VI Woontrend in 2023: wendbaar wonen Happy Kozijnen plaatst zeer betaal bare kwaliteitskozijnen bij jou thuis Blaas jouw huis nieuw leven in WONEN. HAPPY* KOZIJNEN f Kozijnen Schuifpuien Rolluiken Deuren I Hoe zou jouw leven er uitzien als het thuis opgeruimd zou zijn? ÖFRUIM «GELUK Meer weten? Advies op maat? Bezoek onze website of geef gerust een belletje! Ook komen wij graag bij u langs. Tel. 06 534 77 231, info@happykozijnen.nl www.opruimgeluk.nl 06 17 383 382 lisa@opruimgeluk.nl K Bespaar op energiekosten met een nieuw kunststof of aluminium kozijn, creëeFverbintenis tussen jouw woning eh tuin met een schuifpui. I Inbraakwerend en super kwaliteit. Hoge isolatiewaarde, nooit meer schilderen en in vele kleuren leverbaar. Bovenal; vermeerder de waarde van jouw woning. Lamoraalweg69 1934CCEgmonda/dHoef| Industrie terrein ‘De Weidjes’ Telefooi 072- 506 41 e3 www.deschouwhaarden.nl een boek te lezen of hobby's uit te oefenen, I Van oudsher was onze woning vooral een plek om thuis te komen, vrij te zijn en tijd voor onszelf te nemen. Weliswaar hadden sommige ondernemers hun bedrijf aan huis, maar veelal betrof het dan aparte ruimtes die alleen voor het werk werden gebruikt. Anno 2022 is er heel wat veranderd. Het zoge noemde hybride werken heeft zijn intrede gedaan en is door velen omarmd. In bepaalde sectoren is het goed mogelijk om vanuit huis te werken. Toch mis je dan wel eens het directe contact met je collega's. Hybride werken is de perfecte oplossing om het beste van twee werelden te ervaren. Je gaat naar kantoor wanneer dat gewenst is en je werkt thuis zolang het kan. Dit vraagt echter ook om aanpassingen in het interieur. Je zult thuis een werkplek moeten hebben waar je in alle rust kunt werken. Die werkplek heb je echter ook niet altijd nodig. Het zou zonde zijn wanneer je geen gebruik van die ruimte buiten je werk om niet zou benutten. Het wendbare interieur is niets anders dan een interieur dat je met een paar simpele handelingen kunt aanpassen op de situatie. We kennen dit bijvoorbeeld al jaren in de vorm van de slaapbank. Overdag is het een bank om lekker op te zitten wanneer te tele visie kijkt, een boek leest of gewoon even geniet van een kop koffie of thee. Het is ook Ons leven verandert voortdurend en de manier waarop we ons huis inrichten, veran dert mee. De nieuwste woontrend: wendbaar wonen. Wat houdt dit precies in? Samen gevat komt het erop neer dat je snel wilt kunnen schakelen tussen werk en vrije tijd. Door multifunctionele meubelen te kiezen en door de woning slim in te richten, kun je inspelen op elke situatie. Een andere trend die steeds vaker opduikt, is de televisie aan een paal. Van oudsher stond de televisie (met beeldbuis!) op een kastje of tafeltje. Toen de platte tv-schermen in de handel kwamen, kozen mensen er soms ook voor om het toestel aan de wand te hangen. Maar je kunt zo'n televisie ook bevestigen aan een paal, die van vloer tot plafond loopt. Een metalen paal, die je misschien kent uit de paaldanswereld. Het grote voordeel hiervan is dat het televisie toestel zeer wendbaar is. Je kunt er vanaf verschillende plekken in de woonkamer naar kijken. Heb je een open keuken en wil je tijdens het koken je favoriete televisiepro gramma blijven volgen? Dan kun je het toestel in die richting draaien. Later op de avond draai je het in de richting van je relax- stoel en zo kijk je vanaf die plek naar een mooie film of serie. de plek waar je gasten ontvangt om gezellig wat te babbelen. Maar heb je een logé, dan klap je de bank eenvoudig uit tot een twee persoonsbed waar comfortabel van de nachtrust kan worden genoten. Op precies dezelfde wijze kun je ook je werkplek inrichten. Wat te denken van een kast, die ook dienst kan doen als bureau? Een kwestie van slim shoppen en de juiste meubelen kiezen! Jarenlang werkte Ben Lute voor bouwbedrijf Lute Opdam, terwijl zijn zoon Danny een bouwkundige achtergrond heeft met inmiddels zo'n vijf jaar ervaring in het vak. Onder de naam Happy Kozijnen heeft het tweetal zich gespeci aliseerd in het leveren en plaatsen van goede, betaalbare kozijnen in Castricum en wijde omstreken, met name vervaardigd uit kunststof of aluminium. Deze kozijnen gaan lang mee en hebben vrijwel geen onderhoud nodig. Ben en Danny garanderen samen met de leverancier een product van topkwaliteit. Het assortiment willen ze geleidelijk uitbreiden met rolluiken, garagedeuren en hekwerken in aluminium en staal. Nieuwe kozijnen aanschaffen? Happy Kozijnen maakt het eenvoudig en betaalbaar! Vader en zoon Ben en Danny Lute hebben het eerste jaar van hun gezamenlijke onder neming er inmiddels opzitten en kijken met trots terug. De naamsbekendheid stijgt en het aantal nieuwe aanvragen neemt ook toe. „Vooral dankzij mond tot mondreclame, dat is het mooiste dat je kunt hebben', aldus Ben en Danny. Als opruimcoach help ik je o.a. bij het creëren van rust, ruimte, overzicht en als klap op de vuurpijl geef ik ook nog stylingadvies. Neem contact met mij op voor een vrijblijvend intakegesprek. Wil je om de maand tips ontvangen op het gebied van opruimen, administreren en agenderen meld je dan aan via mijn website: Toe aan nieuwe kozijnen? Maak dan zelf wat foto's van de bestaande situatie en stuur die met de afmetingen naar Happy Kozijnen. Op basis hiervan ontvang je een richtprijs, inclusief plaatsing en afwerking. Levering zonder plaat sing is uiteraard ook mogelijk, zowel voor parti culieren als zakelijke klanten. Na het ontvangen van de richtprijs kan een persoonlijke afspraak ingepland worden. Tijdens het bezoek aan huis kun je voorbeelden bekijken, profielen en kleuren doornemen en worden de exacte maten opgemeten. Nieuwsgierig geworden? Neem gerust vrijblijvend contact op via www.happykozijnen.nl of bel naar 06 53477231. vm tnckjccicr. Luu laar wzi j-JijIu Wil jij dit ook? Dan ben ik jouw reddende (kerstjengel, wie weet help ik jou al een eindje op weg voor de feestdagen. pL eten, weer mensen uit durven nodigen, rust om riff een boek te lezen of hobby's uit te oefenen, Nooit meer zoeken naar spullen, gezellig aan tafel

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 14