Boor EiWt Waan. Advertentiën. Aan de Leden der Herv. Kerk Ned. Protestantenbond. VAN KLEEFF, Vereeniging 't S. en I. van Bewaarscholen. CONCERTZAAL „TIYOLI". Iijit^ twpdmttjg Jismit door linie; Gymnastietlotaal. Weszenstraat. Quadrilleles. Een fatsoeole DienstMe van Texel ziekenverpleegster. D| fflEUWEPRUITWiNKEL. Per extra treio ontrap: Porcelein en Aardewerk. WAAS, SpoorpÉ. ticulier stoomschip „Willem I" uit Curncao naar Nederland terug, om zijne functiën ten llove weder te aanvaarden. De machinist 3e klasse J. H. Hoogenboezem, aan boord van Hr. Ms. wachtschip alhier en ma ohinist 3e klasse J, Leeuw vun der Laan, aan boord vun Hr. Ms. „A.rubu", zijn met den 3n Maart overgeplaatst aan boord „Aruba" en wachtschip. De kapitein ter zee F. K. Engelbrecht, met 1 Mei a. s., eervol ontheven van de waarneming der betrekkingen van chef der afdeeling perso neel bij het departement van marine en lid der oommissie tot het examineeren van zee-olficieren en adelborsten, en de waarneming dier betrek kingen met gemelden datum opgedragen aan den kapt.-luit. ter zee H. A. Schippers. Marktberichten. Purraerend 1 Maart. Aangevoerd 203 run deren, 10 stieren beide prijshoudend, stugge handel, 53 vetto kalveren f 0,80 a 1 per KG. 492 nucht. dito. f 5 a 16 per stuk, 13 paarden 1323 schapen en lammeren, prijshoudend, 186 vette varkens f0.29 a 0.56 per P. 95 magere dito f 12 a 25, 13L biggen f 5 a 9. Kleine kaas f31, aangevoerd 31 stapels. Boter f 1.50 a 1,60 per K.G., aangevoerd 672£ P. Kipeieren f3 a 3,25 per 100 stnks. Schagen 3 Mrt. Aangevoerd 7 geldekoeien f90 a 200, 125 nuoht. kalveren f4 a 16. 98 schapen f 14 a 21, 19 magere varkens f 10 a a 13, 10 biggen f5 a 9, boter per kop 0,70 a 0,75, kipeieren f 2,75 a 3 per 100 stuks. Visscherijberichten. Nieuwodiep, 2 Maart. Aangebracht door 18 korders 5 tot 13 mand kleiuo schol p. m. f 8 a 3,50, 1 tot 2 mand schar p. m. f 2. 3 Maart, 1 Hamburger ff, F. 20, met schol, tongen eu roggen voor f 20. 1 sloep, schipper B. Meijboom, met 120 kabelj. p. st. f 1,20, 40 doode kabelj. p. st. f 0,90 a 1,05, 7 lengen p. st. f 2,80, 7 ben roggon per pen f 20,50, 200 schelv. per 100 f 39,50. 4 Maart, v.in. 8 u. Niets binnen, schuiten naar zee. Eukhuizeu, 3 Maart. Jl. Dinsdag was de aanvoer ter afslag 40-tal, die f 5,50 opbrachtten. Vóór den afslag verkochlteu de meeste visschers uit de hand voor f 3£ tot f 4J en 5 gulden. Het is dus voor onze visschers wederom een goede les geweest dat zij beter doen ter afilag hun haring te verkoopen. Woeusdug, 2 Maart. De netjes-visschers werden door ru w weder verhinderd nit te gaan. Door de slepers werd ongeveer 80-tal haring aan gebracht, die 5£ guldon opbrachten. Heden Donderdag waagden, hoewel zeer stoutmoedig, onze visschcra hunne netten in te halen en was de gezanieutlijke aanvoer 100-tal, die voor f 4,75 n 5,80 ter afslag werden verkocht. Allen kw urnen met hunne netten biunen, doch raak ten twee schuiten even bniten het Krabbersgat vast in het ijs bij het terogkocren naar de haven. Het waren schipper W. Zult en H. Kofman, die een noodsein hesehèu eu spoedige liulp van den wal werd verleend, door een der stoom booten van de lirma de JoDg van IJlst, met behulp eener vlet met een drietal moedige schippers. Gelukkig gelukte het vrij spoedig de vuur tuigen behouden binnen te brengen. De vooruitzichten zijn wederom slecht en do zee is met grond-ijs bedekt. Afloop der Openbare Verkooping Woensdagavond 7 uur, in hot lokaal „Ti- voli", ten overstaan van den notaris P. S. Hordijk, alhier gehouden Een huis en erf aan de le Vroonstraat 36, gekocht door den heer R. Th. de Cock, alhier voor f 1080. Een huis en erf le Vroonstraat 38, gekocht door den heer J. M. de Cock, alhier voor f 1040. Een huis en erf le Vroonstraat 40. gekocht door den hr. J. N. Buisman, alhier voor f 920. Vijf huizen en erven Californiestraat 45, 47. 