Gemeentenieuws HEILOO Gewijzigd vastgesteld uitwerkingsplan Informatiebijeenkomst verkeersonderzoek Heiloo Vergunningen Familieberichten woensdag 24 augustus 2022 GEMEENTE Duurzame showroom 27 augustus bij AH Ypestein Getrouwd Geregistreerd partnerschap www.heiloo.nl UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2022 7 Aangevraagd Mariënstein 187, Oostersingel 1, ‘t Loo 36, Van Aostastraat 26 Westerweg 122, Zeekamplaan 3, Verleend Jan Boltenhof 37, Omgevingsvergunningen Adres Omschrijving Geboorte, trouwen, overlijden t/m 12 augustus 2022 Omschrijving Adres PROGRAMMA Tijdens de bijeenkomst lichten de gemeente en bureau Goudappel het ver keersonderzoek toe. Uit het onderzoek komen drie verschillende maatregelpak ketten naar voren. Elk pakket zorgt ervoor dat het (toekomstige) autoverkeer even wichtiger over de wegen in Heiloo wordt verdeeld. De wegen die te druk zijn krijgen daardoor minder verkeer te verwerken en de wat minder drukke wegen wat meer. Het college van B en W maakt uiteindelijk de keuze voor het uit te voeren maatre gelenpakket. Tijdens een informatiemarkt heeft u de mogelijkheid om verder in gesprek te gaan en om aandachtspunten mee te geven. Op dinsdagavond 30 augustus organi seert gemeente Heiloo een informatie bijeenkomst om inwoners te informeren over het verkeersonderzoek. Adviesbu reau Goudappel onderzocht hoe Heiloo goed en veilig bereikbaar blijft. En welke mogelijkheden er zijn om het autoverkeer evenwichtig te verdelen over de wegen in Heiloo. Iedereen is vanaf 19.15 uur wel kom in hotel Fletcher. Bezoek Raadhuisplein 1 1851 JL Heiloo Postadres Postbus 1 1850 AA Heiloo KOMT U OOK? De bijeenkomst vindt plaats in het Flet cher hotel, Kennemerstraatweg 425 in Heiloo. U hoeft zich niet aan te melden. Vanaf 19.15 uur kunt u inlopen. Het pro gramma start om 19:30 uur en duurt tot 21:00 uur. VERKEERSONDERZOEK Het onderzoek is één van de bouwstenen om de paragraaf “evenwichtige verdeling van het gemotoriseerde verkeer” uit het huidige ‘Verkeersbeleid Heiloo 2018-2030’ verder uit te werken en af te ronden. Op 5 juli zijn de onderzoeksresultaten tijdens een raadsinformatieavond in de raadzaal toegelicht. Ook zijn ze besproken met de Verkeerscommissie en het Verkeerspanel. Uiteindelijk zullen een aantal verkeers maatregelen genomen moeten worden om Heiloo veilig en leefbaar te houden. MEER INFORMATIE Meer informatie over het verkeersbeleid? Kijk dan op www.heiloo.nl/verkeersbeleid. “Bent u benieuwd hoe verschillende ener giebesparende maatregelen werken of hoe een warmtepomp eruit ziet? Dan bent u van harte welkom om langs te komen bij de duurzame showroom op zaterdag 27 augustus,” aldus wethouder duurzaam heid, Ronald Vennik. In deze showroom kun je kleine en grotere maatregelen, zoals radiatorfolie, een infraroodpaneel of zonnepanelen bekijken en hier vra gen over stellen. “Een adviseur van het onafhankelijke Duurzaam Bouwloket en energiecoaches van Heiloo Energie zijn deze dag aanwezig om u hier alles over te vertellen.” De showroom staat van 10.30 uur tot 15.30 uur bij supermarkt Albert Heijn in Ypestein. ONAFHANKELIJK ADVIES Heiloo Energie is een vereniging van bewoners voor bewoners met een hart voor duurzaamheid. Hun energiecoaches vertellen u graag over energiebesparing en verschillende duurzame maatregelen. Het Duurzaam Bouwloket is het energielo- Zilverschoon (Zuiderloo) te Heiloo Het gewijzigd vastgestelde uitwerkings- plan maakt een woningbouwontwikkeling van vijf woningen, drie rij- en hoekwonin gen, één appartement in een bestaande loods