streven is nu najaar 2022. HEILOO - Sanne en Jens Kok verkochten deze week speelgoed, snoep en koek. Niet alleen voor het geld, ze verveelden zich ook een klein beetje nu de scholen dicht zijn. Zo gezegd, zo gedaan. Het tweetal zwaait je enthousiast tegemoet. Een van vijf dagen vol plezier en actie. De opbrengst van hun PCC Maalwa ter Run Walk wordt deels gebruikt als sponsorgeld voor het kamp. Kinderen uit minimagezinnen kon den zich eerst inschrijven, waarna de inschrijving open was voor alle kinderen. De gemeente Heiloo wil in het na jaar van 2022 het Bestemmingsplan Zandzoom ter inzage leggen. In de nieuwsbrief van de gemeente kan je het uitgebreide bericht hierover nalezen. ontzettend lief en leuk gezicht. Wat ze willen doen met de verdiensten? Speciale dank aan Uw Slager Heiloo, MonkeyTown Alkmaar, Bak Reizen, New York Pizza Heiloo, Vishandel Volendam Heiloo, Di Fiorentina, Bakkerij Hoetjes, Bowling Heiloo, en Kanoverhuur Het Maalwater! Zomerkamp Heiloo kende een inten sief programma. In het Heilooërbos en op het ijsbaanterrein werden de kinderen van groep 3 t/m 8 de hele dag vermaakt met sport, spel en tof fe clinics. Op de laatste dag werd het kamp afgesloten met een uitje naar de Linnaeushof. Wanneer de kinde ren ‘s middags moe maar voldaan naar huis gingen, was er nog een programma voor de ruim 25 vrijwil ligers. Hitte of regen hield deze vrij willigers niet tegen om er met de kin deren en met elkaar een mooie week van te maken. Tijdens gezamenlij ke maaltijden en gezellige avonden konden ze elkaar beter leren kennen en werden nieuwe vriendschappen gesloten. De eerdergenoemde Rotary Club Heiloo is de hoofdsponsor van het Zomerkamp, maar daarnaast zijn er ook diverse activiteiten, maaltijden en materialen gesponsord. De orga nisatie van Zomerkamp Heiloo wil al haar sponsoren ontzettend bedanken voor hun bijdrage. Jens spaart voor een AZ-shirt. Hij is vast van plan om profvoetbal ler te worden. Sanne stopt al haar verdiende centjes in haar spaarpot, voor later. Heel veel succes Sanne en Jens! Tijdens de kunstmarkt zullen bij na 50 kunstenaars u verrassen. De markt is van 11.00 tot 17.00 uur. Kunstenaars uit het hele land (en zelfs van over de landsgrenzen) presenteren hun kunst. De kunste naars staan zelf bij hun kraam zo dat u in gesprek kunt gaan en hoort waarom en hoe ze het kunstwerk hebben gemaakt. PostaanZee is gestart met bordspe- Verder hebben ze in de winkel aller lei accessoires zoals telefoonhoes- len op de vrijdagavond. Het aan bod is enorm en de belangstelling neemt nog steeds toe. Dus kom gezellig een bordspel spelen bij PostaanZee. Neem zelf een bord spel mee of vraag in de WhatsAp- pgroep of iemand een bepaald spel kan meenemen. Wargames zijn ook toegestaan. Word lid van de WhatsAppgroep, check de website voor de link. PostaanZee is alco- HEILOO - Er is een nieuwe huurder voor de Flandria-locatie (‘t Loo 10) ge vonden. Per 2 augustus verhuist Telus Telecom naar ‘t Loo. Een verstandige en noodzakelijke keuze: de telecomzaak groeit uit het huidige pand aan de Kennemerstraatweg. Als je problemen ondervindt met jouw telefoon, computer of ta blet, je device wil repareren of vra gen hebt, kan je altijd bij de tele- comzaak langskomen. Zij zoeken graag samen met jou naar de juiste oplossing. HEILOO - Ben je alleen en hou je van uit eten gaan, maar houdt het alleen gaan je tegen? In samenwerking met Stichting Trefpunt Heiloo en Welzijn Castricum houdt Restaurant Herberg Jan elke woensdagavond een tafel vrij voor alleenstaanden om aan te schuiven. De nadruk ligt op ontmoe ting, dit in combinatie met lekker en gezellig samen eten. Een leuk avondje uit dus. Nieuwe huurder Flandria-locatie jes, screenprotectors en laders. Tot slot adviseert de zaak je graag over abonnementen. Ook fijn om te we ten: Telus Telecom blijft een Post- NL-punt. Bij de telecomzaak kan je ook je RDW-zaken en vispassen regelen. holvrij, ook op deze avonden. Voor koffie/thee wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd. De avond begint om 19.30 en de inloop is vanaf 19.15 uur. www.postaanzee.nl Ook is er op 4 augustus om 13.45 uur een optreden van Windstrelen, een orkest van Huismuziek Alkmaar, bij PostaanZee. Na een succesvol op treden tijdens Kaeskoppenstad in Alkmaar spelen de Windstrelen nu bij PostaanZee. Het repertoire be staat grotendeels uit vaderlandse liederen en oude muziek. Voor het optreden en de koffie/thee wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd. Draag je het project een warm hart toe en wil je een gastvrouw/heer zijn, zodat de eerste alleenstaande niet aan een lege tafel hoeft te be ginnen, meld je dan aan bij Tref punt Heiloo. Voor meer informatie mail je naar info@trefpunt.nl of bel naar: 072 533 12 97. De eerste Tafel van Veel is woens dag 27 juli. De inloop is tussen 18.00 en 18.30 uur. Tegen een vast bedrag van 15 (exclusief consumpties) krijgen gasten een hoofdgerecht. De kok bepaalt wat er op het menu staat, er is wel keuze uit vis, vlees of vegetarisch. Kom je ook eten? Meld je dan aan bij Restaurant Herberg Jan via tel.: 072-210 0181. Het vormen van een nieuwe ge meenteraad en installeren van nieuwe wethouders had prioriteit. EGMOND AAN ZEE - Zondag 31 juli is de derde van vier kunstmarkten dit jaar aan de boulevard in Egmond aan Zee. Ook is PostaanZee gestart met bordspellen op de vrijdagavond en is er op 4 augustus een optreden van Windstrelen bij PostaanZee! HEILOO - De eerste week van de zomervakantie staat traditioneel in het te ken van Zomerkamp Heiloo. Voor de vijfde keer konden de kinderen uit het dorp genieten van een week vol leuke en sportieve activiteiten op en rondom het terrein van de ijsbaan in Heiloo. Rennen over de stormbaan, brood bakken boven het vuur, heel veel waterspelletjes, een escaperoom én een heel leuk uitje naar de speeltuin. Al snel zitten de kinderen vol verhalen. De vertraging van het bestem mingsplan heeft een aantal rede nen. Zo heeft de overheid tussen tijds een update uitgevoerd van de stikstof-rekentool, met nieuwe berekeningen als gevolg. Het op stellen van zorgvuldige verkeers- rapportages en de juiste conclusie kostte meer tijd dan dat ze hadden voorzien. L fJ UITKIJKPOST 27 JULI 2022 11 3 Wat een pret! Foto: aangeleverde foto. Z) Kom je ook eten bij Herberg Jan? Foto: Archief Uitkijkpost O Sanne en Jens Kok. Foto: Pauline de Vries Gastvrouw gezocht voor project Tafel van Veel r_ ..i” ~J

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 11