BL Studenten Jac. P. Thijsse College zetten zich in voor Gambia Op reis met Theater Toemaar (Try-Out) bij PostaanZee The Cats In The House bij De Heeren van Limmen wto!- 7?'’ Doneren kan via de qr-code: Hoeverveiling in Dorpshuis Hanswijk Mucki, de contactpersoon van het Mansa-Colley Bojang heeft door de jaren heen veel door Engeland en Nederland gereisd om informatie te geven over zijn school. Daardoor zijn er steeds meer sponsoren bijge komen die hun steentje hebben bij gedragen aan het verbeteren van de omstandigheden op de Mansa-Col- ley Bojang school. Maar er kan nog meer verbeterd worden. Gijs, Jan, Karel, Mats en Toon fiets ten daarom een tocht van ongeveer 200 kilometer om aandacht te vra gen voor de Mansa-Colley Bojang school. Hierbij een verslag van de tocht, geschreven door Gijs: “We gingen goed van start vanuit Cas- tricum en na twee uur namen we een tussenstop in de duinen. Hierna hervatten we onze tocht en reden we een heel lang stuk langs de kust. Hoewel het pittig was, konden we het goed volhouden door elkaar en de mooie omgeving. Na onze gro te stop in Scheveningen begonnen we aan de laatste kilometers van dag 1. Om half zes kwamen we aan bij het eindpunt: Bed Breakfast Maasland. Hier konden we lekker EGMOND AAN ZEE - Na het succes van het optreden van Theater Toemaar eerder dit jaar bij PostaanZee, gaan ze weer op pad om met veel plezier vrolijkheid te brengen. Theater Toemaar neemt je mee op reis! Ze gaan van New Orleans, ba ken van het gospel, via Broadway - het plekje van de evergreens - naar de bergen in Oostenrijk waar wordt geprobeerd om te jodelen en te zoe ken naar Edelweiss. Daarna een duo optreden in Frankrijk en hop door naar Engeland naar de paardenraces op Ascot. Na een adempauze, zijn ze weer, op een mooie Pinksterdag- Zaterdag 29 oktober om 14.30 uur is er daarom een try-out gepland bij PostaanZee, hun repetitielocatie. Het is een try-out, dus er kan af en toe wat misgaan, maar je kunt zeker genieten. Dag 2 begon rommelig, maar met een half uur vertraging, fietsten we om half 10 weg uit Maasland. De eerste tien kilometer duurde lang vanwege allerlei obstakels. Toen we eenmaal ons ritme gevonden had den en de wind in onze rug kregen, knalden we in één keer door tot aan het middelste eiland van Zeeland, waar we een lunchpauze hielden om even bij te komen. Hierna begon het tweede deel van de laatste dag met een goede 10 kilometer over de Deltawerken. We hadden onze zin nen gezet op Middelburg, waar we onze kleine pauze gingen houden. Dit was zwaar, maar met doorzet tingsvermogen kwamen we aan in de prachtige stad. Het was nog zo’n 6 kilometer naar de oversteek vanaf Vlissingen en met wat nieuwe ener gie gingen die snel voorbij. Na een snelle oversteek konden de laatste 15 kilometers beginnen. Die waren zwaar. We vingen tegenwind, de benen begonnen te verzuren en ons opfrissen en uitrusten voor de vol gende zware dag. We willen B&B Maasland nogmaals bedanken voor de goede overnachting. weer, in Nederland aangekomen. Dan wordt er doorgegaan met een medley uit ‘Ja Zuster, Nee Zuster’, ‘het Schaep met de 5 poten’ en an dere puur Hollandse herkenning in diverse songs. Er wordt geëindigd in Amsterdam met een medley over Amsterdam op zijn mooist. Heb je al zin in deze trip? Zorg dan dat je op zaterdag 29 oktober bij PostaanZee, Voorstraat 82a te Eg- mond aan Zee, om 14.00 uur voor de deur staat, want om 14.30 uur beginnen ze. Postaanzee vraagt voor de Try-out, koffie/thee een vrijwillige bijdrage. water was op. Maar we konden de finish al ruiken. Na zeven kilometer kwamen we aan in Schoondijke en dit splitste onze afstand naar de grens. We pepten elkaar nog een keer op en vertrokken naar