en één vrijstaande woning mogelijk in de noordoosthoek van de kruising Ven- newatersweg en de spoorweg Uitgeest- Alkmaar. De ontwikkeling vindt plaats ten zuiden van het Zilverschoon en bestaat uit twee deelgebieden, die aansluiten op het uitwerkingsplan ‘Hof van Sombroek’. Qua verkaveling en opzet past de uitwerking binnen het (globale) bestemmingsplan Zuiderloo. P. van Westdorp en Y. van Dalen Overleden Mevrouw B.G. de Beus-van der Stigchel Mevrouw V. Bonthuis-Massink De heer A. de Zeeuw Mevrouw N. Hijstek- de Jager Mevrouw H. Min Mevrouw T.W.P. Lapère - Haseveld Mevrouw C.M. Berkhout-IJpelaan De heer J.C. Bolkenstein De heer E.C.J. Hogendorp De heer IJ.K.M. Kops Volg ons O gemeenteheiloo (5) gemeente_heiloo if gemeente_heiloo Kijk voor meer informatie op onze website: ket van de gemeente Heiloo. Inwoners kunnen hier terecht voor gratis en onaf hankelijk advies over het energiezuinig, duurzaam en aardgasvrij maken van de woning. HEEFT U VRAGEN? Kunt u 27 augustus niet naar de mobiele showroom in Heiloo komen? U kunt ook langs gaan bij de Duurzame Renovatie Helpdesk in winkelcentrum ’t Loo of bij het spreekuur in de bibliotheek. Zie de website www.heilooenergie.nl voor meer informatie en de openingstijden. U kunt ook Duurzaam Bouwloket benade ren met vragen, telefonisch of per mail. Dit kan via www.duurzaambouwloket.nl, tele foonnummer 072-743 39 56 en per e-mail via info@duurzaambouwloket.nl. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Zondervan via dannyzondervan@debuch.nl. TER INZAGE Het gewijzigd vastgestelde uitwerkings plan kunt u vinden op www.ruimtelijke- plannen.nl. Op officielebekendmakingen. nl vindt u de officiële publicatie. Een papieren exemplaar treft u bij de informa tiebalie in het gemeentehuis, Raadhuis plein 1 te Heiloo. Vanaf 18 augustus 2022 tot en met 28 september 2022 ligt het plan ter inzage. Tijdens deze periode kunt u beroep aantekenen. 93 jaar 82 jaar 87 jaar 86 jaar 97 jaar 82 jaar 86 jaar 97 jaar 81 jaar 81 jaar Kennemerstraatweg 448, het plaatsen van een handelsreclame bord in de voortuin van de woning, datum ontvangst 15 augustus 2022 (Z22 087753) het vergroten (zijportaal) en renoveren (verduurzamen slaap kamer, badkamer en vernieuwen kozijnen) van de woning, datum ontvangst 15 augustus 2022 (Z22 087802) het bouwen van een carport, een zwembadhuis/veranda en zwembad, datum ontvangst 5 augustus 2022 (Z22 086874) het plaatsen van 3 narrowcasting schermen (handelsre clame) in de etalage van de HEMA, datum ontvangst 6 augustus 2022 (Z22 086884) het vergroten en veranderen van de woning (aanbouw achter bovenop bestaande aanbouw en wijzigen voorgevel), datum ontvangst 11 augustus 2022 (Z22 087422) het bouwen van een woning (na sloop bestaande woning), datum ontvangst 11 augustus 2022 (Z22 087463) het plaatsen van een dakkapel in het achterdakvlak van de woning, datum ontvangst 13 augustus 2022 (Z22 087623) Op deze aanvragen is nog niet beslist. Tegen een aanvraag kunt u geen bezwaar maken. Dit kan alleen tegen een besluit op een aanvraag. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. het vergroten van de woning (dakopbouw), verzenddatum 15 augustus 2022 (Z22 081376) Binnen 6 weken na verzenddatum van het besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Contact K» 14 072 (zonder netnummer) 06 82173546 (whatsapp) Bereikbaar op werkdagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. M info@heiloo.nl Geboren Billie V. dochtervan R.M. Groot en M. Molenaar op 18-07-2022

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7