Advertentiën. f Be Heer en Mevrouw VERSCHUUR-ATIS De Heer en Mevroow WESTVEER DANKBETUIGING Te New-York zijn twee gaareservoira van Brook- lyn vernield, waarbij een geweldige brand ont stond. De barakken op de marinewerf werden onderste boven geworpen. Zooals reeds hieruit blijkt, moet de beroering in den dampkring zich ook naar het Noorden gewend of zich in verschil lende takken gesplitst hebben. Terwijl nit To- ronto, in Canada, gemeld wordt dat daar, in den nacht van Woensdag op Donderdag, tot op den middag toe, een storm aan het woeden was, die belangrijke schade heeft aangericht, waarom trent nog geen bijzonderheden bekend zijn, greep Woensdag een cycloon de kettingbrug, die over de Niagara, even voorbij den waterval, hangt, en smeet het van ijzer en staal gemaakte gevaarte in de rivier. De torens, waar de brug aan hing, bleven overeind. Ook deze schade wordt op een 75,000 dollars begroot. Er wordt in de berichten gesproken van trei nen die verongelukten en van andere die in de sneeuw zijn blijven steken. Te San Francisco vreest meD voor het lot van een stoombootje met een detachement zeeofficieren aan boord, hetwelk ver over zijn tijd is nitgebleven en juist op den weg van den orkaau geweest kan zijn. Niet ver van Baltimore zit de stoomboot „Macedonia", op weg naar Huil, op het strand. Maar van den Oceaan zullen, naar te vreezen is, mettertijd nog wel meer ongelukken komen. Marine en Leger. Blijkens een bij het departement van marine ontvangen telegram is Zr. Ms. schroefstoomschip le klasse „Van Galen", onder bevel van den kapt. t. z. Q. J. Buyskea, den lOden dezer te Bahia aangekomen. Aan boord was alles wel. Bij koninklijk besluit is aan de griffiers hij de directiën der marine een vaste belooning toege kend voor hunne werkzaamheden in zake de aanneming van schepelingen voor de zeemacht, en zulks ter vervanging van de tot dusverre door hen genoten premiën. Bedoeld besluit treedt in werking 1 Februari a.s. Zr. Ms. schroefstoomschip le kl. „Tromp", den 3en Dec. 1887 via Kaap de Goede Hoop alhier gearriveerd, zal, naar men verneemt, in het voorjaar aan 's rijks werf alhier in dienst worden gesteld voor een reis naar Oost-Indië. Zr. Ms. monitors „Haai", „Cerberus" en „Tij ger" sullen van electrische toestellen worden voorzien. Voor beide eerstgenoemde schepen is de levering dier toestellen opgedragen aan de firma W. Smit Co. te 81ikkerveer, terwijl het toestel voor de „Tijger" zal geleverd worden door de „Nederlandsche maatschappij voor elec- triciteit en métallurgie" te 's-Gravenhage. Ook de torpedobooten „Foka" en „Goentoer" zullen door genoemde maatschappij van eleotrisch licht worden voorzien. De luitenant ter zee der 9e kl- H. E. Bunnink, officier van politie bij het Koninklijk Instituut voor de marine te Willemsoord, wordt met den 14en dezer geplaatst in de rol van Zr. Ms. wacht schip aldaar en bij genoemd instituut vervangen door den luitenant t. z. der 2e kl. P. Scholten. De kapitein der mariniers C. H. Pilaar, dienende bij het le bataljon te Amsterdam, zul in de maand April a. s. naar Oost Indië vertrekken, ter vervan ging van den aldaar dienenden kapitein H. B. Stenfert. Stoomvaartberichten. Het stoomschip «Prinses Amalia«, van Am sterdam, vertrok 11 Jan. van Port-Said. Het stoomschip Conrad, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 13 Jan. van Colombo. Het stoomschip Prinses Amalia, van Amster dam naar Batavia, vertrok 12 Jan. van Suez. Het stoomschip Burgemeester den Tex, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 13 Jan. van Suez. Het stoomschip