Advertentiën. Z. M. heeft de officieren van gezondh. 2e kl. bij de zeemacht W. Blaakhert en M. M. Jung, bevorderd tot officier van gezondh. der le kl. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Voorwaarts vertrok 15 Jan. ▼an Suez naar Batavia. St. Catharinaspoint, 15 Jan. Het stoomschip Prins v. Oranje, van Batavia naar Amsterdam, is gepasseerden nacht bij Atherfield Ledge aan den grond geraakt, doch kwam zonder adsis- tentie weder vlot en heeft dc reis voortgezet. Het stoomschip Prins v. Oranje, van Batavia, arriveerde 16 Jan. te IJmuiden. Het stoomschip Koningin Emma, van Am sterdam naar Batavia, arriveerde te Southamp- ton den 16 Januari. Het stoomschip Madura, van Batavia naar Amsterdam, vertrok van Marseille den 16 Jan. Het stoomschip Prins Alexander arriveerde 15 Jan. te Suez van Java. Het stoomschip Prins Frederik, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde te Marseille den 17 Januari. Marktberichten. Alkmaar 15 Jan. Aangev. 1 Paard f30, I Koe f190, 14 nucht. Kalveren, fll a 25, 64 Schapen 12 a 21, 33 magere Varkens II a 14, 132 Biggen f5 a 7, 1 Bok f4, Kip eieren f 5.50 a 6,50 per 100, Boter per kop f 0,70 a 0,95. Hoorn, 15 Jan. Tarwe f6,50 a 8, Gerst f4 a 5, Haver f2,50 a 4,25, Erwten: Witte f 10 a 13, Groene 19 a 13, Grauwe f 12,50 a 20, Vale f 10,25 a 17, Bruine boonen f 10,50 a 13, Karwei f 19 a 19,75, 2 Paarden f40 a 80, 6 Schapen f20 a 23, 5 Kalveren f 14 a 24; 10 Varkens f12 a 16, 120 Biggen f4 a 8, 55 Kippen, 0,80 a 1,50, 850 Kipeieren f 5,50 a 6 per 100, 1055 koppen Boter f 0,50 a 0,75 per kop. Visscherij-Berichten. 17 Januari. 4 sloepen, schipper C. v. d. Hoek met 4800 schelv., waarvan 1600 lev., per 100 f24.—. Schipper W. v. d. Hoek met 4100 schelv., waarvan 1100 lev., per 100 f23. Schipper Boon met 3700 schelv., waarvan 1300 lev., per 100 f24. Schipper II. Langebroek met 3500 schelv., waarvan 1000 lev., per 100 f21. 323Bto Staats-Loterij. 5e klasse. le lyst. No. 19797 f 1000. No. 3146, 5943, 15220 en 18244, ieder f400. No. 25, 9374 en 15609, ieder f200. No. 1679, 5883, 9822, 14063, 15100, 15816, 15863, 16608, 20153, 20306 en 20527, ieder f 100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 14 tot 18 Jan. ONDERTROUWD: p GEHUWD: Geene' BEVALLEN: S. Gorter, geb. Mens, d. P. Mets, geb. Dijksen, d. P. C. Bruin, geb. Rein- derman, z. D. Planje, geb. Bakker, z. A. Bos, geb. Roos, d. E. S. Icke, geb. Steehouwer, z. P. Zwaan, geb. Bais, z. G. Giltjes, geb. Kater, d. G. Sukkel, geb. van de Kooren, d. A. Schaap, geb. Drost. z. T. J. Wildschut, geb. Wijss, z. OVERLEDEN: C. Schreurs, 75 j. Twee levenloos aangegeven. Vervolg der Berichten. De jaarlijksche algemeene vergadering der plaatselijke Weerbaarheids-Vereeniging «Artillerie Vrijkorps", werd jl. Zondagnamid dag in Musis Sacrum alhier gehouden. Met een hartelyken welkomstgroet opende de voor zitter deze bijeenkomst. De notulen der vo rige vergadering werden daarop voorgelezen en goedgekeurd. Een uitnoodiging tot het zenden van twee afgevaardigden naar een bij eenkomst te Amsterdam, waar men een Noord- hollandschen Schuttersbond wenscht tot stand te brengen, werd voor kennisgeving aange nomen, met opdracht aan het bestuur om na dere inlichtingen uit te lokken. De keuze van een afgevaardigde naar de in dit jaar te houden algemeene vergadering van den Ne- derlandzchen Weerbaarheidsbond werd, met algemeen goedvinden, aan 't bestuur overge laten. Ook werd het bestuur gemachtigd, om zich, bij dc voorbereiding van het in April a. s. te vieren 20-jarig jubilé, twee gewone leden toe te voegen. De vergadering betuigde hare instemming met het plan om 's Konings TOsten verjaardag op 19 Febr. a. s. alhier fees telijk te vieren, en bepaalde, dat een depu tatie uit deze vereeniging aan een te organi- seeren