Primera Heiloo tijdens de feestdagen extra geopend Schaapjes, kampvuur en een overheerlijke brunch bij Brasserie Veldt Wildschut eten drinken wenst u fijne feestdagen! Healthcenter Vennewater: minimaal 3,5 kg vetverlies na 6 weken! Groeten Jasper, Ingrid en Hans D E C E B E R ^FEESTMAAND De deelnemers aan deze challen ge verliezen gemiddeld maar liefst 1,4 kg vet per week. Dit gaat veel verder dan simpelweg hun doelen bereiken. HEILOO - Maak je klaar voor een opmerkelijk verhaal van succes bij Health center Vennewater met hun 6 weken durende challenge. Ze vertellen je er in dit artikel alles over! leen in een slanker uiterlijk maar versterkte ook de kracht van de deelnemers. aangaat met jezelf. Het is ook een mentale reis van groei voor velen. Wil jij ook deel uitmaken van de vele succesverhalen bij Healthcen ter Vennewater? Healthcenter Vennewater Het Zevenhuizen 48 1852 JC, Heiloo Web www.hcvennewater.nl Mail info@hcvennewater.nl Tel 072 5 33 01 67 Voor een verrassend spel, een goed boek of een leuke puzzel, maar na tuurlijk ook voor je Oudejaarslot van de Staatsloterij. En zoals alle jaren geven wij bij een heel Oude- jaarslot een gratis oliebol van Ben’s Oliebollen cadeau. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn wij extra geopend: zondag 24 en 31 decem ber van 13.00 tot 17.00 uur. Dus van ons alle drie: tot ziens in de win kel, fijne feestdagen en een gezond nieuwjaar! We zoeken nog personeel voor za terdag en twee dagen doordeweeks. Breng je cv langs in de winkel of stuur een e-mailbericht naar hethoekstuk@primeranet.nl HEILOO - Rond de feestdagen kun je goed terecht bij Primera in Het Hoekstuk Heiloo. HEILOO - Het team van Restaurant Wildschut eten drinken wenst iedereen fijne feestdagen. Mirjam: “We willen iedereen bedanken voor dit mooie jaar en nu op naar een goed 2024. Tot volgend jaar!” Wat is het geheim achter dit suc ces? Healthcenter Vennewater biedt niet alleen een persoonlijke aan pak met op maat gemaakte eet- en trainingsplannen, maar heeft ook een community gecreëerd waar deelnemers elkaar aanmoedigen en ondersteunen. Deze challenge is niet alleen een uitdaging die je HEILOO - Over 12 dagen is het alweer kerst. Weet je nog niet wat je gaat doen op Tweede Kerstdag? Wat dacht je van een overheerlijke brunch naar Brasserie Veldt in Heiloo. Let op! Plaatsen kunnen snel vol raken wegens de persoonlijke aanpak en benadering. Healthcenter Vennewater heeft deze deelnemers niet alleen gehol pen bij het kwijtraken van over tollig vet, maar ook bij het opbou wen van spiermassa. De challenge, bedoeld om minimaal 3,5 kg vet te verliezen, resulteerde niet al- Als je liever thuis een hapje eet, is het alsnog heel leuk om even langs te wandelen. Het traditio nele kerststalletje staat er weer, inclusief de schattige schaap jes en het warme kampvuur. Brasserie Veldt is de perfecte tussenstop. Toch een klein hapje? Sla dan vooral de apfelstrudel met vanillesaus en slagroom niet over. Let op: de kerstbrunch is al leen vooraf te reserveren via: 072-533 1713. Leuk: op vrijdag 15 december is Brasserie Veldt samen met de schaapjes en een kraampje ook aanwezig op de kerstmarkt bij de Witte Kerk! Brasserie Veldt weer pannenkoe- menu heeft staan? Wist je dat sinds kort ken op het Smullen! Doe mee aan de challenge en verlies vet. Foto: aangeleverd Het gezellige kraampje komt ook weer terug! Foto: aangeleverd Aan tafel! Foto: aangeleverd Kom naar Primera voor een verrassend spel, een goed boek of een leuke puzzel, maar natuurlijk ook voor je Oudejaarslot. Foto: aangeleverd Rond de feestdagen kun je goed terecht bij Primera in Het Hoekstuk Heiloo. Foto: aangeleverd Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 23