Vind Jouw Balans Ouwejan Vastgoed Advies update update update update Team Stories, Claartje Schouten Sierbestratingbestellen.nl s a a h BEDRIJF BELICHT update a I X J JE Oosterzijweg 6d 1906AX Limmen 072-843 5416 info@sierbestratingbestellen.nl www.sierbestratingbestellen.nl WI LT U MET UW BEDRIJF OOK VERSCHIJNEN OP DEZE PAGINA? MAIL DAN NAAR: VERKOOP@UITKIJKPOST. N L ft Tt« Nijenburgerweg ia 1851LT Heiloo www.teamstories.nl claartje@teamstories.nl 06-48180249 Hoofdgebouw Willibrordus kamer 2.07 Kennemerstraatweg 464 1851 NG Heiloo (06) 24 84 14 16 info@vindjouwbalans.nl Nijverheidsweg 31 A 1851 NW Heiloo 072-5338717 www.ouwejanvastgoedadvies.nl info@ouwejanvastgoedadvies.nl “Voor mezelf beginnen als teamcoach tijdens corona was een flinke uitdaging. Daarentegen beleef ik nu juist een top drukte, want hoe werk je hybride en blijf je verbonden met elkaar?” Aan het woord is Claartje Schouten, eigenaresse van Team Stories. Claartje werkt veel op thema’s als zuiver luisteren, jezelf durven uitspreken en eigenaarschap. Maar soms gaat het ook over elkaar gewoon een beetje beter leren kennen. “Collega’s die al jaren samenwerken, weten soms verdomd weinig van elkaar. Als je elkaars kwalitei ten en voorkeuren kent, kun je daar ook heel effectief gebruik van maken. Ik hou van een positieve benadering maar vind het ook belangrijk dat de olifant op tafel komt. En dat mag soms best een beetje spannend zijn.” Vind Jouw Balans, het bedrijf van yoga docent en Energetisch Coach Marieke Geut heeft over de jaren heen meer ver dieping gekregen. “Het is een heel eigen wijze van werken met Yoga, die ik diep vanbinnen voel en overbreng op mijn deelnemers.” Eigen werkwij'ze Tijdens de lessen wordt er goed aange voeld wat er voor de deelnemers belang rijk is om op te letten. In combinatie met haar eigen wijze van werken, die Marieke diep van binnen voelt, kan ze haar deelnemers helpen om in goede energie met zichzelf te raken. Veranderingen Waar Marieke in het verleden nog regelmatig werkte vanuit planning en Ervaring Marieke Geut heeft al die jaren niet stilgezeten. Ze heeft zichzelf steeds bij geschoold door middel van opleidingen, workshops en cursussen, waardoor ze nu beschikt over een ruime hoeveelheid kennis. “Dit komt als ik dat nodig heb naar voren op het juiste moment,” aldus Marieke Geut. Toekomstdroom “Samen met mijn vriend Wim Castricum - hij is Wim Hof Instructeur - dromen we van een eigen trainingslocatie in de natuur; samenkomen aan het einde van de dag, genieten rond het kampvuur. Zoveel mogelijk teams onder het systeemplafond vandaan halen en echt weer in contact te laten komen met zichzelf, elkaar en de ele menten!” Meer weten over Team Stories? Plan via haar website een kosteloze koffie-call met Claartje! www.teamstories.nl regelen, ontstaan nu vooral nieuwe dingen vanuit vertrouwen en het volgen van haar intuïtie. Haar werk vloeit voort uit het ver trouwen in zichzelf, in divine timing en van uit het zetten van haar intenties. Dit alles wil ze bedrijfsmatig volgen, om constant te blijven verbeteren. Als Energetisch Coach helpt Marieke haar deelnemers om het fysieke en energetisch lichaam meer in lijn te brengen. Marieke merkte op dat haar deelnemers op fysiek vlak vaak last hadden van hun rug, nek of schouders. Yoga met Zelfbewustzijn, haar manier van werken, helpt het fysieke lichaam meer te verbinden met de juiste strekkracht voor de rug en wervelkolom. Ook werkt ademaandacht hier sterk in mee. U vindt Vind Jouw Balans in Zelfliefde voor oa Energie-updates, zowel op Facebook als op de website www.vindjouwbalans.nl. Neem hier ook een kijkje voor meer infor matie over activiteiten als ‘Miniretreat Yoga en Ayurveda’ of een proefperiode voor Yoga met Zelfbewustzijn. Het adviesbureau is met de ingang van dit jaar geheel overgegaan op het doen van taxaties in het kader van hypothe ken, aan- en verkopen, boedelscheidin gen en fiscaliteiten. “Financiële autori teiten en toezichthouders vragen steeds meer om specialisatie in taxeren en om een splitsing van taxeren enerzijds en het makelen anderzijds. Men wil nu deskundige, onafhankelijke taxaties van een gespecialiseerd kan toor”, vertelt Rolf. Naast het volgen van jaarlijkse educa ties die de snelle ontwikkelingen van de markt en actualiteiten in de taxatie- markt volgen, heeft Ouwejan een inno vatief taxatiemodel ontwikkeld, door de particuliere opdrachtgevers steeds meer gezien als een toegevoegde waarde van het huis. Wilt u 1 of 2 tuinen? Na een bezoek aan een informatieavond over buitenverlichting stelt het team vaak de vraag ‘Wilt u 1 of 2 tuinen?’