ADR. BIERSTEKER, Mi ünilaro VinaÉrv Advertentiën. GERHARD, Entree 10 ct. tot deltann Oer losten. Nettenbreien. PAPA GUSTAAF. Naar wij vernemen, zijn de machinisten der le kl. v. c. W. J. Vermeer en C. Wakerlin, aan gewezen om als chefs van de machinekamer met de beide stoomschepen, die voor rekening van 't Departement van Koloniën te Feijenoord zijn ge bouwd, in 't laatst van Februari naar Oost-lndië te vertrekken. De officier van gez. le kl. bij dc zeemacht J. Keyser, wegens in doch niet door dsn dienst ont stane lichaamegebreken, met ingang van den lstee Febr. a.s. op pensioen geBteld, onder toe kenning van a. een pensioen van 1824 's jaars b. een verhooging ten bedrage van f826 's jaars, voor werkelijk verblijf in militairen dienst in 's Rijksoh overzeesche bezitttngan en tusschen de keerkringen. Stoomvaartberichten. Het stoomschip „Conrad", naar Amsterdam, vertrok 22 Jan. van Port-Said. Het stoomschip „Soerabaja", van Rotterd. arriv. 22 Jan. te Batavia. Het stoomschip «Gelderland", van Rotterd., vertrok 22 Jan. van Colombo. Het stoomschip «Batavia,/, vertr. 24 Jan. van Rotterdam. Het stoomschip „Anchises," van Amsterdam, pass. 23 Jan. Port Said. Het stoomschip «Menelaus", naar Amsterd., pass. 24 Jan. Prawlepoint. Het stoomschip -Prins Alexander", van Am sterdam, pass. 23 Jan. Kaap St. Vincent. Het stoomschip „Prins Hendrik", van Am sterdam, arriv. 24 Jan. te Padang. Het stoomschip „Celebes», van St. Johnj arriv. 25 Jan. te Londen. Marktberichten. Alkmaar, 23 Jan. Aangevoerd 5 paarden f150 a 300, 3 koeien en ossen f160 a 200, 19 nucht. kalveren f 8 a 14, 98 magere scha pen f 10 a 16, 30 magere varkens f9 a 12, 112 biggen f3,50 a 6, 6 bokken f2 a 5, Boter per pond f0,70 a 0,77^, eieren f 5 a 6,50 per 100. Hoorn, 23 Jan. Aangevoerd tarwe f 9 a 12, Gerst f 5,25 a 6,50, Haver f 3,50 a 4,25 Erwten: witte f 11,50 a 14, groene f 15,50 a 18, grauwe f 16 a 18, vale f 16,50 a 18, bruine boonen f 11,50 a 13,50, karwei f 10 a 10,50, mosterzaad f 17 a 18,25, 3 paarden f85 a 140, 30 schapen f 18 a 29, 40 lammeren fll a 16, 9 kalveren f7 a 20, 40 varkens 6 a 14, 68 biggen f 3 a 6, kipeieren f 5 a 5,50, per 100, 600 kop boter f0,70 a 0,75 p. kop. Visscherijberichten. 25 Januari 1 sloep, schipper B. Meijboom, met 400 schelvisschen, waarvan 100 levend, p. 100 f35,00. 2 korders te zamen 20 manden kleine schol, per mand f 3.50 k 3.25. 26 Januari voormiddags 6 korders, met 7 tot 35 manden kleine schol, per mand f3.00 a 2.50 2 tot 5 manden schar, per mand f 2.00. 3388te Staats-Loterij. 5e Klasse. Trekking van 22 Januari. Nos. 6153, 6204 en 14141 f1000. Nos. 456, 5170, 14420, 17783 en 20072 f400. Nos, 2336, 3401, 8695, 9856, 9951, 18251 en 17629 f200. Nos. 1125, 1482, 2230, 2620, 6904, 7296, 7480, 12740, 15831, 17086, 19016 20101 en 20540 f100. Ingezonden. Verzekering. Den laatsten tijd komt in onderscheidene officiëele Colleges de vraag ter sprake, of hot niet wenschelijk, ja noodig is, om de werklie den, te bezigen aan uit te besteden openbare werken, tegen ODgevallen te verzekeren. Hier en daar, o. a. te Amsterdam denkt men ern stig er aan, om de verplichting tot die verze kering in de voorwaarden van openbare aan bestedingen op te nemen. Het opnemen van die bepaling in de te sluiten overeenkomsten tusschen werkgevers en aannemers is een aan genaam gevolg van de toenemende belangstel ling in 'tlot van den werkman en van het meer en meer op den voorgrond tredende sociale vraagstuk. Do kennisneming van dit voor den welstand der maatschappij belangrijke onderwerp leidde mij er toe, om eens te informeeren nnar de voorwaarden, die door eene Verzekering-Maat schappij tegen invaliditeit