Sumatra van Amsterdam, naar Batavia, passeerde 13 Jan. Gibraltar. Marktberichten. Hoorn, 12 Jan. Tarwe f 6,25 a 9, Gerst f 3,75 a 5,25, Haver f 2,75 a 4, ErwtenWitte f 11,50 a 14, Groene f 13,25 a 15, Grauwe f 17,25 a 20, Vale f 13,50 a 18, Bruine boonen f 10,50 al6, Karwei, f 10 a 10,50. Mosterd zaad f 17 a 18,75, 2 Paarden t 70 a 100,116 Lammeren f 14 a 20, 5 Kalveren f8a 18, 23 Varkens f 7 a 13, 80 Biggen f 4 a 7, 50 Kippen f 0,45 a 1,50, 900 Kipeieren f 4 a 4,50 per 100, 1250 koppen Boter f 0,60 a 0,65 per kop. Alkmaar, 12 Jan. Aangevoerd 3 Paarden. f40 a 70, 2 Koeien f124 a 150, 8 nucht. Kalveren, f7 a 14, 133 Schapen f 12 a 24, 56 magere Varkens f9 a 12, 171 Biggen f8 a 7, 5 Bokken en Geiten f3 a 8, Boter per kop f 0,70 a 0,80, Kipeieren f 5,50 a 6,50 per 100 Petroleum-Noteering van A. KLIK. Amerik. Petroleum f 10.35 per 100 KG. Nobel - 8.75 100 zonder verbinding. Visscherijberichten. Nieuwediep, 14 Jan. Aangebracht door 4 sloepen schipper B. Meijboom, 60 lev. kabelj. p. st. f2,40, 90 doode kabelj. p. st. f 1,55 a 2,05, 2100 schelv. in ijs, waarvan 400 lev. per 100 f 15. Schipper Barendrecht met 50 lev. kabelj. p. st. f2,65, 325 doode kabelj. p. st. f 1,30 a 1,75, 500 schelv., waarvan 200 lev. per 100 f 18,50, 1700 kleine schelv. in ys per 100 f 5,50. Schipper C. v. d. Hoek met 2700 schelv., waarvan 300 lev. per 100 f 25,50. Schipper Smit met 20 lev. kabelj. p. stuk f 2,75, 30 doode kabelj. p. st. fl,55, 1300 schelv., waarvan 400 lev., per 100 f25,50, 2 ben vleet, 1 puntrog, te zamen f48,50. Haringtrekkers 2 tal haring, per tal f8.55. 329sie staats-Loterij. 5e klasse. le lijst. No. 7947 f2000. No. 1281 f1500. No. 3929 9391 f1000. No. 1534 4531 5629 f400. No. 1471 f200. No. 1598 4295 6115 7351 9714 12294 12779 13366 13734 18512 f100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 11 tot 15 Januari. ONDERTROUWD: H. B. J. Olie, vuursto- ker bij de marine, en A. C. Snijders. P. Rot gans, kwartiermeester bij de marine, en A. van Zetten. J.C.d.Vlugt, zeilmaker, en J. Grondhout. GETROUWD: Geene. BEVALLEN: C. de Reus, geb. Riederaan, d. J. Oudkerk, geb. Sloog, z. J. M. Schuhman, geb. Labrand, d. C. Proos, geb. Verberne, d. V. Drijver, geb. Kuiper, z. J. A. ten Hacken, geb. Reis, d. C. v. d. Heide, geb. van Dok, d. B. Feijen, geb. Broersen, d. A. A. Wezelman, geb. Dienaar, z. A. Bakker, geb. Poth, z. A. Goedkoop, geb. Gerritsen, z. M. G. Dekker, geb. Groen, d. T. Dol, geb. Krab, z. M. de Vries, geb. Brandt, d. OVERLEDENA. Schutte, 4 m. L. A. Mos, 32 j. J. E. C. Tomas, 4 j. T. K. Speek, 16 m. A. Snijders, 74 j. J. Blokziel, 63 j. Ingezonden. IJS! A. geeft bescheidenlijk in overweging aan Ge meente-autoriteiten, om paal en perk te stellen aan onoordeelkundig weghalen van ijs uit kanaal en grachtenliever stelle zij vast de plaatBen, waar het ijshalen kan toegelaten worden. Bij de nu te verwachten ijsvermaken kan zulks groote onheilen voorkomen. Vervolg der Berichten. Nadat Zondag de toestand des Ko- nings iets beter was, zoodat de Hooge lijder gedurende een kwartier het bed kon verlaten, werd gisteren op het Loo het volgende bulletin bekend gemaakt »Z. M. bracht den dag en ook den laatsten voornacht rustig door. In den nanacht werd de Hooge lijder onrustiger. De algemeene toestand verandert niet, en Z. M. blyft weinig voedsel gebruiken.