Luisteren naar klassieke muziek in Bibliotheek Heiloo Taxatiemiddag in Herberg Jan Eiland De Wild Spanish Nights Padel Open Toernooi Prijswinnaars 'Ik winkel in Heiloo 2022’ Viswijven... neem hier de afslag! Waarschuwingsschot en aanhouding na bedreiging met mes r Bron: Politie.nl Vanaf a.s. zaterdag 13 en zondag 14 Er waren hoofdprijzen beschikbaar gesteld door Van Os Mode, Zonneveld Optiek en Uw Slager ‘t Loo. De prijs winnaars werden afgelopen maan dag 8 augustus feestelijk onthaald bij Uitkijkpost. Van harte gefeliciteerd Angelique Sterkman, Bert Kostense en Ellen Schouten. Geniet van jullie prijs! ‘Ik winkel in Heiloo - Koop lokaal win’ is een actie om de lokale mid denstand te steunen. Bij aankoop in De politie kreeg rond 14.20 uur een melding van een winkeldiefstal en mishandeling in winkelcentrum ’t Loo. De dader was ervandoor gegaan en tijdens zijn vlucht sloeg hij een vrouw neer en bedreigde een man met een mes. De politie trof kort na de melding de verdachte aan in de Van Aostastraat, HEILOO - Bij TPC Heiloo wordt dit jaar van 13-21 augustus voor het vierde jaar op rij het Open Padel Toernooi gehouden. De toernooicommissie heeft ook dit jaar weer een overweldigend aantal inschrijvingen gekregen. Het toer nooi start dit jaar al eerder op za terdag, zodat zoveel mogelijk spe lers mee kunnen doen. In de hoogste categorie, bij de dames en heren, zijn titelverdedigers Charlie Koper, Marjon Copier en Thea Voors van de een van de deelnemende winkels of bedrijven kreeg u een voucher met een unieke code. De code kon worden ingevuld op de actiewebsite op www. uitkijkpost.nl, zodat u gelijk kon zien of u in de prijzen was gevallen. Ook kon u uw gegevens invullen, waar door u kans maakte op een van de drie hoofdprijzen! Er hebben ruim 40 winkeliers mee gedaan aan deze actie. Deze winke liers hadden samen prachtige prijzen ter beschikking gesteld. Zaterdag 9 juli was de laatste dag van de winac- tie. Er zijn een hoop vouchers uitge deeld en alle prijzen staan klaar om opgehaald te worden. in de buurt van het winkelcentrum. De man luisterde niet naar de aan wijzingen van de politie. Daarop werd een waarschuwingsschot gelost. De verdachte werd vervolgens aan gehouden en het mes in beslag geno men. De mishandelde vrouw is voor behandeling naar het ziekenhuis ge bracht. TENNIS PADEL CLUB HEILOO HEILOO - Vanaf vrijdag 9 september organiseert Bibliotheek Heiloo een cursus Luisteren naar klassieke mu ziek op zes achtereenvolgende vrij dagen van 10.15 tot 12.15 uur (7 okto ber 14.00-16.00 uur). Deze cursus wordt verzorgd door Gert Floor, voorheen muziekbiblio- thecaris van Bibliotheek Heiloo. Aan de hand van muziekvoorbeelden in geluid en beeld worden composi ties en hun plaats binnen het werk van de componisten en de periode van de geschiedenis besproken. De volgende onderwerpen komen aan bod: 1. Renaissance-Barok:Oude instru menten: viola da gamba, baryton en viola d’amore Molendijk: “De taxaties die ik ver richt, zijn zo mogelijk gebaseerd op recente opbrengsten van verge lijkbaar materiaal op veilingen. De taxaties vinden alleen plaats op mijn taxatiedagen, dus niet via foto’s, te lefoon of per e-mail.” De kosten voor een taxatie zijn 5 voor één tot ongeveer tien boeken of seriewerken. De taxatiekosten van grotere collecties/bibliotheken, die meer tijd in beslag nemen, variëren van 25 tot 50. “U krijgt altijd alle aandacht en uitleg. Een taxatierap- port is zo nodig ook mogelijk, maar alleen voor waardevolle boeken met augustus de hele dag en maandag t/m vrijdag vanaf 17.00 uur en het hele finaleweekend op 20 en 21 augus tus zijn er