optocht zal deelnemen. Goedkeuring werd gehecht aan de hoofdpunten voor het jaarverslag over 1886, welk verslag door 't bestuur by de Hooge Regeering zal worden ingezonden. De rekening en verantwoording over het afgeloopen jaar, sluitende met een zeer gering te kort, werd, staande de verga dering, onderzocht en onder dankzegging aan den penningmeester voor het gehouden beheer, goedgekeurd en vastgesteld. Machtiging werd verleend, dat door het bestuur de noodige her stelling zal worden beoogd van het indertijd door dames aangeboden sierlijk vaandel der vereeniging. Met het oog op de aanstaande feestviering werd de vervanging van twee bestuursleden, wegens periodieke aftreding, tot na het jubilé uitgesteld. Nog werd be sloten om in April a. s. een afzonderlijken pi ijs toe te kennen aan diengene der leden, die van af lieden, bij de in dien tusschentijd te houden schietoefeningen, de meeste punten zal hebben behaald. Do vergadering werd nu gesloten en het geweer ter hand genomen. Bij den wedstrijd werden de prijzen behaald als volgt: Vaste baan. lste prijs de heer J. Kikkert2de prijs de heer F. J. Bussing3de prijs de heer J. Ph. Beekman 4de prijs de heer A. H. de Bats 5de prys de heer L. Boon. V r ij e baan. lste prijs de heer L. Boon 2de prijs de heer J. Ph. Beekman 3de prijs de heer J. J. Bekkers. Terstond na afloop van het concours reikte de voorzitter van 't bestuur de prijzen aan de overwinnaars uit. Hij deed dat met een woord van hartelijke gelukwensching en sloot daar mede de samenkomst van dezen dag. Naar wij vernemen bestaat het plan, met medewerking van de ingezetenen, bij de Vereeuigiug Burgerkring Harmonie, om op a. 8. Vrijdag een hardrijderij te houden op schaatsen, voor behoeftigeu in de Gemeente, door jongens beneden de 16 jaar. De prijzen zullen bestaan uit levensmiddelen. Tot surnumerair bij 's Rijks belas tingen, inv. en acc. is benoemd de heer W. G. Amons, van hier. Gedurende de afgeloopen week wer den uit het Eng. schip Brambletye 69 balen lijnzaad gelost. Door het menig vuldige drijfijs ondervindt men gedurende de laatste dagen in de werkzaamheden veel oponthoudt. Gisterenavond gaf de Gymnastiek en Exercitie-Vereeniging «Pro Patria,» een openbare uitvoering in Musis Sacrum. In zijne openingsrede schetste de presi dent, de heer Bruin, 't nut der Gymnas tische oefeningen en wekte de-aanwezi gen op, door 't toetreden als kunstlievend lid, de Vereeniging te steunen. In marsch- en ordeoefeningen, en 't werken aan brug, rekstok en ringen gaven de leden blijken van kracht, vlugheid en netheid. De vooruitgang, die over 't geheel te bespeuren was, gaf blijk, dat men met vrucht gebruik gemaakt heeft van de lessen van den ijverigen en bekwamen directeur, den heer Grootendorst. De werkzaamheden werden gesloten door een verrassende scène. Zondagmorgen maakten de leden van de Scherm- en Gymnastiek-Vereeni ging Oefening kweekt Kunsteen turn- marsch op schaatsen, langs 't G. N.Holl. Kanaal. Aan 't Zand werden ze verwelkomd door de Gymnastiek-Vereeniging «Werk naar Krachten te Schagen door de Ver. «Lycurgus. Na een paar uurtjes gezellig samenzijn, namen onae turners den terug tocht aan. Gisteren geraakte een bejaard man in de Binnenhaven door 't ijs. Met veel moeite mocht het echter gelukken den man nog in tijds te redden. Wederom bevat 't Handelsblad van Zondag een lijst van p. m. 750 nalaten schappen, of gelden, behoorende aan onbekende gerechtigden, of aan personen niet metterwoon in de koloniën de Kaap de Goede Hoop gevestigd. Die nalaten schappen loopen van f 20.tot f 53388. en zijn voor een groot deel afkomstig van Hollanders, in die kolonie overleden. Belangstellenden kunnen aan ons bureau Spoorstraat de lyst raadplegen. Visschersvaartuigen in nood. Enkhuizen, 16 Jan. Heden