Advertentie n. DANKBETUIGING. DANKBETUIGING. Tandarts BIERSTEKER, Gevraag een nette LOOPJONGEN. Gevraag een Schoenmalersjonaen. f 30.000 is werkelijk door de politie uit de aarde opgegraven. Verder is een Chineesche kaartjesverkoo- per van het spoorwegstation te Tandjong Priok in hechtenis genomen, op vermoeden dat ook hij eenige der gestolen bankbil jetten zou hebben ingewisseld. Marine en Leger. Hr- Ms. schroefetoomschip le kl. „Koningin Emma der Nederlanden" ral na den kruistocht in de Noordzee, in vereeniging met Hr. Ms. pantserdekkorvet „Sumatra" omstreeks half Oc- tober naar Oost-Indië vertrekken tot het gedeel telijk aflossen van aldaar dienend personeel. Hr. Ms. instructiekorvet „Nautilus" is Zater dagavond te Leith aangekomen. Alles wel aan boord. Jl. Maandagmorgen zijn van hier vertrokken: le. majoor L. J. Krugers, commandant v. h. 5de bat. lste reg. infanterie naar de legerplaats bij Oldenbroek, tot het bijwonen van schietoefeningen der artillerie; en 2e. kapt. Kannemans en de 2e luitenants van Leeuwen en van Nahuis, alsmede 16 onderofficie ren en korporaals van het 4e reg. vest.-artillerie naar Willemstad, ten einde deel te nemen aan de kader-manoeuvres in de Stelling van het Hol- landsch Diep en het Volkerak. Stoomvaartberichten. Het stoomschip //Prins Alexander", van Am sterdam, vertrok 21 Mei van Aden. Het stoomschip »Conrad", naar Amsterdam, vertrok 21 Mei van Genua. Het stoomschip ^Voorwaarts", van Amster dam, passeerde 21 Mei Carvoeire. Het stoomschip «Prinses Amalia//, van Am sterdam, vertrok 21 Mei van Genua. Het stoomschip nBromo", van Batavia, ar riveerde 22 Mei des ochtends te Rotterdam, 36 dagen reis, inclusief 24 uren oponthoud te Marseille. Het stoomschip //Drenthe," naar Rotterdam, arriveerde 22 Mei te Suez. Het stoomschip //Gelderland" arriv. 23 Mei te Rotterdam. Het stoomschip Burgemeester den Tex- vertrok 23 Mei van Amsterdam. Het stoomschip Drenthe", naar Rotterdam, vertrok 23 Mei van Port-Said. Het stoomschip Batavia," van Rotterdam, vertrok 23 Mei van Colombo. Het stoomschip //Prinses Wilhelmina*, naar Amsterdam, vertrok 23 Mei van Padang. Het stoomschip «Celebes", van Amsterdam, arriv. 23 Mei te Batavia. Visscherijberichten. Nieuwediep, 23 Mei. Aangebracht van Wie- ringen en Kolhorn 245 tal geep per tal f 5 a 8, Van vletten en Texelaars 785 roggen f 0,65 a 0,70. 138 korders met 10 tot 100 tongen f 0,55 a 0,60, 11 tot 150 kleine tong p. st. 20 cent, 8 tarbotten f9 a 11, 1 tot 6 mand kleine schol per mand f 2 a 2,50, 1 tot 3 mand schar per mand f 3,50, 3 tot 10 roggen p. st. 66 cent. 1 beuger met 200 schelv. per 100 f 18, 7 kabelj. p. st. fl,25 a f2,12 roggen p. st. 65 cent. 25 Mei. 100-tal geep per tal f 4,50 a 5,50. Van Texelaars en vletten 475 roggen p. st. 65 a 70 cent. 3000 ansjovis per 1000 af9,75. 26 Mei v.m. 8 u. 50 roggen p. st. 65 cent. Van Wieringen 50-tal geep per tal f 4,50 a 5. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Gcene. Van 22 tot 26 Mei. ONDERTROUWD: GETROUWD BEVALLEN: G. Blokker, geb. Snijders, d. T. Breet, geb. Kneppel, z. H. Agema, geb. Ëastiaanse, d. J. Reinderman, geb. Rentsma, d. C. Theewis, geb. Scholtze, d. W. C. Murks, geb. Hoesburg, d. H. J. Langhoff, geb. v. d. Brugge, d. M. v. Pelt, geb. Paarlberg, d. J. Bakker, geb. Hen, z. A. M. J. C. Blok, geb. Luths, z. G. Vlaming, geb. de Graaff, z. C. v. d. Aa, geb. Schenk, z. OVERLEDEN: D. Hoek, llm. G. Visser, 59 j. D. Landsman, 11 m. J. van Zwijndregt, 85 j. P. A. Slot, 5 j. POLITTK Gevonden Voorwerpen. Adres Bureau I, een PORTEMONNAIE, waarin eenige centen. Vervolg der Berichten. De anti-revolutionaire kiesvereeniging „Nederland en Oranje" heeft in de alge- meene vergadering, op 25 dezer gehouden, tot candidaat voor de 2e Kamer der Sta- ten-Generaal gesteld den HEd. gestr. heer H. W. van Marle, generaal-majoor bij de vesting-artillerie. De brug over het Heldersche Ka naal bij de Windsteeg zal, naar wij ver nemen op 12 Juni a. s. worden aanbesteed. Vjjf maanden na de goedkeuring der aan besteding moet de brug gereed zijn. Onder het afdrukken van ons vorig nummer bracht onze verslaggever ons 't bericht, dat door den Raad dezer gemeente in de jl. Vrijdag-namiddag gehouden bui tengewone zitting, aan B. en W. machti ging was verleend om den afslag van zeevisch, met goedvinden van den Minister van W., H. en Nijverh. en van Marine te verbieden, als ze niet plaats heeft van ge meentewege. Ofschoon eenige leden, en daaronder de Voorzitter zelf, het niet noo- dig hadden geacht, dat de raad daarvoor nog afzonderlijk zou bijeenkomen om die bepaling vast te stellen werd na een levendige gedachten-wisseling tot het ver- leenen van bedoelde machtiging in den meest uitgestrekten zin besloten, en wel met 10 tegen 2 stemmen. Tegen stemden de hecren Oudenhoven en Hordijk. Door de heeren Franken en Zur Mühlen werd niet aan de stemming deelgenomen. (In hoofdzaak werd dit besluit nog op genomen in het vorige nummer, voor zoo- iel betreft de exemplaren, die in de ge meente werden verspreid.) Jl. Zaterdag is alhier een kind, een meisje van ongeveer 4 jaren, verbrand. Men had de onvoorzichtigheid gehad, 't om vuur te zenden en wel in een toestel zonder eenige beschutting. De kleertjes der klei ne vatten vlam en weldra stond het in lichte laaie. Een flink jonkman had den moed er mede in 't kanaal te springen, en zou het gered hebben, maar de vlam men hadden reeds te vreeselijke verwoes tingen aangericht. Hevig kermende werd het in de ouderlijke woning teruggebracht, waar spoedig geneeskundige hulp verscheen. Na in 't gasthuis opgenomen te zijn, is het kind daar den volgenden dag bezweken. Het gebeurde is een ernstige les aan moeders, waarvan vele de gewoonte hebben hare kleinen met zulke gevaarlijke boodschappen te belasten. Wij meenen ook dat de po- litie-verordening streng verbiedt het ver voeren van vuur in open testen of potten. Het eerste saluut aan H. M. „Yan Galen" gebracht bij het instoomen van het Marsdiep, geschiedde van het Badpaviljoen vanwaar de nationale vlag driemaal op en neder werd gehaald, hetgeen aan boord der „Yan Galen" beantwoord werd, terwijl velen der opvarenden met wuivende zak doeken hun blijdschap betoonden. Zijne Excellentie de Minister van Marine, die gisteren per trein van 11.52 alhier arriveerde, bracht in den namiddag een bezoek aan Hr. Ms, ss. «Van Gelen'r welk schip daarna in de haven kwam en aldaar meerde, De tamelijk eentonige arbeid der voerlieden, die keien van uit een vaartuig, dat aan 't Westplein in het Heldersche Kanaal gemeerd lag, naar de steenglooiing op den Helderschen Zeedijk vervoeren, dreigde jl. Zaterdagavond, kort voor 't uur waarop de werkzaamheden zouden worden gestaakt, op noodlottige wijze te worden afgewisseld, 't Paard, voor eed der voer tuigen gespannen, draafde hollende met den wagen achter zich langs den dijk de voerman deed al zijn best om het beest tot staan te brengen en een knaap, die zich als passagier op den ledigen wagen bevond, schreeuwde uit alle macht om hulp. In de nabijheid van 't Westplein zouden paard cn wagen zeer zeker naar beneden en de beide zich daarop bevin dende personen in zeer groot gevaar ge komen zijn, zoo niet de'heer W door zich aan den kant van den dijk te plaat sen, het paard naar de zijde van de steen glooiing had gedreven. Daar vond het hollende paard belemmering en werd het gegrepen, De beide jongelieden kwamen er gelukkig met den schrik af. HH. MM. de Koningin en de Ko ningin-Regentes zullen heden te Amster dam komen en daar tot Vrijdag a. s. ver blijven. 