Adresboek Helder. Advertentie n. Marine en Leger. Blijkens een bij het Departement van Marine ontvangen telegram, is Zr. Ms. schroefstoomschip le kl. „Koningin Emma der Nederlanden", onder bevel van den kapitein ter zee H. Quispel, den 5n Aug. jl. van 8t. Petersburg naar Cronstadt teruggekeerd. De met ingang van 2 Aug. tot adelborst le kl. bevorderde adelborsten 2e kl. worden, naar wij vernemen, geplaatst aan boord van de scbroef- stooraschepen „Koningin Emma der Nederlanden" „Van Galen," instructiekorvet „Nautilus", en de wachtschepen. Met 7 Augustus zijn geplaatst aan boord Zr. Ms. „Dolfijn", de machinist le kl. J. Sizoo. Aan boord „Van Galen", de mach. le kl. J. Houtsmuller en de mach.-leerling le kl. H. Bak ker, beiden van de „Dolfijn". Op non activiteit gesteld de mach. le kl. C, J. A. Haackman, van Zr. Ms. „Van Galen". Met 6 Aug. geplaatst bij den torpedodienst te Hellevoetsluis de mach. 2e kl. J. Van Rees. Stoomvaartbericiiten. Het stoomschip „Conrad", van Batavia, vertrok 5 Augustus van Aden. Het stoomschip «Koningin Emma" van Ba tavia, arriv. 4 Augustus te Genua. Het stoomschip „Prinses „Amalia" naar Ba tavia, vertrok 6 Augustus van Port-Said. Het stoomschip „Prins Alexander", naar Ba tavia, passeerde 6 Augustus üuessant. Marktberichten. Schagen, 7 Aug. 13 Paarden f60 a 180, 11 Stieren f 40 a 290, 23 Geldekoeien f 150 a 230, 25 Kalfkoeien f220 a 260, 14 nucht. kalveren f 9 a 22, 130 Schapen f 16 a 31,50 Lammeren f 14 a 16, 3 Bokken en Geiten 12 a 7, 14 mag. varkens f 16 a 18.50, 18 Biggen f6 a 10, Boter per kop 80 a 90 ct. Kaas per kilogr. 20 a 40 ct., Kipeieren per 100, 250 a 300 ct. Petroleum-Noteering van A. KLIK. Amerik. Petroleum f 9.00 per 100 KG zonder verbinding Petroleumnoteering J. K0RVER. f8.90. Vrachtberekening a 35 Ct. per vat. Visscherijberichten. Nieuwediep, 6 Aug. Aangebracht door 57 kor- der8 10 tot 40 tongen p. si 55 a 60 cent, 2 tarbot ten p. st. f 8 a 9, 1 tot 2 mand kleine schol p. m. f2, 1 tot 2 mand schar p. m. f 5,50, 3 tot 10 rog gen p. st. f 0,90 a 1. 7 Ang. 1 korder, schipper Smit, met 85 tongen, tarbot, schol en schar, besomming f 60. 125 korders met 10 tot 60 tongen p. st. 50 tot 55 cent, 10 tot 25 middelm. tongen p. st. 25 cent, 3 tarbotten p. st. f 8 a 9, 1 tot 6 mand kleine schol per mand f 1,50 a 2,1 tot 4 mand schar p. m. f 5,50, 3 tot 20 roggen p. st. 75 cent. 8 Aug. v.m. 8 u. Niets binnen schuiten in zee. 334st0 Staats-Loterij. 2e klasse2e lijst. No. 16496 f20,000. No. 1181 11500. No. 20258 f1000. Nos. 1498 en 5646 elk f400. Nos. 7668 en 19601 elk 1200. Nos. 766 5633 5949 10003, 10658 12553 en 15214 elk 100. 2e klasse3e lijst. No. 8621 f5000. Nos. 6324 en 20710 elk f1000. No. 606 f400. No. 10334 f20«. 2q klasse4e lijst No. 19187 12000. Nos. 1919 2051 f 100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 5—8 Aug. ONDERTROUWD J. Helder, bankwerker, en T. Kuiper. G. J. Swennen, machinist bij het sp.oor, en M. Schaap. GETROUWD: J. Bakker en A. W. H. Op't Land. F. Reibel en W. E-. Otto. D. Duinker en A. Verberne. A. J. den Dikkenboer on W. vac Nie. J. P. Hoving en A. Bomhoff. BEVALLEN: J. de Waard, geb. van der Wiéle, z. E. van der Plas, geb. van Biemen, d. A. van de Putte, geb. Hendriks, d. A. Zeeuw, geb. Duit, z. J. Elshoff, geb. de Groot, z. J. Blaauboer, geb. Schagen, 2 d. A. C. van der Spek, geb. Verstegen, z. J. Garstenveld, geb. Hin, z. E. Bank, geb. Schuld, z. A. Langhorst, geb. Hoogerduijn, d. N. Asscs, geb. Wals, d. M. J. Winter, geb. de Goeij, z. N. Bakker, geb. Wuijs, d. A. G. van Aken, Ort, z. OVERLEDEN G. Dekker, geb. Weij, 68 j. I. Koenot, 82 j. W. Blom, 51 j. A. Mittendorff, 1 Burgerlijke stand