Edouard in Café Soigné Tennisvoordeel is verhuisd naar de Torenstraat Komt allen tezamen! Veel tennis- en padelspelers uit de hele regio weten de winkel te vin den. De afgelopen jaren kwamen er steeds meer artikelen bij en de dozen stapelden zich dan ook op. Er werd al even gezocht naar een nieuwe en ruimere locatie in Cas- tricum en dat is dit najaar gelukt. EGMOND AAN DEN HOEF - Nu de concertruimte van Museumhoeve Over slot te Egmond aan den Hoef tijdelijk gesloten is in verband met verbou wing, gaat Stichting Hafre Productions door met het organiseren van con certen in Café Soigné aan de Sint Adelbertusweg 31 te Egmond-Binnen. Op zondagmiddag 11 december van 16.00 tot 18.00 uur zal Edouard van de Vel de, bijgestaan door gitarist Gerard Schipper, een luisterconcert verzorgen in Café Soigné. Edouard van de Velde is een ge boren Fransman van Nederlandse afkomst. Hij begeleidt zichzelf op gitaar en weet zichzelf inmiddels ondersteund door gitarist Gerard Schipper. Samen brengen zij een voorstelling waarin humorvol en gevoelig het leven bezongen en gespeeld wordt. Veel liedjes zijn in het Frans, met juist dat gevoelige Franse sfeertje. Maar ook Engels en zelfs een vleugje Nederlands klinkt door in de muzikale verhaallijn die Edouard ontspannen over de büh- Na bijna tien jaar is de winkel sinds begin november verhuisd naar de Torenstraat 52, tussen Expert en DekaMarkt in. Tennisvoordeel is al open op het nieuwe adres en de ko mende twee weken worden de laat ste puntjes op de i gezet. Er is in de nieuwe winkel aan de Torenstraat veel meer ruimte om de artikelen, die vaak verscholen bleven in dozen, te laten zien. Yvo is dan ook erg blij met de nieuwe locatie, waar bijvoorbeeld ook de padelartikelen goed zichtbaar zijn Dat gold wellicht ook voor de be geleiding. Edouard speelde zijn voorstelling meestal solo. Dat wil zeggen, hij en zijn gitaar. Samen met Gerard Schipper worden de liedjes nóg lekkerder de zaal in geslingerd! Dit muzikale duo trakteert je op een avond van ontroerende stiltes en bulderende lach door het ongecom pliceerde verslag van Edouard tus sen de liedjes door. Want hij licht zijn liedjes toe, vertelt waarom voor bepaalde nummers is gekozen en wat het gevoel is dat er volgens de zanger bij hoort. Dat geeft een bij zondere inhoud en laat je beleven wat muziek en zang met je kunnen doen. Aangesloten op de vertel ling wordt je geraakt en die kunst verstaat Edouard. Met een Frans terras-achtig tintje kom je na een avond met Edouard weer heel an ders thuis. Waarmee nog niets is gezegd over het talent voor zingen en gitaarspelen waarover de man beschikt. Bij Edouard word je be trokken bij zijn verhalende muziek. Een heerlijke middag. In verband met het beperkt aantal zitplaatsen wordt aanmelding op hafre@planet.nl geadviseerd. De entree is gratis, in de pauze gaat de pet rond. geworden. Maar ook het assorti ment tennisrackets, schoenen en kleding komt nu beter tot zijn recht. Om de verhuizing te vieren is er de hele maand december in de winkel 10% korting op alle padel- en ten nisrackets, kleding en schoenen. U bent van harte welkom in de nieuwe winkel! Wees van harte welkom om er sa men met het kerstcomité een mooie avond van te maken. De start is om 17.30 uur met een fakkel- en lichtjestocht voor jong en oud vanaf dorpshuis De Schulp. Bij aankomst op ‘De Brink’ om streeks 18.00 uur wordt u muzi kaal ontvangen. De abt van de Abdij spreekt een kort welkomstwoord en daarna is het tijd voor muziek van koor New Voice en fanfareorkest Eensgezindheid! In het weekend van 16, 17 en 18 december vindt de eerste editie van de r Fair plaats. Gratis toegang en voldoende parkeergelegenheid. locaties van de Eg- dagen van 12.00 tot st door de sfeer- en Wilt u na afloop van de Winter Fair blijven om gezellig een hapje te eten? Maakt u dan snel een reservering voor dit weekend of voor la ter! Dat kan telefonisch 072 506 2888 of via reserveringen@nieuwwestert.nl gezellige, extra kerstsfeer (meezingen mag). De sfeermakers hebben ook nagedacht over onze jongste bezoekers van de Winter Fair; er is voldoende vermaak en vertier voor oud en jong, dus neemt u vooral de kinderen mee! Nieuw Westert, Oude Schulpweg 18, 1935 EN Egmond-Binnen Tijdens het muziek luisteren en meezingen kunt u voor een klein be drag een glaasje chocomelk, glüh wein, broodje worst én een kopje erwtensoep of champignonsoep kopen bij een van de kramen. U kunt ook op de foto met de Kerstman! De inwoners van Egmond-Binnen hebben allen een mooie houten kersthanger in de brievenbus ont vangen in de week van 12 decem ber. Wij hopen dat het net als vorig jaar een prachtig versierde boom gaat worden, vol mooie hangers en wensen voor 2023! ne weet te schuiven! Een deel van zijn repertoire is door anderen ge schreven, o.a. Brel, Cohen, maar hij schreef ook eigen nummers. Mis schien wel gemaakt omdat anderen niet de juiste kleur konden geven aan zijn verhaal EGMOND-BINNEN - Het kerstcomité nodigt u uit voor een sfeervol samenzijn op zaterdag 17 december. en sfeervolle kerstkra- rnemers, (h)eerlijke en aperingen voor jong en bar eneen bezoek van lijk is er ook muziek! fonist zorgen voor die Kijk op www.tennis-voordeel. nl voor de openingstijden en het assortiment. CASTRICUM - Sinds maart 2013 was de tennis- en inmiddels ook padelspeciaalzaak Tennisvoordeel van Yvo van der Horst naar vol le tevredenheid gevestigd aan de Dorpsstraat 31. duurzame restaurant. UITKIJKPOST 7 DECEMBER 2022 31 Edouard. Foto: aangeleverd Wees welkom voor een gezellig samenzijn! Foto: aangeleverd Yvo is erg blij met de nieuwe en ruimere locatie aan de Torenstraat. Foto: aangeleverd Hendriks

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 31