* Dr. Vinkhuyzen bleet ook gisteren nacht op het Loo. Ter verpleging is een zie kenoppasser ontboden. Omtrent 's Konings toestand wordt nog gemeld, dat Z. M. in hooge mate zwak is en zelfs niet meer staan kan. Ten gevolge van die verzwakking delireert de Hooge lijder nu en dan. Daarenboven is ook door de artsen, die Z. M. behande- delen, verweeking van de. hersenen ge constateerd. De geneeskundigen Vlaanderen en Vinkhuyzen houden met H. M. de Ko ningin trouw de wacht in de Ziekenka mer, terwjjl aan prof, Rosenstein is ver zocht om zich gereed te houden, zoo zijne overkomst naar Het Loo wenschelijk mocht worden geacht. Het officieel bericht in de Staatscourant van 15 dezer luidt aldus: »De toestand van Z. M. blijft, volgens ver klaring van de geneesheeren des Konings, nagenoeg dezelfde. De Hooge Lijder heeft gedurende de twee laatste dagen weinig voedsel gebruikt. Hoogstdezelve bracht den laatsten voornacht rustig door, maar is tegen den ochtend weder onrustig geworden". Gisteren werd te 's Gravenhage een buitengewone Ministerraad gehouden. Men brengt dit in verband met den toestand des Konings. Het gerucht loopt dat, in dien de ongunstige toestand mocht aan houden, overwogen zou worden of er ter men bestaan tot instelling van een tijdelijk: regentschap. De zeildag van Z. Ms. s.s. „Atjeh" is bepaald op 31 Januari a. s. De torpedoboot »Cerberus", door de mail boot //Soerabaija" gesleept, is heden van Aden vertrokken naar Indië. Voor de Wed. G. Zwaan, met hare drie kinderen, wier man onlangs te Vlaar dingen zoo jammerlijk verdronk, is door eenige vischhandelaars, visschers enz., de belangrijke som van f 65,45 bijeenge bracht. Men schrijft uit Katwijk aan Zee van 11 Januari Na eenige dagen van spanning is heden alhier het bericht gekomen, dat de firma Snackenbroek Co., te Brussel, aldaar is failliet verklaard. Zij ontving dit jaar onge veer f 45,000 van wege de besomming harer zes schuiten alhier. Ongeveer 16 a 18 mille besteedde zij daarvan voor uitrusting der bommen bjj herhaalden terugkeer uit zee. Ruim 29 mille ging in haar handen over. Men vraagt zich af of het niet liefdeloos is de 60 gezinnen, waarvan de hoofden voor haar op de ruwe zee dit groote bedrag be- somden, zoo wanhopig en totaal behoeftig prjjs te geven aan ellende en gebrek. Een dergeljjke treurige zaak is in de Nederl. visscherjj-gesclnedenis nog onbekend. Ge middeld moet elk gezin nog f 300 a f 400 aan loon ontvangenleveranciers, huis bazen alles wacht op de betaling. Men kan zich dus voorstellen hoe het er hier uitziet. Ook de vischhandel te Nieuwediep is bij dit faillissement betrokken. Te Hoornsterzwaag (Fr.), waagde zich Zaterdagmiddag het 9-jarig zoontje van mej. de wed. Jansma op het ys, terwyl de moeder naar Gorredijk was. Hjj zakte er door; de zoon van den hr. W. L. de Boer wilde hem redden, doch ook deze zakte in de diepte weg. Het jongetje ver dronk en de redder werd met groote moeite door touwen en ladders gered. Het geheele dorp neemt deel aan dit treurig geval. De Engelsche »Lloyd" ontving be richt, dat de mailboot >Priam" vergaan is bij de Sisarge-eilanden nabij kaap Adrian. Vier vrouweljjke passagiers, vier matrozen en de dokter zijn verdronken. New-York, 14 Jan. Van onder de puin- hoopen der zydefabriek van Reading, door den cycloon verwoest, zijn 106 gekwetsten gehaald en achttien lyken. Vijftien jeug dige meisjes werden gedood. Philadelphia zal binnenkort een inrichting rijk zijn tot opleiding van jon gens in alle takken van werktuigkunde. Een der rijkste inwoners, de mülionair J. V. Williamson, heeft voor dit doel 5 millioen dollars ter zijde gelegd en toe vertrouwd aan een commissie van uitvoe ring en beheer. Hoewel hij zwak van gezondheid is, hoopt hij toch de opening van de inrich ting nog wel te beleven, daar met den meesten spoed aan den