Travel Club Heiloo update update update Proeflokaal HOP update BEDRIJF BELICHTupdate Administratiekantoor Je Bedrijf Op Orde Ontdek de Magie van Zelfexpressie met Daphne Ullers ‘Coaching aan keukentafel én tekentafel’ Veilig f WI LT U MET UW BEDRIJF OOK VERSCHIJNEN OP DEZE PAGINA? MAIL DAN NAAR: VERKOOP@UITKIJKPOST. N L i •f I I I -rf' Mij'n naam is Esra Berger van The Travel Club Heiloo. 11 jaar geleden ben ik mij'n eigen bedrijf gestart in het organise ren van vakantiereizen. De afgelopen jaren ben ik bij veel klanten in de regio langs geweest om hun reis te regelen. Inmiddels heb ik een prettige nieuwe kantoorruimte waar ik jullie droomreis kan samenstellen! Er gebeurt veel in de wereld; onrusten, bosbranden, overstromingen, gesloten grenzen. Het is prettig om je reis te laten samenstellen door een professional, zo ben je zeker van hulp en bijstand bij onverwachte gebeurtenissen. Bespaar tijd The Travel Club is een van de groot ste reisorganisaties van Nederland. Hierdoor hebben we gunstige contrac ten waar de reiziger van profiteert. Denk bijvoorbeeld aan Duitse megacontrac- ten met hotels aan de Middellandse Zee. Daarom bespaart het laten uitzoeken van je reis je tijd en is het beslist niet duurder dan je vakantie zelf regelen. In slechts drie jaar tijd is dit café het vertrouwde gezicht geworden voor de inwoners van Heiloo en omstreken. Deze mijlpaal is des te opmerkelijker als men bedenkt dat het café begon tijdens de covid-pandemie. De filosofie achter HOP is de overtuiging dat het traditionele bruine café nog immer bestaansrecht heeft, vooral in een prachtig dorp als Heiloo. Hier, waar iedereen elkaar kent en waar verhalen van generatie op generatie worden doorgegeven. Het succes van HOP rust niet alleen op de schouders van Jannie en Marcel, maar op een gedreven team van toegewijde collega’s, waaronder Miranda, Dave, Amber, Koen, Ennaley en Olaf. Samen zorgen zij ervoor dat het café meer dan 250 uur per maand geopend is, ongeacht de weersomstandigheden. Het is een plek waar leeftijd er niet toe doet en waar onder het genot van lichte Reizen met een goed gevoel Onbekende culturen, nieuwe mensen ontmoeten, prachtige landschappen zien. Je hersenen worden leniger van nieuwe reiservaringen. In het hart van Heiloo heeft Proeflokaal HOP de afgelopen drie j'aar een warme en gastvrije thuisbasis gecreëerd voor de lokale gemeenschap. In een tijd waarin het sociale leven soms heftig op de proef werd gesteld, is deze locatie een plek van ontmoeting en verbinding geworden. Je kunt de voetafdruk van een mooie reis zeker beperken. Daarbij help ik jullie graag de juiste keuzes te maken om met een goed gevoel op reis te gaan. Zo kan je duurzame brandstof inkopen, op de heenreis per trein gaan, kiezen voor lokaal kleinschalig en eco-hotels. Je kunt je CO2-uitstoot beperken en toch comfortabel reizen. Zit de zomervakantie regelen nog altijd in j'e hoofd? Wacht niet langer en mail mij vandaag nog voor een vrijblijvende offerte! esra@thetravelclub.nl Naast de warme sfeer zijn er bruisende activiteiten, waaronder om de twee weken een liveband, pub- en popquizzen, karaoke op de laatste zondag van de maand en the- mafeesten zoals de 40+, Hollandsche avond, Halloween en Après-ski. Voor de sportlief hebbers is er wekelijks een groot scherm voor trouwe AZ-fans en enthousiaste volgers van Max Verstappen. Of je nu met vrienden wilt borrelen, een afzakkertje wilt halen na een bezoek aan de Cultuurkoepel of een feest wilt organiseren met catering, bij HOP kan het allemaal. Met een capaciteit om 200 mensen te ontvan gen, is er voor iedereen plek. Mag ik j'e volgende reis organiseren? Een mooie rondreis maken door Italië, Spanje, Kroatië, Portugal of Griekenland? De rondreis puzzel ik graag voor je in elkaar met dat ene leuke verblijf waar de eige naresse heerlijk voor je kookt. Ook bij het huren van een camperbus, een zeilboot of het maken van een reisplan buiten Europa zet ik graag mijn ervaring als reisplanner in om jullie te helpen bij de organisatie ervan. Wie beweert dat het traditionele bruine café geen bestaansrecht meer heeft, heeft duidelijk Proeflokaal HOP nog niet ervaren. Dus kom langs en geniet van de gezelligheid en de informele sfeer van dit prachtige café in het hart van Heiloo. Brigitte Pasma Kennemerstraatweg 464 2.36 (Willibrordus Business Center) 1851 NG Heiloo Tel.: 06-5164 9282 brigitte@jebedrijfoporde.nl