ADVERTEER Johannes alphonsus maria aelbers hans 9 t op onze contact pagina! Hans Boot Hans Boot Ger Farenhorst Bob van den Ende Hans Aelbers Jan IJpelaan Omdat Piet Buis ieder vaarwel bijzonder is Hortense Uitvaartzorg Onze mooiste ster PATRICIA D E B E R FEESTMAAND B e Jip 17 december 2018 17 december 2022 4 december 2022 24 januari 1938 Anneke Boot-Walles Amsterdam: TREES - JOS - DANIELLE - RICHARD Den Haag: Marian Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Petra Ramon "Het missen gaat niet weg, het blijft een lege plek" Hans wordt in besloten kring begraven. Wij zijn verslagen door het overlijden van De tennis/vriendengroep "De Erdingers" Leven in en met uitersten hebben ons diep getroffen. Kees Egmond-Binnen, december 2022 Heiloo, december 2022 Broers, (schoon)zussen, zwagers, neven en nichten Zoveel dank. Henny Stoop uitvaartverzorging Heuoo e.o. 1 HortsnSe ASsink 06 200 43 222 h0rten5euitvflflrizor5.nl Thijs Sophie en Moniek Deze schipper heeft na een lange mooie reis zijn eindbestemming bereikt. Oudburgerlaan 56 1852 KR Heiloo Hij hield, ondanks tegenslagen, van het leven, genoot van zijn gezin, kinderen en kleinkinderen. Hans was een enthousiast verteller en zocht samen met zijn vrouw Marian de uitdaging in het werk. Hans is jarenlang een geliefd lid geweest van onze groep. We verliezen in hem een goede vriend met altijd aandacht voor de ander. Op vrijdag 9 december is vrij onverwacht overleden onze broer, zwager en oom Nico, Kees, Ernst, George, Wil, Frans, Gert, Fred, Ad, Jaap, Henk, Jaap, Bruno, Dion Wij wensen Anneke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Frédérique en Herman Bosma-Boot Iris Ties Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Correspondentieadres: Nauwelaantje 2, 1906 XT Limmen. Woorden schieten tekort, maar weet dat alle lieve reacties en giften aan het KWF ons tot grote steun en troost zijn bij de verwerking van het heengaan van mijn Jan, onze Pap en Opa. Wij bedanken iedereen voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen tijdens de ziekte en het overlijden van Weet dat achter onze tranen van verdriet een glimlach schuilt van dierbare herinneringen aan jou. Wij hebben afscheid genomen van mijn dierbare man, onze lieve vader en opa Correspondentieadres: Marian Aelbers Bonkelaar 27 1852 RZ Heiloo Anneke IJpelaan-Kramer kinderen en kleinkinderen Rob J Renée Lotte, Luuk Valerie J Amsterdam 9 december 2022 We missen je hier beneden en denken veel aan jou zachtjes fluisteren wij naar boven dat we zielsveel van je houden Zoveel kaarten, brieven, lieve woorden. Zoveel bezoek. Zoveel bloemen. Zoveel liefde hebben wij ervaren toen jullie er voor ons waren na het afscheid van onze lieve De warme belangstelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Het medeleven en de overweldigende belangstelling die wij ondervonden na het overlijden van Afscheid nemen is niet loslaten. Het is een andere manier van vasthouden. Alie Farenhorst-Nieuwenhuijzen Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen geven ons veel steun en troost. Onze oprechte dank hiervoor. Riet Kinderen en kleinkinderen en profiteer van een voordelig tarief met maximale plaasting in de Uitkijkpost voor info: verkoop@uitkijkpost.nl Kok Kinderen Kleinkinderen Evert-Jan Boot en Karin Croon Isa Puck Nina Job Vos Ella Het mooiste wat je kunt achterlaten zijn sporen van liefde. We laten je los, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden. Met groot verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze fantastische moeder en schoonmoeder 20 juni 1957 7 december 2022 E.J. Potgieterweg 27 Heiloo Tel.: 072 532 0345 www.capella-uitvaartverzorging.nl Heiloo 12 augustus 1943 '.'uu- tixi belrukken, betaalbaars Hefdewl afscheid.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 22