gemeente Texel, van 30 Juli 5 Aug. ONDERTROUWDSimon Plaatsman Pz. en Maria Vlaming. GETROUWD: Willem Jan' LangeveldPz. en Lodewijntje Kikkert. Jan Dijker en Marretje Bakelaar. Klaas Rezel, weduwnaar van Meis Plaatsman en Willemtje Koopman. GEBORENMeinoutje, dochter van Coen- raad Louis van Scharen burg en Charlotte Eli- sabeth Eelman. Anthonia, dochter van Dirk Lemstra en Charlotte Eelman. Pietertje, doch ter van Pieter Stoepker en Pietje Bremer. Theodoor Karei, zoon van Arnold Johan Mari- nus van Lohuizen en Kaatje Kievit. OVERLEDEN Geene. Een aangespoeld lijk. Burgerlijke stand Wieringen, Gedurende de maand JULI. ONDERTROUWD: Jacob Kuut en Neeltje Bont. Simon Leewens en Ariaantje Glim. GEHUWDDirk Klein en Grietje Tijsen. Dirk de Haan en Grietje Kuit. Jacob Kuut en Neeltje Bont. GEBOREN 8chelte, zoon van J. Scheltus en A. Halfweeg. Antje, dochter van P. Takes en G. Takes. Ariaantje, dochter van N. Wagemaker en M. Kcijzer. Jiicob, zoon van C. Lont en M. Mulder. Jan, zoon van E. Rotgans en J. Halfweeg. OVERLEDEN Maartje Bakker, 45 jaar, wed. van Dirk Roos. Catrina de Jong 75 jaar, wed. van Gcrrit Koger. Vervolg der Berichten. De volgende heer en, allen alhier wonende, waren Woensdag bij de aanbe steding, ten behoeve der marine te Am sterdam, de laagste inschrijvers voor Pere. 24: Laken, G. de Barbanson ad f470.Perc. 26. Geschilderd doek, T. C. Govers, f2806.55. Perc. 29. Tapijten, A. Govers Jr., f880.Perc. 38. Ge smeed ijzerwerk, T. J. Leewens, f 643.50. Perc. 41. Weeg- en meetwerktuigen T. C. Govers, f 174.42. Perc. 49. Kurk, enz., wed. M. Meerens, f 265.50. Perc. 50. Manden, G. Koppen, f465.50. Perc. 53. Stoelen met rieten zitting, A. Govers Jr., f324.Perc. 55. Glaswerk, J. van Willigen, f 1269.95. Een drietal matrozen der Marine, die verzuimd hadden op bepaalden tijd aan boord te zijn, hadden zich jl. Woensdag toen de politie pogingen aanwendde om hen op te vangen en aan boord te bren gen, verscholen in een woning aan den Dijkweg, achter de Dijkstraat alhier. Niet zonder groote moeite gelukte het den po li tie-beambten, die mannen, onder hevig verzet, te arresteeren. Het is niet onmo gelijk, dat zij, wegens dat verzet en de aangewende pogingen om de handhavers van recht en orde te mishandelen, met den strafrechter zullen moeten kennis maken. Dinsdag 12 Aug. a. s. zal alhier een goedkoope volkstrein arriveeren van Amsterdam. Ter verkrijging van de voor een han delend optreden onmisbare rechtspersoon lijkheid, zij-u den 6 dezer de Statuten van „Helders Belang," Vereeniging tot ver fraaiing en tot bevordering van den bloei der gemeente Helder, door het Uitvoerend Comité ter goedkeuring aan Z. M. den Koning opgezonden. De 12 de Jaavcollecte voor „De School met den Bijbel," den 6 dezer gehouden, heeft in deze gemeente opgebracht de som van f213.741//. De opbrengst van deze collecte meenen we belangrijk te mogen noemen, met bet oog op het verzoek, ook dit jaar aan de aankondiging dezer inzameling toegevoegd: «Aan hen, die tegenstanders van den Bij bel op de School zijn, wordt beleefd ver zocht, dit biljet als niet gezonden te be schouwen." Gelegenheid tot reizen maakt reizigers, wordt dikwijls beweerd. Met evenveel recht mag men zeggen ge legenheid tot baden vormt baders. Het schoone weder der laatste dagen levert ons hetbewijs dat laatstgenoemde stelling waarheid bevat. Het strand te Huisduinen, eertijds slechts door enkele wandelaars bezocht, is tegenwoordig een dér meest geliefkoosde plekjes voor oud en jong om er zich te vermaken of zich van den 'dagelijkschen arbeid te ontspannen, maar bo venal om een nfeerlijk zee- of luchtbad te ge nieten. Een levendig