www.jebedrijfoporde.nl Daphne Ullers Coaching Training Dokterslaan 30 1851 BT Heiloo Daphne’s Spirituele Speelplaats www.daphneullers.nl hello@daphneullers.nl Insta: @daphneullers De boodschap van Brigitte Pasma van Je Bedrijf op Orde is simpel: “Doe waar j'e goed in bent. Daar verdien j'e geld mee en word j'e gelukkig van. Besteed de rest uit.” Ze vindt het belangrjk dat zzp’ers zich kunnen richten op hun kernactiviteit en zich geen zorgen hoe ven te maken over de administratie. “Toevallig vind ik dat weer heel leuk om te doen.” Van Mindset Verandering tot Creatieve Zelfontdekking: dat is wat Daphne Ullers aanbiedt. Daphne is mindsetcoach en creatieve ziel en ze neemt j'e mee op een reis van mindsetverandering naar de wondere wereld van zelfexpressie en tekenplezier. Ze startte haar praktjk in 2019 aan de keukentafel in Heiloo, met coachingsgesprekken over het doorbre ken van hardnekkige patronen. Sinds 2023 biedt Daphne op haar Spirituele Speelplaats (website) niet alleen coaching, maar ook online tekenlessen aan, als creatieve aanvulling. overzicht/plan. In de jaren dat ik mijn bedrijf heb, afgelopen oktober alweer 21 jaar, heb ik geleerd dat het beter is om op één doelgroep te focussen. We leven nu een maal in een land met veel regels. Daarom is het ook fijn dat ik in mijn netwerk de nodige specialisten heb die ik kan raadplegen als dit nodig is.” Brigitte geeft aan dat best veel zzp’ers het financieel overzicht missen en zij kan helpen met het vinden van antwoorden op bijvoorbeeld de volgende vragen: Wat zijn mijn vaste lasten per maand, zowel privé als zakelijk? Hoeveel omzet/winst heb ik nodig om alles per maand te kunnen betalen Hoeveel belasting moet ik betalen? Wil je meer informatie maak dan vrijblij vend een afspraak met Brigitte: 06-5164 9282 of brigitte@jebedrijfoporde.nl Online Tekenlessen: ontwikkel j'ezelf terwijl je tekent Ontdek de kracht van tekenen bij het ont wikkelen van jezelf met de online lessen. Verlies jezelf in de magie van kleuren en lij nen terwijl je je ware zelf ontdekt. Op haar website wacht een schat aan hulpmiddelen. Download het gratis e-book ‘De 11 Magische Effecten van Tekenen’ en probeer de mini training ‘Speels Starten met Tekenen’. ESRA BERGER-VAN HEMERT Reisadviseur uit Heiloo Westerweg 381 1852 PR Heiloo 06-44708937 esra@thetravelclub.nl I--*' L i' Life Journaling: Ontdek de Rode Draad van Jouw Leven “En voor de avontuurlijke zielen, bied ik Life Journaling aan. Hier leer je hoe je jouw ver haal kunt tekenen, de rode draad van jouw unieke leven ontdekt en jezelf op een dieper niveau begrijpt.” Nieuwsgierig? Kijk op Daphne’s website en start jouw creatieve ontdekkingsreis vandaag nog! Doe op 28 januari 2024 mee aan de kickstart-workshop ‘Starten met Life Journaling’ aan de keukentafel. Meld je aan via hello@daphneullers.nl of kijk op www.daphneullers.nl Van PSYCH-K® Facilitator naar Tekencoach “Begonnen als gecertificeerd PSYCH-K® Facilitator, hielp ik mensen hun mind set te transformeren en stressvrij hun doelen te bereiken. Toch was er meer. Na vier jaar ontstond mijn verlangen om zelfontdekking te combineren met crea tiviteit, wat leidde tot een mooie uitbrei ding van mijn diensten. Door creativiteit toe te voegen aan mijn coaching, heeft mijn passie tekenen een meer centrale rol gekregen.” achtergrondmuziek en een goudgele rakker verhalen worden gedeeld en herinneringen worden gemaakt. “Het gaat erg goed met mijn bedrijf,” vertelt ze. “In 2018 ben ik naar Heiloo verhuisd en heb mij destijds aangeslo ten bij meerdere zakelijke netwerken, waardoor ik goede relaties heb opge bouwd met o.a. verzekerings- hypo theekadviseurs en een notaris. Begin 2021 ben ik met mijn kantoor verhuisd naar het WBC, wat erg fijn is. Sinds 2018 is mijn klantenkring in de omgeving van Heiloo geleidelijk uitgebreid.” Brigitte werkt geheel online, met een voor zzp’ers toegankelijk boekhoud- pakket. “Door mij specifiek op zzp’ers te richten, kan ik deze doelgroep goed helpen op het gebied van hun admini stratie, belastingen en financieel m 4 <■- I I Kennemerstraatweg 215 1861 NA Heiloo Voor alle informatie over evenementen: www.proeflokaalhop.nl Informele gelegenheid voor feestjes van 25 tot 200 personen Sportcafé, vroeger kwam iedereen hier verzamelen om naar AZ te gaan Er komt een synergie met de Cultuurkoepel I 1 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 22