Vrije Gerefomeerfle Gemente, Bekendmaking. Advertentiën. Hartelijke Dankbetuiging Tandarts BIERSTEKER, een fatsoenlijke Dienstbode, SCHILDERS! Kindermeisje. Wordt aevraaEd: Een flink Kindermeisje. HUISHOUDSTER. een carlünen poto koralen ARMBANB, met potten TONNETJE, Een zilveren Oorknopje, WESTSTRAAT 105. Dagelijks gelegenheid tot 't gebruiken van DINERS en een KAMER disponibel Wei F. BEUKERS, Spoorstraat. Rcval naar 8t. Petersburg werd geforceerde stoom aangewend en een snelheid van ruim 20 knoopen per uur verkregen. Door vergrooting van de schroef gelooft men eene snelheid van 21 knoopen te kna ken bereiken. De officier-machinist le kl. B. J. Karpesteijn wordt aan 's rijks werf te Amsterdam vervangen door den officier-machinist le kl. A. Jongkees. In de maand Mei zijn voor den Indischen mi litairen dienst aangenomen 99 man, onder welko 26 vreemdelingen, en overgenomen van het leger hier te lande 73 man, totaal 172. Onder de aan- en overgenomeuen zijn 6 miliciens, voor twee jaar gedetacheerd. Naar Ooat-Indië zijn vertrokken in drie detachementen 169 man, ouder welke 32 vreemdelingen. Uit Oost-Indiê keerden terug 76 inun, en wel 26 vreemdelingen. De gemiddelde verblijfduur in Oost-Indië bedraagt 8 jaar (tus- schen 1 en 23 jaar. De heer H. J. de Ridder, militair apotheker bij de Marine te Hellevoetsluis, wordt met 1 Juli e. k. naar Amsterdam verplaatst. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Voorwaarts, van Arasterdam, arriveerde te Batavia 25 Juni. Het stoomschip Soenda, van Batavia, is 25 Juni te Amsterdam aangekomen. Het stoomschip Prinses Wilhelmina vertrok 23 Juni van Marseille naar Batavia. Het stoomschip Burgem. den Tex, arriveerde 26 Juui te Suez van Batavia. Het stoomschip Sumatra, arriveerde 26 Juni te Southampton van Amsterdam. Visscherijberichten. 27 Juni. Aangebracht door 16 vletten en bla zers 12 tot 100 rog per stuk 31 tot 38 cent. 1 kordcr met 170 tong per stuk 20 cent, 1 mand schar f 2,60. N.m. 1 blazer met 60 rog per stuk 37 cent. 28 Juni v.m. 5 vletten en blazers met 30 tot 50 rug per stuk 30 tot 50 cent. 25 korders met 23 tot 80 tong per stuk 20 tot 25 cent, 20 tot 45 kleine en middelm. tong per stuk 10 tot 15 cent, 2 tot 10 mand kleine schol per mand f1,60 af 2,25. De andere schuiten nog in zee. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 24 tot 28 Juni. ONDERTROUWDA. Grentzius, muzi kant, en A. Kraak. J. Wezelman, visscherman, en A. A. Dienaar. GEHUWD: Geene. BEVALLENC. J. Filarski, geb. Bouwhuis, J. London, geb. de Vlugt, z. J. Ballast, geb. Quast, d. OVERLEDENJ. C. A. Meith, 59 j. J. Bakker, 3 j. J. Man, 21 m. W. T. Conijn, 2 m. J. J. Beek, 2 weken. Kanton helder. Zitting 15 Juni 1887. Veroordeeld zijn 5 personen, wegens het uitoefenen van de zccvisscherij met een vaartuig, te kleine num mers en letters voerende, boeten f3, subs. 1 dag hechtenis 1 persoon, wegens het verstoren van de orde in het openbaar, boete f 5, subs. 2 dagen hechtenis 1 persoon, wegens zoeken van kievitseieren, zonder vergunning, boete f 5, subs. 2 dagen hechtenis 1 persoon, wegens niet sluiten zijner tapperij op 't bepaalde uur, boete f3, subs. 1 dag hechtenis 2 personen wegens maken van burengerucht, ieder I 3 boete, subs. 1 dag hechtenis. 1 persoon, wegens openbare dronkenschap, boete f 15, subs. 3 dagen hechtenis; Zitting 22 Juni '87. 