O/u/ernemingóprj Webreturn Browniehemel Carin’s voetverzorging De winnaar aa/n de_ de pedicure die verder kijkt dan alleen de voeten DE ORIGINAL - «Idiililulr www.debrowniehemel.nl RN Onze benen staan voor vooruitgang en beweging, onze voeten zijn de spiegel van ons lichaam en onze tenen laten ons zien in welke mate jij trouw bent aan jezelf. “Het winnen van de Ondernemersprijs 2023 van Ondernemend Hei- loo is een kroon op ons werk en motiveert ons om met volle kracht vooruit te gaan”, aldus Paula en Bram. Paula begon 10 jaar geleden in haar eigen keuken met het bakken van deze gevaarlijk lekkere brownies. Ze zijn makkelijk te herkennen aan de grote chunks witte en melkchocolade. Webreturn is een webdesignbureau met 13 jaar ervaring en gespeci aliseerd in het opzetten van websites en webwinkels. Wij zijn er su pertrots op dat wij dit jaar de Ondernemingsprijs hebben gewonnen en vertellen graag meer over ons bedrijf. Vanuit ons kantoor aan De Droogmakerij in Heiloo beheren wij meer dan 450 websites in Nederland en het buitenland. Onze kracht ligt in het meedenken en ontzorgen van klanten. Wij zorgen ervoor dat jouw pro ductkennis in combinatie met onze marketingvisie wordt omgezet in een resultaatgerichte website gericht op jouw doelgroep. Hierin hebben wij een unieke, eigen werkwijze gecreëerd waarin wij echt een verlengstuk zijn van jou als klant, omdat we geloven dat we samen kunnen groeien. Wij zijn betrokken, hebben oog voor detail en gaan voor duurzame relaties met onze klanten. Benieuwd wat wij voor jouw bedrijf kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op, wij overtuigen je graag van onze kracht. Carin's voetverzorging De Boog 34 Heiloo Duinweg 4 Egmond-Binnen 06-21265477 Durf jij je eigen pad te bewandelen? De meeste klachten die zich in het lichaam laten zien, uiten zich uiteindelijk in de voeten. Als holistisch pedicure kijk ik naar de algehele gezondheid van mijn klant. Ons lichaam heeft een groot zelfherstellend vermogen en we kunnen onze eigen gezondheid beïnvloeden. Een groot gedeelte ligt in je eigen handen, maar waar begin je. Een stukje tijd voor jezelf nemen kan al een begin zijn. Na het winnen van de Rabobank Publieksprijs in 2019 nam de bekendheid van de Browniehemel een vlucht en worden de brownies nu door een heel team gebakken bij ChocLab in Heiloo. Alles nog steeds handmatig en met de beste ingrediënten. Na toetreding van zoon Bram in september 2022 is de Browniehemel een echt familiebedrijf geworden en zijn Paula en Bram vast van plan om de wereld te veroveren met de Hemelse brownies. De Hemelse brownies liggen al bij zo'n 120 verkooppunten door het hele land en Marley Spoon verkoopt ze samen met hun maaltijdboxen in Neder land, Duitsland en binnenkort in Oostenrijk en België. In Heiloo zijn ze verkrijgbaar bij Kado&Zo, House of Chocolate Coffee, bakkerij John Hoetjes, Spijkers, Slow Roast Coffee, Os Steakhouse en in de webshop van de Browniehemel. Webreturn T: 072 8200355 A: De Droogmakerij 37a, Heiloo E: info@webreturn.nl W: www.webreturn.nl holistisch pedicure

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2023 | | pagina 6