geraakten, dicht bij de stad, twee Urker visschers vaartuigen, die beproefden naar huis te komen, tengevolge van ijsgang op het zand. Weldra werd de noodvlag gehe- schen en tien mannen in 2 vletten staken van wal, eenige levensmiddelen met zich voerende, ten einde een poging te doen de vaartuigen te bereiken. Dit gelukte hun. De visschers waren echter nog niet van plan hun vaartuigen te verlaten daar zij hoopten met het wassende wa ter weder vlot te komen. Daar zij geheel ontbloot waren van levensmiddelen en brandstof, werd het meegebrachte in dank aangenomen. Uit Den Haag wordt gemeld Zondagavond tusschen 9 en 10 uur verzamelden zich 400 a 500 sociaal-de mocraten, waaronder vrouwen met kinde ren op den arm, voor de woning van Domela Nieuwenhuis, in de Malakkasti aat, ten einde hunnen leider een afscheids groet te brengen. Van daar toog de menigte verder, en gelijk later bleek, naar het huis van bewaring, met het doel om gelijke ovatie te brengen aan «vriend" Croll, die daar een subsidiaire gevange nisstraf ondergaat. Toen zij in het Noord- Einde het paleis des Konings passeerden, wilde de troep zich op het voorplein be geven, wat haar echter belet werd door den inspecteur van politie Olivier. Door verschillende straten trok men al zingende naar de Prinsengracht, maar bereikte het gebduw der gevangenis niet, want in de Assendelfstraat werd de menigte tot staan gebracht door de politie, die de plannen, om bij de gevangenis rumoer te maken, doorziende, met een betrekfee- lijk geringe macht onder leiding van den hoofdcommissaris en den commissaris van politie Dietz, daar post had gevat. Da- delyk werd de troep aangemaand uiteen te gaan. Toen aan dat bevel geen gevolg werd gegeven, heeft de politie zonder verdere waarschuwing de volksmenigte uiteengedreven. Velen geraakten bij die charge onder den voet. Het is niet be kend of er bloedstorting heeft plaats gehad. Dit krachtdadig optreden van de politie werkte voortreffelijk, want na de kennis making met den stok maakte de troep zoo spoedig mogelyk beenen. Later ver nam men dat allen bij kleine troepjes of afzonderlijk naar het lokaal in de Wes- terbaaustraat gevlucht waren, waar zich ook Domela Nieuwenhuis bij hen voegde. De militaire macht aan de gevangenis behoefde niet handelend op te treden. Zondagavond gaf de Zangvereeni- ging »Euterpe« te Schagen een uitvoering in 't lokaal van den heer Kos, waarbij de Harmonie-Kapel accompagneerde. De uitvoering werd algemeen met genoegen gehoord. Na afloop werd aan den heer L. E. Rugers, stafmuzik. alhier en directeur van S. H. K„ 't eere-diploma onder een hartelijke toespraak uitgereikt, 't Ver heugt ons dat de verdiensten van onzen plaatsgenoot aldaar zoozeer erkend wor den. Door het vele ijs is de postdienst tusschen Harlingen en Terschelling voor- loopig gestaakt, waardoor de correspon dentie voor de eilanden nn over Texel geschiedt. IJmuiden, 16 Jan. Het Nederlandsch stoomschip Amstelstroom, binnenkomende, en Jason, uitgaande, zijn in het kanaal ter hoogte van Buitenhuizen met elkan der in aanvaring geweest. Eerste bekwam twee gaten in de boeg, laatste eenige averij aan 't dek. Het stoomschip Jason is binnen de sluizen vastgemaakt. IJmuiden, 17 Jan. Het gestrande stoomschip Stella was hedenmorgen met hoog water vlot en is eirca twee voet naar zee gewerkt. Gisteren en heden zijn in het geheel 4 blazerschuiten gelost. Vermoedelijk zal de Tweede Kamer reeds vroeg in Februari den parlemen tairen arbeid hervatten. Men noemt zelfs reeds den 8n dier maand, doch die datum is nog niet zeker. Maassluis, 17 Jan. Het Noorsche barkschip Haugereld, kapt. Thronsen, van Trinidad naar Londen bestemd, is Zater dagnacht in de Noordzee door het Eng. stoomschip W. I. Radeliffe, van Odessa naar Rotterdam, aangevaren, en