Mondzorg Verstandig Gratis fitheidstest voor senioren in de Buk Buk Binnenkort in het Stationscentrum: Stichting Vrienden van De Loet en Overkerck delen jaarkalenders uit Wil jij een betere gezondheid en blijvend gewicht verliezen? GLI kJ 1 Eslie Hopman.Foto: aangeleverd De kalenders werden goed ontvangen door de bewoners. Foto: aangeleverd HEILOO - Zo’n 170 bewo ners van Zorgcentrum De Loet en Overkerck werden maandag 11 december verrast met de traditionele kalender voor het nieuwe jaar, uitgedeeld door de bestuursleden van de Stich ting Vrienden van De Loet en Overkerck. De bewoners namen de kalender heel graag in ontvangst. De Stichting Vrienden van De Loet en Overkerck zet zich al bijna 40 jaar met hart en ziel in om het welbevinden van de bewoners een extra impuls te geven. Ook het afgelopen jaar zijn er weer extra middelen Aanmelden is noodzakelijk en kan via www.sportenbewegeninheiloo.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Buurtsportcoach, Bart Ploeger, bereikbaar via 06-28493955 of b.ploeger@hollandsportbv.nl De fitheidstest, die plaatsvindt van 09.00-12.30 uur, richt zich op het welzijn van senioren en omvat metingen op het gebied van coördinatie, kracht, lenigheid en uithou dingsvermogen. Daarnaast wordt er aandacht besteed aan het eetpatroon, gewicht, vetpercentage en spiermas sa. Diëtistenpraktijk Afra Ouwerkerk geeft tips over voe ding en Buurtzorg Heiloo is aanwezig om bloedsuiker te prikken en bloeddruk te meten. De check duurt ongeveer 45-60 minuten en na afloop ontvangen alle deelnemers een advies op maat. gedoneerd ter ondersteuning van activiteiten en middelen die niet vanuit de zorginstel ling worden gefinancierd. Denk aan optredens, tochtjes en de aanschaf van interactie ve computerprogramma's. Dit gebeurt in nauw en plezierig overleg met de activiteiten begeleiders van De Loet en Overkerck. HEILOO - Eslie Hopman, ge boren en getogen in Heiloo, is mondhygiënist en gaat haar droom waarmaken. Op dinsdag 2 januari opent zij de deuren van Mondzorg Verstandig in het Stations centrum in Heiloo. Mensen met een mooie glim lach zijn zelfverzekerder. Hier werken wij met Mondzorg Verstandig vol passie dagelijks aan. Iedere lach is uniek, daar passen wij onze behandeling op aan. Of je nu een melkge- bit, een blijvend gebit of een gebit hebt dat al een aantal ja ren stevig in gebruik is, omdat wij gaan voor een persoonlijke aanpak zorgen wij ervoor dat HEILOO - Heb je overge wicht en heb je ‘alles’ al geprobeerd om gewicht te verliezen? En lukte dit regel matig, maar lukte het niet om dat gewicht vast te hou den? Dan is dit programma wellicht iets voor jou. Gli staat voor Gecombi neerde Leefstijlinterventie. Bij het Gli-programma ligt de nadruk op het blijvend ver anderen van je gedrag. Door kleine stapjes te integreren in je leefstijl, werk je stap voor stap aan jouw doel. Het gaat over voeding, beweging, slapen, stress/ontspanning en mindset. De leefstijlcoach begeleidt je om daarin de keuzes te maken die bij jou passen, die je vol kunt hou- jouw gebit een leven lang gezond blijft. Vind je het span nend om naar de mondhygi- enist te gaan? Dan zijn wij er voor jou. Wij streven namelijk altijd naar een zo comfortabel mogelijke behandeling voor iedereen. Hierdoor verlaat jij de praktijk met meer zelfver trouwen en een fantastische glimlach! Ben je nieuwsgierig naar deze nieuwe praktijk en benieuwd hoe de binnenkant eruitziet? Kom dan naar de open dag op zaterdag 6 januari vanaf 15.00 tot 18.00 aan de Stationsweg 89a2. Eslie zal aanwezig zijn om u welkom te heten en ken nis te maken. Wat kun je verwachten? Een 2-jarig programma bestaande uit groepsbij eenkomsten en individuele gesprekken. Volledig vergoed vanuit de basisverzekering Voor wie is het? Voor: - Mensen met overgewicht en een verhoogd risico op dia betes of hart- en vaatziekten. - Mensen met ernstig overge wicht (BMI hoger dan 30) - Mensen die gemotiveerd zijn om gedurende twee jaar stap voor stap hun leefstijl te veranderen. Wil je op een fijne manier met je leefstijl aan de slag? Ingrid staat in locatie Heiloo den, en helpt je in actie te komen en te blijven. voor je klaar. Ingrid: “Ik geef dit leefstijlcoachtraject al vanaf de start in 2019 en heb inmiddels zo'n 20 groepen begeleid. Ik sta met veel enthousiasme klaar om je te begeleiden!" Meld je dan nu aan voor een intake! HEILOO - De buurtsportcoaches van Heiloo, Stichting Trefpunt Heiloo en Buurtzorg Heiloo bundelen op maandag 15 januari hun krachten door samen een gratis fitheidstest te organiseren in de Buk Buk aan de Pastoor van Muijenweg 12. Aanmelden is noodza kelijk en kan via www.sportenbewegeninheiloo.nl Wilt u ons steunen met een vrijwillige bijdrage om zo de activiteiten in stand te hou den, dan kan dit door een donatie op onze bankreke ning NL54RABO 0120595303 t.n.v. Stichting Vrienden van De Loet en Overkerck. Locatie Heiloo - Mail: ingridbeentjes@revacentre.nl Telefoon receptie: 0251-231900. Meld je dan nu aan voor het Gli-programma! DE ZORG EN WELZIJN SPECIAL VERSCHIJNT ELKE MAAND IN UITKIJKPOST. VOOR INFO: VERKOOP@UITKIJKPOST.NL ItfpiiWi

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 27