49, 51 eu 53, en vier id. Kapperstraat 14, 12, 10 en 8, gekocht door den heer P. Klein, alhier voor 6092. Twee huizen en erven le Molenstraat 17 en 19, gekocht door den heer J. Hoogenbosch, alhier voor f 1644. Vier perceelen bouwterrein Gravenstraat, gekocht door den heer G. den Dnlk, alhierj voor f 1091. POLITIE. GEVONDEN VOORWERPEN. Adres Bureau II 1 matrozenmuts 26437, 1 sleutel en 1 sléutel. Bureau Ieen zwarte doek, 1 sleutel, 1 schrobzaagje. Ingezonden. Helder, 1 Maart '92. Geachte Redactie We zijn vandaag wel in de Lentemaand gearriveerd, doch van het gure weêr en van do morsige wegen zyn we waarschijnlijk nog lang niet af. De gedachte daaraan doet mij de pen opvatten om een woord in 't midden to brengen ten gunste van de verbetering van den operbaren weg in het Plantsoen naby het Spoorwegstation. Uit de Keizerstraat of uit de Spoorstraat komende, slaat men op weg naar de Postbrug uit jarenlange gewoonte het eerste voetpad voorby //Bellevue» in en na een poos staat men voor de bekende schutting die het voetpad belemmert, en landt men aan to midden van klei en modder, waar men haast niet doorkomen kan. 't Is bekend de schutting staat daar, met permissie van hoo- gerhand doch zou er nu niet iets aan te doen zyu om het voetpad in zoodanigen staat te brengen, dat meu er veilig passeeren kan Talryk is het publiek, dat dagelyks van dien weg gebruik maakt; algemeen is de klacht over de schutting en de weDsch naar verbe tering van 't voodpad. Ik ineen daarom wèl te doen, door de aandacht op het ongerief in 't openbaar te vestigeu, eu den autoriteiten aan te bevelen, om daarin zoo goed mogelyk te voorzien, en wel mot bekwamen spoed. Do zomer is nog lang niet in 't land en het is dus te voorzien, dat. wordt aan den door my uitgesproken wensch niet voldaan, het gemis van een geschikt voetpad op de aan gewezen plok heel wat last aan tal van in gezetenen zal blijven veroorzaken. Mot dank voor do plaatsing. Uw dw. dn. Q. We ontvingen dezer dagen onderstaand schrijven, waaraan we gaarne plaats vcrleenen. Koegra9, 2 Maart 1892. Vuiler, akeliger, ellendiger dag dan die van gisteren heb ik zelden beleefd. Natte sneeuw, harde wind, vorst, 'teen en 't ander wis selde af, en was het in de kom der gemeente langs geplaveide wegen, bij avond behoorlijk verlicht, zeker verre van aangenaam hier, in dit oord, was 't een ware woestenij, een toestand als die ons door reizigers naar de Noordpool wordt geschetst. Haast geen denken aan, om 't hoofd buiten do deur te steken, zitten we als 't ware in huis opgesloten de woeste natuur legt ons huisarrest op. Och, kwam de lieve zoruer maar i i *t land, urn ons weer be tere, sehoonere dagen te geven 1 Op den guren dag van gisteren ontving ik van den uitgever dezer Courant een brief over particuliere zaken en onderaan, in een post-scriptum, vind ik de vraag tot mij gericht is er niet wat nieuws bij in 't Koogras Ik kan mij deze vraag heel goed begrijpen van een man, die zich alle moeite geeft om nieuws tijdingen voor zijn blad bijeen te verzamelen, doch, het raam mijner woonkamer uitziende, begon ik mij vroolijk te maken over den toe stand, waarin ik mij bevond, in