onmid- delljjk gezonken. De kapitein is ver dronken doch de overige equipageuit 8 man bestaande, zoomede de loods, wer den door genoemd stoomschip gered en naar Rotterdam gebracht. In verband met den te Leiden bij den winkelier De V. gepleegden diefstal met verbreking eener glasruit, verneemt men nader het volgende. Na ontdekken ran het feit, bleek het de politie bij het door haar met zorg ingestelde onderzoek, dat in verband met vele, zelfs nietige omstandigheden, in deze minder gedacht moest worden aan vrsemden, dan aan goede bekenden, misschien wel familie leden. Het onderzoek werd dan ook in dien geest voortgezet, totdat Zondagavond is gebleken dat de dader is zekere P., zwager van den bestolene, te Leiden woonachtig. Al het ontvreemde, waar onder een som van f 485 en zilveren en gouden voorwerpen, werd, ten huize van P. in diens secretaire weggesloten, in be- slag genomen. P. geeft op, uit wrok tegen De V. het feit te hebben gepleegd. De jonge Nederlander, die verleden Maandag te Hamburg twee eerste prijzen behaalde op een baan van 1500 a 3000 meter, is de heer Jac. R. de Jong, gebo ren te Westzaaa en thans tijdelijk te Hamburg woonachtig. Hij is twintig jaar oud. Nabij Geldrop werden dezer dagen de twee broeders W die een flinke som gelds bij zich hadden, door twee mannen aangerand, die hun om drinkgeld vroegen. Na een hevige worsteling behielden de broeders de overhand en namen de aan randers de vlucht. De politie doet yverig onderzoek. De eerste oproeping voor jongelingen bij 't instructie-bataljon te Kampen heeft plaats den 23n Februari a. s. Ouders en voogden doen steeds het best door hunne aanvragen tot plaatsing vroegtijdig aan den commandant in te zenden, daar reeds lang te voren over de plaatsing wordt beschikt. De vaart op alle rivieren in ons land is thans geheel gestremd. Een onzer bladen weet mede te dee- len, dat nabij Ravestein een „levenloos" lijk is opgehaald. Alsof er ook lyken bestonden die niet levenloos zijn Heden wordt het eerste gedeelte van het vergelijkend examen voor hoofd eener school te 's-Hage gehouden voor welke betrekking zich 200 sollicitanten hebben aangemeld. Tegenspraak i3 moeielijk! In zekere gemeente van ons vaderland, zegt het Haagsche Dagblad, de naam doet er weinig toe, is een knaapje van 3V8 jaar, dat, wanneer hij aan moeders borst zijn dorst gelescht heeft, een sigaar aansteekt en deze dapper tot het einde oprookt. Vier jongens waagden zich gister middag op de Houthaven te Amsterdam, op een nacht ijs, zoodat één er van door zakte Ouder het ijs van daan gehaald, kon de geneesheer niets anders dan den dood constateeren. Zekere D. K.in de gemeente Smal- lingerland, die voor de aardigheid met iemand om het hardst op schaatsen had gereden, kreeg denzelfden dag een bloed spuwing, die den dood ten gevolge had. Te Heer Hugewaard heeft men gisteren het lijk opgehaald van J. Pluimgraaf, te huis be hoorende te Egmond. Pluimgraaf was op schaat sen en is bij een molen onder het ijs geschoten. Omstreeks half vier had gisterenmiddag te Alkmaar op de Vest een treurig ongeluk plaats. Terwijl de ouders afwezig waren, had een kind van 4 jaar het ongeluk met het vuur in aanraking te komen, waardoor de kleêderen in brand geraakten en het kind belangrijke brand wonden bekwam. Door benauwdheid was het echter in bed gegaan en onder het dek gekropen, waardoor de vlammen zijn gedoofd. Een schipper, die een lading steenen voor het nieuwe Kurhaus «in had", was met zijn aakje, dat tevens tot woning dient voor hem en zijn gezin, in de gracht aan 't Zieken in den Haag blijven liggen om don nacht door te brengen. Zaterdagochtend zou hij trachten de reis voort te zetten en zijn lading te lossen, doch... omstreeks 4 uren Zaterdag nacht werd de man wakker, en wie schetst zijn schrik, toen hij bemerkte, dat in de kleine kajuit, waar hy met zijn vrouw en zijne twee kinderen sliep, een paar voet water stond, dat al hooger en hooger steeg! Nog enkele mi nuten doorgeslapen en de weg was den schipper afgesloten om zijn zinkende schuit te verlaten, zoodat hij met de zijnen den dood ten prooi zou zyn geworden. Opvliegen en met vrouw en kinderen door het water wadende de kajuit te verlaten, was het werk van een oogenblik. 