„MerlaM en Oranje". TWEEËRLEI KRUIS, Advertentie n. DANKBETUIGING. Ymm „DE YEEÜMM." Prof. Jhr. Mr. i F. De Savornin Lohman, zy°' T. VAN ZUIJLEN, Hoofdelijke Omslag. Bekendmaking. 16 tweede-timmerlieden, 7 eerste-zeilmakers, 10 tweede-zeilmakers, 9 eerste-smeden 6 tweede-sme den, 5 eerste-botteliers, 10 tweede-botteliers, 5 ziekenoppasser-majoors, 8 eerste-ziekenoppassers, 15 eerste-schrijvers, 30 tweede-schrijvers, 2 kui pers, 1 kapelmeester, 1 onder-kapelmeester, 6 staf-muzikanten, 6 sergeant-torpedomakers, 3 op- per-torpedisten, 6 torpedist majoors, 11 sergeant- torpedisten. Stoomvaartberichten. Het stoomschip ,/Conrad", van Amsterdam n. Batavia, vertrok van Marseille den 3den Febr. Het stoomschip Prinses Marie vertrok 4 Febr. van Amsterdam naar Batavia en arri veerde 6 Febr. te Southampton. Het stoomschip Prins van Oranje vertrok 4 Febr. van Batavia naar Amsterdam. Het stoomschip Koningin Emma, van Am sterdam naar Batavia, arriveerde 6 Februari te Padang. Het stoomschip Prinses Amalia, van Batavia naar Amsterdam, passeerde Del Armi 6 Feb. Marktberichten. Alkmaar 4 Febr. Aangev. 7 paarden f 30 a 80, 1 Koe f110, 39 nucht. Kalveren f5 a 14, 203 Schapen f10 a 20, 42 magere Var kens f 13 alö, 171 Biggen f4 a 7,50, 4 Bok ken en Geiten f 4 a 8, Boter per kop f 0,85 a 0,90. Hoorn 4 Febr. Tarwe f 5,75 a 7.50, Rogge 4,25 a 5, Gerst f4,25, a 5, Haver f2,50 a 4, Erwten: Witte f7,75 a 9, Groene f8,75 a 12, Grauwe f 11,25 a 15, Vale f6,75, a 13, Brufne boonen f 6,50- a 10,25, 10 Schapen f24, 74 Lammeren f 17 a 18, 20 Kalveren f4 a 16, 30 Varkens f8 a 12, 2 Zeugen f 15 a 25, 92 Biggen f5 a 7, 75 Kippen f 0,40 a 1,50, 900 Kipeieren f3 a 5 per 100, 1200 koppen Boter f0,60 a 0,70 per kop. Visscherijberichten. 6 Febr. 3 sloepen binnen. Schipper Meulendijk: 100 1. kabelj., p. stuk f 1.65, 3 1. lengen, p. st. f 2.95, 100 d. kabelj., p. st. f 1.i\ fl.05. 1100 schelv., waarvan 300 Jev., p. 100 f20.50. Schipper L. van Veelen: 100 1. kabelj., p. st. fl.90, 70 1. kabelj. p. st. f2.41. lengen, p. st. f3.40, 180 d. kabelj., p. st. fl.30, 550 schelv., waarvan 100 lev., p. 100 f 17. Schipper B. Meyboom: 135 1. kabelj., p. st. fl.75, 135 1. kabelj., p. st. fl.80, 41. lengen, p. st. f3.60, 120 d. kabelj. p. st. fl.30, 700 schelv., waarvan 250 lev., p. 100 f23.50. 1 Korder, schipper Smit, 30 tongen, 20 kl. tongen, 1 tarbot, 120 st. gr. schol, kabeljauw en schelv. Besomming f70. 4 tal haring, p. tal f 10.85 k f 12.85. Van een blazer 1 zalm. f27. Nam. 3l/2 tal haring, p. tal f 12.35. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 3 tot 7 Februari. Geene. ONDERTROUWD GEHUWD: BEVALLEN: A. Paulus, geb. Spil, d. J. Dienaar, geb. de Vries, z. C. van der Zwan, geb. van der Harst, d. A. Schuitenmaker, geb. Abbenes, z. C. J. Janszen, geb. Zeylstra, z. R. Segers, geb. van Doorn, z. E. P. Polak, geb. Polak, z. J. van der Wal, geb. Kossen, d. N. Looij, geb. Kuiken, d. D. Schrander, geb. Greven, z. C. A. Geertse, geb. de Haas, d. J. de Haan, geb. Bels., d. T. Kieserwetter, -geb-. Klaassen, z. A. Gomes, geb. Dienaar, d. OVERLEDEN: J. H. van der Blom, 20 m. J. Rijkers, 33 j, A. van der Vliet, 21 m. J. C. Duinker, 25 j. J. van der Hoogen, geb Verhoeve, 75 j. Twee levenloos aangegeven. 3263,6 Staats-Loterij. 5e klasse. 