FEBRUARI MAART V1 S L Marit, Jesse en Faya verzamelen 112 kerstbomen in achtertuin Stan Baltus uit Limmen krijgt allereerste jeugdlintje Open dag Muziek- en Dansschool groot succes Tweeling Cristel en Jolein Groot exposeert in Dorpshuis Hanswijk Energie-klusteam van het Trefpunt helpt Heilooërs energie te besparen Boswachter Mariska van der Leij over haar werk op Landgoed Nijenburg Cold Classic Car Experience voor het goede doel naar Noorwegen Baduhenna bestaat 25 jaar Historische Vereniging in Indische sferen Platenbeurs in BukBuk Lichtgevend kruis van The Passion komt naar Heiloo Leerlingen Cultuurklas PCC voor even popartiest m.m.v. Muziek- en Dansschool Noorderlicht goed te zien op strand Egmond aan Zee 11-jarige Iver Erkamp doneert haar via Stichting Haarwensen Tiende editie Groot Dictee Heiloo HEILOO - In deze laatste krant van het jaar blikken we even kort terug op wat er het afgelopen jaar nu eigenlijk allemaal is gebeurd; groot nieuws, klein nieuws en dingen die in 2023 in het dorp hebben gespeeld... Kunt u zich alles nog herinneren? Eventueel kunt u op www.uitkijkpost.nl de kranten van het afgelopen jaar nog eens doornemen. Ton Mosheuvel verrast met straatfotografie Nieuw gemeentehuis Heiloo komt in pand Rabobank Heiloo Voor Elkaar organiseert wandeling voor jonge vluchtelingen Burgemeester Ten Bruggencate houdt ‘Preek van de leek’ Michel Mannes uit Heiloo vindt eerste kievitseieren van Noord-Holland Uitkijkpost start actie voor slachtoffers aardbeving Turkije en Syrië Ook leerlingen De Kerkuil in Limmen halen groot bedrag op voor slachtoffers aardbeving Bijzondere expositie in de Verhalenkamer over invloed psychische aandoening Inwonersbijeenkomst over opvang van vluchtelingen Jop van Wieringen loopt de ALS Sunrise Walk Highlow Rangers starten avontuur in Colombia voor het goede doel Bestsellerschrijver Tommy Wieringa in Bibliotheek Heiloo Maart roert zijn staart: Heiloo kleurt even wit 1 x tr Jop van Wieringen loopt samen met Pascale de Hoogh de ALS Sunrise Walk. Foto: aangeleverd Open dag Muziek- en Dansschool groot succes. Foto: aangeleverd Maart roert zijn staart: Heiloo kleurt even wit. Foto: Martyna Tak I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 16