I. \l Commotie tijdens sinterklaasfeest bij OBS de Meander Sinterklaas op de Radboudschool Sinterklaas bezoekt De Zuidwester 4: sJII r Elckerlyc verblijd met bezoek Sinterklaas luB V De Sint zorgt voor warmte op Samenspraak :ï?r F' 1 iS? iii ^7 lij: UITKIJKPOST 7 DECEMBER 2022 21 k ’W Directeur Paul Vrasdonk schoot de Sint te hulp. Foto: aangeleverd Onder toeziend oog van Sint, pieten en bezorgde kinderen wordt juf Anouk van het dak gered. Foto: aangeleverd Met behulp van dit duurzame elektrische autootje konden Sint en piet milieubewust de leerlingen van basisschool Elckerlyc bezoeken. Foto: aangeleverd HEILOO - Met een plein vol hard zingende kinderen was er van alles aan de hand tijdens de sinterklaasviering op vrijdag 2 december op obs De Meander. Het verhaal vertelt niet wie op- geluchter was, de kinderen door de komst van Sint en pieten of juf Anouk die galant en daadkrachtig gered werd door de stoere brand weerlieden. HEILOO - De goedheiligman werd op 5 december ‘duurzaam’ afgele verd door een bezorgautootje van Picnic. En Sinterklaas is natuurlijk niet compleet zonder een stel pieten! Ook zij sprongen uit de laadruimte van het autootje. De Sint kreeg dit duurzame idee doordat de kinderen op Elckerlyc dit jaar rond het sinterklaasfeest bezig zijn geweest met het bedenken van een duurzame manier voor Sint en pieten om terug te keren naar Span je. Het werd een meer dan gezellige ochtend, dus u raadt het al: alles kwam goed. De hele tocht naar Spanje in een klein elektrisch autootje is wel licht een beetje te veel (of ei genlijk te weinig ruimte) van het goede, maar de rit van het sinter klaashuis naar Elckerlyc was goed te overbruggen. Leerlingen uit groep 8 van basisschool De Zuidwester mochten Sinterklaas helpen. Wat een leuke hulppieten waren ze! Foto: aangeleverd HEILOO - Sinterklaas heeft op vrijdag 2 december een bezoekje aan De Zuidwester gebracht! HEILOO - Sinterklaas bracht donderdag 1 december een bezoekje aan de Radboudschool. gere klassen ook surprises gemaakt. “Omdat we het zo zonde vinden als we maar een dag kunnen genieten van al dat moois hebben we deze week een tentoonstelling gehouden. Zo konden we een week lang elkaars surprises bekijken. Tijdens het uit pakken was het een groot feest met grappige rijmpjes, toepasselijke ca deautjes en het bewonderen van het knutseltalent van onze school,” al dus De Zuidwester. Sint Nicolaas bleek een lekke band te hebben en juf Anouk zat vast op het dak. Heel angstig had juf 112 gebeld en die had de brandweer ingescha keld. Op weg naar de school kwam de rode wagen een liftende rode mantel te gen. Toeval bestaat niet, ze moesten allemaal naar De Hucht 2. riq Je TT 77- -- JU 4 fi- JJr f HEILOO - Afgelopen donderdag 3 december hebben de deelnemers van Samenspraak Sinterklaas gevierd. Samenspraak is een initiatief van Heiloo voor Elkaar: vrijwilligers geven wekelijks taalles aan statushouders in de bibliotheek. Enkele bewoners van het zorgcentrum De Loet hadden dekentjes en sjaals gebreid en deze aan Sinterklaas gegeven. De Sint liet op 1 december de cadeaus verloten onder de deelnemers van Samenspraak. Na de taalles gingen ze blij met de wollen warmhouders terug naar huis. Foto: aangeleverd een gezellige dag met cadeautjes in de schatkamer voor de jongste kinderen en surprises voor de midden- en bovenbouw. - De kinderen uit groep 8 die dat wilden mochten hulppietjes zijn. Strooien, Sinterklaas de juiste weg wijzen en lekker dansen en zingen met de andere kinderen. Wij zijn trots op onze hulppietjes! Daarnaast zijn de leerlingen van groep 8 erg creatief ge weest. Zij knutselden een gezel lige sinterklaashoek bij elkaar, waar door alle kinderen van is genoten. Natuurlijk zijn er in de ho- Ze stuitten al snel op een klein pro bleempje: Sint zijn veter was los. Directeur Paul Vrasdonk grapte dat hij gelukkig zijn veterdiploma heeft en kon het oplossen. Het werd I - A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21