Ondernemingsverkiezing 2022: Dit zijn de winnaars! 1 Aantrekkelijke voordelen voor 50-plussers? Robin Raven column Vishandel Volendam is klaar voor de feestdagen Eigenwijsheid I 1 ft 1 I Voor er tot de prijsuitreiking kon worden overgegaan moesten Rob en Ciska van der Wal het grote beeld van de Ondernemingsprijs inleveren. Tijdens de laatste Ondernemings- verkiezing in 2019 won CiRoPack dit wisselbeeld. Zij gingen nu naar huis met een kleinere versie en het grote beeld van de Ondernemingsverkie- zing 2022 staat nu bij Chocolate King. Burgemeester Mascha ten Bruggen- cate maakte eerst de drie genomi neerden bekend: Falco Networks, BS Hout in Vorm en Chocolate King. Presentator en mede-jurylid Paul van Luipen (van Le Nouveau Chef) vertelde: “De jury is bij alle bedrij ven uiterst hartelijk ontvangen en de gepassioneerdheid voor het bedrijf spatte er bij alle ondernemers vanaf. Chocolate King wint de Onderne- mingsprijs 2022! Waarom? Choco late King is een bedrijf op De Oude Werf dat hoogwaardige chocolade producten en -decoratiematerialen maakt die over heel Europa, Azië en de Verenigde Staten worden gedis tribueerd. Zelfs AH heeft een aantal producten in het schap en ook lokale ondernemers zoals De Browniehemel zijn klant bij jullie. Er wordt gewerkt met duurzame producten en er is veel aandacht voor medewerkers. Ook Niet alleen bij een verzekering tegen ziektekosten, maar ook bij die voor schade. Bij schade kan de korting oplopen tot 18.5% afhankelijk van uw keuze. Bij een afgesloten collec tieve zorgverzekering ontvangt u een hogere vergoeding voor fysio therapie, mantelzorg, mantelzorg- cursus, vervangende mantelzorg en hebben jullie Choc-Lab geïntrodu ceerd, een bezoekersplaats waar je van cacaoboon tot gereed chocolade product een workshop kunt volgen en waar producten worden gemaakt. De jury is van mening dat jullie niet stil gezeten hebben de afgelopen jaren én jullie hebben geïnnoveerd, daarom is Chocolate King uitgeroepen tot On derneming van 2022 in Heiloo.” Tussen de drie prijsuitreikingen door werden er smakelijke gerechten van Puur Geluk Catering geserveerd, wa ren er muzikale optredens, sprook jesachtige steltenlopers en spraken ondernemers met elkaar. Onderne mend Heiloo zette jurylid Cindy van der Peet (van LOOkX) in het zonne tje; na haar jarenlange inzet in de jury heeft zij nu besloten dat stokje aan iemand anders over te dragen. De andere juryleden - Mireille Kap- tein (van Kaptein), Rob Opdam (wet houder Heiloo) en Arnold Zandstra (adviseur MKB Rabobank) - zeiden alvast toe volgend jaar weer mee te doen aan de Ondernemingsverkie- zing. Op het podium vertelde Arnold dat er massaal gestemd is voor de Ra bobank Publieksprijs: “Het was een preventievergoedingen zoals val- preventie, EHBO, gezondheidstest en sportmedisch advies. En heeft u on dersteuning nodig bij de belastin gaangifte, de KBO biedt hulp. Ook onze juridische helpdesk staat tot uw beschikking. Maar ook voor ondersteuning bij mantelzorg en Voor meer informatie of vragen kunt u contact opnemen met Rob Levie, secretaris KBO-Senioren Heiloo Eg- mond via telefoon 06-549 016 26 of per mail info@goodlock.nl felle strijd tussen diverse onderne mers.” Met een druk op de knop werd de presentatie op het scherm gestart waarbij de top 10 aftelde naar de win naar: Shot by Zeb. Een complete ver rassing voor deze jonge en enthou siaste digitale maker! “Zeb Koppes heeft tijdens deze avond de presen taties gemaakt, maar hij mocht niet weten dat hij winnaar is. Tussendoor is deze presentatie dus aangepast en de verrassing is gelukt. Zeb, jij ver dient de Rabobank Publieksprijs, jij levert prachtig werk.” problemen met de gemeente of een andere instantie staat onze VOA (Vrijwillige Ouderen Adviseur) voor u klaar. De lijnen met de gemeenteraad zijn trouwens kort. Zoekt u gezellig heid dan kunt u terecht op onze kla- verjasmiddagen. Daarnaast organi seert de KBO lunches en diners voor groepen en zelfs groepsreizen voor een aantrekkelijke prijs. De Ondernemersprijs is in het leven geroepen om de wat kleinere be- drijven - zzp’ers en bedrijven tot 3 personen - een podium te geven. Wethouder Rob Opdam maakte de twee genomineerden bekend: Marit van Deventer van Floraldreams en Bob Erkamp van Bromshop/Zorgs- hop Heiloo. “Bob is de Ondernemer van het Jaar”, vertelt Paul. ”De jury is onder de indruk van jullie presta ties en geweldige wijze van omden ken. De verplichte helmplicht heeft de verkoop van scooters niet echt bevorderd, maar jullie hebben in vulling