Mis het niet: de Kerstmannen Hindernisbaan! Goede voornemens, wat heb je er aan? Nieuwe goede doelen voor Cold Classic Car Experience Hockeyvader column Om te vieren dat Hattrick Zorg 20 jaar bestaat wordt er een weekend weg georganiseerd voor een groep cliënten. De bedoeling is om met 15 cliënten, onder begeleiding van 5 trainers, op pad te gaan. Dit wordt een weekend met uiteraard veel sportactiviteiten. Daarnaast zul len er allerlei leermomenten zijn voor iedereen die mee gaat. Voor de cliënten is het namelijk niet van zelfsprekend om met nieuwe men sen meerdere dagen weg te zijn. CCCE is blij en trots om een steen tje bij te kunnen dragen aan dit jubileumuitje. Organisatie Kindermiddag De Vijf hoek organiseert al jaren een kin- dermiddag voor kinderen met een beperking en hun familie. Een feestje voor het hele gezin. En dat is uniek, want dat is in een ‘ge woon’ pretpark door de behoefte aan specifieke faciliteiten voor deze De mannen organiseren deze tocht niet alleen voor de lol, maar ook om geld in te zamelen voor een goed doel. In september deden de man nen een oproep voor nieuwe goede doelen. Zij ontvingen de nodige re acties en hebben daaruit de volgen de drie goede doelen gekozen: doelgroep niet mogelijk. Jaarlijks wordt de kindermiddag wat be ter om het voor iedereen nog leu ker en toegankelijker te maken. Er is van alles te doen, van spelletjes tot huifbedrijden, meerijden met je rolstoel in een motorfiets met zijspan of op een trike. Natuurlijk is er ook allerlei lekkers. Een prach tige middag door een mooie orga nisatie die de mannen graag een handje helpen. De hindernissen zijn deels binnen en deels buiten, bij Sportpark Het Vennewater. De kinderen lopen (of rennen) eerst een rondje over de hindernissen in de sporthal. Voor de jonge kinderen blijft het hierbij, maar de wat oudere kinderen gaan daarna verder over de terreinen van de sportclubs, waar ze allemaal leuke hindernissen zullen tegenko men. Het is geen wedstrijd, maar vooral een funrun! De Zware Hufters hopen op heel veel nieuwe vriendjes! Dus word vriendje en steun deze 3 mooie goede doelen. HEILOO - Op dit moment is het nog niet voor te stellen, maar over een week zijn de kerstdagen alweer voorbij. Het leek Rotary Club Heiloo een goed idee om op ‘derde kerstdag’, samen met de buurtsportcoach en Jongerenwerk Heiloo, een sportief evenement te organiseren: de Kerstmannen Hindernis- baan. Ouders kunnen ondertussen genie ten van een hapje en drankje op het kerstplein in de sporthal en er zijn ook een aantal ouder-kind battles. Volkszanger Bernard Karsten zorgt voor de muziek! Voor wie? Kinderen van 4 t/m 14 jaar. Waar? Sportpark Het Vennewater, Heiloo. Wanneer? 27 december om 16.00 uur (tot ca. Meer informatie vind je hier: www.pccmaalwaterrunenwalk.nl/ kerstmannen_hindernisbaan Inschrijven kan via: sportenbewegeninheiloo/ kerstmannenhindernisbaan-2023 Dit kan ook nog op de dag zelf, maar kom dan wel op tijd! Wilt u ook een bijdrage leveren aan een van deze mooie goede doelen? Word dan Vriendje voor 1 Tientje, de inmiddels bekende actie van de Cold Classic Car Experience. Maak een tientje (of meerover op bank rekeningnummer NL64 RBRB 0777 9965 96 t.n.v. Stichting De Zware Hufters. Als je vriendje wordt, dan komt je naam op de auto (vermeld die dus even bij de opmerkin gen) en ga je dus een beetje mee op reis! Word Vriendje voor 1 Tientje en help mee HEILOO - Plaatsgenoten Theo Bakker, René