't Was hoog tijd, want tegelijk toen de schipper op den kant stapte, zonk het schuitje met zijn inboedel naar den grond. Daar stond de man ongekleed met zijn bijna naakte kinderen bij een koude, die het water tot ijs deed stollen. Gelukkig was een in de nabijheid wonende herbergier bereid de moeder met de kleinen onder dak te nemen, terwijl een ander bewoner van het Zieken den schipper bovenkleederen verschafte. De man wendt nu pogingen aan om zijn schuit gelicht te krijgen. Theorie en practijk: Aan aandeelhouders inde «Algemeene hoek- en handelsdrukkerij Exelsior" te '8 Gravenhage een onderneming der sociaal-democraten is bekend gemaakt, dat het dividend over het jaar 1886 5 pCt. bedraagt, en dat de coupons kunnen worden ingewisseld bij de penningmeesters der afdeelingen van den sociaal-demo- cratischen bond. Hoe hebben wij 't nu Aandeelhouders en dividend? Wordt deze zaak dan ge dreven naar de gevloekte kapitalistische- productie-methode Zyn er «loonslaven," die zwoegen voor een weekloon, en «bloed zuigers", die inpalmen wat hun niet toe komt? 't Moet een aardigheid wezen. Een aar digheid, om den kwaaddenkende er in te laten loopen, en dan te kunnen uitroepen: wat hebben we u beet gehad! Tegemoet zien wy dan ook de verzeke ring, dat de leer «het gansche arbeids product voor d«n arbeider" ten opzichte van de letterzetters der partij wel degelijk wordt in practijk gebracht. Thans heeft zich, wat de hardrijde ryen te Slikkerveer betreft, weder een nieuw inconvenient voorgedaantenge volge van de strenge vorst is nl. het drijfijs zoodanig komen opzetten, dat zelfs ook de reederij Fop Smit Co. gisteren den dienst heeft moeten staken. Wel is thans de wedstrijd op Woensdag en Don derdag bepaald, maar in plaats van ge makkelijk, is de baan thans zeer moeilijk te bereiken, nl. niet anders dan loopend of per rijtuig, hetgeen nogal tydroovend en kostbaar is. Ook H. M. de Koningin zal, als zij komt, thans per rytuig daar heen gebracht moeten worden. Omtrent 't tijdstip harer komst is nog niets bepaald. Het oudste koopvaardijschip, thans nog in de vaart, is de Engelsche bark «True Love,« gebouwd in 1764. Het is dus ruim 122 jaar oud. De wedstrijd te Hamburg heeft een aanvang genomen. Op den eersten dag werd de korte baan (1609 meter) afge legd door Harald Hagen, den pas bekend geworden Zweedschen hardrijder, in 3.13Y6 minuutdoor den Frieschen rijder Kingma in 3.152/6 m.door den Holland- schen rijder Arie van den Berg in 3.16Ys m.door den Fries Veninga in 3.22 m. en door de Denen Groth en Lundblad in 3.46 en 4.4 min Heden zal de be slissende rit plaats hebben. Te Norwich hebben een aantal werklieden, die zonder werk waren, zich aan ernstige ongeregeldheden schuldig gemaakt. Ten getale van ongeveer 300 liepen zy Zaterdagavond door de straten en sloegen in de bakkers- en kruideniers winkels de glazen stnk. Twee der lei ders hielden redevoeringen, waarin zij de onruststokers tot het plegen van geweld aanspoorden, maar werden toen in hech tenis genomen. De politie moest echter een charge maken voordat de bende uiteen ging. Te NarboDne heeft een bende roo- vers, vermoedelijk Spanjaarden, een bru talen aanval gedaan op een klooster. Om in het gebouw te komen, waren zy over den muur van een terras geklommen en hadden zij, met het pistool in de