1 persoon, wegens niet sluiten zijner tapperij op 't bepaalde uur, boete f3, subs. 1 dag hechtenis 1 persoon, wegens het plegen van straat schenderij, boete f 3, subs. 1 dag hechtenis. POLITIE. Gevonden voorwerpenadres Bureau Raadhuiseen Kerkboek en een bronzen Nedallle, voor trouwen dienst. Adres Bureau Ieen Onderstuk van een gouden Oorbel. hij kon, inaar in de houding, waarin de ijzeren vuist van Hottentot hem hield, kon hij zich niet los wer ken. Terwijl het hulpgeroep der beambten op de eenzame plek waar zij zich bevonden, niemand deed opdagen, greep Heinhuis ten laatite naur zijn revol ver, waaruit hij volgens zijn verklaring, zonder zijn wapen te kunnen zien, veel minder te kunnen rich ten, achtereenvolgens twee schoteu loste, terwijl bij het derde het wapen weigerde. Aanvankelijk schenen die schoten geen doel ge troffen te hebben en bleven de drie mannen in het bootje worstelen. Al spoedig echter ontzonken de krachten aan Hottentot, waardoor de beambten zich eindelijk konden oprichten, 't Bleek hun toen dat Hottentot gewond was. Dadelijk wendden zij den steven naar land, droe gen den verwonde uit de schuit en terwijl de een hem zooveel mogelijk hulp verschafte, ging de ander een geneesheer halen. Eer deze echter ter plaatse was, had Hottentot den laatsten adem uitgeblazen. Zonder verwijl gaf de burgemeester G. A. Zwart kennis van het gebeurde aan de justitie. Reeds te twaalf uur was dientengevolge de officier van justitie uit Hanrlem, jhr. mr. Rethaan Macaré ter plaatse, spoedig gevolgd door den rechtercommis saris mr. L. E. A. baron Sloet. Bij de lijkschouwing, die door de heeren J. H. de Brouwer en J. A. Lodewijks, beiden geneeskundigen uit Haarlemverricht werdbleekdat Hottentot door een revolverkogel was getroffen in de rechter borst tnaschen de tweede en derde rib; het kogeltje was tot diep in de borstholte doorgedrongen, had een der loogen doorboord en een inwendige verbloe ding doen ontstaan, die den dood ten gevolge moest hebben. De richting van het wondkanaal bevestigde de waarheid der verklaringen van de beide veldwach ters. De mare van het overlijden van den in zijn dorp populairen Hottentot deed in Oostzaan niet alleen groote verslagenheid, maar ook ernstige verbittering ontstaan, eene verbittering, die zich uitte in bedrei gingen tegen den als moordenaar nageroepen veld wachter. 's Avonds werd het rumoeriger en hoewel burge meester, predikant en geneesheer de gemoederen tot kalmte trachtten te brengen, konden deze niet belet ten dat er nu en dan ruiten van het gemeentehuis in geworpen werden. De stemming der bevolking was zoo dreigend, dat, hoewel de politie èn uit Zaandam èn uit Amsterdam versterking ontvangen had, men het geraden achtte den bedreigden gemeenteveldwachter tijdelijk het dorp te doen verlaten. De toestand blijft intussbhen zeer gespannen, zoo dat men niet zonder eenige zorg den dag van de be grafenis te gemoet ziet. Het onheil te Oostzaan. Tot welke ernstige gevolgen zelfs kleine wets overtredingen kunnen leiden, is jl. Zaterdag weder op hoogst treurige wijze te Oostzaan gebleken. Daar woonde een visscher, Gerrit Hottentot ge naamd, een kloek gebouwde, forsch gespierde mau, dien men het niet zou hebben aangezien, dat hij reeds één en-zeventig jaren telde. Hoewel hij 't voor Jen broode niet meer behoefde te doen, was visschen nog steeds een van zijn meest geliefde bezigheden en liefst visschen met verboden tuig. Nog maar kort geledeu door den kantonrechter te Zaandam voor dergelijke overtreding veroordeeld, had hij echter dezer dagen weder fuiken met te kleine ma zen te water gezet. Dat was aan de politie niet ontgaan. Nadat zij reeds Vrijdag 24 Juni een vergeefsche poging gedaan had, om Hottentot bij 't lichten der fuiken te betrappen, gelukte het den rijksvcldwach ter brigadier-titulair J. L. Smits en den gemeente veldwachter A. H. Heinhuis, Hottentot in den mor gen van Zaterdag, te omstreeks half zeven uur op heeterdaad te betrappen, terwijl hij zijne fuiken lichtte. Na tevergeefs eene poging t* hebben aangewend, om zich aan eene bekeuring te onttrekken, deed