. Ouwejan Vastgoed Advies, al meer dan 25 jaar actief in de regio Heiloo, is uitge groeid tot een actief kantoor dat bekend staat om zijn persoonlijke dienstverle ning, betrouwbaarheid en deskundig heid. “In afgelopen jaren hebben we diverse marktsituaties en -ontwikkelin gen meegemaakt. Ook nu is de markt weer aan allerlei invloeden onderhevig en het is een uitdaging daar goed mee om te gaan”, aldus Rolf Ouwejan. Heeft u het nieuwe reclamebord van Sierbestratingbestellen.nl al gezien? Dit is niet de enige vernieuwing sinds de start van het bedrijf in 2020. Naast de webshop kunt u Sierbestratingbestellen. nl ook bezoeken op de fysieke locatie aan de Oosterzijweg 6D met daarachter een schitterende showtuin. Het team is hard bezig om zich voortdu rend te ontwikkelen. Naast grote mer ken zoals o.a. MBI, Redsun en Schellevis is het bedrijf ook dealer geworden van Michel Oprey en Kijlstra. Het team van Sierbestratingbestellen.nl vindt het belangrijk om constant in contact te blijven met de leveranciers.“Onze leve ranciers houden wij nauwlettend in de gaten, zij adviseren ons in de nieuwste producten. Ook bezoeken wij regelmatig onze leveranciers die ons met enthousi asme ontvangen en vertellen over nieu we producten die wij weer aan kunnen bieden aan onze samenwerkingspart ners en particulieren.” Ouwejan Vastgoed Advies is vorig jaar verhuisd van Kerkelaan 8 naar de Nijverheidsweg 31 a te Heiloo. Wil je meer weten van het aanbod van Ouwejan Vastgoed Advies? Check de website www.ouwejanvastgoedadvies.nl of bel naar 072 5338717. Overdag genieten van één tuin, ‘s avonds de tuin door middel van buitenverlichting omtoveren in een (tweede) droomtuin. Sierbestratingbestellen.nl verkoopt hiervoor tuinverlichting die telefonisch aangestuurd kan worden. “Per armatuur (lichtpunt) kunt u deze instellen. Op speci ale tijden aan en uit en er zijn zelfs armatu ren die verschillende kleuren licht kunnen geven.” Het bedrijf krijgt vaak vragen over de voor raad of duur van de levering van tegels. Dit is per product verschillend, maar over het algemeen kunnen de producten wel binnen een paar weken of zelfs een paar dagen worden geleverd. Het team van Sierbestratingbestellen.nl kijkt ondanks de stijgende prijzen positief naar de toekomst. “Onze kracht ligt voorna melijk bij het persoonlijke, de tijd nemen, meedenken. Juist de korte lijnen met ont werper, hovenier en particulier zijn belang rijk! Zo worden de mooiste DROOMTUINEN gerealiseerd.” Vooral in deze tijden is het voor het adviesbu reau belangrijk om een waardevolle bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van deskun dige, onafhankelijke en bruikbare taxaties. “Een taxatierapport zou veel meer dan nu een adviesrapport moeten zijn voor de con sument; wat is belangrijk voor de waarde en waardeontwikkeling van een woning. En ook, zeker nu, wat zijn de gevaren?” De toekomst in de onroerend goed markt is een belangrijk punt in de agenda van Ouwejan Vastgoed Advies. “Het is voor velen te hopen dat nieuwbouw nu snel van de grond komt. Vooral jonge woningzoekers en doorstromers zouden daarmee geholpen zijn. Het is van groot belang toekomstige bouw plannen goed af te stemmen op de verschil lende woningbehoeften”, aldus Rolf. “Naast teamcoaching richt ik me steeds meer op leiderschapscoaching omdat ik daarmee binnen een organisatie een grotere impact maak. Tijdens mijn team coaching zie ik teamleiders worstelen met het houden van de juiste balans; zelf doen, delegeren of quality-time met naasten. Wanneer zij leren andere keuzes te maken, gaat het team zich ook anders gedragen. Mijn een-op-een coaching doe ik het liefst buiten, wandelend in het Heilooërbos.” Claartje volgt regelmatig verdiepende opleidingen/trainingen om nieuwe metho des eigen te maken. Zoals het kampvuur- gesprek, een methode die oorspronkelijk uit Afrika komt en uitgaat van de dialoog. ““Het kampvuurgesprek zorgt ervoor dat iedereen zich gehoord voelt en leidt vaak tot mooie inzichten en beslissingen”, aldus Claartje. <u

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 6