rf’- 1 Watersportvereniging Limmen 50 jaar De Derde Helft van start in Heiloo Lucas Ghaddar verwent oren met melodieuze reis ‘Van Libanon naar lokale podia’ Timmerdorp Heiloo 2023 ouderwets plezier Extra klaptribunes in Sporthal Het Vennewater Hondenzwemmen in Het Baafje, plezier voor hond en baasje Op het binnenplein van Boswijk 2 is het al 41 jaar lang elke dag Burendag Wooncomplex voor Oekraïners gereed KiVa feest bij basisschool Meander Vredesmaaltijd 2023: Met Elkaar Verrassend niveau bij Heel Heiloo Bakt Raad stemt voor overbruggingsperiode De Beun V 1 Zonovergoten editie Katerloop 2023 in Limmen Heilooër vrienden fietsen legendarische ‘La Marmotte’ Obs de Springschans opent schooljaar met spetterend circusoptreden G-sporters Bowling Heiloo trappen vol enthousiasme het nieuwe seizoen af Gegarandeerd vakantiegevoel na Zomerkamp Heiloo Rolstoelbus Heiloo al 40 jaar actief Herinrichting Rijksweg Limmen hervat Egmond op z’n Kop 2023: waar een klein dorp groot in kan zijn Bijzondere historische rondleidingen tijdens Open Monumentendagen Fleur Bakker nieuwe kinderburgemeester van Heiloo Kermis Heiloo gezellig voor jong én oud Wantrouwen voert boventoon tijdens informatiebijeenkomst over opvang vluchtelingen Storm Poly richt veel schade aan Grote belangstelling voor Zomerfestival Egmond Stormschade aan monumentale linde op de Kattenberg raakt Heiloo Leeschallenge Kindcentrum Willibrord geslaagd Informatiemiddag nieuwe locatie gemeente en bibliotheek succesvol Uitkijkpost en De Uitgeester bundelen krachten met Zomerkrant The Spot heeft zijn plek gevonden - Er stond een lange rij voor het populaire hondenzwemmen in Het Baafje. Foto: Nico Bakker Burgemeester Mascha ten Bruggencate en de kersverse kinderburgemeester Fleur Bakker. Foto: Hans Brouwers Opperste concentratie tijdens Timmerdorp. Foto: Sander Mulkens Een auto is bedolven onder een boom. Foto: Tanja Verwer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 18