Hottentot, die, terwijl de veldwachters bezig waren de mazen der fuiken te meten, met zijne zwaar ge bouwde visohboot naast 't zeer rank bootje der poli tie was gaan liggen, onverhoeds eene poging om het vaartuig der politie te doen kantelen; 't gelukte hem bijna, 't bootje schepte water. De beide beambten sprongen echter over in de boot van Hottentot. De rijksveldwachter 8mits viel hij 't overspringen en werd onmiddellijk door Hot tentot bij de keel gegrepen en voordat hij zich kon oprichten, door Hottentot op den bodem der schuit geduwd; te gelijkertijd greep Hottentot over Smits heen reikende, met zijne nog vrije hand den ge meenteveldwachter Heinhuis, die nog slechts met een been in de schuit stond en wierp hem achter over op een bank, Heinhuis verweerde zich zooveel was dan ook 's avonds 11 uur, vóór de markt was afgeloopeu. Uit verschillende deelen des lands komen berichten, waaruit blijkt, dat er gebrek aan drinkwater is en de heerschende droogte een hoogst nadeeligen invloed op de veldvruchten uitoefent. De arrondissements-rechtbank te Alkmaar behandelde dezer dagen de zaak betreffende het onlangs plaats gehad heb bend ougeluk in de strookartonfabriek aldaar, waarbij 2 personen bet leven ver loren. Het Openbaar Ministerie eisebte tegen den eigenaar 4 maanden hechtenis, alsmede ontzetting van de uitoefening van bet beroep, krachtens art. 309 wetb. van strafrecht. Naar men verneemt, is de politie te 's- Gravenbage verwittigd van een inbraak op groote schaal, die in den nacht van 26op 27 dezer beeft plaats gehad ten huize van den generaal-majoor inspecteur der Genie K., in de Balistraat aldaar. Het huis was onbe woond, daar de generaal buiten de stad ver toeft. Nadere bijzonderheden ontbreken vooralsnog. Het gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft bij uitspraak, ter bevestiging van een vonnis der Rechtbank aldaar, de beide ontslagen veldwachters der gemeente Best veroordeeld, wegens bet opzettelijk en we derrechtelijk van de vrijheid berooven en beroofd houden van een persoon, door gebruik te maken van de macht, hun als gemeente-veldwachters geschonkenden een tot 45 en den ander tot 21 dagen Vervolg der Berichten. Bjj de Directie der Marine alhier is heden aanbesteedde levering van aard appelen, ten behoeve van 's rijks Marine- Hospitaal. Minste inschrijver de hr. F. Th. de Haas, voor f2.39 de 50 kilogram. Bij geruchte vernemen wij, dat er i 's rijks werf alhier zooveel werk in uitzicht is, dat het noodig is, het perso neel uit te breiden en het voornemen bestaat, een 100-tal werklieden, die te Amsterdam worden ontslagen- hier tij delijk op 's rijks werf te plaa^Jen.. Zaterdag jl. kwam hier\ninnen^ een Engelsche kotter of schooner, ingericht tot kerkschip. De Engelsche visschersvloot, die uit eenigen honderde vaartuigen be staat, wordt gewoonlijk vergezeld van een of meer dezer schepen, waarop des Zon dags de visschers gelegenheid vinden zich met elkaar in gebed en lofgezang te ver eenigen. Gedurende de zomermaanden bevindt daarvoor zich een geestelijke aan boord. In het ruwere jaargetijde als wanneer het bijeenkomen op zee niet zoo geregeld is, gaat de schipper in dien dienst voor. Zondag was er zeer veel bekijk en be zoek aan boord en er werd ook gods dienstoefening gehouden, waaraan velen deelnamen. Het Nederl. barkschip „Sóderham^, kapt. H. A. Maas, vertrok 25 Juni 1.1. van Quebec naar Londen. De gecombineerde manoeuvres door zee- en landmacht, voor Willemstad te houden, moeten, wegens de hooge kosten, afgecommandeerd zijn. Texel, 27 Juni. Verneemt men zoo nu en dan eens van het zoeken van spij kers op laag water, dan heeft dat ge woonlijk geen prettige beteekenis. Toch kan het voorkomen, dat men