tooneel biedt het terrein, vóór en om het Badpaviljoen gelegen, dan ook da gelijks aan. Tal van rijtuigen brengen eiken dag een menigte menschen van en naar het Badhuis, waar ook de gelegenheid tot binnen baden goed in orde is. Wij twijfelen dan ook geenszins of die inrichting zal welhaast uit gebreid moeten worden, nu het voldingend ge bleken is, dat de badinrichting in een bestaan de behoefte voor de gemeente voorziet. Klagen over den weg willen wij nog niet. Het gemeentebestuur zal zeker wel op den goeden weg voortgaan door daarin geleidelijk verbetering te brengen. De Postdirecteur verdient hier een woord van waardeering voor de gemakkelijk gemaakte Correspondentie, waardoor men in de gelegen heid is des morgens bestellingen te doen, die 's middags uitgevoerd kunnen worden. Geen wonder, dat de directie van Huisdui- nens Badpaviljoen zich inspant het den be zoekers zoo aangenaam mogelijk te maken, Algemeen wordt de geschiktheid van het per soneel geroemd. Het aantal buitenbaden neemt meer en meer toe. Laten eenigen zich nog door zekere val- sche schaamte weerhouden, ook dat zal spoe dig veranderen en menigeen zal binnenkort een genot noemen, wat hij vroeger een groote dwaasheid achtte. Door een aantal gepensionneerde loodsen, alhier woonachtig, is heden het navolgende adres aan Z. Exc. den Minister van Marine verzonden. Aan Zijne Excellentie den Minister van Marine. Geven met gevoelens van eerbied te kennen de on- dergeteekenden, allen gepensionneerde loodsen, behoord hebbende tot den loodsdienst in bet derde district, ter standplaats Willemsoord, wonende in de gemeente Helder dat adressanten, ingevolge het bepaalde bij art. 2a der alsnog vigeerende wet betreffende het verleenen van pen sioen en onderstand aan het loodspersoneel en hunne weduwen eu kinderen, rijn gepensionneerd, meerendeels na een veel langeren diensttijd dan bij de wet is voor geschreven dat bij het door Uwe Excellentie der Volles vertegen woordiging aangeboden ontwerp van wet tot eene nieuwe regeling der pensioenen voor het loodspersoneel gunstige bepalingen daaromtrent zijn voorgedragen, die echter, bij onveranderde aanneming, uitsluitend ten goede zouden komen aan ben, die na het in werking treden dier wet zullen worden gepeDsionneerd; dat adressanten het voor zich en hunne gezinnen hoogst wenscbelijk zouden achten, dat ook zij in het genot van een hooger pensioens-bedrag mochten deelen, en daarom den wensch koesteren, dat aan de nieuwe bepaling, voorschry vende het bedrag der pensioenen, terug- j werkende kracht worde toegekend voor allen, die zich j thans reeds in 't genot van pensioen bevinden; dat adressanten, behalve op hun langen diensttijd, zich meenen te mogen beroepen op de indertijd, vóór het jaar 1860, van hen gevorderde storting in de pen- sioenskas, die daarna aan den Staat is overgegaan, en op de veel gunstiger bepalingen, die er bestaan voor de, onderscheidingen en gratificatiën voor langdurigen dienst ontvangende, mindere beambten en werklieden van 's Rijks werven en voor de onderofficieren der Marine, die, behalve zulke onderscheidingen en gratificatiën, reeds op 45-jarigen ouderdom recht op pensioen verkrijgen; redenen, waarom adressanten zich bij deze wenden tot Uwo Excellentie met het verzoek, dat in het wetsontwerp tot ntenwe regeling der pensioenen voor het loodsper soneel door Uwe Excellentie alsnog deze wijziging worde aangebracht, dat de daarin vervatte gunstige bepaling voor de aanwijzing van het pensioensbedrag van terug werkende kracht en ook op adressanten en anderen,, in 't zelfde geval vevkeerende, toepasselijk worde verklaard. 