12e lijst. No. 20416 en f 1500. No. 844 1155 1366 2812 3096 3733 7061 en 11749 f 1000. No. 4751 13046 en 17259 f400. No. 8546 9029 en 13834 f 200. No. 841 2443 5498 7404 8242 8486 9569 11846 12411 13479 14233 14339 17190 17231 18218 en 19515 f100. Correspondentie. Onder dankbetuiging ontvangen van Mr. Tilburg, Carfield, Country, New-Yersey, Amerika, 2 dollars; van Mr. C. Lindeman, Grand-RapidsCoun try, New-Yersey, Noord-Amerika, 2 dollars; van Mr. Santifort, 1 dollar. Wij verzoeken onzen overige abonnds aldaar beleefd, het bedrag van 't verschuldigde ins gelijks te willen overmaken. DE UITGEVERS. Het Premie-Boekwerk: kan, tegen inlevering van het door ons afgegeven refu, aan 't bureau SPOORSTRAAT worden afgehaald, van af Woensdag 8 Februari. DE UITGEVERS. Vervolg der Berighten. Th. Rijkers, schipper der reddingsboot, in de kleedij zooals hy in Dec. LI. viermalen achtereen uitging om zijn hoogst gevaarlyk maar menschlievend bedrijf uit te oefenen: de redding der schipbreukelingen van het Duitsche barkschip Renownwie zou niet gaarne een portret bezitten, waarop hij die voorstelling vond? Bij den boekhandelaar H. A. Stadermann alhier is dat portret, kabi net-vorm, tegen den prijs van f 1,verkrijg baar. We vestigen op die uitgave de aandacht onzer lezers en bevelen plaatsgenooten en vreemden den aankoop er van aan. De beelte nis van den man, die om zyn kloeke, mensch- lievende daden ieders bewondering verdient, mag wel een plaats vinden in iedere huiska mer. 't Zien van dat portret.zal zeker menig een herinneren de wèlgeslaagde redding, be proefd en volbracht onder doodsgevaareene gebeurtenis, die in de geschiedenis der gemeente Helder met gulden letteren mag worden ge boekt. jjjjBeroepen bij de Ned. Geref. ge meente te Nieuwveen, de heer L. Adri- aanse, candidaat aan de Vrije Universiteit. Met genoegen zagen we Zondag avond in Tivoli optreden de Alkmaarsche Tooneelvereeniging »Talma", en wel met 't drama »Richard Moor." 't Stuk was blijkbaar goed ingestudeerd en we hebben voor de opvoering gaarne een woord van lof over, die in de eerste plaats aan de hoofdvertooners toekomt. De vereeniging beschikt over goede krach ten, zooals we zagen in de rol van Ri- chard Moor, John. Houseman, Madeline en Leonoramaar ook de mindere rollen werden goed weergegeven. Costumes wa ren goed en zagen er over 't algemeen frisch uit. Bg den biljart-wedstrijd, Woensdag avond in 't Café Die Port von Cleve" gehouden, is de eerste prgs, een zilveren horloge, gemonteerd met goud, gewonnen door den heer W. de Jongde eerste premie, een nickel horloge, door den heer C. van Neck, en de tweede premie, een fraaie barnsteenen sigaren pijp, door den heer C. Postma. Naar we vernemen zal een nieuwe wed strijd worden aangeboden, waarbij een gouden horloge als prgs, en een zilveren horloge (beide remontoirs), zullen worden vereerd. No. 5 van het welbekende tgdsehrift »Eigen Haard* bevat een beschrijving van de schipbreuk van de Renown* met een naar de natuur geteekende schets, beide van den luit. t. z. M. C. v Doorn. In een vergadering van kiezers, de vorige week op Texel in 't logement De Vergulde Kikkert gehouden, werd beslo ten zich niet bij de aanstaande verkie zing te besehouwep als een onderdeel van de Centrale Liberale Kies vereeniging Hel der, maar zelfstandig te handelen. Velen waren van oordeel, dat de C. L. K. een marinespéeialiteit als candidaat zou voor stellen, en op de vraag, of men daarmede genoegen nam, bleek bg stemming, dat men hier uitsluitend een candidaat be geert, die bekend en vertrouwd is met landbouwbelangen. Aan 't Bestuur werd opgedragen, zich met andere vereenigingen in dit district in verbinding te stellen, ten einde zulk een afgevaardigde te vinden. Texel, 6 Febr. Een Texelsche