en ongelukken aan Directeuren van inrichtingen, Fabrikanten, Werkgevers, enz. voor de bij hen in dienst zijnde personen gesteld worden. Ik wendde my tot de Directie van zoodanige Maatschappij en ontving met veel welwillendheid de meest ge- wenschte inlichtingen, vooral met het oog op de ingevoerde „collectieve verzekering tegen ongevallen." Aan den Prospectus ontleenen we deze regelenDeze verzekering omvat alle lichamelijke ongevallen, die ontstaan uit werktuigelijke beleediffing, die den verzekerde in en buiten hunne beroepsbezigheden kunnen overkomen. Zij ontlast den werkgever van eene groote zorgwant al heeft hy geenerlei schuld of al dwingt de wet hem niet tot schadever goeding, dan zal hij zich toch altijd zedelyk verplicht gevoelen, den arbeider, die in zyn dienst het leven heeft verloren, of voor altyd of tydelijk onbekwaam is om in zijn onderhoud te voorzien, of voor zyn gezin te zorgen, te ondersteunen. De fabrikanten en werkgevers zorgen door deze wyze van verzekering, e n voor zichzelven, e n voor de arbeiders, en ont trekken zich dus aan menige onaangenaamheid in gevallen, waar de wet hen aansprakelijk stelt." De Prospectus, die gemakkelijk voor ieder verkrijgbaar is, geeft verder de noodige mededeeling te dezer zake en verschafte my de overtuiging, dat het zeer goed en niet te kostbaar zou zyn, als by de aanbesteding van openbare werken de verzekering der werklie den tegen ongelukken steeds werd voorgeschre ven. En bovendien zou het, naar myne mee ning, voor werkbazen, fabrikanten enz. zeer aan te bevelen zijn, als zij hunne werklieden gezamenlijk verzekerden, ook zonder dat dit door een voorschrift bij eene aanbesteding verplichtend werd gesteld. Mijnheer de Redacteur In het vorige nummer uwer courant komt in een bericht omtrent de werkverschaffing door de Yereeniging „Liefdadigheid naar Ver mogen" met behulp van de Heeren werkgevers, die in den winter van 18901891 met hunne werkverschaffing zoo uitstekend slaagden, eene uitdrukking voor, waartegen het Bestuur van genoemde vereeniging zich met kracht moet verzetten. Het is namelijk die, waarin wordt gesproken van de sympathie van het Hoofd van het Gemeentebestuur. Want niet alleen dat Z. Ed. Achtb. er vol strekt geene sympathie voor betoonde; ook het lokaal, de z. g. touwbaan, dat de ge- heele week (behalve Zaterdagmiddag) onge bruikt staat, werd voor het doel geweigerd, niettegenstaande het indertijd voor werkinrich ting of werkverschaffing werd gebouwd. En toen een der leden van de commissie, die zich welwillend met die taak had belast, zich jl. Vrijdag in de vergadering van Burgemeester cn Wethouders bevond om den afloop der be spreking te vernemen, werd hem op niet zeer heusche wijze by monde van het Hoofd der Gemeente (terwyl de H.H. Wethouders de spreuk„Spreken is zilver, maar zwijgen is goud" schenen te huldigen,) bekend gemaakt, dat op medewerking van het Dagelijksch Be stuur niet moest worden gerekend en dat het gebruik van het gebouw der z. g. touwbaan niet werd toegestaan. De Heeren schijnen maar niet te willen of te kunnen begrijpen dat de Vereeniging -Lief dadigheid naar Vermogen" de gemeentenaren en niet het minst het Gemeentebestuur van zeer veel last ontheft door de arme lieden, die tegenwoordig niets kunnen verdienen, zy het dan ook op bescheiden wyze aan werk, dus ook aan brood te helpen. Het Bestuur der genoemde Vereeniging en de HH. werkgevers lieten zich echter niet af schrikken, meer huurden het benedenlokaal van het werkverschaffingsgebouw achter de Chr. Ger. Gemeente. Door de bereidwilligheid van het kerkbestuur dier gemeente daartoe in staat gesteld, brachten zij alles in gereedheid en openden reeds hedenmorgen de deuren om hen, die in dit jaargetijde met hunne huis gezinnen broodeloos zijn, aan werk, d. i. aan brood te helpen.