't Welk doende, de van Uwe Excellentie onderdanige dienaren, (volgen de hundteekeningen.) Helder, 8 Aug. 1890. Naar wij vernemen, zullen adressanten zich wenden tot de gepensionneerde loodsen in de andore districten, met uitnoodiging, om hun adres door adhaesie-adressen te oudersteunen. Ter verduidelijking van ons, in 't vorig nommer opgenomen, bericht omtrent den aan staanden Zeil- en Rociwedstrijd, deelen we mede, dat de baan voor roei vaartuigen is bepaald op p. m. 700 M., of 3/4 Eugelsche mijl. Verder zijn we nog in staat gesteld te richten, dat de fondsen, waarover het Bestuur der Noorder Zeil- eu Roeivereeniging alhier te beschikken heeft, niet toereikend zijn, om aan den avond van den feestdag een vuur werk te doen afsteken, 't Plan was geweest, een vuurwerk te geven op 't water, in 't Mars diep nabij den Heldersche zeedijk. Het programma en het Reglement, voorloo- pig vastgesteld, zullen eerlang worden publiek gemaakt. Er zyn uit den boezem van 't Be stuur een zestal sub-Commissiën samengesteld voor de verschillende deelen der feestregeling, als1. voor de versiering van het terrein, 2. voor de handhaving der orde op het terrein, 3. voor de stoorabarkassen en de Commissie vaartuigen. 4. voor de seinen. 5 voor de in schrijving, en zoo noodig, voor de keuring der vaartuigen, en 6. voor de comsumptie. Aan eenige heeren deskundigen buiten het Bestuur zal de uitnoodiging worden gericht, om de Commissie van beoordeeling, de Jury, uit te maken. De baan voor zeil vaartuigen, ter lengte van hoogstens 6 en niet minder dan 4 En- gelsche zeemijlen, zal driehoekig wezen, en de hoekpunten zullen door een Commissie-vaar tuig, voerende de Nederlandsche vlag in top, worden aangeduid. Behalve de gewone prijzen en premiën zal, indien zich z. g. pleizierjachten tot deelneming aan dén wedstrijd aanmelden, een prijs, be staande in een kunstvoorwerp, door het Be stuur worden uitgeloofd. De statuten van ,/Helder's Belang", Ver eeniging tot verfraaiing en tot bevordering van den bloei der gemeente Helder, bevatten in art. 2 de navolgende bepaling: „Het doel der Vereeniging is, om door het aanleggen en onderhouden van wandelwegen, bloemper ken en plantsoenen, in 't algemeen door een beter aanzien te geven aan de gemeente, het verblijf voor ingezetenen te veraangenamen, het bezoek van vreemdelingen te doen toe nemen en alzoo den bloei der gemeente te bevorderen. De Vereeniging wil hiernaar stre ven, in overleg en met medewerking van het Gemeentebestuur." Ter voldoening aan deze bepaling werd gisterennamiddag door eene deputatie uit het Uitvoerend Comité der Ver eeniging de heeren Vanjde Waal, Buhse en Mooy een bezoek gebracht aan Burge meester en Wethouders, in hunne op dien dag gehouden vergadering. Door den heer de Waal werd het streven der Vereeniging aan B. en W. medegedeeld, en de wensch werd uitgesproken, dat er, ter zake van reinheid en zindelijkheid en van verfraaiing van de plaats onzer inwoning, de noodige overeen stemming mocht worden gevonden tusschen het Gemeentebestuur en het Bestuur van Helder's Belang". Onderscheidene aan^ heden kwamen als vanzelve ter sprake, en met genoegen werd vernomen, dat wenschen en verlangens, door de Vereeniging geuit, en schriftelijk medegedeeld, met belangstelling door het Gemeentebestuur zullen worden ont vangen, om, in overleg met dén Raad der gemeente, en lettende op den staat der meente-financiëo, behandeld te worden. De overweging, dat het Gemeentebestuur in deze geheel eenstemming denkt met het Bestuur van de Verfraai] ngs-Commissie over de wenschelijkheid van meer reinheid en zin delijkheid op den openbaren weg, zal er on getwijfeld toe