't Stafmuziekkorps der marine alhier zal de eerewacht der mariniers te Amsterdam geleiden. Vermoedelijk zal 't korps Don derdag a/b. Hr. Ms. „Guinea" tot hetzelfde doel naar Rotterdam vertrekken, alwaar beide vorstinnen Zaterdag-zullen vertoeven. Met Augustus, op de jaarlijksche kunst reis, zal 't stafmuziekkorps ook de Noor delijke Provinciën bezoeken, alsmede ee nige plaatsen in Zeeland, om aldaar con certen te geven. De liberale kiesvereeniging te Burg op Texel heeft tot candidaat voor de Tweede Kamer gesteld den heer S. T. Land, zoodat deze 'nu de candidaat is van alle vrijzinnige kiesvereenigiDgen op het eiland. Texel, 25 Mei. Op de lammermarkt waren Keden 4993 stuks aangevoerd. De prijs verschilde zeer. Yoor de minste qualiteit werd f2.50, voor de beste f9.75 betaald. Texel, 25 Mei. Heden bracht een commissie, bestaande uit leden der vereeniging tot bevordering der Nederl. Zeevisscherijen, een bezoek aan dit eiland, om een onderzoek in te stellen naar de noodzakelijkheid en uitvoerbaar heid eener haven nabij de kaap van Nieuwe Schild. Nu de bestaande liaven nabij Oude Schild ook na de vergrooting, nog niet aan de behoeften kan beantwoorden, is het zeker zeer wenschelijk, dat eerlang nabij de kaap een nieuwe haven worde aange- legd. Het vergelijkend examen voor ma chinist-leerling 2e kl. aan de opleiding te Hellevoetsluis is Zaterdag afgeloopen. In het geheel hadden zich 75 jongelui aan gemeld 24 werden geneeskundig afge keurd 3 trokken zich terug, zoodat er voor de 20 plaatsen 48 geëxamineerd zijn. Maandag verliet Hr. Ms. «Cerberus* Hoorn en Hr. Ms. «Argus* IJmuiden. Zondag had de voorgenomen volksver gadering voor Algemeen kiesrecht te Amster dam plaats. Ondanks 't ongunstige weder wa ren belangstellenden van alle kanten, met boo ten en sporen Nederlands hoofdstad binnen gekomen. Daar de tegen 't vormen van op tochten belette, begaven de groepen zich af zonderlijk segen elf ure naar 't terrein achter 't Rijksmuseum. Daar waren vier spreekge stoelten opgeslagen, waarop de leiders der ver gadering 't woord zouden voeren. Ze waren Domela Nieuwenhuis, Dr. Vitus Bruinsma, Gerhard, Vliegen, Fortuyn, Vermeer, Stap, Van Eek, Rol anderen. 'ot, De Clercq, Mej. Drucker en Door vier toegangen was 't terrein te be reiken. Redevoeringen werden gehouden, waar bij de meest populaire sprekers 't grootst aan- tal toehoorders hadden. Gelukkig had de regen opgehouden. Bij de opening der vergadering, half éen lieten zich onderscheidene fanfare-corpsen hoo- ren. 't Rood was de hoofdkleur, die men al lerwegen kon waarnemen. Bij deze gelegen heid werd voor 't eerst 't zoogenaamde „Kies- en Stemrechtlied" aangeheven. Doe open de stembus: het volk staat er voor; Doe 't gauw, of de boel gaat kapot O, Kamer van honderd laat 't volk dan toch [door, Gij keert het met greodel noch slot! Het volk wil het kiesrecht en 't stemrecht [meteen, Gij stuurt het niet weer met een klets praatje heen, Het wachten houdt op, dus.maak [voort(bis). In de pauze had men gelegenheid iets te gebruiken. Daarbij liet de muziek zich hooren en waren de colporteurs ijverig in de weer socialistische geschriften te venten. Omstreeks vier uur, toen de toespraken wa ren afgeloopen, schaarde zich de menigte en hield met banieren een optocht over 't ter rein, die een indrukwebkend gezicht oplever de, daar er naar