verband met de uitnoodiging tot het mededeelen van nieuws berichten. Nieuwstijdingen van hier! Staatkundige berichten, b. v. Maar och, we zitten hier allen tehuis en vergaderingen van kiezers en staat kundige lezingen worden hier alsnog niet ge houden. Kuiper en Schaepman laten dit oord onbezocht en Domela Nieuwenhuis is hier per soonlijk onbekend. Zelfs Treub en Gerritsen achten het Buitenveld geen geschikt veld voor hunne staatkundige werkzaamheid. En is het hier koud in de natuur de aanstaande ver kiezingen voor de Prov. Staten, die in de po litieke kringen reeds worden besproken, laten ons nog even koud, als de buitenlucht ods doet bibberen. Over het sociale vraagstuk lezen we van tijd het een en ander gedurende de lange winteravonden, doch we laten de werklieden in andere landen rustig lmn gang gaan als zy het werk staken en als ze het wêer aanvatten. Alleen maken we ons bang voor de stijging der pryzen van levensbehoeften, die zoo licht uit werkstakingen ontstaat. Maar nieuws op staatkundig gebied, geloof mij, weet ik niet to geven. Ieder is op 'toogenblik gebonden aan"'t ver blijf op zijne hoeve, 't Vreeselijke wêer laat niet toe, dat men elkaar een'bezoek gaat bren gen, en daardoor is het, met hoeveel goeden wil men ook gewapend is, totaal onmogelyk, om op maatschappelijk gebied eenig nieuws te verkondigen. Hoe gaarne zouden velen, was het wêer milder en waren de afstanden minder groot, eens een vriend en vriendin gaan be zoeken. Nu moet men dat maar stil nalaten, thuis blijven en erkennen, dat deze plek des lands achterwege, moet blijven, als er sprake is van maatschappelijk nieuws. Het kerkelijk nieuws kunnen we gerust over slaan, want hier in ouzo nabijheid hebben we geen kerk en op dat gebied zijn we dus vry ons voor het artikel nieuwstijdingen te bewe- geD. Als kerkelijke mcnschen behooren we tot corporaties, die elders hun zetel en hun hoofdlieden hebben. Op letterkundig gebied zoek ik mede te ver geefs naar nieuwsberichten. Worden hier en daar in 't land beroemde sprekers uitgonoodigd om producten van eigen of anderer vernuft voortedragen hier worden geeno letterkundige voordrachten gebonden. Gebr. van Lier hebben het nog nimmer in 't hoofd gekregen om hier eene tooneelvoorstelling te geven en zelfs de u Doofpot,i die in tal van plaatsen is ten too- neele gevoerd, blijft voor hier in den doofpot. Bij gebrek van militairen, missen we hier ook de zeer gewaardeerde opvoeringen van onder officiers- en korporaals-vereeuigingen, en de weinige miliciens met verlof, die zich hier be vinden, laten in dit opzicht niets van zich hooren. Zomers hoort men hier op 't vrije veld het zoet gefluit van vogels, die den lof des schep pers zingen. Door 't slechte wêer van dezen tijd des jaars, zijn we echter thans van die muziek verstoken. Uitzicht op het organisceren van concerten bestaat er op 't oogenblik nog niet. Het operetten-gezelschap, dat in nMusis Sacrum* zal optreden, schijnt alsnog geen plan te hebben, om zich ook door ons, bewo ners van 't Koegras, to doen bewonderen. En de kaj)elmeester Koning heeft er blykbaar nog geen lust in, om hier eenige zijner concerten te geven. Zoo ik hoor, volgt er op zoo'n con cert van tijd tot tijd een geïmproviseerd bal hier zou zoo'n bal heel geschikt kunnen plaats hebben en veel bijval vinden. Misschien bedenkt de mnziek-commissie zich nog weieens op myn denkbeeld, om de harmonie-muziek der Marine nu en dan ook naar 't Buitenveld te zenden, om de bewoners van dat.oord te midden