leiden, dat er bij de ingezete nen in 't vervolg meer medewerking wordt gevondeD, ook zonder de bedreiging van straf en vervolging. Djiar moet het heen, dat de bewoners dezer gemeente er prijs op toonen te stellen, dat de plaats onzer inwoning voor inwoner en vreemdeling een goed aanzien ver- krijge. We willen hopen, dat de samen komst der beide Besturen, gisteren gehouden, daaraan in groote mate bevorderlik moge ge weest zign, Uit Petersburg wordt gemeld, dat de kapitein ter zee Quispel, commandant van het stoomschip „Koningin |Emma der Nederlanden"; 11. Zondag tot de genoodig- den behoorde aan het diner, hetwelk door den Czaar op „Petershof' werd gegeven ter gelegenheid van den naamdag van H. M. de Keizerin. te voren was ter eere van H. M. de Koningin der Nederlanden des fening gehouden in de Hollandsch-Gere- formeerde kerk op het Newski Prospekt, waaraan, behalve door eenige leden van het „corps diplomatique" en vertegenwoor digers der Nederlandsche kolonie in de Russische hoofdstad, ook door de officie ren en een deel der manschappen van ge noemd oorlogschip werd deelgenomen. De „Koningin Emma" ligt op de Newa ten anker en was dien dag, evenals de om liggende Russische oorlogsschepen, jachten en andere vaartuigen, rijk met vlaggen getooid. De jongeling K. G. Kuiper, te Anna Paulowna, heeft voldoende examen afge legd om geplaatst te worden aan de Rijks Kweekschool voor onderwijs te Haarlem. De miliciens der lichting '89, die bij het wapen der infanterie als blijvend ge deelte onder de wapenen worden gehou den, zullen 13 September in het genot van groot verlof worden gesteld. Men schrijft uit Wieringen: Terwijl het schoone kermisweer honderde mensqhen naar het dorp Hypolitushoef lokte om van de kermisvreugde te profiteeren, zijn er een of meer brutale dieven naar toe getrok ken, om bij den landbouwer V. K. in te bre ken. De dief of dieven waren zeker wel over tuigd dat de personen te kermis waren. Na alles doorgesnuilëld te hebben, hebben zij zich meester gemaakt van het aanwezige geld geldswaardig papier. Door de politie is een nauwkeurig onderzoek ingesteld en vele hopen dat het hun mag gelukken de ellendelingen, die er altijd overuit zijn om bij anderen de vreugde in verdriet te veranderen, te snappen. De Minister van raarioe brengt ter kennis van zeevarenden, dat den lsten September 1890, op het Oostelijkste duin van Vlieland, het zoogenaamde Witte Lid, een wit vast licht zal worden ontstoken, gevende, met het licht van Vlieland inéén, leiding voor de witte boei no. 4 in het zeegat Storteraelk. De lantaarn met eatoptriek lichttoestel zal geplaatst zijn aan een lichtgrijs ge verfd huisje (vorm schilderhuisje), op den top van het duin genaamd witte lid, 28,4 M. boven volzee, O. 1/3 N. van den licht toren van Vlieland, op 2540 M. afstand. Bij nader onderzoek is gebleken, dat de jonge vrouw, die Maandagochtend door een revolverschot doodelijk getroffen op het Damrak te Amsterdam is gevonden, kellnerin was in een der vele bierkneipen in de Warmoesstraat. Aan de justitie bleek dat de ongelukkige, na een twist met ha ren beminde, de hand aan zich zelve sloeg. Inbraak In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is bij den heer Metz, op de N. Heeren gracht No. 59, te Amsterdam, die met zijn familie buiten is, een brutale inbraak gepleegd, zooals onlangs op de Stadhou derskade heeft plaats gehad, met dit on derscheid echter, dat de dieven zich, in plaats van in te breken, hebben laten in sluiten, om door verbreking van de af sluiting aan den binnenkant weder buiten te komen. Zij hebben dit weten te be reiken door de afsluiting aan den binnen kant weg