gar- nalenvisscher had heden een aardig bui tenkansje, door een prachtigen zalm te vangen, wegende ruim 43 halve kilogr. Hg werd te Nieuwediep verkocht voor f27. Bg onderhandsche inschrijving wer den aan het departement van marine vier loodsschoeners aanbesteed. De minste inschrijvers waren de Koninklijke Maat schappij De Schelde te Vlissingen, voor twee stuks f 62,000, en de firma Heem stede Obelt, twee stuks voor f 63,000. De gunning heeft binnen 14 dagen door den Minister van marine plaats. Met bijzondere plechtigheid en on der algemeene deelneming der ingezetenen, werd gisteren te Middelburg het stoffelijk overschot van een der slachtoffers van het droevig ijsongeluk, Mevrouw De Brauw, ter aarde besteld. Ten teeken van rouw waren alle winkels en particuliere wonin gen langs den weg, dien de stoet nam, gesloten overal stond een groote schare belangstellenden, om de laatste eer te be wijzen aan de hooge vrouw, die door haar lieftallig en minzaam karakter aller achting genoot. Op de begraafplaats waren alle gewes telijke en stedelijke autoriteiten aanwezig, benevens een groot aantal ingezetenen uit alle rangen. De lijkkist was met bloemen overladen, en aan het graf sprak de zwaar beproefde echtgenoot een woord van dank voor de groote deelneming De Minister van Marine brengt ter algemeene kennis, dat het »Naamboekje der Koninklijke Nederlandsche Marine" voor 1888, uitgegeven ten bate van het Fonds voor oude en gebrekkige zeelieden, is verkrijgbaar gesteld voor een gulden per exemplaar bg het Departement van Marine te 's-Gravenhage, de directiën der Marine alhier, Amsterdam en Hellevoet- sluis, den inspecteur van het loodswezen enz. te Vlissingen en tot eenigszins ver hoogden prgs bg het Departement der Marine te Batavia. Uit Enkhuizen wordt gemeld: Door den noordwestenwind is het gs in de Zuiderzee naar het zuidoosten ge dreven, zoodat het vaarwater, zoo ver men kan zien, ruim is. Wanneer het zoo voortdooit, zal de scheepvaart spoedig hersteld zijn. De spoorbooten Holland* en Fries land* zullen vermoedelijk Dinsdag 7 Febr. den dienst tusschen EnkhuizenStavoren v. v. hervatten. In den loop dezer maand wordt uit de gevangenis te Leeuwarden ontslagen een 77-jarige grijsaard, die wegens ver schillende diefstallen ongeveer 42 jaar in de verschillende gevangenissen doorbracht. Behalve deze straffen, werd nog op hem indertijd toegepast de tepronkstelling, te- pronkstelling en brandmerken de geeseling en brandmerk met den strop om den hals. Sedert eenige dagen had de politie te Amsterdam, wegens het in omloop brengen van valsch geld, argwaan tegen sommige personen, en ook reeds te dier zake een jongen gearresteerd, zonder dat men echter de bron ontdekt had. Zater dagavond evenwel, tusschen negen en tien uur, heeft de justitie, in vereeniging met de politie, in een sigarenwinkeltje op de Bloemgracht aldaar, de hand gelegd op twee mannen en een vrouw, op wie men vermoeden had, dat deze zoowel de ver vaardigers als de uitgevers der hier en daar in den laatsten tijd aangetroffen valsche muntstukken waren. Dit vermoe den bleek nu alleszins gegrond te zijn, want in het bedoelde huis, de woning van een hunner, werd behalve verschil lende gereedschappen, die tot de vervaar diging hadden gediend, een aanzienlijke hoeveelheid valsch geld gevonden, waarop onmiddellijk beslag is gelegd. De gearresteerde personen zgn naar de cel overgebracht. Een later bericht meldt dat 4 personen zich in voorloopige hechtenis bevinden. Eerst werd zekere