arbeid is begon nen. Amerika is al menige nuttige stich ting verschuldigd aan dergelijke milde gevers. De onlangs in Noorwegen gevangen groote walvisch heeft anderhalven dag werk gegeven eer men hem aan land ge haald had. Verscheidene trossen zijn daarbij gesprongen. Een talrijk publiek stroomde samen om het dier te zien. Het geraamte is voor 200 kronen aan het zoölogisch museum verkocht. Een aantal kapitalisten heeft, naar de „Voss. Ztg." meldt, den Amerikaanschen minister van marine een eigenaardig aan bod gedaan, om de haven New-York voor geringe kosten voor een vijandelijke vloot onneembaar te maken. Zij willen nl. dwars over de monding der Deleware drijvende buizen leggen, die op verschillende plaat sen aan de oppervlakte doorboord zijn en in verbinding staan met een petroleumtoren. Van dezen toren kan petroleum onder sterken druk in de buizen worden gedreven en van daar uit de openingen tot mast- hoogte omhoog worden gedrukt. Worden deze stralen aangestoken, dan vormen zij een vurigen muur, waar geen vijandelijk schip doorheen kan komen. Bjj het fort Mifflin worden reeds proe ven genomen, om te onderzoeken of dit denkbeeld Jules Verne waardig uit voerbaar is. In de Javabode komt een bericht voor over een gevecht, nabjj den licht toren op Java's eerste punt, tusschen een tijger en een inlandschen matroos. Een ooggetuige verhaalt daaromtrent het volgende De Lucifer bracht den nieuwen licht- opzichter voor Java's eerste punt naar diens plaats. Van daar zou o. a. mee naar Batavia teruggaan de 'inlandsche mandoer-lichtopzichter met vrouw en kind. Dit drietal was met bagage op weg naar boord. De vrouw liep voor, achter haar het kind en daarna de man. Het was reeds over zessen in den namiddag, en de schemering begon te vallen. Plot seling springt een kolossale koningstijger uit de struiken, valt de vrouw van ach teren aan en slaat zijn klauwen in haren hals. De man, ongewapend, snelt toe, en niet wetend wat te doen, grijpt hij den tijger met beide armen om het lijf. Waarschijnlijk door zulk een aanval overbluft, laat de tijger zijn slachtoffer los en vlucht. De vreeselijk gehavende vrouw is nog aan boord gebracht, doch des nachts ge storven. Een welgekleed heer, die zich op zijn kaartje lord Shaftesbury Plantagenet noemde, bestelde dezer dagen bij een be kende juweliersfirma te Weenen voor 14,000 florijnen aan juweelen, die hem door een bediende naar het Grand Hotel moesten worden gebracht. Daar de firma reeds verscheidene ma len, o. a. eens voor 300,000 fl., door vreemdelingen met fraaie titels was op gelicht, liet zij zijn lordschap* door twee andere bedienden volgen. In het Grand Hotel gekomen, weigerde de beambte, die de juweelen droeg, een kasbriefje aan te nemende Engelschman zou toen het geld gaan halen, doch kwam niet terug. Spoedig bleek, dat hij niet in het Ho tel logeerde. Men stelde de politie met het geval in kennis en weldra werd de vreemdeling aangehouden bij de Beiersche grens, toen hij uit den trrein stapte, waar mede hij Weenen was ontvlucht. In het Oosteind van Londen is Vrij dagnacht weder een moord gepleegd op een vrouw van slechte zeden. Men vond de ongelukkige met afgesneden hals, nog levend, maar in een hopeloozen toestand liggen. De dader, John Henry Gulice, een scheepshofmeester, is in hechtenis genomen. Hij verklaart, dat hjj den moord in drift pleegde en niet met voorbedachten rade. Het Fransche dorp Bellegarde, aan den spoorweg van Tarascon naar Cette, wordt met een groot ongeluk bedreigd. De berghelling waarop het staat, is aan het verschuiven gegaan. 