te nemen en alzoo de deur te openen. Eerst hebben zij alles als 't wa re 't onderst boven gekeerd, na iedere kast of bergplaats, waar men vermoeden kon, dat men iets vinden zou, opengebroken te hebben. Zij maakten zich meester van een belangrijk bedrag in papier, maar na men ook veel specie mede. Daarentegen lieten zij een etui met zilveren vorken lig gen, hoewel ze overigens niet veel ver smaad hebben. De diefstal heeft onder dezelfde verschijn selen plaats gehad als onlangs op de Stad houderskade en op de Prinsengracht 9f~ zoodat er gegrond vermoeden schijnt te bestaan, dat de daders van toen en nu elk aar niet vreemd zijn. De bewerking van het Adresboek der gemeente Helder ondervindt zoo danige vertraging, dat het noodzake lijk is een nieuwe bewerking aan te vangen voor de juiste opname van NAMEN, KWALITEITEN en WOON PLAATSEN der ingezetenen. In den loop der volgende week zullen door ons personen worden uitgezonden om die opname te doen, en wordt den ingezetenen beleefd ver zocht hunne welwillende medewerking te verleenen ter goede beantwoor ding der vragen, voor bovenge noemde hoogst nuttige uitgave. De Uitgevers, BERKHOUT Co Op den lOden Augustus a.s., hopen wij de 25-ja.rige Echt- vereeniging te herdenken van onze geliefde Ouders WILLEM KWINKELENBERG en MARIA VAN VALEN. Helder, 8 Aug. 1890. Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. i Op Zondag, 10 Augustus a. s., i hoop ik de 25-jarige Eclitvcr- i j eeniging van mijn Vriend en Vriendin WILLEM KWINKELENBERG en MARIA VAN VALEN, te herdenken, j Helder, 8 Aug. 1890. m A. KRIJNEN. pD Aanstaande Zondag den 10 II) Augustus herdenken onze ge- liefde Ouders J. SLIKKER J. SCHILDERMAN hunne 121/2-jarige Echtvereeni- ging- Helder, 8 Aug. 1890. Namens hunne liefhebbende Kinderen ZEITJE ANNA en NICOLAAS. Door Gods goedheid hopen wij op den 8 Augustus de 40-ja- 1 rige Echtvereeniging te herden- ken van onze geliefde Ouders i JAN BUIJS en ELIZABETH BRUIN. Klaas Büijs en Echtgenoote, C. de Boer en Echtgenoote, en Klsinkinderen. Op Zondag 10 Augustus hopen onze Zwager en Zuster WILLEM KWINKELENBERG en MAARTJE VAN VALEN hunne 25-jarige Echtvereeniging j te herdenken. Uit naam van Zwagers en Zusters. Ondertrouwd JOHANNES HELDER en TEETJE KUIPER. Helder, 7 Aug. 1890. Geen receptie. Ondertrouwd SIEUWERT DE BOER en ANNA CATHARINA DE GRAAF. Helder, 8 Aug. 1890. Getrouwd FREDERIK DE BOER, en FRANCINA WILLEMINA HUBENET, van Smilde. IJmuiden, 7 Augustus 1890. Geboren MARINA en GRIETJE CORNELIA, dochters van J. B. A. BLAAUBOER J. SCHAGEN. Helder, 5 Augustus 1890. Voorspoedig bevallen van een welgescha pen dochter M. VOGELENZANG— MEIJER. Helder, 3 Aug. 1890. Voorspoedig bevallen van een flinken Jongen M. E. LAK geb. BROUWER. Helder, 8 Aug. 1890. Bevallen van een N. BAKKER—WUIS. Helder, 7 Augustus 1800. Geboren WILLEBRORDUS JOHANNES JOZEPHUS, Zoon van S. J. WINTER en M. J. WINTER—DE GOEIJ. Helder, 7 Augustus 1890. Heden overleed na een kortstondig doch smartelijk lijden, mijn innig ge liefde Echtgenoot W. BLOM, in den ouderdom van 51 jaren, mij nalatende een kind nog te jong het voor ons zoo smartelijk verlies te kunnen heseffen. Wed. W. Blom- Hemelrijk. Mede namens wederzijdsche familie. Helder, 7 Aug. 1890. Heden overleed, zacht en kalm, na eeu langdurig lijden en na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Vader, Be huwd- en Grootvader ISAaK KOENOT, in den ouderdom van circa 83 jaren, versierd met het Metalen Kruis en de Citadel-medaille van de jaren 1830/31. Helder, 7 Aug. 1890. H. KOENOT. G. KOENOT—BROUWER. Algemeene kennisgeving.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1890 | | pagina 2