De fa. Jac Klaasse Zn bestaat dit jaar al 90 jaar Winterwandeling door het Heilooërbos Leonie Bos verwarmt tijdens oudej'aarsconcert Versierde tuin van Marinka en David zorgt voor een glimlach! Renate Sombroek wint de 'Vier jaargetijden wedstrijd' van het Nationaal Atelier HEILOO - Marinka en David hebben hun tuin aan de Kennemerstraat- weg prachtig versierd met kerstver lichting en een grote sneeuwpop. Tot vorig jaar woonden Marin ka en David in een watervilla op IJburg. “De entree naar de steigers was blauw en vandaar onze blau we verlichting. Het is een knip oog naar IJburg. We wonen nu in Heiloo aan een drukke weg en het leek ons leuk om de buurt een glimlach te bezorgen. Dat is gelukt! Mensen lopen en fietsen lachend Is jouw tuin ook gezellig verlicht? Bart: “De werkzaamheden bestaan nu uit klein timmerwerk en het plaatsen van keukens, een werk dat steeds specialistischer wordt door het gebruik van nieuwe mate rialen en hun mogelijkheden. Een hele duurzame manier van wer ken die wij veel toepassen is het renoveren van bestaande keukens door foliefronten (die wij zelf niet verkopen) waarvan de folie loslaat, opnieuw te spuiten in de bestaan- Marinka en David wensen ieder een in Heiloo een mooie en vrolijke kerst! Heb jij nou net als Marinka en Da vid je tuin/huis prachtig versierd? Stuur dan een foto van je tuin en/ of huis naar redactie@uitkijkpost. nl en misschien zie je jouw foto volgende week terug in de krant. “Wij hebben veel ervaring met het plannen van diverse werkzaamhe den die door ons, samen met vaste lokale onderaannemers, in korte tijd uitgevoerd moeten worden. 90 jaar is een hele tijd en ik ben er trots op dat ik het bedrijf van mijn vader, oom en opa heb kun nen voortzetten. En dat doe ik met veel plezier,” aldus Bart. De winkel van de fa. Jac Klaas- se Zn zit al 90 jaar op hetzelf de adres aan de Westerweg 302 en wij gaan de showroom vernieuwen door nieuwe opstellingen met keu kens te plaatsen. Daardoor komen er vier showroomkeukens vrij die voor een aantrekkelijke prijs te koop zijn. U kunt hiervoor van dinsdag tot zaterdag even langs komen of een afspraak maken om te zien of er iets voor u bijzit. De openingstijden zijn dinsdag tot vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Bij ons komt u bij een vertrouwd adres en kunt u terecht voor keu kens die gemaakt zijn van materi alen met een hoge kwaliteit. Graag zoeken wij samen met u uit wat wij voor u kunnen doen zodat u een tevreden klant bent. HEILOO - Zondag 10 december is Renate Sombroek uit Heiloo bij de uitreiking in het Westfries Muse um in Hoorn tot overall winnaar gekozen van de wedstrijd ’Vier seizoenen 2023’ van het Nationaal Atelier. Na de nachtvorst zijn de meeste bladeren van de bomen en strui ken gevallen en kunnen we de kale takken zien. Hoe komen de bomen en planten de winterse maanden door? Dit is de tijd om naar de structuur van de boom en naar de knoppen te kijken. De gids ver telt ook over het ontstaan van het landschap en de relatie met huis Nijenburg. De start is om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kenne- Leonie is al van jongs af aan actief als zangeres. Waar zij voorheen voornamelijk in de commerciële hoek haar stem gaf, heeft ze sinds 2020 haar zielspad gevonden om de brug te leggen tussen het spiritue le en het hedendaagse leven. Haar muziek brengt de luisteraar dichter bij zichzelf en weer in verbinding met het hart en elkaar. In een we reld waar we constant uit elkaar worden gedreven en de polariteit steeds maar sterker wordt legt mu ziek altijd weer de verbinding. Le- onie gebruikt haar stem en muziek om klank te geven aan de binnen wereld. Het schrijven van nummers is een transformatief proces waarin de pijn en ook het geluk van het le ven omgezet kan worden naar in spirerende