I ^3 Forte Kinderopvang zoekt medewerkers <1 -T) o n i The Hague String Trio speelt 'Verborgen klassiekers' Geslaagde sinterklaasavond voor KiKa in Limmen •4 Z'i' Roefeldag groot succes Terriërs MO12-3 kampioen! Gun je kinderen jouw professione le bijdrage in hun ontwikkeling en help jij ze bij de beste basis voor hun toekomst? Kijk dan eens tussen de vacatures op fortekinderopvang.nl/ kombijons LIMMEN - Zaterdag 26 november bracht de Sint een bezoek aan Hee- ren van Limmen, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor Stich ting Kinderen Kankervrij (KiKa). In een goedgevulde zaal werd het publiek getrakteerd op poëzie, in terviews met o.a. de pastor van Lim- men, live-illustraties en verschil lende muzikale bijdragen, ook van Maar naast dat jij kinderen laat groeien, laat Forte jou ook groeien. Bijvoorbeeld door een groot aan bod aan opleidingen, aantrekkelijke extra’s (zoals korting op je sport- schoolabonnement) en lekker dicht de Sint zelf. Met zijn begeleidings band bracht hij het speciaal voor de gelegenheid geschreven nummer ‘Kinderen horen niet ziek te zijn’ ten gehore. Met dank aan een veiling en het gedoneerde geld is een prachtig bedrag van 6.500 opgehaald dat geheel ten goede komt aan Kika voor wetenschappelijk onderzoek om de genezingskans van kinderen met kanker verder te vergroten. bij huis werken! En we zoeken niet alleen pedagogisch medewerkers op mbo-3 niveau, maar wist je dat je als hbo- of wo-bachelorstu- dent met 50% van je studiepunten, of hbo-student 3e-jaars ook kunt werken als pedagogisch medewer ker? Ook wo-bachelors in bezit van propedeuse of bachelorgraad en af geronde wo-masters zijn van harte welkom! The Hague String Trio - Justy- na Briefjes (viool), Julia Dinerstein (altviool) en Miriam Kirby (cello) - staat garant voor een excellente uit voering met mooie sfeercontrasten. Het succesvolle programma ‘Ver borgen klassiekers’ biedt strijktrio’s van Haydn en Beethoven maar ook werk van de minder bekende vrou welijke componisten (Dame) Ethel LIMMEN - Tijdens de Roefeldag (snuffeldag) ontdekken de leer lingen van groep 7 en 8 van de basisscholen in Limmen de werk- wereld van volwassenen. Zij mo gen achter de schermen kijken bij bedrijven, verenigingen en instel lingen. Zo leren zij wat beroepen en werk zaamheden inhouden. Wie weet vinden ze zelfs hun droombaan voor de toekomst! Dankzij de steun van lokale on dernemers en organisaties was de Roefeldag een groot succes. Door het educatieve aspect van de Roe feldag is in 2018 besloten om deze dag samen met de scholen te orga niseren. Elk jaar groeit de belang stelling, zowel vanuit de bedrijven als vanuit de scholieren. In totaal zijn 150 leerlingen uit groep 7 en 8 van basisscholen De Kerkuil en Het Kleurenorkest bij 11 verschillende bedrijven geweest. De leerlingen hebben het heel erg naar hun zin gehad tijdens hun Roefel-bezoek. Van het testen van bedden tot en met uitleg bij de brandweer, de kinderen hebben veel opgestoken en mogen doen. Abonnementhouders kunnen bij dit concert één introducé meenemen die gratis toegang heeft. Een uit gelezen kans om een buur, vriend, kennis of familielid te laten genieten van uitstekende klassieke muziek. Mary Smyth en Irene Britton Smith. Dit alles belooft een verrijkende luisterervaring. Donateurs betalen 125 voor een abonnement dat recht geeft op zes concerten (seizoen); losse kaarten kosten 25 (via de website) of 27,50 (aan de zaal). Jongeren tot 18 jaar hebben gratis toegang. Inlichtingen en aanmelding nieu we donateurs/abonnementhouders: Annelies de Langen-Gramberg - tel. 0251-655211 (op werkdagen tus sen 19.00 uur en 21.00 uur). Zie ook alkmaarsekamermuziek.nl. U kunt kaarten en abonnementen bestellen via de website. HEILOO - Ken jij of ben jij die enthousiaste pedagogisch medewerker die de gezellige teams van Forte Kinderopvang komt versterken? Forte zoekt pedagogisch medewerkers voor haar vestigingen in Heiloo. ALKMAAR - Op zondagmiddag 4 december speelt The Hague String Trio ‘Verborgen klassiekers’ in de concertserie van Stichting Alkmaarse Kamer muziek in de grote zaal van TAQA Theater De Vest. Aanvang: 15.00 uur (zaal open 14.45 uur). Kaarten aan de zaal kosten 27,50 25 via de website). Conquista bedankt AH Limmen, Gezondheidsdrogist Aker, De Brandweer, Brouwerij Dampeg- heest, Groenvoorziening, Huis- vanbinnen Binnenhuisarchitect, Rijwielhandel Kroone Liefting, Slaapkenner Lute, De Pastoor, Rietveld Makelaars, Slagerij Snel en Autobedrijf Dirk van der Steen voor hun deelname. Nieuwsgierig geworden? Kijk dan eens op fortekinderopvang.nl/ kombijons fw - rVffl .1'11 t j 'j UITKIJKPOST 30 NOVEMBER 2022 19 Sinterklaas trakteerde de aanwezigen op een muzikale bijdrage. Foto: aangeleverd The Hague String Trio. Foto: aangeleverd Kom jij het team van Forte Kinderopvang in Heiloo versterken? Foto: Mike Bink fotografie HEILOO - Voor de herfstvakantie werden de meisjes van Terriërs MO12-3 ongeslagen kampioen in de eerste poule van dit seizoen waardoor zij naar een hogere klasse promoveerden. In de tweede poule van dit seizoen werden ze ook kampioen. Zij speelden vijf wedstrijden waarin 12 punten werden behaald met een doelsaldo van +17. Nu maken de meiden zich op voor de zaalcompetitie. (Charlotte ontbreekt op de foto). Foto: aangeleverd 1 HEILOO - De Terriërs MO14-3 zijn zaterdag 26 november kampioen geworden! IJburg (de ongeslagen nummer 1) werd in de afsluitende wedstrijd getrakteerd op een 2-0 nederlaag. De door IJburg vast meegebrachte medailles en champagne konden ingepakt weer mee naar huis genomen worden. Amber, Benthe, Danique, Eline, Elize, Hilde, Merle, Mischa, Nikki, Noor, Roos, Sanne, Sofie, Vallerie, coaches Colin en René en trainsters Leonie en Jasmijn zijn beretrots. Foto: Terriërs

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 19