BSO Sportify Kids Heiloo I '1 A-, B- en C-diploma's Zwembad Loos Energietoeslag kan nog worden aangevraagd Bedrijf belicht Tot nu toe hebben 617 huishou- Echt uniek! Maakplaats bibliotheek in oktober Het aanbod van muziek, creativi teit en sport is groot en Flexibel met een hoofdletter ‘F’. Samen met de kinderen wordt invulling gegeven aan de dagelijkse opvang. Voor de groep staan enthousiaste, gediplo meerde pedagogische medewerkers en sportleraren die elk op hun vak gebied meedragen aan de ontwik keling van het kind. Dat betekent professionele voorschoolse én bui tenschoolse kinderopvang op maat! De volgende leerlingen mochten hun diploma in ontvangst nemen. Luus Huijsmans, Jack van ’t Hoff, Teije Reuver, Ferre Huiden, Jamie Apeldoorn, Selom Bereket, Simon HEILOO - Op zaterdag 1 oktober zwommen de kinderen van Zwembad Loos voor de eerste keer na de vakantie af. De leerlingen zwommen met kleding aan, zwommen door het gat, lieten borstcrawl en rugcrawl zien. Ook werd er gewatertrappeld. Daarna volgde een groot applaus en waren alle leerlingen geslaagd! Mensen met een laag inkomen, die bij de gemeente bekend zijn, heb ben de eerste bijdrage ontvangen. Achter de schermen wordt hard gewerkt om ook het tweede deel, zo snel als mogelijk, uit te betalen. Inwoners die denken ook in aan merking te komen voor deze toe slag kunnen nog tot en met 30 no vember een aanvraag indienen. De toeslag is bedoeld voor mensen met een laag inkomen. De inko mensgrens is 120% van het sociaal minimum. Hoeveel dat is, is af hankelijk van uw situatie. Zie www.heiloo.nl/energietoeslag voor de voorwaarden. Kokmeijer, Sebbe de Rover, Nora Gouda, Christopher Munn, Lukas Mors, Britt Admiraal, Anne-Fleur Smit, Julia Kreiter en Jonah van Wielink. Inwoners die al een toeslag van 800 hebben ontvangen, ontvan gen automatisch ook de nabetaling van 500. Zij hoeven géén nieuwe aanvraag te doen en ontvangen binnenkort een brief over de uit betaling van het tweede deel. Heeft u nog geen toeslag aangevraagd en denkt u wel recht te hebben? Vraag de toeslag dan aan via: www.hei- loo.nl/energietoeslag. Heeft u hulp nodig bij de aanvraag? Neem dan contact op via 072 535 66 66. dens een eerste uitbetaling van de energietoeslag ontvangen. Daar van zijn er 338 automatisch uitge keerd. 279 inwoners hebben daar naast met succes een aanvraag ingediend. 119 aanvragen zijn af gewezen omdat deze niet aan de voorwaarden voldeden. Daar zitten ook aanvragen tussen die bijvoor beeld tussentijds zijn afgebroken, omdat er bijvoorbeeld een dubbe le aanvraag is gedaan of omdat er onjuiste gegevens zijn gebruikt. Er zijn daarnaast nog nieuwe aanvra gen in behandeling. Esmee Bulder, Maud Adema en Toby Bisselink. Workshop BYOR BYOR staat voor Build Your Own Ro - bot. Tijdens deze workshop, gege ven door de mensen van BYOR zelf, wek je je eigen knutselwerk tot leven met elektronica van BYOR. Maak je eigen interactieve robot, apparaat of kunstwerk! Weerwolven in de bieb! Buiten is het donker... In de bieb is het donker. Kom weerwolven met ons spelen (als je durft natuurlijk?). Raamstickers met de vinylsnijder Ga vandaag aan de slag met de vi- nylsnijder en de bijbehorende soft ware en ontwerp je eigen raam- sticker. Let op: niet alleen leuk voor de jeugd, maar juist ook voor volwassenen! HEILOO - In de Maakplaats van Bibliotheek Heiloo is elke zaterdag iets te doen! CoderDojo Programmeren met Minecraft Programmeren met Micro:bit Ben jij al bekend met Micro:bit? De mogelijkheden van dit computer tje zijn eindeloos! Kom jij ze ook ontdekken? Rijs, Hidde den Hollander, Robin Vos, Sil van der Gaauw, Selena Rui- grok, Romijn van den Berg, Kiyan Jabar, Marin Lute, Taede Heijna, Riley Skelton, Fenna van der Linden, Leyana Wuthrich, Vera Carpay, Lisan Apeldoorn, Benthe Plaats: Bibliotheek Heiloo, in de Maakplaats Entree: Deelname is (meestal) gratis, mét opgave vooraf via www.bibliotheekheiloo.nl Vader, Lisa Telkamp, Louisse Wittebrood, Joelle Krom, Rob de With, Vera van der Woel, Mel Langenberg, Mees Schunselaar, Boet Sepers, Fred Johnson, Naut de Lange, Tom Bart, Bor Niekoop en Sky Boereboom. HEILOO - De energieprijzen zijn fors gestegen. Dat betekent dat u veel meer moet betalen voor gas en elektra. De