spannende wedstrijden te zien op het mooie tennis- en padel- park aan De Dors in Heiloo. De horeca voorziet eenieder langs de baan van lekkere hapjes en drankjes. Vrijdag is er voor de deelnemers, sponsoren en publiek een BBQ-avond en zaterdag middag is het tapastijd. Met heel veel dank aan de sponsoren die het mede mogelijk maken dat Spanish Nights een fiesta wordt. Data en tijdstip: 9, 16, 23, 30 sep tember, 14 oktober van 10.15 tot ca.12.15 uur. 7 oktober van 14.00 tot ca.16.00 uur. Met koffie-/theepauze. Toegang: 50 (leden bibliotheek), 60 (niet-leden) Plaats: Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250 Kaartverkoop via www.bibliotheek- Bezoekers zijn van harte welkom en worden ontvangen in Herberg Jan, Kennemerstraatweg 97 op vrijdag 19 augustus van 14.00 tot 16.30 uur. Vrije inloop zonder afspraak. Voor meer Informatie: www.molendijk- boeken.nl HEILOO - Op zaterdag 27 augustus speelt theatergroep Ons Ding de voorstel ling ‘Viswijven’. De voorstelling is om 14.00 uur te zien in de tuin aan de De Wildtlaan 24 in Heiloo. Viswinkel Dike Co dreigt als kleine onderneming ten onder te gaan in het geweld van de grote leveranciers. De concurrentie ligt op de loer. De eigenaressen staan voor een duivels dilemma: A. niets doen B. overname C. visbeleving. Het is zwemmen of verzuipen. De vier vrouwen die het bedrijf runnen staan voor moeilijke keuzes. Ze ko- een waarde vanaf 200 en tegen een van tevoren afgesproken tarief.” 2. Klassiek: Mozart en/in Praag 3. Romantiek: Schubert: Symfonie nr. 5 4. Hoog-Romantiek: Dvorak: Strijkkwartet nr. 12 “Ameri kaans” 5. Laat-Romantiek: Mahler Symfonie nr. 4 6. Hedendaags: Tristan Keuris (1946-1996), een bijna vergeten groot componist heiloo.nl of bij de servicebalie van de bibliotheek. (Losse bijeenkomsten a 10,- zijn te bezoeken op basis van beschikbaarheid, bij de servicebalie van de bibliotheek.) men zichzelf zakelijk en persoonlijk tegen. In dieper water is het moeilijk vissen. Ook privé. Voor elkaar, voor de vis, voor thuis. Een voor allen of allen alleen. Reserveren kaartje 10 (pinnen niet mogelijk), inclusief koffie, thee en vissige hapjes Theatergroep Ons Ding: 06-49610399 ankewisse- link00@gmail.com HEILOO - Afgelopen vrijdagmiddag rond 14.30 uur heeft de politie een waar schuwingsschot gelost bij de aanhouding van een 31-jarige man uit Heiloo. partij. Uiteraard gaan de toppers uit de regio ook spektakel laten zien. Dit jaar zijn er 250 punten voor de natio nale padel ranglijst te verdienen. HEILOO - Op vrijdag 19 augustus vindt er een taxatiemiddag plaats in Her berg Jan. Taxateur Arie Molendijk taxeert daar uw oude boeken zoals oude (staten)bijbels, atlassen, geïllustreerde werken en reisboeken, handschrif ten, oude brieven, foto’s, ansichtkaarten en prenten. HEILOO - Vanaf vrijdag 9 september organiseert Bibliotheek Heiloo een cur sus Luisteren naar klassieke muziek op zes achtereenvolgende vrijdagen van 10.15 tot 12.15 uur (7 oktober 14.00-16.00 uur). De in den lande bekende taxateur werkt al jaren samen met de Vrije Universiteit, de Koninklijke Biblio theek en andere bibliotheken en overheidsinstellingen. Regelmatig wordt hij gevraagd bibliotheken te taxeren voorafgaand aan een veiling. HEILOO - De winnaars van de hoofdprijzen van de actie ‘Ik winkel in Heiloo - Koop lokaal win’ zijn bekend. UITKIJKPOST 10 AUGUSTUS 2022 7 Angelique Sterkman, Bert Kostense en Ellen Schouten. Foto: Aangeleverd Gert Floor. Foto: aangeleverd De vier vrouwen die het bedrijf runnen staan voor moeilijke keuzes. Foto: Theatergroep Ons Ding

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7