^ U dankzeggende voor de plaatsing. Het Bestuur van de Vereeniging „Liefdadigheid naar Vermogen", te Helder. Vervolg der Berichten. Gisterenavond had in Tivoli de eerste opvoering plaats van 't Weihnachts-Oratorium en Die Heiligen Dreikönige met levende beel den, gecomponeerd door H. F. Muller, deken te Cassel. 't Muzikale gedeelte stond onder leiding van den heer H. A. Egbers. Dat men groote verwachting van deze uit voering had, bleek uit de talryk opgekomen bezoekersde zaal was letterlyk vol. Daar de beelden op 't tooneel moesten verschijnen, was aan 't tegenoverliggende einde der zaal een estrade voor de zangers geplaatst. De handeling stelde voor de geboorte van Jezus, zooals die in Lucas II beschreven staat, gevolgd door de opdracht in den tempel en de vlucht naar Egypte. Ten eerste maken we gaarne een bijzon dere melding van de solisten, sopraan, alt tenor en bas, die zooveel hebben bijgedragen tot 't welslagen der opvoering. De partijen waren in goede handen en de werkelyk schoone stemmen maakte den gewenschten indruk. Ook 't koor had een moeielyke taak en de heer Egbers, die in een betrekkelijk kor ten tijd dat alles tot een schoon geheel wist te maken, verdient een woord van dankbare erken telykheid. Daar de ruimte niet toelaat de uitvoering in bijzonderheden te beschrijven, doen we slechts een paar grepen en noemen uit „Die geburt." c. solo, terzett und chor; uit „Nach Bethlehem". b. duett (sopran und alt), dat allerliefst werd gezongen en 't slotkoor „Jubel". Wanneer we daarbij voegen, dat 't dubbel kwartet, hetwelk den zang moest begeleiden en nu en dan zich alleen liet hooren, was samengesteld uit de bekwaamste artisten van 't Stafmuziekkorps der K. N. Marine, is 'i genoeg om te weten, dat 't instrumentale 'ge deelte geheel en al tot zijn recht kwam. De muziek, die de treffende geschiedenis van Jezus geboorte met de daarby beschre ven omstandigheden in welluidende tonen deed hooren, word verduidelijkt door de groepen van levende beelden, die de onderscheiden handelingen aanschouwelijk voorstelden. Die beelden maakten een aangrijpenden in druk, vooral, daar men hier ter plaatse zoo iets nog nooit had gezien. De costumes waren frisch en historisch en de groepeering mocht schilderachtig genoemd worden. Niet weinig werd 't effect verhoogd door 't alluminium licht, dat de groepen bescheen; maar vooral 't slot, „Verherrliching des Kindes", bracht de toe schouwers in verrukking. De regisseur heeft getoond, dat hy zijn werk ten volle verstaat. We durven verzekeren, dat die eerste op voering algemeen heeft voldaan en twyfelen niet, of nog menigeen zal zich opgewekt ge voelen van de gelegenheid om iets waarlij ks schoons te zien, gebruik te maken. De opbrengst der voorstellingen, die nog tweemalen, hedenavond en vrijdagavond zul len herhaald worden, zal strekken ten voor- deele der algemeene armen. Aan allen, die aan 't welslagen der opvoe ringen hunne talenten hebben dienstbaar ge maakt, brengen we gaarne onze hulde. En dat de taak van ieder, die daartoe heeft bijgedragen lang niet gemakkelyk was, daar van zijn de bezoekers ongetwijfeld ten volle overtuigd. Aan de beide dames solisten werden in de pauze fraaie bouquetten vereerd. In een volgend nummer zullen we hierom trent nog 't een en ander mededeelen. De geneeskundige staatscommissie te Amsterdam heeft bevorderd tot arts den heer A. W. Dryver. De vischsloep P. R. 7, schipper M. Meyboom, kwam gisteren met gebroken roer hier binnen zonder assistentie. Gisteren werden uit de gestrande Eng. stoomboot Tuskar41 balen katoen geborgen en alhier aangebracht. Het schip heeft geen verandering onder gaan. Het Haagsche Dagblad spreekt nu weder zyn bericht tegen, dat de schout bij-nacht jhr. Roëll wegens gezondheids redenen zou repatrieeren. In het kerkgebouw der Doopsgezinde gemeente alhier had gisterenavond een bui tengewone samenkomst plaats van leden dier gemeente en eenige geïnviteerden. 