10 huizen werden reeds ontruimd. Er zijn uit Nimes inge nieurs naar het bedreigde dorp gegaan, om den toestand op te nemen en veilig heidsmaatregelen te beramen. De schil van sinaasappels wordt dik- wjjls door kinderen als een lekkernij meê opgegeten. Hiervoor waarschuwt echter een Duitsch geneesheer, dr. Tschamer in Graz, die na een microscopisch onderzoek tot de ontdekking is gekomen, dat de kleine zwarte puntjes, die zich op de meeste sinaasappelschillen vormen, schimmelplan tjes zijn, welke een vrij hevige keelaan doening kunnen verwekken, en wel hoofd zakelijk kinkhoest. Men doet dus wel de kinderen de schillen der sinaasappels te onthouden. Vreeseljjke jammerkreten troffen de zer dagen het oor van een bewoner der St. Janstraat te Oosterhout. Van uit zijn woonhuis waren de jam merklachten hoorbaar en met elk oogen- blik werden zij hartverscheurenderhet was juist of eenige kleine kinderen om hulp smeekten. Eensklaps ontdekte men, dat het geluid uit een openstaanden regenbak te voor schijn kwam en het kon niet anders, een vreeselijk ongeluk moest zijn voorgevallen. Fluks ter hulpe toegesneld, toen het bleek, dattwee katers het jammerend geluid voortbrachten en waarschijnlijk al vechtende in het onderaardsche drinkwa ter-reservoir waren terecht gekomen. Drink smakelijk! De tien geboden voor dames. Punch geeft de dames de volgende raadgevingen Visch nooit naar complimentjes. Laat ieder schoon meisje recht weder varen en verdraag zoo goed mogelijk de hooggeroemde schoonheid van dat nest van een >Lucie of Juliè* of hoe zij ook heeten moge. Omhels nooit een ander meisje, tenzij uit een aanval van werkeljjke genegen heid, en doet gy 't toch, doe 't dan zonder nevengedachte, b.v. om dien armen Charles eens in vuur en vlam te zetten. Steek nooit den draak met oude jonge- juffers en mishandel geen vervallen schoonheid, die haar eenige troost vindt in hare breikous. Geef van tijd tot tijd een walsje aan die jongelieden, die niet op de maat van de muziek kunnen dansen. Toon nooit een slecht humeur, al is uw papa nog zoo knorrig en al komt uw balkleedje tien minuten te laat. Snoer u niet te sterk in 't corset. Rook geen cigaretten (en sigaren ook niet). Lees slechts goede boeken en denk dikwyls aan de armen. Zondag of Zaterdag? Terwijl in Engeland, Nederland en el ders de Sabbattisten niet ophouden te be- toogen dat de Zondag, de eerste dag der week, als rustdag plaats behoort te maken voor den zevenden, dat is dus den Za terdag, hebben de invloedrijkste Joodsche kerkelijke bladen in Noord-Amerika een beweging op touw gezet om den Sabbat op Zondag te houden. Tot nu toe hadden vele Israëlitische winkeliers des Zaterdags den Sabbat gevierd, maar ook des Zondags hun winkels gesloten, ten einde de meer derheid der bevolking geen ergernis te geven. Natuurlijk veroorzaakte hun dit groote schade in hun nering, eu nu zeg gen de bedoelde bladen, organen van or thodoxe Joodsche godgeleerden, dat met den zevenden dag geen bepaalde dag ge noemd is en er geen reden bestaat waarom Christenen en Joden niet denzelfden rustdag zouden hebben. Gesignaleerd Persoon. Willem Schneider, handelsreiziger, 23 jaren, zich meest ophoudende in Noord- Brabant, lengte middelbaar, gezet, aan gezicht ovaal, voorhoofd gewoon, haar donkerbruin, knevelbaard klein en zwart ziet scherp uit zijn donkere oogenis steeds netjes gekleed met phantasiehoed en donkergrijze demisaison draagt aan den pink een grooten gouden ring, zoo mede een mooi wandelstokje. Tegen hem is door den Rechter-Commissaris een be vel van voorloopige aanhouding verleend. De Officier van Justitie te Breda verzoekt aanhouding en bericht, ver mits de verdachte zich vermoedelijk schuldig maakt aan verduistering ten nadeele van den siga renfabrikant Antonie Meeuwesen te Breda, by wien hij vroeger als handelsreiziger in dienst was. Zondag 20 Jan. hopen wij de 127j-J&rige Echtvereeniging te herdenken van onze Vriend 18 en Vriendin, A. J. Bohlen en G. Buijs. tö Namens eenige kameraden. 