II De Foresters wint met 4-1, HSV wint kraker Opkikkers XopX Tributeband The Cats opnieuw bij Heeren Van Limmen Douwe Egberts waardepunten voor de Voedselbank Meiden B van Volleybalvereniging Effect kampioen L 1 De Foresters-aanvaller Melle Kruit neemt een hoekschop. Foto: Luuk de Jong voor ‘de Egels’. I want alles werd gewonnen! 1' ft De meiden zijn hartstikke trots! Foto: aangeleverd Stichting Jeugd Theater Heiloo is helemaal klaar voor de voorstelling Groep ELF. Foto: Nino Torrisi HEILOO - De Foresters en HSV, de twee voetbalclubs uit Heiloo, doen het dit jaar uitstekend. De Foresters won thuis met 4-1 van DEM, HSV won uit bij Westfriezen met 2-4. HEILOO - De Meiden B van Volleybalvereniging Effect zijn afgelopen vrijdag kampioen geworden door alle vier de sets te winnen van het team van Smashing Velsen. Kampioen dus, niet op het hoogste niveau, maar toch een toppresta tie van dit team omdat de meeste spelers pas een jaar aan het vol leyballen zijn. Vorig seizoen nam dit team voor het eerst deel aan het tweede deel van de halfjaarlijkse competitie en alles werd verloren. Maar getreurd werd er niet, want de vooruitgang van de spelers was duidelijk zichtbaar. En zowaar, nog geen half jaar later in dezelfde competitie, bleek het niveau van de poule eigenlijk alweer te laag, Ook Stichting Jeugd Theater Heiloo ontving een van de opkikkers. Ze stellen zich aan u voor. Voor de jongens van de onder 10-1 was het ook een geslaagde zater dag. Het team werd uitgeroepen tot team van de maand en mocht mee het veld op met de mannen van het eerste. Voor sport en waarschijnlijk voor alles wat je wilt bereiken, een goed voorbeeld van het gegeven dat gewoon doen en oefenen vanzelf tot verbeteringen leidt. En ook al word je dan misschien geen kam pioen van je poule, je wordt zeker je ‘eigen’ kampioen. Ook al bak je er in het begin nog niets van, ge woon doen, even geduld hebben en je zal zien. Goed om te weten, dus sporten jeugd! Door de overwinning staat Foresters tweede in de 3e klasse zaterdag. De achterstand op koploper Stormvo gels bedraagt één punt. Zaterdag 16 december speelt Foresters de laatste wedstrijd voor de winterstop uit bij Reiger Boys om 15.15 uur. HSV wint van concurrent Voor HSV stond er een belangrij ke wedstrijd op het programma in de 2e klasse zondag. De koploper moest op bezoek bij nummer drie Westfriezen. Echter bleek HSV voor de zoveelste keer dit seizoen niet te stoppen, de ploeg won overtui gend met 2-4. Aan de kant van HSV scoorden Ruben Bugter en Siem Ka rels één keer, Jelle Stam wist twee keer het net te vinden. Het hoogtepunt van de wedstrijd kwam echter niet van de kant van HSV. Westfriezen-speler Lars Bak ker scoorde met een prachtige om haal. Iets wat je toch zelden ziet op de amateurvelden. De staf van HSV die de wedstrijd filmt voor analyse doeleinden was zo vrij om Bakker de beelden van zijn zeldzame goal op te sturen. toe naar een voorstellingsweekend waar iedereen jou kan zien stralen! Ook dit jaar staan wij weer in The ater de Beun. Op 16 en 17 december spelen wij Groep ELF. In de voor stelling spelen de leden van SJTH de rol van leerlingen in groep 8 die hun laatste semester beleven, vol van toetsen, afscheid, en de schoolmusical. Een mysterie ont vouwt zich als ze terugkeren van kerstvakantie om een lege school en vreemde geluiden te vinden, wat leidt tot vele avonturen in een lege school. Kaarten verkrijgbaar via www.debeun.nl Lijkt het jou leuk om volgend jaar ook mee te spelen, meld je dan aan voor de auditie door een mail te sturen naar info@sjth.nl De 2-4 uitslag betekende dat dit alweer de zesde overwinning op rij is voor HSV in de competitie. De ploeg staat dan ook stevig bovenaan in de 2e klasse zondag. HSV heeft zeven punten voorsprong op num mer twee SVA. Voor HSV was dit