Een dag vol schaatsplezier HEILOO - Na een paar dagen glibberen en glijden op straat konden schaatsliefhebbers op zondag 18 december de ijzers onderbinden. De idyllisch gelegen IJsbaan Heiloo opende zondagochtend de poorten voor een dag vol schaatsplezier voor kaarthouders. En daar werd gretig gebruik van gemaakt, met na het schaatsen natuurlijk een warme versna pering in de kantine. Maar niet alleen op de ijsbaan werd geschaatst. Ook aan de rand van de duinen van Egmond-Binnen werd een heuse ijsbaan gerealiseerd en rondom Limmen trok het ijs ook veel schaatslieBebbers. Al was het dan maar voor een dag, er is volop van genoten. Nynke den Breejen (l) geleden ook al Quinty, Lucy en Romy konden zondag gelukkig nog samen schaatsen. Foto: Nathalie Lendowitsch Ook Bart en Roos grepen hun kans om even een op de ijsbaan te schaatsen. Foto: Bart Houtman en Logan Roszbach (r) stonden 6 jaar samen op het ijs. Foto: aangeleverd Deze foto van vader Bart en Amélie (12) Matthaei weerspiegelt het plezier dat ze hadden. “Het was heerlijk genieten, ook al was het maar voor een dag.” Foto: Mirjam Matthaei-Van Eck Kwartet op het ijs met Rinske van Baar-Visser, Jelle van Baar, Brechtje van Baar en Addy van Baar. Foto: Addy van Baar Aan de rand van de duinen in Egmond-Binnen ontstond ook een ijsbaan. Foto: aangeleverd rondje Mooi plaatje op het ijs in de duinen van Egmond. Foto: Nieke Berghuis Na de pret op de schaats is het heerlijk om weer even op te warmen met koek-en-zopie. Foto: Inge Schuurman Brigitte (r) en haar dochter hebben genoten op de ijsbaan Foto: Brigitte Spieard Gwendoline, 'Thomas, Elia en Robbert genieten samen op het ijs. Foto: Gwendoline Barra Er wordt naar hartenlust geschaatst! Foto: Esther Spronk Deze buurkinderen gaan gezellig samen het ijs op, maar hopen ook op een pak sneeuw! Foto: Kitty Meijering I h i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2022 | | pagina 21