Het belang van een Persoonlijk Reisadviseur Van Os Mode wenst u fijne feestdagen Loting districtsbeker HSV en de Foresters verricht Oosthonk koppel dart- toernooi; sportief en gezellig Vakantie De Foresters wint na kaartenregen van Reiger Boys HEILOO - Het essentiële belang van een Persoonlijk Reisadviseur is in deze tijd onmiskenbaar. Monique de Wildt, werkzaam als adviseur bij het groeiende en succesvolle TUI at Home, staat klaar om al je zorgen weg te nemen. Haar inzet voor deskundigheid en uitmuntende service is ongeëvenaard. Of het nu vanuit haar thuiskantoor is of tijdens bezoeken aan men sen die volop van vakantie willen genieten maar de tijd of interesse niet hebben om alles zelf te rege len, Monique biedt een complete ontzorging. Van verzekeringen, stoelreserveringen, boardingpas- sen tot zelfs visumaanvragen, ze regelt het allemaal. Het enige wat je eigenlijk hoeft te doen, is je kof fer inpakken, terwijl jullie samen aan de keukentafel op zoek gaan naar de perfecte vakantie. Monique’s belofte als Persoonlijk Reisadviseur staat voor kwaliteit, waarbij ze als geen ander jouw wensen kan vertalen naar een op maat gemaakte reiservaring. Met toegang tot een uitgebreid scala aan reisopties en het vermogen om de beste deals te vinden door sa men te werken met gerespecteer de reisorganisaties aangesloten bij ANVR/SGR, kan ze de meest unieke en op maat gemaakte reizen aan bieden. “Monique raadde ons aan om een week op cruise te gaan naar de Canarische Eilanden en Madei ra. Het was een topvakantie! Alles Een paar reviews van tevreden klanten onderstrepen haar toewij ding en professionaliteit: Feestelijke groet, Dajo Thirij Van Os Mode Heiloo Mijn team en ik willen u gezellige feestdagen toewensen. Bedankt voor het vertrouwen in het afgelopen jaar en graag tot ziens in onze Eindejaar SALE! perfect verzorgd, veel activitei ten aan boord en we hebben veel plaatsen bezocht. De afwisseling was geweldig. Voor onze volgen de reis kiezen we zeker weer voor Monique. Haar zorgzame aanpak is geweldig. Bedankt!” - Kadergroep Nederland “Monique luisterde oprecht naar onze vakantiewensen en regelde voor ons een heerlijke, zorgeloze vakantie naar Valencia. Gewoon weg fantastisch!” - Tineke Bakker Het vertalen van jouw wensen naar de perfecte reiservaring is mijn expertise. Of je nu een ontspan nende strandvakantie, een avon tuurlijke rondreis of een zakelijke trip zoekt, ik help jou graag om die droomreis werkelijkheid te maken. Interesse? Neem dan contact op met Monique de Wildt. Bel 06 41908665. HSV, dat tweede werd in de poule, won in de knock-outrondes ge makkelijk van Victoria Obdam en SVW’27. Uit de loting kwam nu s.v De Meer uit Amsterdam. De Meer dat het goed doet in de 2e klasse zondag is een tegenstander die niet onderschat kan worden. gaf. Leijdeckers kreeg zijn tweede gele kaart en de Boer ontving een directe rode kaart. Vervolgens ont stonden er op het veld verschillende opstootjes waardoor ook Chris Lief- ting van Foresters en Sam Elzinga van Reiger Boys een directe rode kaart kregen. Beide teams hadden nu nog maar negen man op het veld staan. De Foresters won zonder moeite de groepsfase en wist daarna Zwaag- dijk, dat uitkomt in de 5e klasse, gemakkelijk te verslaan. FC Aal smeer dat uitkomt in de 1e klasse De grote ruimtes die ontstonden in de tweede helft kwamen het tech nisch vaardiger Foresters ten goede. Er ontstonden vele kansen en daar HEILOO - Met negentien koppels was het afgelopen weekend gezellig druk in het Oosthonk en de spor tieve sfeer bleef tot en met de finale opperbest. Genoeg gelegenheid dus om de maximale score van 180 erin te mikken. Dat lukte maar liefst 13 keer waarvan de laatste drie in de finale werden genoteerd; twee voor Marcel de Geus en een voor Jake Dol. Een honderd-plus finish viel er vreemd genoeg deze avond niet. Een dameskoppel, Elisa en Natasja, en een gemengd koppel, Renata en Klaas, en