de laatste wedstrijd voor de winter stop. 21 januari speelt HSV uit tegen FC Uitgeest om 14.00 uur. Openingstijden: dinsdag, donder dag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072- 5325962. via of Julia (5) stopt koffiepuntjes in de inzamelbox bij de Slager in 't Loo. Foto: Kees Scharringa In de regio Alkmaar leverde de ac tie vorig jaar 3.000 pakken koffie op, waarvan bijna 40% in het ver spreidingsgebied van de Uitkijk post. De actie is onderdeel van een landelijke actie waarbij 130 Lions- clubs, alle voedselbanken en onge veer 10.000 vrijwilligers betrokken zijn. Inzamelboxen zijn te vinden in Heiloo (Uw Slager ‘t Loo, Bruna ‘t Loo, Vomar, Albert Heijn-Het Hoekstuk, Albert Heijn-Rosendaal, het Trefpunt en de Bibliotheek), Limmen (drogisterij Aker en De- kaMarkt), Egmond-Binnen (Deka- Markt), Egmond aan den Hoef (Uw Slager) en Egmond aan Zee (Deka- Kenmerkend voor de sound van deze tributeformatie is het stem geluid van de leadzanger. Vanaf februari zijn ze in vele theaters te vinden met de tour ‘The story of The Cats’. De voorverkoop van het optreden bij Heeren van Limmen is al in Markt). Ook in Alkmaar, Bergen, Schoorl, Stompetoren, Schermer horn en De Rijp zijn inzamelboxen te vinden. Steeds meer gezinnen moeten een beroep doen op de Voedselbank. De Voedselbank Alkmaar ondersteunt deze mensen met een wekelijks voedselpakket, maar daar zit maar af en toe een pak koffie bij. Een pak koffie is een klein gebaar, maar wordt zeer gewaardeerd. volle gang. Er zijn zit- en staan plaatsen en er is zeker ook een dansvloer. Kaarten kosten 22,50 en bestel je nu al online via www.thecatsinthehouse.nl of door te bellen naar de ticketlijn: 06-53440620. Geef uw koffiepunten een tweede leven, door ze aan de Voedselbank te geven! Contactpersoon voor deze actie: Kees Scharringa (06-24257451) HU!! 7ÏÏ De opkikkers van de maand no vember zijn gegeven aan: Koor Piccolo in Heiloo; Koor Notebook in Heiloo en Orthopedagogisch dagcentrum De Vijfhoek voor hun 50-jarig bestaan. 4-1 winst De Foresters In de stromende regen moest De Foresters zaterdag 9 december thuis aantreden tegen DEM uit Beverwijk. Ondanks het slechte weer wist Fo resters hun dominante spel in de 3e klasse zaterdag door te zetten. In de tweede helft klapte Foresters over DEM heen en werd het uitein delijk 4-1. Ozair Dahi en Jens van der Flier scoorden beiden één keer, Daan Piet was goed voor twee tref fers. De overwinning werd goed gevierd in ‘het Egelshonk’ waar het duo Acoustic Mix kwam optre den. Een zeer geslaagde dag dus HEILOO/LIMMEN - Kringloopwinkel XopX geeft elke week een Opkikker van 250 aan een vereniging of stichting. ALKMAAR - Voor het tiende jaar op rij helpt de Lionsclub Alkmaar Phoenix de Voedselbank Alkmaar met het inzamelen van Douwe Egberts waarde punten (‘koffiepuntjes’). De ingezamelde waardepunten worden begin volgend jaar door Douwe Egberts verzilverd voor pakken koffie. Wilt u ook in aanmerking ko men voor een donatie? U kunt het formulier downloaden www.kringloop-keeropkeer.nl ophalen in onze kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127, Lim- men. ‘Stichting Jeugdtheater Heiloo wordt gevormd door een groep jongeren van 12 tot 18 jaar. Je krijgt les in zang, dans en spel van pro fessionele docenten. We repeteren iedere vrijdagavond waarin plezier vooropstaat en daarom is het altijd een feestje om naar de repetities te komen. Wij maken op maat ge schreven muziektheater en werken LIMMEN - Na het succes van de vorige keer komt tributeband The Cats In The House opnieuw naar Limmen voor een concert. Op zondag 7 januari 2024 treden zij op bij Heeren van Limmen. Alle bekende nummers van The Cats komen voorbij, zoals Let’s dance, Marian en natuurlijk One way wind.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 29