Mevius aangehouden, herhaaldelijk betrapt op het uitgeven van valsch geld, daarna een vroeger bij her haling veroordeelde persoon, Smitshuijsen ïaamd, benevens 's mans zuster, en vervolgens Hol, de meubelmaker van de Bloemgracht. Bij laatstgenoemde vond men in den hollen poot van een tafel 127 valsche guldens, benevens valsche halve guldens en valsche kwartjes. Ook vond de politie daar de matrijzen, die voor de vervaardiging, ook van valsche rijksdaalders, hadden gediend. Wegens slapte van werkzaamheden hebben aan de Westers uikerraffinaderg te Amsterdam 40 man gedaan gekregen. Naar men zegt, krijgen nog 70 man ge daan. In de gisteren te Amsterdam ge houden buitengewone vergadering van aan deelhouders der Kon. fabriek van stoom- en andere werktuigen deelde de voorzitter van commissarissen, de hr. A. C. Wert- heim, mede, dat de fabriek, na in 1886 een vrg bevredigend resultaat te hebben opgeleverd, in 1887 minder gunstig heeft gewerkt, zoodat er, na afschrijving van ca. f 85,000 en rentebetaling van ca. f 75,000, een verlies van ca. f95,000 is geleden. Onder die omstandigheden heeft het bestuur zich afgevraagd of het raad zaam is door te werken. Het instandhou den der fabriek is echter een zoo groot stadsbelang (wegens het groot aantal werk lieden aan de fabriek verbonden, ca. 1100 man), en tevens een zoo groot landsbe lang (omdat de fabriek de eenige groote repareer- en constructie-fabriek is, die in oorlogstjjd binnen de Amsterdamsche li nie beschikbaar is), dat het bestuur meent, tot het uiterste te moeten volhouden, vooral ook omdat het de overtuiging heeft, dat bg voldoend bedrijfskapitaal en voldoende ondersteuning, in de toekomst weder be tere resultaten zullen kunnen verkregen worden. Ook al een jubilaris In een der bladen komt een advertentie voor ter eere van den heer A. Somerdijk te Beemster, die Zaterdag 25 jaar werk zaam is geweest alskoopman in vette kalveren Eerstdaags leest men nog van iemand die den dag herdenkt, waarop hg voor 25 jaar zgn eerste sigaar opstak Omtrent 't spoorwegongeluk te Sit- tard meldt men 't volgende van particu liere zijde: „Lieve hemel wat heb ik gisteren een reis ge had „Om 7.10 u. ging ik van Maastricht; 't was z66 koud in de coupé waar ik alleen in zat, dat mijn voile niet alleen bevroor, doch ook de adem die door de voile op mijn doek kwam. Tot Ge leen ging alles goed, daarop werd er eensklaps zoo hevig geremd, dat ik voorover van de bank viel en de schok zoo hevig wasdat mijn hoed van 't hoofd viel. De trein stond stil, hevig ver schrikt en in angstige spanning trachtte ik de oorzaak hiervoor te ontdekken, doch de glazen waren zoo dik bevroren dat men niets buiten kon zien. Ik hoorde roepen en schreeuwen, daarop weer een eindje rijden, weêr roepen en fluiten van de locomotief, weêr stilhouden, en zoo ging het (naar mijn rekening) ruim Ys Qt,r- IQ doo delijken angst wachtte ik af wat er gebeurd was. Eindelijk werd het portier open gedaan, en werd mij verzocht uit te stappen. Toen vernam ik dat er een goederen-trein van Sittard komende, ont spoord was. De spoorbaan was geheel versperd over een groote lengtewij moesten langs een smal, hellend en glad voetpad loopen, zoodat ik de voeten steeds schuins moest zetten om niet uit te glijden. Tot aan de enkels toe gingen we door de sneeuw, terwijl de hevige koude wind mij bijna het ademhalen belette. Telkens viel ik, doch nie mand kwam mij te hulp: ieder haastte zich zoo spoedig mogelijk een beschermend dak te vinden. Ik was de eenige