Beerepoot, Peter Bijkerk en Sven Wittebrood, ook wel bekend als De Zware Hufters, organiseren in februari 2024 voor de zesde keer de Cold Classic Car Experience (CCCE). De CCCE is een kleinschalige toertocht van een week; deelnemers rijden in een auto die vóór 1990 is gebouwd. En dan geen gepoetste speciale klassiekers, maar de auto’s die in de jaren 70 en 80 het straatbeeld bepaalden. Inschrijven kan tevens via de QR-code, in de advertentie elders in deze Uitkijkpost. Hier vind je ook de sponsors, die dit evenement mede mogelijk maken. Schaatsvereniging Zoeff geeft schaatsles aan mensen met een beperking. De afgelopen 42 jaar hebben zij heel veel mensen aan het schaatsen gekregen, met uit zondering van mensen die minder stabiel zijn niet kunnen lopen. De Sven Kramer Stichting heeft hier schaatsframes voor bedacht. Na het indienen van een gedegen plan heeft Schaatsvereniging Zoeff een startkapitaal ontvangen, plus drie kinderframes om mee te starten voor kinderen tot 12 jaar. Jongeren van 13 jaar en ouder kunnen ech ter nog niet meeschaatsen, terwijl zij dat wel graag zouden willen. Schaatsvereniging Zoeff wil dan ook heel graag frames bestellen in de maten L en XL, hiervoor is echter geen budget. Maar daar brengt de CCCE hopelijk verandering in. Kosten? 5 (incl. rood T-shirt en kerst- muts, warme chocomel en wat lekkers). De Cold Classic Car Experience in 2022. Foto: Peter Bijkerk Als je Vriendje wordt, komt jouw naam dit jaar ook op de auto. Foto: Peter Bijkerk De start van de Kerstmannen Hindernisbaan in 2022. Foto: aangeleverd Toch, lastig die voornemens. door Michiel Ullers En nu ik er over denk is de schuur op ruimen ook een goed idee en neem ik als voornemen mee voor 2024. De kozijnen buiten moeten geschil derd worden. Nog een voornemen. 20 jaar Hattrick Zorg Kindermiddag Vijfhoek Meer sporten, minder snoepen en minder alcohol. En dan hebben we nog het nieuwe huis, nieuwe baan en dit jaar wel die droomvakantie. We kennen ze allemaal, de goede voornemens en na 2 weken zijn we ze vergeten en gaan we over tot de orde van de dag. Nee, hockeyvader gaat het anders doen in 2024. Er wordt niet gezaalhockeyd door het hockeygezin deze winter, dus heerlijk even rust komende tijd. Mijn voornemen is dan ook even afstand van hockey nemen nu en me richten op andere dingen. Aandacht voor het gezin, andere sporten doen, rust en vooral geen hockey of hockey- zaken. En toch ook misschien wat minder snoepen en niet elke avond een koekje. Dat is misschien wel een goed idee. De serre moet opnieuw behangen worden, zolder uitmesten en wat vaker de familie bezoeken. Allemaal voornemens die goed te doen zijn. 18.00 uur). Of misschien pas in juni, want een drankje na de wedstrijd tijdens het hockeyseizoen van maart tot juni is altijd gezellig. Of misschien pas in augustus starten, want tijdens de zomervakantie is een koude versna pering ook aantrekkelijk. Maar ja, na de zomer start hockey weer tot eind november... en dan zitten we alweer in december. Vriendje voor 1 Tientje! En nog andere voornemens? Misschien ook iets minder alcohol, alhoewel het al best mee valt. Maar daar start ik mee in januari 2024 aan gezien een biertje, wijntje of gluh- wijntje met de feestdagen lekker is. Of misschien start ik toch pas in fe bruari na de wintersport, want een biertje in de sneeuw is ook lekker. Schaatsvereniging Zoeff JFy

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 5