2 Ondertrouwd J. C. DE VLUGT en J. GRONDHOUT. Helder, 12 Jan. '89. Ondertrouwd P. ROTGANS en A. VAN ZETTE. Helder, 12 Jan. 1889. Getrouwd; JAN BREMER Pz. en MARTJE NOOT Hd. Oude Schild op Texel, 10 Januari 1889. Strekkende deze tot algemeene kennisgeving. Heden werden wij verblyd met de ge boorte van een Dochter. Coiln. BOSSERT en Echtgenoote. Helder, 13 Jan. 1889. Eenige kennisgeving. Heden overleed ons jongste kindje, in den aanvalligen leeftijd van 14 maanden. Helder, 14 Januari 1889. T. SMID en Echtgenoote. Bij deze vervul ik den treurigen plicht van het plotseling overljjden te melden van mijn geliefde Echt genoote JANTJE BLOM, na een gelukkige Echtvereeniging van 50 jaren, in den ouderdom van 73 jaar en 3 maanden. Oudeschild op Texel, 13 Jan. 1889. J>. KOOPMAN. Algemeene kennisgeving. Heden ontvingen wy de treurige tijding, dat onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, JANTJE BLOM, Echtgenoote van JAN KOOPMAN Mz., zoo plotseling te Oudeschild op Texel van onze zyde werd wegge nomen. Uit naam van hunne Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. IJmuiden, Oudeschild, 13 Jan. 1889. Helder, Algemeene kennisgeving. Heden werd ons ouderhart diep getroffen door het afsterven van onze oudste lieveling, Johanna Elizabeth Cornelia, in den ouderdom van ruim 4 jaar. Helder, 14 Januari 1889. P. THOMAS. E. THOMAS-RANDA. Heden trof ons ouderhart een smartelijke slag door het overlijden van onze jougste lieveling, MARIA CHRISTINA. Slechts 6 maanden mochten wij ons in haar bezit verheugende gedachte haar eenmaal weer te zien leenigt de smart harer diep bedroefde ouders. J. ASMÜSSEN. W. ASMÜSSENBRUUL. Amsterdam, 12 Januari 1889. Strekkende deze tot algemeene ken nisgeving aan familie, vrienden en bekenden. Op den lln Januari 1889, over leed te Alkmaaronze geliefde Broeder en Behuwdbroeder, de Heer NICOLAAS JOHANNES STAM in den ouderdom van 49 jaar. Helder, 14 Januari 1889. A. STAM. A. STAM MOOLHÜIJZEN. Heden overleed mijn geliefde Yader, JOHANNES BLOKZIEL, in den ouderdom van 63 jaar. A. M. BLOKZIEL. bedanken voor de blijken van belang stelling, ondervonden bij de geboorte van hunnen Zoon. KRAAMVISITES worden afgewacht Donderdag 17 en Vrijdag 18 Januari. bedanken voor de ontvangen bewyzen van belangstelling, by gelegenheid van het overlijden van hunne behuwdmoeder en moeder, mevrouw de wed. C. A. H. DRöHER, geb. STRUICK. Helder, 15 Januari 1889. Voor de blyken van belangstelling, by de geboorte onzer Dochter ondervonden, betuigen wij onzen hartelyken dank. Helder, 15 Jan. 1889. F. DE VRIES en Echtgenoote. De ondergeteekende is 't een behoefte haren hartelyken en welgemeenden dank te betuigen aan HH. Vischhandelaars, Visschers en verder aan allen, die hebben bijgedragen, om haar jl. Zaterdag de be- laugryke som van f65.45 te doen toe- komen. Wed ZWAAN en Kinderen. aan Familie en Vrienden, inzonderheid aan mijne Kameraden, wegens hunne hulp en welwillendheid, voor de laat ste eer aan myne overleden Echtgenoote bewezen. Helder, 15 Jan. 1889. Namens Kinderen en Behuwdkinderen, G. F. GLOTZE.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1889 | | pagina 2