van den harren wiuter wat op te vroolijken. Geloof my, mijnheer de uitgever, zoo gauw dat gebeurt, dan ontvangt ge van my een heel anderen brief, waarin ik, in tegenstelling van dit schryvep, u verzekeren zal, dat er in 't Koegras wèl nieuws is. Alexander. Vervolg der Berichten. Naar wij vernemen, bestaat het uit zicht, dat bij de a.s. zomerdienst-regeling der H. IJ. Spoorweg-Maatschappij, een sneltrein van hier naar Amsterdam zal worden vastgesteld, die 's morgens onge veer ten 7 uur van hier vertrekkende en te Alkmaar stoppende, de reizigers in kor ten tijd in de hoofdstad zal brengen. Verder vernemen wij, dat de trein, die thans des avonds te ongeveer halftien te Alkmaar aankomt, met den a.s. zomerdienst tot hier zal doorloopen, en daardoor gelegenheid ;al geven, dat de reizigers, die in den avond huiswaarts keeren, niet in het holst van den nacht hier aankomen. By de medeeling dezer berichten, willen we gaarne herinneren aan de bemoeiingen der Kamer van Koophandel eu Fabrieken alhier, die in 't belang van 't reizend pu bliek, met ernst op bevordering van het verkeer tusschen de hoofdstad en deze gemeente heeft aangedrongen. Gisteren werden 68 balen katoen uit het wrak der «Tusear" aangebracht.- - 't Barre weder van Dinsdag vermocht niot verhinderen, dat een zeer groot aantal belangstellenden, de aangekondigde muziek uitvoering in de Zuiderkerk by woonde. Door een 5-tal dames en één heer werd een 13-tal j gesteld. Hij geloofde dat de wetgever van nommers ten gehoore gebracht, welke zeer in I meening was geweest, dat er nooit zulke den smaak vielen en met een onverdeelde aandacht werden aangehoord. In de pauze werd door den WelEerw. heer Ds. W. den Hengst een toepasselijk woord gesproken over het nut der stichting van het «Militair Tehuisa, tot welks voordeele deze uitvoering door genoemde jeugdige krachten ondernomen was. Wij hopen voor deze èn voor het Militair Tehuis met flink succes. Ter herinnering aan het gewichtig feit van de Troonsbestijging vau Prinses Wilhel- mina als Koningin der Nederlanden is door de Koninklijke fabriek van zilverwerken van C. J. Begeer te Utrecht een medaille ver vaardigd, welko een uitstekende proeve is van Nationale graveerkunst. De medaille ver toont het portret van H. Majesteit aan de eene zijde met de datuuis harer geboorte en Troonsbestijging, aan de andere zijde 't Konink lijk wapen, door Oranjebloesem omgeven, waarin de aloude spreuk: Florira 1'Orangier". De medaille is groot 60 millimeters en is een waardig souvenier ter gedachtenis aan een grootsche gebeurtenis. Het fraaie stuk is bij de firma Manikus alhier verkrijgbaar gesteld. Aanstaanden Zondag zal de Onder- officiers-vereeniging «Admiraal deRuijter" in Musis Sacrum, op feestelijke wijze haar 10-jarig bestaan herdenken. Omtrent den dubbelen moord te Haar lem vernemen we nog het volgende Totnutoe is het voorwerp, waarmede de misdaad is gepleegd, niet gevonden, evenmin als de misdadiger of de misdadigers. Men verdiept zich in gissingen, wat aanleiding kan hebben gegeven tot doze vreeselijke misdaad. De weduwe Stokman had geen geld, en beide ondjes leefden van de inkomsten van een paar huisjes, toebehoorende aan de weduwe Bek kers, waarover een neef te 's Gravenhage de administratie had. Deze zond elke maand voldoende geld over. Voor de rest was er nooit iets in huis, eu thans kan er hoogstens een f 20 zijn geweest. Ook de vraag hoe de moordenaar is binnengekomen en weggegaan, houdt nog ieder bezig. Het is bekend, dat de oudjes 