niet naai zulke spijkers zoekt en ze toch beneden laag water vindt. Een paar dagen geleden kwam dit nog aan een rogvisscher van hier over. Bij het ophalen van de kor bleek er een zware roestige massa in te zitten, die met moeite van den bodem der zee aan boord werd gewerkt. Nadat men er langen tijd op had ge beukt, kwam er eindelijk uit de roestklomp een kist te voorschijn, die gevuld bleek te zijn met diverse spijkers. Alles was nagenoeg door het roesten verteerd. Ds. A. Gelderman, te Burg op Texel, heeft bedankt voor het beroep naar de Herv. Gemeente te Willemsoord, class. Kampen. De jl. Vrjjdag te Alkmaar gehouden kaasmarkt onderscheidde zich door bui tengewoon grooten aanvoer, nl. het 25e gedeelte van den geheelen aanvoer in 1886. Het ruime, onlangs belangrijk ver- groote marktplein, was dan ook geheel gevuld. Onder de aangevoerde stapels waren er vau bjjzondere grootte, als: een van 2163 stuks, wegende 4163 kg., van de kaas- vereeniging te Winschoten, 2 elk a 1400 st., van die te Zijpe en Schagen, 1 a 1000 st. van die te Aartswoud, 1 a 986 st. van die te Nieuwe Niedorp enz. Het te zwemmen. Een kind, dat in de golven dreigde om te komen, kon hij nog redden. Dat slechts betrekkelijk een gering aantal zich konden reddenis vooral daaraan toe te schrijven dat de vrouwen en kinderen, die niet konden zwem men zich aan de mannen vastklemden, waardoor deze medegesleurd werden in de diepte. Menig huis in Paks staat leeg. De bewoners hebben hun dood in de golven gevonden. De minister van binnenlandsche zaken, die al spoe dig de treurmare ontvingnam terstond de noodige maatregelen om den nood der achtergeblevenen te lenigen. De werkzaamheden van het opvisschen der lijken worden nog steeds voortgezet. Verschrikke lijke bijzonderheden deelt men mede omtrent deze lijkenteutoonstelling aan de beide Donauoevers. De laatste berichten luiden, dat zich ruim vierhonderd menschen en nog twee met paarden bespannen wa gens op de pont bevonden. Honderd-twee-en-twintig menschen werdengered. Twee-honderd-en-vijf lijken zijn uit den Donau opgevischt,waarvan reedslOÖter aarde zijn besteld. Nog 95 personen worden ver mist. Men beschuldigt de varensgezellen beschon ken te zijn geweest. Heldersche Moppen. Een keukenmeid, bezig zijnde paling schoon te maken, trok den visch levend het vel af. Mevrouw bracht haar het wreede daarvan onder het oog O, mevrouw, zei de meid, heb daarover maar geen zorg, ik doe het al 25 jaar zoo, en nu zijn de stomme dieren er al aan gewoon. o Een dienstmeisje kwam, na het trekken vau een weldadigheidsloterij eens hooren wat op haar nummer was gevallen. Het bleek, dat zij een mooi geweer had ge- ti'okken, en dit werd haar overhandigd. „Krijg ik daar geen soldaat bij vroeg de vroolijke meid. Voor de rechtbank te Haarlem is Donderdag de zaak behandeld van Cor- nelus Ivo, den 29-jarigen arbeider, wo nende te Haarlem, in de Nieuwsteeg, be schuldigd van in den avond van 18 Mei jl. het kind van de vrouw, met wie hij sinds 4 maanden leefde en met wie hij voornemens was te gaan trouwen, opzet telijk en gewelddadig van het leven te hebben beroofd. Een buitengewoon talrijk publiek wooude, naar de H.