Kerstmarkt Kwekerij Maatwerk Familieviering op kerstavond in de Willibrorduskerk 12-jarige Anne beleeft Opkikkerdag vol verrassingen Mis het niet: vanavond de Kerstmannen Hindernisbaan! Mooie prestaties GTH op NK trampolinespringen Zie ook www.opkikker.nl Wees welkom allemaal! Aanleveren kopij en advertenties We spelen samen met kinderen, die mee willen doen, het kerstverhaal. Iedereen kan meedoen, want in dit verhaal is er voor iedereen een spe ciaal plekje! Wellicht kent u dat nog van het ‘kindje wiegen’. Dit jaar niet op Eerste Kerstdag, maar op kerstavond. We zingen de bekende kerstliederen. We forme ren een spontaan koor waar ook voor iedereen een speciaal plekje is. We maken wat licht om ons heen. De eerste primeur zijn twee koop avonden, die de lichtjes prachtig la ten uitkomen. We zijn donderdag 15 en vrijdag 16 december open van 9.00 tot 21.00 uur. Kom gezellig langs om te struinen en je te verwonderen. We hebben warme chocolademelk en maken ter plekke mooie kerststuk- ken. En als je liever zelf aan de gang gaat, zoek dan alles wat je nodig hebt uit voor zachte prijsjes. De tweede primeur dit jaar is dat we Het gezin begint deze dag met een letterlijk en figuurlijk hoogtepunt. Namelijk met een echte helikopter- vlucht! Vervolgens gaan ze als echte VIP’s verder met een professionele fotoshoot van het hele gezin. Na de lunch onderneemt het gezin ver schillende stoere activiteiten. Uit eindelijk wordt de dag afgesloten We geven elkaar warmte en bidden samen een gebedje. Zo geven we elkaar het kerstgevoel om door te geven aan alle mensen over de hele wereld. Willibrorduskerk Westerweg 267, Heiloo zaterdag 24 december 17.00 uur Familieviering Kindje wiegen De derde primeur is dat u bij beste ding van meer dan 25 een bon krijgt voor een gratis kopje koffie bij Atelier De Trog, tegenover de kwekerij. De Easyfix verkopen. Met dit systeem is het mogelijk om uw kerstboom kaarsrecht op te zetten binnen vijf seconden. Door een gat dat ter plaat se wordt geboord staat uw kerstboom altijd recht. Een optimale vorm van ontzorgen. kwekerij biedt werkgelegenheid aan mensen met een psychiatrische ach tergrond. Binnen de kwekerij creëren wij een inspirerende en veilige wer komgeving waar eenieder met zijn/ haar kwaliteiten een rol in speelt. Het biedt een mooie kans om vanuit hier weer op een positieve manier aan het arbeidsproces te beginnen. Deze kerstmarkt is uniek mede om dat alle kramen een sociale achter grond hebben. Er zijn verschillende organisaties met een maatschappe lijk belang die het hele jaar bezig zijn om mooie artikelen te maken. Alle producten die verkocht worden hebben een verhaal. Kom jij dit ver haal bekijken? Zoek lichtjes uit bij de kraam waarvan de opbrengst naar Roemenië en Oekraïne gaat. Of zoek de lente alvast op bij onze biologische bloembollenkraam. Ui teraard zijn onze vaste planten waar onder de Bioborder het hele jaar door verkrijgbaar. Ben je op zoek naar kerstsfeer, kom dan zeker langs bij de Kwekerij de Buitenkans en verwonder je over alle bijzondere producten met karakter. Graag tot ziens bij Kwekerij Maat werk, Bullaan 2 te Heiloo. met een gezellig diner verzorgd door Center Parcs De Eemhof. Moeder Fleur: “Het was van begin tot eind een dag vol verrassingen, waarvan wij allemaal ongelooflijk hebben ge noten. De helikoptervlucht was fa voriet bij onze kinderen; zo specta culair! Maar ook het klimmen in het klimpark, het versieren van de cup cakes en het rijden in ‘dure en snelle auto’s’ was gewoonweg fantastisch. Allemaal vrijwilligers die bijna elke maand veel gezinnen een dag vol verrassingen gevenzo hartverwar mend! Je vergeet even alles!” Als je als kind langdurig ziek bent, heb je nooit ‘vrij’ van de zorg die jouw ziekte met zich meebrengt. En je ouders, broers en zussen ook niet. Daarom is elk lichtpuntje, hoe klein ook, echt superbelangrijk. Stichting Opkikker biedt deze lichtpuntjes, zodat gezinnen de kracht vinden om door te gaan. Stichting Opkik ker helpt inmiddels per jaar al ruim 2000 gezinnen met een ziek kind. Kleed je warm aan, want de voor spelling is dat het koud, maar droog weer wordt! Het T-shirt draag je over je jas. Om ongeveer 