Verhoog weerstand met Do-In Kom op de zuivere koffie bij Eerlijk Werelds Het einde van een tijdperk! De Foresters start zijn eigen Champions League! Padelbanen TV Het Vennewater feestelijk geopend tak .V' w* fr 1 oktober Internationale Koffiedag ik UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 2022 11 In de Champions League spelen de kinderen langer en vaker. Foto: aangeleverd www.eerlijkenwerelds.nl V.l.n.r. Marin Lute, Evi Lute, Jan Haan en Sybren van Dokkum. Foto: aangeleverd Co Oudejans. Foto: aangeleverd De openingsdag was een succes, De kever is gemaakt van oude reclameborden, olievatten en verfblikken uit India. Foto: aangeleverd In samenwerking met Stichting Veldwerk, de Bibliotheek, Stichting Wol en de Muziek- en Dansschool hebben wij op 1 oktober een leuk evenement georganiseerd. De be- HEILOO - Met de komende herfst is het op peil houden van uw energieni- veau, weerstand en vitaliteit belangrijk. Do-In kan hierbij echt iets voor u betekenen! Deze Japanse bewegingsvorm voor het strekken van meridianen onder steunt u daarbij. Al jaren geef ik Do- In lessen in Heiloo, waardoor veel mensen meer energie en vitaliteit ervaren. Een paar ervaringen: “Do- In maakt me energieker en meer Beelden, vazen, kussens en wand decoraties zoals b.v. de leuke rode kever gemaakt van hergebruikte oude reclameborden, olievaten en verfblikken uit India, maatschappe lijk en ecologisch verantwoord. Nog steeds komen er nieuwe artikelen binnen. Dus kom langs, want weg is weg. HEILOO - Na 45 jaar werkzaam ge weest te zijn bij Van Os Mode Hei- loo in winkelcentrum ‘t Loo, gaat Co Oudejans met een welverdiend pensioen. Daarom willen wij Co een waardig afscheid geven. U kunt hem de hand schudden op 23 september 2022 van 16.00 - 18.00 uur in de winkel waar Co altijd zijn ziel en zaligheid heeft ingestoken. U bent van harte welkom. Groeten, Team Van Os Mode Heiloo. kende Zilversmid Dambar uit Ne pal is weer bij ons in de winkel met prachtige sieraden (zie advertentie). Er is een interessante quiz voor de jeugd t/m 15 jaar. En natuurlijk heb ben we die dag leuke aanbiedingen. Dus, dit is dè gelegenheid om bij ons op de ‘kwaliteits’-koffie te komen op zaterdag 1 oktober. Kijk voor het uitgebreide programma op de web sites van de deelnemende organisa ties. Je komt toch? Jongens en meisjes die geboren zijn in 2016 en 2017 voetballen onder ling in de shirts van de Europese topclubs. Voetballen in de shirts van Ronaldo, Lieke Martens, Virgil van Dijk of Matthijs de Ligt. Wie wil dit nu niet? En wie weet maakt een van deze jonge voetballertjes over een aantal jaar net als oud-Foresters speler Kenneth Taylor zijn debuut in de Champions League. Waarom dit nieuwe initiatief? Het idee is natuurlijk niet alleen De padelbanen zijn een mooie uit breiding van de tennisvereniging, waar je nu op 11 tennisbanen en drie padelbanen sportief je slag kunt slaan. maar om in mooie shirts te spelen (de shirts van de topclubs zijn ove rigens ook nog voorzien van ‘onze egel’), maar er zit ook een idee ach ter. Er wordt elke zaterdag van 8.30 tot 9.30 uur op het hoofdveld op De Egelshoek onderling gespeeld. Dat betekent dus geen reistijd, geen chauffeurs en altijd onder leiding van de bezielende leiding van ge diplomeerde trainers. De partijvor- men zijn klein (drie tegen drie of vier tegen vier) en op een passend veld met speciale doeltjes. Zo heb- de regen kon de pret niet drukken. De clinics die door de trainers van Potjepadel werden gegeven zaten allemaal vol, want er waren veel enthousiaste personen die wilden deelnemen. Sommigen hadden al eens padel gespeeld, voor anderen ben alle jongens en meisjes veel bal contact en kunnen zij lekker een uur voetballen. In normale competities speel je 3 x 10 minuten en staan de kinderen ook vaker wissel. Dat wordt hiermee voorkomen. De jongens en meisjes spelen dus langer en vaker. Wil je ook een keer komen padellen, maar ben je nog geen lid? Mail dan naar padelinfo@tvhetvennewater.nl en vraag naar de mogelijkheden. De Foresters hoopt u snel te zien op de Egelshoek! was het een eerste kennismaking met de sport. Gevorderde padel- spelers gaven een demonstratie en vertelden meer over de techniek van padel. Sporthuis Johan Jansen was aanwe zig om advies te geven over padel- rackets, DJ Sander en S3VAN draai den heerlijke funky en deephouse muziek, Tapastas had heerlijke hapjes verzorgd en natuurlijk ont braken ook de bubbels niet. Bij de koffie was er chocola van Choc-Lab en de nieuw aangeplante bloemen en planten van de Aalsmeerse Bloe- menhal hebben voorlopig voldoende water gekregen. TV Het Vennewater bedankt de (vrij willige) padelorganisatoren voor alle inzet en werkzaamheden en ook alle sponsoren (waaronder GP Groot voor het nieuwe terras), waar door de padelbanen tot stand zijn gekomen. Wilt u meer weten over dit nieu we initiatief? Kijk dan op www. deforesters.nl voor meer informatie of neem contact op met Jeroen Smit (championsleagueforesters@gmail. com 06-52403333). HEILOO - De zomer zit er op. Het is even wennen aan kouder weer, maar dit doet ons verlangen naar een gezellig interieur. Voor aparte woondecoraties moet je bij Eerlijk Werelds zijn. HEILOO - Vanaf het seizoen 2022-2023 zijn er topclubs te zien bij De Foresters, want de Champions League komt naar Heiloo! HEILOO - Vanwege een enorm harde regenbui tijdens het officiële ope- ningsmoment moest er even geïmproviseerd worden, maar de padelbanen bij TV Het Vennewater zijn zondag 18 september feestelijk geopend. Dit of ficiële moment werd uitgevoerd door het jongste èn het oudste lid van de vereniging, respectievelijk Marin Lute en Jan Haan. Zij hebben van de ope ning een bijzonder moment gemaakt. Voor meer informatie bel 06 46318915 of kijk op de website www.praktijkjohncompas.nl ontspannen.” En “Do-in lessen zijn voor mij momenten, waarbij ik mijzelf weer oplaad.” L i kin/

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 11