gissing wel 20000 personen bijeen waren. Gedurende de vergadering heerschte er de grootste orde en ook na 't verlaten van 't terrein wandelden allen be daard voort, zoodat de taak der politie niet moeielijk is geweest. ,Het //Handelsblad" bevat omtrent de ramp Carré nog het volgende: De reis ging voortreffelijk tot Osnabrück; ieder naar eigen ingeving had gepraat, ge lachen, geschertst, geslapen ook want men was dien nacht vroeg uit, ot in 't geheel niet in de veeren geweest. Een half uur vóór het onheil was men aan een halte gekomen en met anderen waren de kinderen uitgestapt en hadden in 't vrije veld bloemen geplukt. De extra-trein kwam te kwart over tweeën te Kirchlengern aan. Dit gedeelte van de lijn heeft slechts enkel spoor, maar voor het station is natuurlijk een zijspoor om een trein te doen wachten. Als extra-trein had die van den hr. Carré het recht van doorrijden. De extra-trein reed het station Kirchlengern voorby en stootte, nauwelijks vijftig passen verder, met groote vaart op een van Hanover komenden personen trein. Het onheil zelf was, gelijk men zich denken kan, het werk van een enkele seconden. z/Wat wij, toen de ramp geschied was en wij met groote moeite uit onze wagens waren gekomen, gezien hebben, zullen wij ons leven niet vergeten", verklaarden enkele personen, die in den noodlottigen trein zaten en ondanks de ramp genoeg tegenwoordigheid van geest hadden behouden teneinde om zichheen te zien. De twee locomotieven zaten in elkaar ver ward; maar die van den trein van Carré vormde een chaotische massa met de hier en daar uitstekende brokken van den tender en den daarop volgenden goederenwagen, die ge heel verbrijzeld was. Op dien bouwval was de waggon gestooten, waarin de familie Carré zat, was er bovenop gereden en toen, ontdaan van zijne wielen, die boven op de massa bleven liggen, links afgevallen. De volgende wagen was op den kop gezet. Het tooneel was ontzettendde beschrijving van verminkte leden, bloed, gekerm' en ge schrei, zullen wij onzen lezers sparen. Bij vele reizigers was de schrik zoo groot, dat zij niet in staat waren zich te verroeren, anderen vloden zinneloos van angst weg, weer anderen jammerden en weeklaagden. Gelukkig waren er eenigen die hunne tegenwoordigheid van geest behielden en dadelijk de handen uitstaken. Tegen dien tijd begon het te stort regenen, zoodat de weeke kleibodem het red dingswerk zeer bemoeilijkte. De waggon van de familie Carré was een groote massa van hout en ijzer en menschen- lichamen, die op en over elkaar lagen, be kneld dikwijls in,tusschen en onder loodzware voorwerpen, die men met moeite, en dan nog alleen met hefboomen, kon bewegen. Het li chaam van mevrouw Caré was een der eerste dat te voorschijn gebracht werdde arme vrouw leefde nog, 't is waar, maar toen zij op het gras werd nedergélegd, bewoog zij nog slechts de oogen on gaf den geest. Behalve andere gevaarlijke kwetsuren, was haar de borstkast ingedrukt. De heer Carré, die in de onmiddellijke nabijheid was en zijne vrouw op het oogenblik van het onheil zelfs in de armen had opgevangen, was zelf op verschil lende plaatsen aan hoofd en lichaam vrij ernstig, maargelukkig niet levensgevaarlijk gewond. Het onheil dat de familie Carré heeft ge troffen, wordt gelukkig niet verzwaard door ernstige kwetsuren van de kinderen. Max heeft enkele hoofdwonden. De heer Rabe heeft een kwetsuur aan den linkerarmPohlraann is door talrijke brandwonden getroffenAchille Vinella heeft kwetsuren aan hoofd en voeten; een der gebroeders Carpini is vrij zwaar aan de borst gekwetst, een andere heeft lichte kwetsuren aan het linkerbeen; mevrouw