C- ^Valter Straver Johan Ligthart Petrus Johannes Baltus Johannes Cornelis Bolkestein -Jan- Hl 1111 ^Deick Catharina Maria Berkhout-IJpelaan -Tiny- Omdat ieder vaarwel bijzonder Marie Modder 'G'ben Theodorus Petrus Clemens Borst Piet f 28 juli 2022 neven en nichten Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden. is - Rie - Anna Regina Bouman-Vriesman Dankbaar voor de liefde en de fijne herinneringen, die we van haar hebben ontvangen geven wij kennis van het overlijden van onze tante 28 januari 1931 UITKIJKPOST 10 AUGUSTUS 2022 10 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve Zonder onze lieve is alles anders. Rian weduwnaar van Trijntje Timmerman f 2018 f Heiloo, 3-8-2022 Augustus 2022 Obdam, 26 oktober 1946 Heiloo, 21 juli 2022 t Greet Baltus-Hageman in liefdevolle herinnering “Dat is een tegenvaller, ik had 95 willen worden” weduwe van Bert Berkhout op haar 86ste verjaardag overleden. Het afscheid heeft reeds plaatsgevonden. t Heiloo, 31 juli 2022 Sinds 2002 weduwe van Jan Bouman Petten, 15 juli 1920 Limmen, 3 augustus 2022 Irene en Hans Henny Stoop Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Bakkummerstraat 52, 1901 HM Bakkum uitvaartverzorging Heiloo e.o. Jeroen en Alejandra Jonathan "Don'tgive up til it's over." - The Dubliners - uit aller naam, Mar Olman Correspondentieadres: Schelphoek 50, 1813 SE Alkmaar Verdrietig, maar dankbaar voor de man die hij was, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Anneke en Rob Marianne en Frank Finn, George en Mick f Alkmaar 3 augustus 2022 Correspondentie adres: Mar Olman, Haven 3, 9084 BX Goutum Joop en Joke, Kees en Tonny, kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Dirk Bakkerhof 27 1852 HN Heiloo De uitvaart heeft reeds in kleine kring plaatsgevonden op 4 augustus jl. in Crematorium Uitvaartcentrum Alkmaar. Correspondentieadres: Zuidersloot 28 1721 HL Broek op Langedijk. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend en dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve broer, onze zwager en oom Je was zo moe, je hebt gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Dini en Wim Carina en Arthur Isabelle Jacqueline en Elroy Norah en Benjamin Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend: eens komt alles goed. Gré Ott-Bolkestein Gré Timmerman Jaap en Gré Timmerman Cor en Vera Timmerman neven en nichten hadden we ons niet kunnen wensen. De vele kaarten, prachtige bloemen en jullie betrokkenheid hebben ons erg goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Joost en Alexandra Lisa Sara Piet is in De Daalder in Alkmaar de laatste maanden liefdevol verzorgd waarvoor wij zeer dankbaar zijn. Bart en Linda Anouk Ruben Miranda en Arno Mirthe en Rick Siebe Uw aanwezigheid, lieve woorden en mooie bloemen hebben ons bij het afscheid warmte en troost gebracht. Het doet ons goed te weten dat Johan bij velen een dierbare herinnering achterlaat. Het afscheid heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden Ria Jasper, Ilona, Olivier, Aimée Wouter en Joëlle Familie Borst Een speciaal woord van dank, voor de goede zorg, gaat uit naar alle medewerkers van ViVa! Zorggroep, “De Loet”. Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden op maandag 8 augustus in Crematorium Schagen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van Evean Thuiszorg, Westervenne Dagbesteding, de Cameren en Ans en Loes voor de liefdevolle verzorging. “ik had nog zo veel dromen../' E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Tel.: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl Jan en Anneke Ria t, Henk en Iet Bart en Ria Hans t en Hanneke Anneke en Klaas Gerard en Tinie Nel en Peter neven en nichten Na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum “Overkerck” is onze mam, oma, grootoma, zus, schoonzus en tante Na een mooi en lang leven is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Gien. Op 15 juli is zij 102 jaar geworden. “tis niet aars” Stetlaantje 1 - 1906 AN Limmen 072-5053009 info@uitvaartverzorging-groot.nl www.uitvaartverzorging-groot.nl U kunt ons dag en nacht ww-M-n. Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden. Heiloo, 31 juli 1936 Egmond Binnen 28 januari 1932 Oudkarspel, 30-10-1924 Paula en Dick Ilse en Gerben Charlotte Thijmen Sverre

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 10