Week van de Ontmoeting in gemeente Heiloo Waarom kiezen voor Van der Borden? Juf Els Romeyn van De Ontdekkers gaat met pensioen A ANder bord Lil. - Open dag bij Dojo ‘t Loo UITKIJKPOST 21 SEPTEMBER 2022 12 Het huidige verouderde appartementencom- Pieter van der Borden (l) en Jan-Jaap Van der Borden (r). Foto: aangeleverd Juf Els loopt door de erehaag. Foto: aangeleverd Sportvereniging Dojo ‘t Loo, Bergeonstraat 28, 1851 KB Heiloo Meer informatie en aanmelden Voor een complete lijst met activi teiten in de buurt kijkt u op www. heiloo.nl/weekvandeontmoeting Ook kunt u zich hier aanmelden voor de activiteiten waar een inschrijving voor nodig is. HEILOO - Vrijdag 16 september was de laatste dag van juf Els Ro meyn op De Ontdekkers. Ze werd die dag 65 jaar en vond dat een mooi moment om haar onderwijscar- rière af te sluiten en met pensioen te gaan. Juf Els werd thuis opgehaald met een mooie cabrio en op school ont vangen met een erehaag, bloemen en mooie optredens. De rest van de dag stond in het teken van oud Hollandse spelletjes die werden ge speeld in groepjes met kinderen van alle leeftijden. De oudste kinderen hadden de leiding en dat deden ze voortreffelijk. De middag werd af gesloten met een heerlijk ijsje uit de ijskar van Di Fiorentina. Iedereen zal begrijpen dat De Ont dekkers juf Els enorm gaan missen; haar liefdevolle omgang met elk kind, haar fijne contact met ouders, haar prachtige ontwikkelingsge richte onderwijs en haar enorme kennis over groep 3-4! tact komen. Wethouder Tromp: “De extra activiteiten in deze week om elkaar te ontmoeten, helpen bij de bewustwording van eenzaamheid. Ieder mens beleeft gevoelens van eenzaamheid weer anders. Ik zou inwoners graag willen oproepen die week een ontmoeting te organiseren met iemand uit de omgeving, waar van ze vermoeden dat die dat goed kan gebruiken.” Mensen kunnen er deze week dus iets samen doen met een familielid, buur of vriend die alleen is of, niet zo vaak de deur uitgaat. De werkgroep vroeg de commissie tijdens een betoog geen medewerking te verlenen aan het doorzetten van de procedure. Volgens ‘Red de Rimboe’ gaat het om een uniek stuk flora en fauna, dat beschermd, behouden en uitge breid zou moeten worden. Rapporten geven volgens de werkgroep geven een te rooskleu rig plan over de aantasting van het groen. Volgens Kennemer Wonen is er tegemoet ge komen aan zoveel mogelijk verschillende be langen van omwonenden. Al vier generaties lang dè vast- goedspecialist; We zetten alle on- en offline mid delen in om uw doel te bereiken; Meer dan 89 jaar ervaring; Heb je altijd al eens kennis willen maken met martial art, maar twijfel je waar te starten? Blijf niet langer twijfelen en kom langs! Tijdens de open dag kan je kennis maken met zeven verschillende soorten martial art, geschikt voor zowel jong als oud. Kijken, meedoen en vragen stellen is allemaal mogelijk. Zien we je zaterdag? HEILOO - Zaterdag 24 september zet Dojo ‘t Loo van 13.00 - 15.00 zijn deuren wagenwijd open. plex bevat 21 sociale huurwoningen en is in eigendom van Kennemer Wonen. Het doel van Kennemer Wonen is op de planlocatie, passend in de omgeving, een nieuw en toe- komstbestendig appartementengebouw te realiseren met in totaal 46 sociale huurap- partementen. De nieuwbouw bestaat uit een V-vormig gebouw met 4 woonlagen, richting het oosten aflopend naar 3 bouwlagen en 2 bouwlagen. Huidige bewoners zijn allemaal akkoord gegaan met de plannen en krijgen de mogelijkheid om terug te keren indien dit past bij hun situatie. Groot netwerk en duurzame relaties; Vergaande kennis van de regio; Uitstekende resultaten; Proactieve en servicegerichte dienstverlening; Commercieel sterk team met enthousiaste professionals. Activiteitenprogramma Het programma in de gemeente Heiloo bestaat onder andere uit de volgende activiteiten: - 29 september van 13.30 tot 14.30 uur: voetbalactiviteiten bij HSV Heiloo - 3 oktober van 13.30 tot 14.30 uur: sport spel bij locatie HSV Heiloo - 4 oktober van 12.30 tot 13.30 uur: wandelgroep, startpunt AV Trias Door het hele land is er tijdens de Week tegen Eenzaamheid extra aandacht voor het thema eenzaam heid en sociaal isolement. Eenzaam heid aanpakken begint met in con- HEILOO - Tijdens de Week van de Ontmoeting van 29 september t/m 6 ok tober zijn er in de gemeente Heiloo diverse leuke en sportieve activiteiten. Hier kunnen inwoners elkaar ontmoeten en nieuwe contacten met elkaar leggen. Deze week valt samen met de landelijke Week tegen Eenzaamheid, waarin extra aandacht wordt gevraagd voor het thema eenzaamheid. HEILOO - De politiek in Heiloo heeft tijdens een commissievergadering maandagavond 19 september ingestemd met het in procedure brengen en ter inzage leggen van het vooront- werpbestemmingsplan Ter Coulsterlaan Heiloo. Het gaat om een plan met 46 appartemen ten. Omwonenden, vertegenwoordigd in Werkgroep ‘Red de Rimboe’ verzetten zich tegen het voorstel, vooral vanwege de aantasting van flora en fauna. HEILOO - Een bedrijf dat niet met de tijd meegaat zou geen 89 jaar bestaan. Van der Borden Groep houdt de ontwikkelingen dan ook scherp in de gaten. Tijdens de Week van de Ontmoeting kunnen mensen elkaar ontmoeten, met elkaar wandelen of aan andere activiteiten meedoen. Onder het motto ‘Kom erbij!’ hoopt het Soci aal Team van de gemeente Heiloo zoveel mogelijk mensen met elkaar in contact te brengen. Wethouder Tromp: “Iedereen in onze gemeente hoort erbij. Mee kunnen doen in je eigen omgeving is heel belangrijk. Ook is het fijn als je iets kunt doen voor een ander.” De activiteiten worden mede mogelijk gemaakt door de Stichting Trefpunt Heiloo, Sport-Z en diverse plaatselijke sportlocaties. Stationsweg 76 te Heiloo www. vanderborden.nl 072-5351000 Heiloo@vanderborden.nl Onze kernwaarden zijn: loyaal, eerlijk, slim. Oftewel: we kennen je en leven met je mee. We zeggen wat we doen en doen wat we zeggen. En wij zijn de professionals, wij weten hét en hoe!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 12