-Ct. meldt, de zitting bij, zoodat de kleine ruimte geheel gevuld was. Er werden 13 ge tuigen gehoord. Het O. M. vroeg de schuldigverklaring van Cornelis Ivo aan moedwilligen dood slag, en zijne veroordeeling tot 12 jaren gevangenisstraf. De aan bekl. ambtshalve toegevoegde verdediger Mr. H. J. D. Enschedé, adv. te Haarlem, achtte het bewijs van het opzet om te dooden niet volledig gele verd, en bestreed daarom de qualificatie. Na repliek en dupliek bepaalde de recht bank de uitspraak van het vonnis op 29 Juni. Het publiek gaf meermalen, luide of minder lnid, zijn afschuw te kennen zoo wel van het gruwzame feit, als van den dader, die een zeer onverschillige houding aannam. Weer is er een moordaanslag gedaan op een reiziger in den spoortrein, ditmaal in een trein van het station St. Lazare te Parijs naar Courcelles. Bij aankomst aan laatstgenoemd station vond de con ducteur een persoon, Amat geheeten, deer lijk aan het hoofd gewond en bedekt met bloed, in een rijtuig eerste klasse op den grond liggen. Hij is naar het ziekenhuis gebracht, waar zijn toestand zeer beden kelijk is bevonden. Aanhoudend verkeert hij in eenen staat van bezwijming en heeft nog niet kunnen antwoorden op de aan hem gerichte vragen. De misdaad moet aan wraakzucht toe geschreven worden, want een vrij aan- zielijke som aan goud en bankpapier en zijn portemonnaie zjjn onaangetast ge bleven. Een Belgisch soldaat was in 1878 ge deserteerd en was door het aannemen van valsche namen en gedurig verhuizen er in geslaagd de politie tot nog toe om den tuin te leiden. De man was onge lukkig gehuwd en had nu de gewoonte van tijd tot tijd zijn vrouw eens op een pak slaag te onthalen, wat haar echter maar niet wilde bevallen. Herhaaldelijk had zij hem gedreigd zich te wreken en nu haar dierbare wederhelft dezer dagen weder met zijn strafoefening aanving, liep zij naar het politiebureau (het stuk speelt te Brussel) en stelde de politie met de verblijfplaats van haar man in kennis, met het gevolg dat hij spoedig werd in gerekend en de vrouw dus eenigen tijd van den tiran is verlost. Omtrent de ramp op den Donau deelt de Neue Freie Presse nadere bijzonderheden mede Onder leiding van den abt Johan Spieszen andere geestelijken ondernamen 300 pelgrims, mannen en vrouwen en kinderende bedevaart van Paks naar Kalocsa. Ze zouden den Donau oversteken met de zoogenaamde Birkoer-pont, die sedert jaren de ge meenschap tusschen beide oevers onderhoudt. Men beweertdat de bootdie door het veeljarig gebruik broos en verrot waszooveel menschen niet dragen kon. Bovendien woei de wind zeer hevigdat den overtocht nog gevaarlijker maakte. Hoe de ramp werd veroorzaakt, daaromtrent loopen de meeningen uiteen. Het meest waursckijnlijk is, dat bij bet slin geren van het vaartuig de menschen aan een zijde te veel stonden opeengehoopt, zoodat de pont kantelde, het water naar binnen stroomde en de opvarenden als het ware verzwolg. De abt Spiesz wierp zijn man tel af, scheurde zich hetmishemd van het lijf, ont deed zich snel van zijn bovenkleederen, zegende met opgeheven kruis de wegzinkende menigte en sprak een laatste gebed. Dit alles was het werk van wei nige oogenblikken. Daarop stortte zich de eerwaarde heer in den stroom en redde zich door naar den oever De BURGEMEESTER der gemeente Helder brengt, tengevolge eener ontvangen aanschrij ving ter voorkoming van ongelukken, ter alge- meene kennis, dat tot liet nemen van proeven, door de bemanning van Zr. Ms. Instructieschip het Loo dezen zomer, ook des nachts op de Hors geschoten zal worden, met projectielen van 3,7 cM. Tot waarschuwing zullen, alvo rens met scherp te schieten, J/4 uur te vo ren, kort achter elkander twee losse scho ten gedaan worden. Helder, 27 Juni 1887. De Burgemeester voornoemd, STAKMAN BOSSE. Het Premie-Boek werk, door ons aange boden voor 30 Ct., is voor geabonneerden en niet-geabonneerden. Alle lezers, die den daarvoor bestemden Bon aan een der Bu- reaux inzenden, hebben aanspraak op dit boek. Het is ons gebleken, dat hierom trent verschil bestaatdit dient dus ter opheldering. DE UITGEVERS. HOOGSTRAAT. Ondertrouwd A. GRENTZIUS, Musicus K. N. Marine, en A. KRAAK. Tiel, Helder, 27 Juui 1887. Getrouwd JAN SCHOL en HENDERIKA RIEMERS, die tevens hartelijk dank zeggen