gemeente heeft daarom eer der een energietoeslag aan mensen met een laag inkomen uitgekeerd. De hoogte van dat bedrag was 800 netto per huishouden. De Rijksoverheid heeft besloten dit bedrag met 500,- te verhogen. Lente Kesselaar, Ise de Bue- ger, Linus Klaassen, Arsalam Lmar, Otto Hartmann, Svea Hart mann, Eva Kersten, Rosie Dekker, Femke Tijssens, Ylva de Blaauw, Sammy Frank, Bo Ootjers, Maud UITKIJKPOST |5 OKTOBER 2022 7 Het programma in oktober: Allemaal met A naar huis! Foto: aangeleverd Deze toppers haalden hun B- of C-diploma. Foto: aangeleverd Maandag 9januari2023 opent Sportify Kids de deuren van een unieke kinderopvanglocatie in Heiloo, op het terrein van voet- balclub HSV Sportify Kids is een familiebedrijf dat inmiddels 10 jaar bestaat, gestart door ervaringsdes- kundigen Michelle en Merijn aan O Seandra Marosy. Foto: aangeleverd de bekende keukentafel. Diploma A: Uniek en Flexibel De kijk op beweging en ontwikkeling van kinderen in de leeftijd van 0 tot 12 jaar op deze locatie met een hui selijke, veilige sfeer is werkelijk uniek. Elk kind krijgt bijvoorbeeld een men tor toegewezen. Deze mentor is het vaste aanspreekpunt voor kind en ou ders én voor de andere medewerkers. Er is daarnaast veel aandacht voor de wensen van ouders, het ontzorgen van ouders is de standaard. "Tegen woordig is er veel behoefte aan flexi bele opvang omdat de '9 tot 5 baan’ bijna niet meer bestaat, flexwerken is de trend. Sportify Kids biedt daarom ook flexibele voorschoolse opvang aan” Aan het woord is Seandra Maro sy, sinds kort clustermanager bij het familiebedrijf. Zij is de spil tussen de directie en de assistent leidinggeven den op het groeiende aantal locaties. "Via mij blijft de directie op de hoog te van en betrokken bij alles wat er speelt op de locaties” Vier pijlers Op elke locatie werken professionele pedagogisch medewerkers en spor ters. Samen zorgen ze voor een leuke, gezellige en veilige opvang, waarbij de input van de kinderen belangrijk Wanneer komt u in aanmerking voor een toeslag? "Na schooltijd zorgen we eerst voor een gezellig rustpunt, we drinken iets en eten samen een gezonde snack. Daarna is het tijd voor leuke activitei ten; voetballen, handballen, een pot je hockey, zingen, dansen, knippen en plakken. Er is veel aandacht voor de 'ik’ van een kind; hoe voelt een kind zich, waar heeft deze behoefte aan”, aldus Seandra. "Kinderen kunnen bij ons helemaal zichzelf zijn. We leren ze om te gaan met winnen en verlie zen, met emoties en communicatie en we leren ze om samen te spelen en te delen. is. Elk kind heeft van nature de drang om zich te ontwikkelen. Deze ontwik keling wil Sportify Kids graag stimu leren vanuit vier focuspunten: Sport, Muziek, Creativiteit, Vrije Tijd Sportify Kids is vanaf 9 januari 2023 elke maandag tot en met vrijdag ge opend van 7.30 (tot 8.30 uur) en na schooltijd tot 18.30 uur. Het vervoer vanaf school naar de opvang is gratis. Eropuit! "In de schoolvakanties willen we er Hoe vraagt u de toeslag aan? Open Sportdag Ben je nieuwsgierig geworden? Plan dan via de website een vrijblijven de rondleiding óf kom naar de Open Diploma C: Sportdag op maandag 17 oktober, in de herfstvakantie. Van 13.00 tot 15.00 uur is de locatie Heiloo aan het Maal water 4 omgetoverd in Halloween sfeer. Maak kennis met de energieke medewerkers en met wat deze locatie te bieden heeft. Bij regen verplaatst de open dag zich naar sporthal Het Vennewater! 15 oktober 13.00 - 15.00 29 oktober 19.00 - 21.30 29 oktober 12.30 - 15.30 8 oktober 13.00 - 15.00 22 oktober 13.00 - 15.00 BSO Sportify Kids Heiloo Het Maalwater 4 1852 RH Heiloo 088-2011635/06-21908227 locatieheiloo@sportifykids.nl www.sportifykids.nl eens per week op uit met de kin deren, naar Artis of Nemo bijvoor beeld. Niets leuker dan samen nieu we dingen ontdekken. De kinderen worden regelmatig getrakteerd op gave clinics (demonstraties), gege ven door lokale ondernemers en sportverenigingen. Denk daarbij aan een demo capoeira, een dans- of rugbyclinic, keyboard spelen of freerunning. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 320 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Diploma B: r 1 L-ï

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 7