dame, en ten einde raad riep ik een heer toe, die achter mij aankwam: „Och, mijnheer, help me toch", ik kan niet meer! „Ja", zei hij, „ik kan ook niet meer", trachtte mij op dit smalle pad voorbij te dringen, en liep mij natuurlijk omver, zoodat ik met va lies en al de helling van den dijk af naar bene den rolde. Een boertje dat achter mij liep, (wij liepen als ganzen schter elkaar), trachtte mij te grijpen, doch zijn edelmoedige poging werd met zoo ongunstigen uitslag beloond, dat hij zelf naar beneden rolde en zijn arm brak of verstuitte. Een jongmensch (Israëliet) liet zich naar beneden glijden en hielp mij op, en een huzaar volgde dit voorbeeld om het boertje te helpen, maar de moeite om nu langs die gladde helling weer naar boven te klauteren, neen dit kan ik je niet be schrijven. Ons damestoilet is er ook niet op in gericht om als gems-jagers de gletschers te be klimmen. Aan alles echter komt een einde, en met behulp van mijn galanten Israëliet kwam ik eindelijk boven, waarbij ook de stationschef (die inmiddels was aangekomen) zijn hulp verleende. Na wèer een eind voortgesukkeld te hebben, kwamen wij aan een seinhuisje waar wij een 1/4 uurs moesten wachten. Eindelijk kwam er een locomotief met een groo- ten 3de klasse wagen, waarin wij allen werden opgenomen tot Roermond. Het was mij bepaald onmogelijk dien hoogen waggon te beklimmen, doch ook hierin heeft niet alleen de mij onbekende Israëliet mij de behulpzame hand geboden (doch door en door verkleumd als ik was), mij zyn ei gen reisdeken afgestaan om mij te verwarmen. Toen wij te Yenloo kwamen, was de trein naar Nijmegen reeds vertrokken en moesten wij daar uur wachten". Om het bloed te stillen. Het gebeurt ieder werkman wel eens, dat hij zich bij den arbeid bezeert, en een of ander lichaamsdeel hevig begint te bloeden. Dan is er geen beter en tevens geen eenvoudiger middel dan watten in warm water te doopen en die op de wonde te leggen. De uitwerking is verrassend. Enkel watten in koud water gedoopt, helpt lang zoo goed niet. Op Woensdag 8 Februari hopen wij te mogen herdenken de 25-jarige Ecbt vereeniging van onze geliefde Ouders: E. T. KOOPMAN en D. BIERSTEKER. Helder, 6 Febr. 1888. Uit naam hunner dankbare Kinderen. Bevallen van een welgeschapen Zoon: C. M. P. KAAN, geb. WICKEL. Helder, 6 Februari 1888. GeborenJACOB, Zoon van B. H. POLAK en Helder, 4 Febr. '88. E' P' P0IiAK:' Algemeene kennisgeving. Bevallen van een Dochter: A. GOMES geb. DIENAAR. Helder, 6 Februari 1888, Heden overleed, tot ons aller diepe droefheid, na een langdurig doch zeer geduldig lijden, mijn geliefde Zoon en onze beminde Broeder en Behuwdbroeder JAN C O RN E LIS, in den nog jeugdigen leeftgd van ruim 25 jaren. Helder, 4 Februari 1888. Wed. C. C. DUINKER, geb. Duinker. Kinderen en Behuwddochter. Heden overleed, na een korte on gesteldheid, mijn jongste lieveling JOHANNA HENDERIKA, in den aanvalligen leeftgd van 20 maanden. Helder, 2 Februari 1888. Namens haar bedroefde moeder, broertjes en zusjes, Wed. J. H. VAN DER BLOM, geb. G. VAN BREDERODE. Tevens betuig ik mijn hartelg ken dank aan mijn broeders, zuster, vrienden en buren, voor de welwil lende hulp, mij betoond bg de ter aardebestelling mijner jongste lieve ling. Ook mijn dank aan den WelEd. Heer Docter BITTER Jr., voor de onvermoeide hulp, aan mijn doch- tertje bewezen Heden trof ons wederom een ge voelige slag des levens, door het overigden van onze geliefde Moeder en Schoonmoeder JOHANNA VAN DEN H006EN—VERHOEF, in den ouderdom van 75 jaren. Helder, 6 Febr. 1888. J. H. BüHRMANN. M. J. BüHRMANN— v. d. Hoogen. Mede uit naam der Familie. Hedenmiddag drie uur ontsliep zacht en kalm, in den ouderdom van ruim 8672 jaar, mgn teeder geliefde echtgenoot en der kinderen Vader Jn. WIGBOUT. Wieringen, 6 Maart 1888. Wed. Jn. WIGBOUT. geb. MAARTJE MULDER. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Heden overleed, na een kortston dige ongesteldheid, onze geliefde oudste dochter ANTJE, in den aan valligen leeftgd van ruim 12 jaar, diep betreurd door hare ouders en zusjes en verdere familie. Wieringerwaard, 3 Febr. 1888. M. KLEIJN en R. KLEIJN, geb. BAKKER. Heden overleed, na een smartelijk doch geduldig lijden, mgn innig ge liefde Echtgenoot en voor mgn kind een zorgdragende Vader, JOHANNES RIJKERS, in den ouderdom van 33 jaren. Helder, 3 Februari 1888. Namens Echtgenoote, Kind en verdere Familie, Wed. C. R. RIJKERS, geb. Brunjng. Algemeene kennisgeving. Bevallen van een Dochter: C. A. GEERTSE-DE HAAS. Helder, 5 Februari 1888. DANKBETUIGING. Voor de vele bewgzen van deelneming, bg het overigden van mgn geliefden Echtgenoot ontvangenbetuig ik aan allen mgn hartelgken dank. Wed. P. K. GROEN-SCHRAA. Helder, Februari 1888. Dankbetuiging. Voor de vele blgken van belangstelling, ondervonden bg de ziekte en het overig- den van haar geliefden Echtgenoot, be tuigt de ondergeteekende, mede uit naam harer familie, haar oprechten dank aan HH. Vrienden en Vrienden dragers, voor de laatste eer, den overledene bewezen. Helder, 6 Februari 1888. Wed. C. R. RIJKERS," geb. BRUNING. Voor de vele bewgzen van deelneming, ondervonden bg het overigden van onzen beminden Zoon DIRK, betuigen wg door dezen onzen hartelijken dank. Helder, 7 Februari 1888. D. KRUK. C. M. KRUK. Mede namens broeder en zusters. De ondergeteekenden betuigen hunnen welgemeenden dank voor de vele blgken van belangstelling, ondervonden bg de ziekte en het overigden van hunne ge liefde moeder en behuwdmoeder, Mejuffr. de Wed. CAARLS. Namens broeder, zusters en familie, A. VAN DER BORG. Helder, 7 Februari 1888. ALGEMEENE VERGADERING op Woensdagavcnd, in het Lokaal van den Heer BLOOS. Opening der Vergadering des avonds ten 8 uur precies. Een ge trouwe opkomst wordt verzocht. Namens het Bestuur. Op Donderdag 9 Februari D. V.des avonds te 8 nar, zal, iu de groote zaal van Tivoli, eene politieke redevoering gehouden worden door: Lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. Entree 15 Cents. De leden hebben rr(jen toegang op vertoon hunner kwitantie. HET BESTUUR. Door werkzaamheden buiten's huis, zal de affaire op a. s. Zaterdag 11 dezer, 's avonds na half 7 ure, GESLOTEN RAPPER. Ter voorkoming van vervolgingskosten, worden achterstalligen in de betaling van Hoofdeiyken Omslag over 1887, waarvan de laatste betalingstermijn is verschenen op 1 Februari jluitgenoodigd het verschul digde binnen acht dagen na heden te betalen. Helder, den 7 Februari 1888. De Gemeente-Ontvanger, A. J. DE JONGH. De heer R. KUUT maakt bekend, dat hg als Zetschipper geplaatst is op het welingericht Beurtschip van Wierin gen naar Nieuwediep, voorheen bevaren door E. BAKKER. Belovende een nette en prompte bediening. Varende Dinsdags en Vrijdag» van Wieringen naar Nieuwediep, en Zaterdags van Wieringen naar Medbmblik. Hopende zich een ieders gunst en ach ting waardig te maken, teeken ik mg UwEd. Dw. Dr., Wieringen, R. KUUT, Schipper. 6 Februari 1888. P. BA1S.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1888 | | pagina 2