't Bede huis was talryk gevuld, toen de heer D. Kossen, predikant bij die gemeente, de bij eenkomst met een gepast woord opende. Vervolgens wisselden gezang en voordracht elkaar af. De gemeente zong een vers uit den Gezangbundel; het Zangkoor der ge meente, dat zich, onder de voortreffelijke leiding van den heer W. Kuijk, op uitne mende wyze van zijne taak kweet, om de samenkomst op te luisteren, zong een 7tal schoone liedereneen tweetal dillettanten gaven een paar nommers violoncel en or gel mej. M. verhoogde het genoegen door een sopraan-solo en de heer Kossen hield een voordracht, die met veel genoegen werd gevolgd. Een gelegenheidslied, welks inhoud getuigde van de sympathie, die de heer Kossen bij zijne gemeente geniet, werd door het Zangkoor en de verdere aanwe zigen aangeheven, waarna deze wèlge- slaagde samenkomst met een slotwoord van den geachten leeraar eindigde. Naar aanleiding der in dit blad voor komende annonce, vestigen we de aandacht onzer lezers op de laatste publieke uit voering, Donderdagavond door den hr. H. J. ter Hall Jr. voor zyn vertrek naar el ders in 't Grand Caté Central, op den Ka- naalweg te geven. Behalve 't met zorg gekozen programma zal ook nog worden uitgevoerd «Sequah", populair lied. In het Humoristisch-Satiriek Weekblad «Uilenspiegel" komt de volgende brief voor «Amice Kwak! Uwe vrees is volkomen ongegrondik ben zoo wèl als men maar wenschen kan. Maar ik weet mijne voorzorgen te nemenBij my thuis is alles kaneel. Wij wasschen ons met kaneelolie-zeep, en ontbijten met kaneelwafel- tjes. Ik rook niet anders dan kaneel-sigaren, en mijne vrouw bereidt de koffie met suiker en kaneel. Wij snoepen kaneelpastilles, des middags drinken wij ons kaneel-likeurtje, en aan de middagtafel gebruiken wy byna geen enkel gerecht of het is bereid met kaneel als eenige specerij. Des avonds trakteert mijne vrouw mij geregeld op bisschop met veel ka neel. Ik heb my een kaneelkleurig huisjasje laten maken, en wij branden, in plaats van gas of petroleum, kaneelolie. Wat men in deze angstige dagen al niet doen moet voor zijne gezondheidMaar wij bevinden er ons zeer goed bij, en ik kan daarom u en de uwen dezen leefregel aanbevelen. Gegroet van Uwen Kwik." Evenzeer als met de aanprijzing van het gebruik van kaneel als voorbehoedmiddel tegen de influenza, spot het genoemde blad met de menigvuldige, vaak zeer onbeduidende Dalziel- telegrammen, die het Handelsblad" dagelijks ten beste geeft. De volgende telegrafische be richten van „Dalziel" worden gedebiteerd: „M o z z a t e. Het heeft hier acht uur ach tereen geregend. Als de regen ophoudt, ver wacht men droog weêr." ,Urnasch. Men verwacht hier in het aanstaande reisseizoen eenige vreemdelingen. Evenwel is het ook mogelijk, datzy wegblijven." „S h i k a r p o o r. Er heeft hier iemand ge niesd." Te Winsum (Gr.J zijn de eenige zoons van de heeren Meijer te Bedum en Smedes te Middélstnm, in een wak geraakt en dood opgehaald* Te Weenen maakt weder een «won derkind", een 7-jarige pianist, grooten op gang. De knaap is uit Polen afkomstig en heet Raoul Koezalski. Te Harkema-Opeinde (Fr.) nam het bejaarde echtpaar M. Visscher en vrouw tegen de koude vuur mede naar bed. Het gevolg er van