inzichten die als een me dicijn een helende werking hebben. Leonie is naast artiest ook Inner Voi ce Coach waarin ze anderen begeleid om de stem in te zetten voor het zelfhelende vermogen dat het bezit. Onze eigen helende stem heeft een Een donatie (richtlijn 3) wordt op prijs gesteld. Voor nadere in lichtingen kunt u Melvin Gischler bellen: 06-17268056. Kijk ook op www.ivn.nl/nkl wijsheid die door de eeuwen heen langzaam verloren is gegaan door dat we teveel vanuit het hoofd zijn gaan leven. Maar deze connectie is gemakkelijk te herstellen door je er simpelweg weer mee te verbinden. merstraatweg in Heiloo. De flinke wandeling duurt ongeveer twee uur. Stevig schoeisel en warme kleding worden aanbevolen! Opga ve vooraf is niet nodig. de of een nieuwe kleur. Hierdoor krijgt u samen met bijvoorbeeld een inductiekookplaat of een Quo- oker een hele nieuwe keuken. Maar er zijn ook veel klanten van ons die wij kunnen ontzorgen door één aanspreekpunt te zijn voor werk zaamheden die zij uitgevoerd wil len hebben en die wij samen met lokale bekende onderaannemers uitvoeren. Hiermee worden dan geheel nieuwe inrichtingen van woningen gerenoveerd.” voorbij, maken foto’s, kinderen zwaaien naar de sneeuwpop en auto’s komen toeterend voorbij. Het is echt heel leuk.” Op 30 december neemt Leonie je, samen met haar muzikanten Te rence Samson en Tali Gross, mee op een innerlijke reis. Ze deelt haar eigen helende nummers waar in je ondergedompeld wordt in een warm bad. Ook kun je je ei gen stem de ruimte in brengen door mee te zingen met de man tra’s. Mocht mantra voor jou nieuw zijn dan is de muziek van Leonie een mooi toegankelijk begin. Vind meer informatie over Leonie op www.leoniebosmusic.com HEILOO - In 1933 schreef vader en opa Jacobus Klaasse zich in bij de Kamer van Koophandel als aannemer. Hij startte zijn bedrijf en werkte vooral in Heiloo en omstreken. De zonen Jan en Kees werkten als jonge jongens al mee in het bedrijf. Zoon Hans deed de boekhouding en Arie werkte mee als metselaar en tegelzetter. Jan en Kees hebben het bedrijf later overgenomen. En Ans doet al jaren de boekhouding en zorgt voor het eerste contact in de showroom. HEILOO - IVN Heiloo organiseert op zondagmorgen 17 december een natuurwandeling in het Heilooërbos. HEILOO - De Nederlandse singer-songwriter Leonie Bos zal Heiloo deze winter verwarmen met een oudejaarsconcert op 30 december. Zelf woont zij sinds 1,5 jaar in Heiloo en haar keus viel op het jaarlijkse concert in de Cul- tuurkoepel. De perfecte locatie voor een samenkomen als dit. Eerder was het met potlood en krijt getekende Oost-Groning- se landschap ‘Achter in Veele’ al uitgeroepen tot winnaar van de Lentewedstrijd. De vierkoppige jury met onder andere kunstenaar Sam Drukker en kunstkenner Al exander Pechtold is vol lof en be schrijft het werk met de volgende woorden: ‘De veelvuldige rijkheid van het werk valt in de categorie ‘buitengewoon’. Het is fantastisch van kleur, niet standaard, en dat fascineert.’ Oudejaarsconcert 30 december, 20.00 uur Cultuurkoepel Heiloo. Tickets: https://hipsy.nl/event/25745- oudejaarsconcert-leonie-bos 45 jaar geleden breidden ze het aannemersbedrijf uit door ook keukens te gaan plaatsen. In 2003 heeft Bart, de zoon van Kees, het bedrijf overgenomen. Sinds kort is ook zijn broer Thom twee da gen in de week werkzaam bij Klaasse bouwbedrijf keukens. Thom is bezig met een opleiding meubelmaken en dat is een ver rijking die het bedrijf goed kan gebruiken. Bart, Kees en Thom Klaasse. Foto: aangeleverd Renate Sombroek (tweede van rechts) samen met de jury. Foto: aangeleverd Singer-songwriter Leonie Bos. Foto: Emma Brasser De tuin aan de Kennemerstraatweg is versierd met blauwe verlichting en een grote sneeuwpop. Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 15