's avonds nie mand toelieten, zoodat men onderstelt, dat hij zich hoeft laten insluiten, voordat de werkster te halfacht heenging. Tusschen dit uur en halfnegen moet alles zijn gebeurd. Sommigen houden het er voor, dat een goede bekende der beide ondjes het feit heeft bedre ven, doch anderen betwijfelen dit, omdatieder, die hen kende, wist, dat er bijna nooit eenig bedrag van beteekenis in huis was. Anderen geven een verhaal dat aannemelijker is. Vol gens hen zou men den moordenaar te zoeken hebben in een der bedelaarshotels, en wel om de volgende reden. De zoon van de verslagen weduwe Stokman, Barend Stokman genaamd, houdt in een dier hotels zijn verblijf. Hij is een dier personen, die om een lichaamsgebrek hij heeft zoo goed als geen neus steeds in de maling worden genomen. Nu onderstelt men dat hy in 't byzijn van andere lui van zijn slag, waaronder dikwyls pas ontslagen gevangenen zijn, wel eens is geplaagd mét zijn rijke tante", de weduwe Bekkers en dat dit de begeerte van een of meer zijner mede- logé's heeft opgewekt, die, zonder te weten dat in woning nooit geld was te vinden, daarop zijn afgegaan. Dit alles is een veronderstelling, doch een veronderstelling, die niet zoo heel onwaar- schijn lyk is. Het onderzoek wordt door de justitie met ijver voortgezet. Zondag werd den geheelen dag in den Raamsingel gedregd, doch zonder resultaat. Door de gemeentereiniging werd in de half verbrande matras nog een rijks daalder gevonden. Op verzoek der Haarlemsche justitie zijn te Leiden twee mannen en een vrouw aange houden en naar Haarlem overgebracht, als moetende zij worden gehoord in zake den moord. Bij de begrafenis der beide slachtoffers, ver drong zich tegen half drie in den middag aan het gasthuis en de straten daarbij gelegen een groote menigte en bleef daar, ondanks het gure weder, totdat te drie uur de lijken in de twee koetsen waren geplaatst. Elke baar was versierd met een krans. Op de linten van den eenen stond: «Lieve grootmoeder, rust in vrede", en op die van den anderen //Lieve tante, rust in vrede". De stoet werd door een groote menigte naar het R.-K. kerkhof begeleid, waar zich tal van personen hadden verzameld. De lijkdienst werd verricht door den kapelaan Ha'kenscheid. Als een bijzonderheid kan nog worden ge meld dat een nichtje der vermoorde vrouwen, juffrouw Kops, die gewoon was haar 's avonds de courant te komen voorlezen, Vrijdagavond to laat klaar was met haar huiswerk en dos niet is gegaan. Dat kan een gelnk en eèn ongeluk zijn ge weest, daar èf ook zij zou zijn vermoord ge vonden, of de moordenaar zijn plan zou hebben opgegeven. Het eerste is het waarschijnlijkste, af te gaan althans op de koelbloedigheid, waar mede de misdaad blykbaar is gepleegd. De moord op De Kraker, molen aar te Zaamslag, gepleegd, heeft aanleiding gegeven tot nog een andere rechtszaak, die gisteren voor de arrondissements-rechtbank te Middelburg werd behandeld. Terecht stond G. K. oud 17 jaar, mo lenaarsknecht «beschuldigd van geweten, te hebben* dat men Louwerse de Kraker zou vermoorden. Beklaagde bekende onder een vloed van tranen, het feit te hebben geweten, waarover hy diep berouw gevoelde. Hij is er toe gekomen omdat hij bedreigd werd met den dood en na den moord werd hem voorgespiegeld, dat by levenslange ge vangenisstraf zou krijgen, wanneer hij er over sprak. De officier van justitie geloofde daar niets van, vermits de beklaagde voor den rechter-.commissaris geen woord daarvan had gerept. Hij noemde de drijfveer