gegeven aan omdenken door ook elektrische steps en Fatbikes te verkopen. En Zorgshop Heiloo ver koopt - in het nieuwe pand - rolla- tors en scootmobiels. Bijzonder hoe HEILOO - In de compleet vernieuwde winkel staat Vishandel Volendam Hei loo ook deze feestdagen voor u klaar om u een perfecte Kerstmis en Oude jaarsavond te bezorgen. Vishandel Volendam Heiloo dankt al zijn klanten voor de klandizie van afgelopen jaar, en wenst u een ge zond gelukkig 2023 toe. jullie in hetzelfde pand aan de ene kant mensen die moeilijk ter been zijn ontvangen en aan andere kant er iemand binnenkomt die bij jullie een scooter wil kopen. Bromshop/ Zorgshop Heiloo mag met trots de titel Ondernemer van het Jaar dragen.” tie, advies of een bestelling plaatsen? Dan bent u van harte welkom bij ons in de winkel aan ‘t Loo 16 te Heiloo, of u geeft uw bestelling telefonisch door via 072-5324606. Een lidmaatschap van de KBO-Seni- oren Heiloo Egmond kost u slechts 25 per jaar en is zelfs kosteloos als u een verzekering afsluit bij Univé. Als lid ontvangt u 10 maal per jaar de Springlevend met informatie over aangeboden activiteiten, plus een aantal redactionele artikelen met als kern: uit het leven gegrepen. Ook ontvangt u de Nestor, een kleurrijk magazine met landelijk nieuws en nieuws van uw regio. HEILOO - Jazeker, een lidmaatschap van de KBO-Senioren Heiloo Eg mond biedt heel veel voordelen, zowel financieel als sociaal. Zo krijgt men bijvoorbeeld hoge kortingen bij de verzekeringsmaatschappij Univé. HEILOO - Ondernemersvereniging Ondernemend Heiloo (OHO) heeft zater dagavond 10 december in de Cultuurkoepel de prijswinnaars van de Onderne mingsverkiezing bekendgemaakt. Voorafgaand aan de prijsuitreiking konden alle OHO-leden luisteren en meedoen met een interactieve Omdenken-show. Naast het uitgebreide assorti ment verse vis, kreeften, oesters, kant-en-klaarmaaltijden, hapjes en schotels bieden wij u ook luxe wij nen en champagnes van o.a. Moët Chandon aan. Daarnaast verkopen wij voor de echte fijnproever ook Ro yal Belgian Caviar. U bent dus bij ons aan het juiste adres voor een com pleet gedekte tafel.Wilt u informa- Het was een geslaagde avond met blije winnaars. Ben jij ondernemer en wil je ook lid worden van de on dernemersvereniging Onderne mend Heiloo? Aanmelden kan via www.ondernemendheiloo.nl Alle winnaars op het podium. Foto: Zeb Koppes Tekst: Marije Smit SchrijfSter.com Vishandel Volendam biedt een uitgebreid assortiment. Foto: aangeleverd Nooit spijt van gehad, want Heiloo is voor haar een bos vol krokussen en wilde hyacin ten, een besneeuwde sledeheuvel, het ou derwetse Baafje met zijn gebrul en gespetter en de prachtige herfstkleuren van Nijenburg Dierenarts lijkt me een pittig beroep. Dieren aaien is leuk, maar ze komen nooit voor de lol, dus moet je ze wel in bedwang houden. Hoe doen die lui dat toch? Als ik een labra dor rustig probeer te krijgen, word ik wakker op de intensive care. Jos geeft ze een snoep je en klaar is kees. Sommige dieren gaan zelfs uit zichzelf op de weegschaal staan (probeer dat maar eens bij een mens). Elke (vooral als je vanaf het noorden Heiloo bin nen rijdt). Kortom: a place for all seasons. dag weer verliefd worden op een ander dier. Dat is de praktijk. Of, zoals Jos zegt: 'Als je ze beter leert kennen, is er bij alle dieren iets moois te zien.' Dat is geen tegeltjeswijsheid, maar eigenwijsheid. Dieren kun je namelijk 'lezen' door goed op te letten, te luisteren en te interpreteren. Jos vindt haar balans in breien, haken, lezen en zingen. Dat laatste doet ze onder andere bij Ladifa, een septet dat a-capella en soms met piano begeleiding tekeer gaat. Op 13 mei 2023 zijn ze te bewonderen in het kerkje van Oudorp. Wie van een eclectische carrousel houdt, moet zeker een kijkje ko men nemen, want het gaat van Monday Monday tot Aquarius en van Memories tot Kleine meid op je kinderfiets. Dierenarts, breier en zangeres. Waarom ook niet? Jos noemde zichzelf eigenwijs. Ik ga voor eigenwijsheid. En dat is toch net iets anders. Ondernemingsprijs Feestelijke avond Rabobank Publieksprijs Ondernemersprijs 'Ik ben van mijzelf nogal eigenwijs.' Dat is een mooie binnenkomer. Vandaag ben ik in ge sprek met dierenarts Jos Veldt-Raadsen. Jos kwam in 1995 naar Heiloo om een praktijk diergeneeskunde op te starten, samen met haar lief (die hier geboren en getogen is). Een lidmaatschap van de KBO-Senioren Heiloo Egmond biedt veel voordelen. Foto: aangeleverd ‘1 ju.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 5