voor d belangstelling, bij hun huwelijk onder vonden, aan familie, vrienden en bekenden. Amsterdam, 27 Juni 1887. Heden ontvingen wij de treurige tijding, dat mijn geliefde Zoon en onze Broeder Abraham de Wijn, den lln April 11. te Panteh-Perak (Nederl. Indië) is overleden, in den ouderdom van ruim 35 jaren. Helder, 28 Juni 1887. Namens Moeder, Broeders en Zusters, Wed. A. DE WIJN. Eenige en algemeene kennisgeving. Aan de leden en vrienden wordt be kend gemaakt, dat a. s. Donderdagavond ten 7 nre de inwijding zal plaats heb-- ben van het nieuw aangebouwde gedeelte der Kerk, tevens Huwelijks-inzegening door Ds. D. VERSTEEG. DE KERKERAAD. Bevallen van een welgeschapen Dochter M. BOON, geliefde Echtgenoote van J. Jz. ZEGEL. Oude Schild, 27 Juni 1887. Strekkende deze tot alge meene kennisgeving Voor de vele bewijzen van belangstel ling, ons betoond door familie en vrien den op den 26 en 27 Juni jl., betuigen wij onzen hartelijken dank. T. KRIJN EN en Echtgenoote. aan den WelEd. Heer Dr. BITTER, voor de welwillende hulp, mijnen Echtgenoot bij zijn plotseling lijden en sterven be wezen. Tevens aan de buren en vrien den, die mij in deze onverwachte oogen blikken zoo goed hebben bij gestaan. Wed. J. C. A. MEITH, Beltjens. Helder, 28 Juni 1887. Onderoffic.-Vereeniglng der Zeemacht „ADMIRAAL DE RUIJTER," VERGADERING. BUITENGEWONE BIJEENKOMST, voor H.H. Leden en Donateurs, op Don derdag 30 Juni a. s. Verzoeke beleefd een flinke opkomst. HET BESTUUR. De verloting van de COMMODITÉ (met den len iBaf prijs bekroond op de Nij ver heids - Tentoonstelling alhier) zal heden avond ten 9 nre plaats hebben in het Café »Die Poort von Cleve." De ondergeteekende beveelt zich beleefdelijk aan tot het opmaken van Declaratiën, Verzoekschriften, enz. J. F. ERDMANN, Middenstraat D 197* DAMRAK 62, AMSTERDAM, is in plaats van Woensdag 29 Juni deze week Donderdag 30 Juni te Helder, Kerkgracht 338, te consulteeren. Spreekuur van 93 ure. 's Namiddags van dien dag zitting te BURG, Texel, van 6—9 ure. Wordt gevraagd: die goed met de Wasch kan omgaan. Loon fl.50 per week. Adres Boekh. A. J. MAAS, Dijkstraat 392. Er wordt gevraagd een Broodbakkersknecht, bij P. THOMASZ, Wagenstraat. Gevraagd 3 of 4 Schilders, voor geruimen tijd werk. Adres boekh. STADERMANN, Helder. Teren 1 «f i Juli gevraagd, een flinke, fatsoenlijke Dienstbode, niet beneden de 20 jaar, bij Mej. KLEIN, Kanaal weg I 74. Loon f5.per maand. Adres: „DE VMJT," Molenplein. Iemand, als zoodanig buiten betrekking, 38 jaar, met gunstige getuigscbriften, zoekt plaatsing als Huishoudster of Meid- Huishoudster. Adres Bureau van dit Blad. Verloren, Vrij dagavond, in het Café Chantant van den Heer J. TISMEER, een zilveren Borst speld, in den vorm van een Anker. De eerlijke vinder die haar terug bezorgt, zal ruim beloond worden. Adres J. TISMEER. Gevonden een zilveren Horloge; terug te bekomen, tegen betaling der advertentie - kosten, KERKGRACHT I 306. V erloren Zondag 26 Juni, gaande van de Hoofd gracht tot voorbij het Molenplein, De eerlijke vinder zal ruim beloond worden. Adres: Bureau dezer Courant. Verloren Tegen belooning terug te bezorgen bjj Berkhout Co. In de nabijheid van »'t Centrum" is gelegenheid voor 4 a 6 personen, om gedurende de Kermis te logeeren, met of zonder kost. Adres met brieven onder letter A, aan het Bureau van dit blad. De ondergeteekende kan de gemeubi leerde Kamers, in bovengenoemd perceel, in alle opzichten recommandeeren. Tegen 1 Juli disponibel. F. M. RASKER, Apotheker, Marine. tot het houden eener vaste tafel. Te koop aang-eboden tegen billjjken prijs, benevens als cadeau een draagbaar Pulenhok met Ren. Adres Berkhout Co.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2