Per- sina heeft belangrijke hoofdwonden, armwon- den en een beenbreukMary Grothe zeer zware beenbreukenZeline Pohlmann kwetsu ren aan hoofd en been; mevr. Wolft' een rib- bebreuk en beleëdiging van een der longen; Mary Neville kwetsuren aan het gezicht en aan den voetmevr. Julie Rabe, armkwetsuur; mevr. Ciotti, wonde aan de knie en aan den voet; Martha Krüger beenbreuk; Elise Adams levensgevaarlijke beenbreuk en verbrijzelde onderkaak Martina beenbreuk en hoofdwond; mevr. Carpini ribbebreuk; de kleine Amalia Wol ff ernstige hoofdkwetsuren; de kleine Carlo Carpini wonden in het gezicht; de kleine Ra- phaela Carpini kwetsuren aan de beenen. Behalve deze ongelukkigen zijn er nog vele personen die schrampen en lichte kwetsuren hebben gekregen. De paarden en het materieel hebben slechts weinig schade geleden. De reden ligt voor de hand. De ruïne is geëindigd bij den derden personenwagen, terwijl paarden en goederen in het laatste gedeelte van. den trein vervoerd werden. De kleine Amalia Wolff leeft nog en er is hoop haar in het leven te kunnen behouden. Yoor 't leven van Mary Grothe wordt ernstig gevreesd, evenals voor dat van mevr. Persina. en mej. Elise Adams verkeert eveneens in groot gevaar. De deelneming is door heel Europa zeer groot. Het gezelschap heeft van alle kanten uit Europa telegrammen ontvangen en de be wijzen van deelneming aan de familie Carré gezonden, zijn vooral zeer talrijk. H. M. de Regentes zond o. a. per telegram een harte lijk woord van deelneming aan den heer Carré. De schade zal waarschijnlijk hoogst belang rijk zijn, maar kan nog niet bepaald worden. Immers: het is mogelijk, dat eenige en daaronder de voornaamste leden van het gezelschap voor altijd buiten staat zijn ge steld om weer op te treden en hun daarvoor vergoeding moet worden uitgekeerd. Maandagochtend om half twaalf is het stoffelijk overschot van mevrouw Carré op het kerkhof van Strangried in de nabijheid der stad ter aarde besteld. De bevolking toonde groote deelneming. Een buitengewoon talrijke menigte, die zich zeer ordelijk gedroeg, was op het kerkhof bijeen. Bij het graf speelde de kapel der artillerie het koraal: //Jezus, mijn toeverlaat". Het Fransche schip «Moselle" is in de Straat van Gibraltar in een zwerm van sprinkhanen geraakt, welke de brug' en het dek bezetten. De gezagvoerder kwam toen óp het denkbeeld, de lading kippen die men aan boord had, los te laten, en die gesnavelde passagiers verdelgden mas sa's van die onwelkome gasten. De stad Hamburg heeft van het echt paar Schmilinsky een millioen geërfd, met last daarvoor een asyl voor ongehuwde vrouwen en bejaarde onderwijzeressen te stichten en te onderhouden. In België worden de wegens de werkstaking opgeroepen soldaten der twee lichtingen langzamerhand weer naar hunne haardsteden teruggezonden. In de mijnstreken is het werk nu bijna "hervat. Alleen niet op de plaatsen waar de patroons weigeren de lieden, die hen lieten zitten, weer in dienst te nemen. In Mecklenburg doet zich het zeld zame geval voor, dat uit het fonds voor invalide werklieden een vader en een zoon tegelijkertijd ondersteund worden. De va der is geboren in 1796, de zoon in 1818. Wat een ommelet Een eierhan.de- laar te Parijs had het ongeluk 's avonds toen hij met een wagen beladen met zes groote manden vol eieren van de «gare de Lyon» naar huis reed, dat de wagen omsloeg; de zes manden vielen en al de eieren, 12,000 in getal, werden gebroken op straateen ware poel vormende. Den 31sten Mei hopen onze geachte Oom en Tante C. SCHOL en T. SLAGWATER, hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Helder, 26 Mei 