Sint-Margriete. Na een veel te lange eindsprint kwa men we aan bij de grens waar onze enthousiaste fans ons binnenhaalde. We willen we iedereen bedanken die ons gesteund heeft met onze reis!” Er zijn verrassend veel etentjes bij mensen thuis, waaronder een diner op de braaimaster. Er zijn drie kavels voor een keezavond, drie keer een Wine&Dine, een dag zeilen of een dag geheel verzorgd de stad in. Voor meer informatie: www.hoeverveiling.nl De jongens hebben een GoFundMe pagina opgezet waar je hen kan steu - nen. “Van deze opbrengst worden De kavels kunnen op de avond zelf tussen 19.30 uur en 20.00 uur beke ken worden. Naast de veiling verko pen ze ook lootjes voor het rad van avontuur. De toegang is gratis. Bent u om 20.00 uur aanwezig, dan maakt u kans op een welkomstpresentje. De opbrengst gaat voor 50% naar RK Kerk H.MM. Alacoque. De ove rige 50% wordt verdeeld tussen de koren Hoeverture en Soli Deo Gloria en de jeugdafdeling van diverse ver enigingen en naar musicaltheater Hanswijkers. De organisatie heeft er zin in en hoopt u op 5 november te mogen begroeten in Dorpshuis Hanswijk. Alle bekende nummers van The Cats komen op deze avond voorbij. Denk hierbij aan klassiekers zoals Let’s Dance, Marian en natuurlijk One Way Wind. De formatie The Cats In The House is een professionele band van zes topmuzikanten. Kenmer- materialen gekocht om de school op te knappen. In de acht dagen dat we in Gambia verblijven gaan we meewerken met het maken van een nieuw klaslokaal, het verven van de schoolgebouwen, cement mengen, bakstenen maken en waterleidingen aanleggen. Wij kunnen uw steun in de rug hard gebruiken! Ieder kind heeft recht op goed onderwijs, met uw donatie draagt u daaraan bij!” aldus de jongens. Goed om te weten: het sponsorgeld gaat rechtstreeks naar de communi- ty/ school aldaar - het is dus NIET voor de reis van de jongens! kend voor de sound is de samenzang en een geweldige leadzanger. Aanvang is 16.00 uur. Kaarten kos ten 17,50 per stuk en bestel je via de ticketlijn op thecatsinthehouse.nl of telefonisch via 06-49925552 en 06-53440620. EGMOND AAN DEN HOEF - Als u zin heeft in een gezellige avond, bent u op 5 november vanaf 20.00 uur welkom op de Hoeverveiling in Dorpshuis Hanswijk. Ook dit jaar zijn er weer mooie schenkingen gedaan door de bewo ners van Egmond aan den Hoef én diverse bedrijven in de omgeving. Hierdoor zijn er leuke kavels sa mengesteld zoals een Acer chrome- book, heerlijke taarten, verschillen de leuke activiteiten, cadeaubonnen, kaartjes voor diverse theatervoor stellingen uit Egmond en ook de be kende wijn- beauty- en levensmid delenpakketten ontbreken niet. HEILOO/ CASTRICUM - Binnenkort gaat een groep leerlingen van het Jac. P. Thijsse college in Castricum naar Gambia. Daar zullen zij vrijwilligerswerk doen op de Mansa-Colley Bojang school in Jalanbang. Deze school is in 2011 geopend. Het doel van de school is om kinderen van 5 tot 16 jaar uit Jalabang goed onderwijs aan te bieden. Toen de school geopend werd, waren er maar drie lokalen en een klein sanitair gebouw. Het werd als snel duidelijk dat er meer lokalen nodig waren om goed onderwijs te kunnen geven. LIMMEN - The Cats In The House, een Twentse tribute-formatie, komt op 8 januari 2023 voor de tweede keer naar De Heeren van Limmen in Limmen toe. Na het succes van het eerste optreden vorig jaar, worden de bezoekers ook nu weer getrakteerd op een geweldig muzikale middag. J L 5 j^V^r >11 u UITKIJKPOST 26 OKTOBER 2022 21 De jongens zijn blij als ze de grens bereiken. Foto: aangeleverde foto. Theater Toemaar. Foto: aangeleverd The Cats in The House. Foto: aangeleverd w

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21