18.00 uur starten de jongsten met een run over de hin dernissen op de springkussens rond om de sporthal. Daarna gaat zowel de korte als de lange route over de velden van de Foresters (voetbal), de Double Stars (honkbal), de Boscros sers (fietscross) en de Terriërs (hoc key). Daar staan allemaal leuke en spannende hindernissen. De sportverenigingen zijn ook actief op het plein voor de sporthal. Op dit plein krijgen de deelnemers warme chocomelk en iets lekkers en kunnen ook de ouders terecht voor koude en warme versnaperingen. Thuis eten is dus niet nodig. Het wordt een gezelli- Het team bestaande uit Iris, Anouk, Jorieke en Ellemieke was er klaar voor en begon vol enthousiasme aan de wedstrijd. Als eerste sprong Ellemieke een mooie verplichte oe fening en een sterke keuzeoefening. Daarna was het de beurt aan Jorieke; ook een keurige verplichte oefening en hoge punten voor haar strakke keuzeoefening. In blok vier spron gen de twee pupillen Anouk en Iris. Iris startte met een nette verplichte oefening. Anouk mocht direct daar na springen en ook zij sprong een goede verplichte oefening. Beide ge winterse avond! Houd de websites www.pccmaalwaterrunenwalk.nl en www.sportenbewegeninheiloo.nl in de gaten voor laatste mededelingen en de starttijden van de verschillende groepen. Kom op de fiets of lopend, want er is beperkt parkeerruimte. De halve finale van het WK voetbal hoef je niet te missen: die is vanaf 20.00 uur te volgen op groot scherm in Sportcafé Het Vennewater! Het evenement is een initiatief van Rotary Club Heiloo, die dit samen met de buurtsportcoaches, de sport verenigingen en met de hulp van veel sponsoren organiseert. De opbrengst gaat naar het Rotary Sportfonds, dat gezond bewegen voor alle mensen in Heiloo promoot. meiden wisten voor hun mooie keu- zeoefeningen ook mooie punten te scoren. Daarna was het afwachten of zij doorgingen naar de finale, maar al gauw kwam het verlossende ant woord. De meiden gingen als derde de finale in, een superprestatie. De finale was spannend, en wat hebben de meiden super gesprongen! Met de oefeningen van de finale hebben de meiden zich naar een bronzen plak gesprongen op het NK voor teams. Wat een mooie prestatie voor GTH. Trainsters Mariska Leontine zijn heel trots op deze meiden! In verband met Tweede Kerst dag op maandag 26 december, is de deadline voor advertenties en redactionele stukken voor de Uit kijkpost van woensdag 28 decem ber op vrijdag 23 december om 10.00 uur. Het doel van deze dag? Alle zor gen even vergeten en met het ge zin volop genieten. Anne heeft een ewing-sarcoom-bottumor. Dit heeft veel impact op haar leven en op dat van de rest van het gezin. Daarom werd het gezin verrast met deze Op- kikkerdag; een lichtpuntje in deze zware tijd. HEILOO - Op vrijdag 9 december werd de 12-jarige Anne samen met haar zus je Lotte (10), broertje Cees (6) en ouders Jordy en Fleur verrast door Stichting Opkikker. Zij organiseerden voor het gezin een fantastische Opkikkerdag. HEILOO - Een nieuw evenement bij Sportpark Het Vennewater voor kinde ren van 4 t/m 14 jaar én hun ouders: de Kerstmannen Hindernisbaan. Nog niet ingeschreven? Kom dan woensdagavond 14 december naar de inschrijf- kraam voor de ingang van de sporthal. We beginnen vanaf 17.30 uur. Voor 5 krijg je een kerstmannen T-shirt en bijpassende muts. HEILOO - Op kerstavond om 17.00 uur is er een familieviering in de Willibrorduskerk. Deze viering is bedoeld voor iedereen van 0 - 99 jaar die van het kerstfeest houdt. HEILOO - Dit jaar heeft de kerstmarkt van Kwekerij Maatwerk, die zich onderscheidt vanwege het sociale karakter, drie primeurs: HEILOO - Op 11 december kwamen vier leden van Gymnastiek- en Turnver eniging Heiloo (GTH) in actie op het NK trampolinespringen voor teams. I I ■■s J De outfit voor de Kerstmannen Hindernisbaan is binnen! Foto: aangeleverd Lotte, Cees en Anne in afwachting van de helikopter. Foto: Louana Bellettini Komt u ook naar de familieviering in de Willibrorduskerk? Foto: aangeleverd Komt u ook een kijkje nemen op de kerstmarkt bij Kwekerij Maatwerk? Foto: aangeleverd Over Stichting Opkikker i 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 3