was, dat brand ontstond, waardoor de geheele woning met inboedel in de asch gelegd werd. De beide oudjes konden zich gelukkig nog bytijds redden. Te Vucht is een zekere Toon de Laat door de maréchaussee gearresteerd en ge vankelijk naar Den Bosch gebracht, wegens mishandeling van zyn vrouw. Een paar maanden geleden werd hij uit de gevan genis ontslagen, waar hy eenigen tijd had doorgebracht, eveneens wegens het toebren gen van verwondingen. Nabij Groningen wilde een jongeling kraaien schieten en ging daartoe naar den zolder. In plaats van de vogels te treffen, kwam het schot uit het geweer in zyn hoofd. Eenige oogenblikken later was de ongelukkige bezweken. Te Strijp, by Eindhoven, zyn twee personen in arrest genomen, die verschil lende personen hebben opgelicht, door wa ter voor petroleum te verkoopen. Zij reden met een petroleumvat, met water gevuld, langs de huizen. Te Schagerbrug (gemeente Zijpej is dezer dagen eene afdeeling gesticht van het Nederlandsch Onderwijzers-Genoot schap. Door den sneltrein, die Zondag om 8.15 van Arnhem naar Rheine vertrok, werd te Spankeren een man overreden, die aan den verkeerden kant uit den daar staanden locaaltrein was gestapt. De man was onmiddellijk dood. Het Duitsche schip «Pollux" heeft op zyn reis van West-Afrika naar Hamburg by hooge zee schipbreuk geleden, zoodat bemanning en passagiers zich in de booten moesten redden. Verdere by zonderheden ontbreken nog. In Frankrijk heeft men, naar de »Pa- pier-Zeitung< mededeelt, proeven genomen om lucifers uit papier te vervaardigen. Deze moeten den middelweg vormen tus schen de Zweedsche en zoogenaamde was lucifers en bestaan uit vast in elkander gewikkelde papierrolletjes, die gedrenkt worden in een mengsel van 4 deelen co- lophonium, 1 deel stearine en 2 deelen zinkwit. Wil men gekleurde lucifers ver vaardigen, zoo neme men, in plaats van zinkwit, aniline. De kosten van het ver vaardigen en de verkoopprijs zyn lager dan voor waslucifers. Uit Rusland komen nog steeds de treurigste berichten omtrent den hongers nood. In het gouvernement Minsk verlaten de boeren en de kleine adel bij menigte het land, om niet te verhongeren, en de kleine steden zonder garnizoen zijn ten prooi aan zich allerwegen vormende roo- verbenden, de schrik der bevolking. De Czar schonk weer 15 millioen roe bels, gelooft dus nu blijkbaar ook aan den nood. Veertienduizend boeren uit de honger lijdende districten zyn op hun weg naar Tabolsk in Siberië te Fiumen half ster vende aangekomen. Uitgeput door de lange reis, zonder voedsel en kleeren, is hun toe stand hopeloos. Velen waren onderweg van gebrek gestorven. Heldersche Moppen. Mevrouw (in tegenwoordigheid van een gast, tot de keukenmeid)Ik zeg je nu voor de laatste maal, dat je my eerst de dingen vragen moet en maar niet altyd zoo eigen machtig moogt handelen. Keukenmeid (komt 5 minuten later binnen) Mevrouw, zal ik myn pantoffel uit de soep nemen, die ik er by ongeluk in liet vallen, of moet u ze er uithalen. Actrice, in groot toiletIk, arme ver- stootene I Geen brood voor den honger, geen onderkomen voor den nacht! Zonder geld! Wie, wie zal my helpen I" Iemand op de galerij. Ga maar naar de uitdrager, in de Raamstraat, die geeft je voor den armband, dien je daar aan hebt, een kwart van de waarde. In geheel Nederland bestaat er geen enkele Illustratie, die slechts 30 cents per kwartaal of 45 ct. fr. p. post kost en daarom veroorloven de Uitgevers zich, het voor de aboné's van hun blad een voorrecht te noemen, wanneer zy voor dat luttele bedrag het Geïllustreerd Zondagsblad kunnen ver krijgen. Men kan op het Geïllustreerd Zondagsblad slechts inteekenen, als