s Zoek de rendieren Tui at home s Il ^--2 .w. Boswerkseizoen Landgoed Ter Coulster begonnen Burgemeester op bezoek bij diamanten bruidsparen Breedveld en Haan Afsluiting Kanaalweg 1 1 I 4 Vergeet niet uw telefoonnummer ook even 1 Ronald Hulsebos Ingezonden brief In deze feestelijke krant zijn een aantal rendieren verstopt. Weet u alle rendieren te vinden? Dan maakt u kans op een van de volgende prijzen: - een heerlijke kerststol van Bakkerij Hoetjes - een kersttaart van Banketbakkerij Van Velzen - twee vrijkaartjes voor IJsbaan De Meent - twee keer twee vrijkaartjes van Filmhuis Alkmaar Winnen? Stuur dan voor 10.00 uur vrijdagochtend 23 december een e-mail met uw antwoord naar redactie@uitkijkpost.nl HEILOO - Ik heb het leukste werk om mooie vakanties te mogen samenstel len. Pakketreizen of losse tickets/excursies/autohuur/verzekeringen. Alles wat daarbij komt kijken. Als je iets op het oog hebt, reserveer ik graag de reis voor je en krijg je mijn persoonlijke service erbij. Daar betaal je niets extra’s voor! Of het nu een camper- of autorond- reis is in de VS, Canada of Australië of het juiste resort dichtbij of ver. Ook voor groepen en incentives. Naast Tui werk ik met vele organi saties samen die bij ANVR/SGR zijn aangesloten, Tevens ben ik partner van Cruise Style. Men denkt niet altijd aan een cruise, maar die kan in verhouding voordeliger zijn dan een vliegreis met all-inclusive hotel. Wie weet spreken we elkaar binnen kort op mijn kantoor of bij je thuis. Je bezoekt meerdere landen in één vakantie. Het doel is samen een onvergetelijke vakantie te plannen. https://tuiathome.nl/reisadviseur/ monique-de-wildt/ Dankzij een grote groep enthousi aste vrijwilligers wordt er veel on derhoud gedaan op dit opengestelde particuliere landgoed dat al meer dan 200 jaar eigendom is van de fa milie Van der Feen de Lille-Fontein Verschuir. De boswerkdagen vinden plaats op de volgende zaterdagen: 7 en 28 januari 2023, 18 februa- HEILOO - Het boswerkseizoen 2022/2023 is weer begonnen op Landgoed Ter Coulster. werkzaamheden plaats zoals bij voorbeeld het vrijzetten van jonge toekomstbomen die licht en ruimte nodig hebben. Er worden takken rillen aangelegd als schuilmoge- lijkheid voor dieren. En het is ook gewoon gezellig om met elkaar in het bos bezig te zijn en het resul taat te zien van jarenlange noeste Wanneer je heel objectief een tijd je bij de brandweerkazerne gaat kijken naar het verkeer, dan is het ongelooflijk wat er straks ex tra door de wijk Ypestein gaat rij den. Niet alleen de hoeveelheid, maar ook het soort verkeer. Al het vrachtverkeer dat vanaf de Kenne- merstraatweg naar de industrie terreinen gaat, rijdt straks langs de schooltjes. Wie gaat de vele bijna-ongelukken bijhouden, want dat worden straks echte ongelukken. Op 28 november heeft de gemeente raad besloten om de Kanaalweg tus sen het Rosendaal en de Kennemer- straatweg af te sluiten. Al een tijdje volg ik de berichtgeving over de ver keersplannen van de gemeente Hei- loo. De gemeente is heel summier met het geven van informatie en ik begrijp nu ook wel waarom. Dit is er zonder Ypestein goed te informeren doorgedrukt. Gelukkig wordt er ook veel ingezon den door betrokkenen, want anders werd er niets bekend over de snode plannen van de gemeente. Op dit moment zijn er weinig mensen in Ypestein die werkelijk op de hoogte zijn van de plannen van de gemeen te. Wanneer terug wordt gezocht op de website, dan is er best informatie te vinden, o.a. dat raadvragend ad viesbureau Goudappel een soort van heilig is verklaard, waardoor hun keuze om de Kanaalweg tussen de brandweer en de Kennemerstraat- weg volledig af te sluiten blind is overgenomen tijdens de raadsver gadering van 28 november. Over duidelijk is er hier positief gestemd door raadsleden die ver van Ypestein wonen, want anders zou nooit voor gestemd worden. De gemeente kiest er bewust voor om de wegen door Ypestein ver bo ven de grenswaarde te belasten. De overbelasting wordt veel groter dan nu de overbelasting van de Stations weg. Het belangrijkste is: omdat de fir ma Goudappel niet capabel is om een knap verkeersplan te beden ken, komt de weg door een woon wijk met veel overstekende kin deren, wandelaars en fietsers, en wordt het een van de drukste wegen van Heiloo. Niets mooier dan mensen blij maken met een heerlijke vakantie Vreemd genoeg worden de erftoe- gangswegen in Ypestein, als ge- biedsontsluitingswegen benoemd. Het Rosendaal is tot nu toe niet voor niets verboden voor vrachtverkeer. Van de Stationsweg is juist een erf- toegangsweg gemaakt, terwijl dit van oudsher de doorgaande rou te naar Egmond is. Hierdoor heeft de gemeente de mogelijkheid om de wijk Ypestein op te offeren voor rust op de Stationsweg. Een bord bestemmingsverkeer zou al vol doende zijn? Verkeer dat nu over de Kanaalweg rechtdoor de Stati onsweg inrijdt, rijdt straks kron kelend door Ypestein en gaat dan via meerdere mogelijkheden zijn weg zoeken naar Heiloo-West en Egmond. ri en 11 maart 2023. Er vinden vele te vermelden. Monique helpt graag de mooiste vakanties samenstellen. Foto: aangeleverd L Hard werken en gezelligheid! Foto: aangeleverd HEILOO - Op 13 december vierden de heer en mevrouw Breedveld (foto links) hun 60-jarig huwelijk. Een dag later, op 14 december waren ook de heer en mevrouw Haan (foto rechts) 60 jaar getrouwd. Reden voor burgemeester Mascha ten Bruggencate om bij deze diamanten bruidsparen op bezoek te gaan om haar felicitaties over te brengen. Foto's: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 11