1891. P. M. schol. k. schol-Smit. Op den 6 Juni hopen onze ge- liefde Ouders K. DRIJYER en A. DE WIJN, hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Amsterdam, 23 Mei 1891. Hunne dankbare kinderen. ReceptieZONDAG 31 MEI f J. v. Lennepkade 39. Op Zondag 31 Mei a.s. hopen onze geachte Oom en Tante 3É| GERARDUS SCHOL gg en Zeeloods, TRIJNTJE SLAGWATER hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. IJmuiden, 26 Mei 1891. jgfg Uit naam vanm VOLKERT SLAGWATER M en Wed. C. SLAGWATER, ag Ondertrouwd K. MUI JEN en G. HOOGYORST. Huisduinen, 23 Mei 1891. GeborenGEERTJE, Dochter van P. NOORDA, A. NOORDASmits. Haarlem, 23 Mei 1891. Heden overleed onze geliefde Echt genoot, Yader en Behuwdvader, de Heer G. VISSER, in den ouderdom van 59 jaar. Helder, 23 Mei 1891. Uit aller naam Wed. G. VISSER— Zeilinga. Heden overleed te Haarlem onze geliefde Zoon en Broeder F. HERMAN, gepens. Adjudant Ind.-Leger, na een langdurige ongesteldheid, in den ou derdom van 48 jaar. Helder, 21 Mei 1891. Wed. G. HERMAN. P. HERMAN. A. HERMAN—BALJÉ. Eenige en algemeene Heden overleed onze geliefde Yader, Behuwd- en Grootvader JACOB VAX ZWIJNDREGT, in den ouderdom van bijna 86 jaar. Helder, 23 Mei 1891. Namens de Familie D. YAN ZWIJNDREGT. Heden trof ons een zware slag door het afsterven van mijne geliefde Echtgenoote MARIA DE WIJN, en mijn jongste lieveling, in den nog jeugdigen leeftijd van circa 30 jaar en haar zoontje van 2 jaar, na een langdurig doch geduldig lijden van 3 jaar. Allen die haar in haar leven gekend hebben, kunnen beseffen, wat ik en mijne kinderen aan haar ver liezen, die nog te jong zijn om dit verlies te kunnen beseffen. Zwaar treft ons deze slag, doch wij hopen in Gods wil te berusten, wiens doen liefde en Helder, 11 Mei 1891. Uit naam van Echtgenoot, Moeder, Broeders, Zusters en Zwagers J. J. GERRITSEN. Wegens buitenlandsche betrekking eerst heden geplaatst. De ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank aan Familie, Vrienden, Bekenden en Buren, voor de vele blijken van belangstelling, ons op 22 Mei op ons 40jarig Jubilé betpond en vooral aan hen, die ons zoovele stoffelijke blijken gaven en inzonderheid de lieve jeugd, die ons met hunne kinderlijke Liederendit feest verhoogde. Lang zal ons deze dag in herinnering blijven. Helder, 26 Mei 1891. L. DE BRUIN en Echtgenoote. De ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank aan den heer Directeur der Prins Hendrik-stichting, den WelEd. Heer YAN HALL, en aan de heeren leden van het Bestuur, voor de feestelijkheden bij de vijftig-jarige Echtvereeniging van Gerrit Zwaan en Aagje Zwaan geb. Kok. Jan v. d. Pla». Antje v. d. Plas—Zwaan. Rong de Vbij. Lijpje de YeijZwaan. Jacob Zwaan. Engeltje Zwaan—Zwakt. Diek Peins. Leentje PrinsZwaan. Jacob van Os. Wilhelmina van OsZwaan. Teijntje Zwaan. Antje Peins. Hartelijke dankbetuiging voor de vele blijken van belangstelling, op het 50-jarig Huwelijksfeest van onze waarde Ouders op 15 Mei 1891, van Familie, Vrienden en Bekenden ondervonden» Helder, 26 Mei 1891. Namens Kinderen en Behuwdkinderen A. EGETER— v. d. Hoeven. Zang vereeniging Eerste zangoefening op DINSDAG 3 JUNI, des avonds om acht uur, in „Tivoli" (Tuinzaal). De Directeur-: HEEROMA. Prins Hendrikkade 169 Amsterdam, is WOENSDACS te Helder, KERKCRACHT, ten huize van den hr S. SCHRAA, te consulteeren voor Opera- tiën en het plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Spreekuren van 123 uur. Adre G. A. SONSTRAL, Spoorstraat. «enigszins met het vak bekend. Adres A. BRUIJN, Vlamingstraat No. 53.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1891 | | pagina 2