hand, den portier bevolen hun de sleutels over te geven. Deze schijnt dit geweigerd te hebben, want de roovers maakten zich meester van de sleutels. Zij drongen toen het vertrek van den prior binnen en eischten van hem de overgave van het aanwezige geld. De prior opende de secretaire en liet hun zien dat de kas ledig was. De roovers eischten nu 10,000 fr. van hem, ouder bedreiging van hem te zullen doodschieten, indien hij weigerde. «Ge zyt maar met uw tienen of twaal ven," zeide de prior, «maar wij tellen zestig man." Met behulp van den portier luidde hij toen de klok om de monniken bijeen te roepen. De roovers namen nu de vlucht. De Russische torpedoboot Wiborg," die 5 weken geleden Vlissingen en IJmui den aandeed, is nog niet aan baar desti- natieplaats aangekomen; men vreest dat zy in den laatsten storm verloren gegaan is. De boot, die een bemanning van 23 man had, vertrok 20 Dec. 11. van Ko penhagen naar Revalhet was een in Engeland gebouwde boot, van geheel nieuwe constructie, uitgerust met vele nieuwe uitvindingen. Bij een hevigen brand te Aken zyn Donderdagavond twee knapen van 12 en 14 jaren om het leven gekomen. Drie menschen werden met moeite door de brandweer gered. Een der belangrijkste uitvoerarti kelen van Engeland, de steenkool, heeft in 1886 geen gunstig jaar beleefd, in te- genstelliug met andere afdeelingen der Eng. nijverheid, die verblijdende teekenen van vooruitgang konden aantoonen. Niet alleen dat door de vrees voor politieke verwikkelingen, de uitgevoerde waarde bijna 5 millioen guldens minder bedroeg dan in 't vorig jaar, doch ook het bin- nenlandsch verbruik nam belangrijk af bij lagere grondprijzen, een gevolg van overvloedigen aanvoer. Te Londen wer den per stoomboot 41/9 millioen ton steen kolen aangevoerd, waarvan bijna de helft of 2 millioen ton bestemd waren voor de verschillende gasfabrieken en de rest voor huiselijk en industrieel gebruik. Ook is de Eng. uitvoer naar Neder land belangrijk afgenomen door den aan voer van Duitsche steenkolen, die goed- kooper op hunne bestemming kunnen worden gebraeht. Men is er thans daar om in Engeland op bedacht om door verbetering der afvoer-kanalen uit de mijn- districten en beperking der productie, te trachten de exploitatie-kosten te vermin deren en de prijzen tot hunne vroegere hoogte op te voeren, daar het anders te voorzien is, dat talrijke mijnen hunne industrie tijdelijk zullen moeten opgeven. Darae: Waarom zijt ge van daag toch zoo treurig Boerin: Och, die mooie koe wil niet heb ben dat men haar melkt. Darae: Och, dat boerenvolkje ook! Hoor eens, jelui legt dat ook geheel verkeerd aan. Je moest die dieren daar al heel jong aan gewennen; als ze nog kalvertjes zijn. Hedennacht strandde op de Razende Bol de Belgische sloep «Fernandus," van Ostende. De equipage, bestaande uit 7 man, is door de reddingsboot gered en alhier aangebracht. Het vaartuig zit vol water. Ondertrouwd WILLEM LEVINUS NEIJTS, Wedr. van Maartji de Wit, en ANNA MARIA SPACKLER. Amsterdam, j 13 Jinuari lg87 Nieuwer-Amstel, Geen Receptie. Algemeene kennisgeving. Bevallen van een Zoon: E. S. ICKE, geb. Steenhouwer. Helder, 14 Januari 1887.jj Algemeene kennisgeving. Bevallen van een welgeschapen Dochter: ANTJE ZEEMAN, geliefde Echtgenoote van D. VAN HOOLWERFF. Helder, 18 Februari 1887. Algemeene kennisgeving. Bevallen van een welgeschapen Dochter: P. METZ, geb. Dijksew. Helder, 14 Januari 1887. Voorspoedig bevallen van een welge schapen Zoon: D. PLANJE, geb BAKKER. Helder, 13 Januari 1887. Algemeene kennisgeving. Heden overleed onze geliefde vader en behuwdvader, CORNELIS SCHREURS, in den ouderdom van 75 jaar en 11 maanden. Helder, 15 Januari 1887. R. VAN DEN HOEK. N. H. VAN DEN HOEK- schreürs.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2