Bijvoegsel van ons blad. Bevallen van een welgeschapen Dochter N. NAGTSAAM- La Maibe. Fort „Erfprins," 22 Januari 1892. Heden overleed onze hartelijk ge liefde Moeder en Behuwdmoeder, Mevr. ALIDA ELIZABET KERXER, Wed. van den Heer J. H. NIEU- WENHUIJS Jr., in den ouderdom van byna 63 jaar. Amsterdam, 2i Januari 1892. J. A. H. LAND— Nieuwenhujjs. S. T. LAND. Heden overleed onze jongste lieve ling, in den leeftijd van 10 weken. Helder, 24 Jan. '92. P. Th. LUIJCKX. E. M. T. LUIJCKX—meijkb. Deze is dienende tot eenige en algemeene kennisgeving. Op den 15en Januari j.L overleed na een smartelijk, doch kortstondig lijden, myn geliefde Vrouw en Moeder WILHELMLXA JACOBA DE PAGTER geb. MULDER, in den ouderdom van 79 jaren. Wieringen, 15 Januari 1892. Namens Familie, Kinderen en Kleinkinderen. Ook tevens hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden by 't overlijden van myn geliefde Vrouw en Moeder. Verders myn hartelijken dank voor de lief derijke hulp en de laatste eer, de overledene bewezen, aan allen die hiertoe hebben medegewerkt. Namens de Familie A. WILLEKENS Heden overleed na een langdurig, doch geduldig lijden, onverwachts, myne geliefde Echtgenoote en der Kinderen zorgdragende Moeder, GEERTJE VERMEULEN, in den ouderdom van 64 jaren en 10 maanden. Wieringen, 22 Januari 1892. Namens Echtgenoot en Kinderen, S. SCHELTUS. Heden overleed onze jongste lie veling Maria Johanna. Slechts zeven weken mochten wy ons in haar bezit verheugen. Helder, 23 Jan. 1892. E. VAN DER PLAS. E. VAN DER PLAS— van blemkn. Eenige en algemeene kennisgeving. Den 22 Januari overleed myn dierbare Echtgenoot en der kinderen zorgvolle Vader JACOB VAX DE PUT, in den ouderdom van 54 jaren. Helder, 26 Jan. 1892. Wed. J. VAN DE PUT— van ElJKEN. Eenige en algem. kennisgeving. De zaak zaldoor de Weduwe op den zelfden voet worden voortgezet. Langs dezen weg betuigen wij onzen innigen en welgemeenden dank aan den WelEd. ZeerGel. Heer Dokter H. BIT TER Jr., aan Superieuren en Collega's, ook aan onze Buren en allen die ons by de ziekte en het overlijden van onzen Zoon en Broeder JAN VAN HALEN, blijken van hulp en deelneming hebben betoond. Helder, 25 Januari 1892. Uit naam der Ouders, Broeder, Zusters en yerdere Familie, H. VAN HALEN. J. M. VAN HALEN— KamebMans. Bond voor Alg. Kies- en Stem recht, afd. Helder. Goedgekeurd by Kon. Besluit. op Zaterdag 30 Januari, des avonds te 8 uur, in het lokaal „Musis Sacrum". Spreker de heer van Amsterdam. Debat gewenscht. HET BESTUUR. De Diaconiën der Chr. Geref. en Ne- derd. Geref. Kerken in zake WERKVER SCHAFFING dezen winter gecombineerd, melden, dat het lokaal daartoe gebouwd aan den Dijkweg naast de Chr. Geref. Kerk gereed is. Werklieden met bo vengenoemd vak bekend, kunnen hierin werk vinden. Belanghebbenden vervoegen zich bij een der onderstaande Diakenen: P. LUIJTZEN, Koningstraat. Jb. BAKKER, Molengracht. Jb. SCHAGER, Kanaalweg. A. WESTERBAAN, Jan in 't Veldstr. STADS-8CH0UWBUBG, DEN HELDER. Hollandsch Tooneelgezelschap, Directie A. VAH HEB, te Amsterdam. No. 7 van het abonnement. MAANDAG 1 FEBRUARI 1892: LACHSUCCES. Nieuw Blyspel in 3 bedrijven Te Parijs, Berlyn en te Amsterdam onlangs in 't Grand Thèatre met het grootste suc ces opgevoerd. GEVOLGD DOOR De verloren Weddenschap. Blijspel met Zang in één bedrijf. Bekende prijzen. Aanvang 8 uur. Plaatsbespreking als gewoonlijk. TANDARTS (Nieuwe wet), Amsterdam. is iederen WOENSDAG aan de KERKGRACHT 47, te Helder, te consulteeren voor Tandheelkundige Ope- ratiën en het plaatsen van Kunsttanden en Gebitten. Spreekuren van 12 tot 3 uur.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1892 | | pagina 2