zeventien herenkoppels leefden zich uit op de 701 legs in de poultjes. was de volgende tegenstander. Een tegenstander van een ander ka liber, maar ook van Aalsmeer kon Foresters vrij gemakkelijk winnen, het werd 4-0. In de volgende wed strijd volgt dus AH’78 uit Huizen. Die ploeg komt uit in de 4e klasse zaterdag en staat daar op de elfde plek. Op het eerste oog dus een ge makkelijke loting voor de Foresters. maakte Foresters goed gebruik van. Het liep snel uit naar 0-4 door goals van Jens van der Flier, Hidde Post ma en Daan Piet. In de laatste tien minuten was het Melle Kruit die de eindstand op het bord schoot, 0-5. Een mooie overwinning voor de Fo resters die nu koploper zijn in de 3e klasse zaterdag met twee pun ten voorsprong op nummer twee Stormvogels. Echter heeft Stormvo gels wel een wedstrijd minder ge speeld dan de Foresters. Na de winterstop ontvangt de Fo resters nummer drie FC Castricum op zaterdag 27 januari. Voor HSV was de winterstop al begonnen. Zij spelen de eerste wedstrijd uit bij FC Uitgeest op zondag 21 januari. De bekerwedstrijden zullen ge speeld worden in het weekend van 10 en 11 februari. In de finale bij best of the rest waren het Rene Hübner en Mar- tijn Nota die met de eerste prijs naar huis gingen, Brian en Danny moesten genoegen nemen met plek twee. Vierde werden Walter Grollée/ Rob Radsma, derde Matthijs van der Eng /Ramon Vader. De finale ging tussen Marcel de Geus/ Bas Hooge- boom en Jake Dol/ Indy Gul. Eén keer checkte Jake tegen twee keer Bas en twee keer Marcel en der halve was het een 4-1 overwinning voor Marcel/Bas. “Monique heeft me enorm gehol pen toen ik zelf niet slaagde in het boeken van een last-minute hotel aan de Spaanse kust. Ze regel de niet alleen de reis die ik wilde, maar bood ook geruststelling door altijd bereikbaar te zijn. Vanaf nu vertrouw ik altijd op Monique voor mijn reizen. Ze brengt me rust en vertrouwen, en ze is ook nog eens een geweldig mens om mee te werken.” - I. Ehrenfest HEILOO - Maandag 18 december is door de KNVB de loting voor de laatste 32 van de districtsbeker verricht. Zowel HSV als de Foresters zijn nog actief in het toernooi. HSV zal thuis spelen tegen s.v. De Meer. De Foresters krijgt AH’78 op bezoek. Bij meerdere Heilooërs was er de hoop op een derby tussen HSV en Foresters maar het mocht niet zo zijn. HEILOO - Zaterdag 16 december heeft de Foresters in een bijzondere uitwed strijd tegen Reiger Boys aan het langste eind getrokken. Nadat beide ploe gen twee rode kaarten ontvingen ging de Foresters het beste met de ontstane ruimte om. Er werd uiteindelijk met 0-5 gewonnen. “Monique heeft mijn reis naar Mallorca fantastisch geregeld. Al les was precies zoals ik had ge vraagd. Haar rustige aanpak en goed georganiseerd werk hebben bijgedragen aan een zorgeloze va kantie.” - Tineke Kromhout Nadat de eerste 40 minuten vrij saai waren verlopen werd Foresters-spe- ler Stein Liefhebber na een goede dribbel onderuitgehaald door Reiger Boys-verdediger Mick Leijdeckers. De scheidsrechter gaf Leijdeckers een gele kaart en wees naar de stip. Spits Spike Boersen mocht aanleg gen voor de eerste treffer van de dag en deed dat zoals wel vaker dit seizoen. Enkele minuten later ging Leijdec- kers er hard in bij Foresters-aan- valler Ties de Boer, die op zijn beurt Leijdeckers vervolgens een duw Na nog even gezellig napraten wensten velen elkaar goede feest dagen. Volgend jaar volgt het 301 dubbel-in-dubbel-uittoernooi op 13 januari. Een greep uit de merken die flink zijn afgeprijsd: Corneliani, Paul Shark, GANT, Tommy Hilfiger, Tramarossa, Thirij, BOSS, Eduard Dressler, HSVzal thuis gaan spelen tegen s.v. De Meer. Foto: Paul Stam Dajo. Foto: aangeleverd Foresters-aanvaller Melle Kruit scoorde de 0-5 uit bij Reiger Boys. Foto: Luuk de Jong Reviews Monique adviseert u graag. Foto: aangeleverd I LI I Hmm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 29