veel eer laag winstbejag (het verkrijgen van een remplacant en de plaatsing op den molen.) Het verdroot den officier van justitie, dat er op dit misdrijf slechts 6 maanden gevangenisstraf als maximum was zware misdrijven uit zouden kunnen voort vloeien. De justitie rekende het op het kantje van medeplichtigheid af. Eisch 6 maanden gevangenisstraf. Harlingen, "3 Maart. Omtrent het schip «Frisia", kapt. Boswijk, hoogstwaar schijnlijk in een storm op 11 Nov. jl. in de Noordzee vergaan, is van het Ministerie van buitenl. zaken en een buitenlandsch consul eenig bericht gekomen. Uit Dront- heim wordt namelijk bericht, dat er een kiel is aangespoeld, alsmede een reddings boei, vermoedelijk van de Frisia" afkom stig, doch zeker is dit het geval met een kist van een der matrozen, waarin o. a. de aanwezige kleediugstukken en brieven ("waarvan men de reeders gedeelten over zond) allen twijfel opheffen. m" Op Zondag a.s. herdenken wij de 20-jarige Fciitvereenigiug van onze waarde Neef en Nicht: PI ETER ZEGEL gg FLORA DE BRAVE. g Helder, 4 Maart 1892. M. DE BOER. gg m M. DE BOER-Koopman. m Ondertrouwd JAN KWINKELENBERG en AALTJE WILNER. Helder, 3 Maart 1892. Geboren MARIA CORNELIA, Dochter an L. W. WECKESSER n C. H. M. WECKESSER- van moorsel. Den Haag, 28 Februari 1892. Batjanstraat 33. Volstrekt eenige kennisgeving. Geboren JOHANNA FRANSCISCA CECILIA. Dochter van J. F. SARLEM1JN en M. J. SARLEMIJNPuttebs. Helder, 2 Maart 1892. GeborenGRIETJE, Dochter van J. C. DE VLUGT en A. DE VLUGT-Bokndermaker. Helder, 1 Maart 1892. Geboren FRANC1SCUS JOHANNES, Zoon van J. H. BORGART en A. BORGART geb. BLOK. IJmuiden, 29 Februari 1892. Voorspoedig bevallen van een welge schapen Dochter J. M. VAN GILST geb. COLLET. Helder, 3 Maart 1892. Geboren: FRANS ANTONIUS. Zoon van F. UITVLUGT en J. UITVLUGT—Stroomeb. Helder, 26 Februari 1892. Voorspoedig bevallen van eene Dochter: V. DRIJVER—Kuiper. Helder, 2 Maart '92. Heden overleed onze geliefde Moe der, Behuwd- en Grootmoeder, de Wed. K. ZAAL geb. VAX DIJK, na een lang en smartelijk lijden, in den ouderdom van 82 jaren. Helder, 3 Maart 1892. Namens de Familie, J. VAN DIJK. By deze betuigt ondergeteekende haren hartelyken dank voor de vele bewijzen van deelneming en voor de hulp, onder vonden tijdens de ziekte en 't overlijden van haren echtgenoot. Helder, 3 Maart 1892. Wed. W. DUBBELD— SCHOONHOVEN. te HELDER (Palmstraat). D.V. ZONDAG 6 MAART voormiddags 10 uur, de Eerw. Heer Ds. GESELSCHAP, van Amsterdam. Afdeeling Helder. Vergadering op MAANDAG den 7en Maart a. s., 's avonds 8 uur, in de Nieuwe Kerk. SPREKER de Weleeerw. Heer Predikant te Alkmaar, .jaa®— De Leden hebben met hunne Dames vrijen toegang; overige be langstellenden betalen 10 ets. de persoon. Timmerlieden-Vereeniging Jaarvergadering op ZONDAG 6 MAART 1892, des namiddags 4 ure, in de nieuwe zaal van «Tivoli". Het Bestuur. Timmerlieden, niet-leden, worden dringend verzocht deze vergadering by te wonen. Algemeene Vergadering op DINS DAG den 8en MAART 1892, des avonds te 8 uren, in het lokaal «Tivoli". De Secretaris, G. E. KLOOSTER lil'IS. Ag.Bekening 1891. Verkiezing van CommissariBBen. Jaarverslag, enz. DER SCI1KKN- E.\ GYNMASTIEK- VEItEKVK.IM. op ZATERDAG 5 MAART e.k., 'savonds 8 uur HET BESTUUR. ZANCVEREENiCINC (Sttderlinjg (HtiuKgro. Repetitie op a. s. NAAMDAG 7 NA ART. Het Bestuur. DANSSCHOOL des Zondags geopend: Voor eerstbeginnenden van 4 tot 5l/s uur meergeoefenden S1^ 71/9 onder de leiding van een Dansmeester en be geleid met piano- en vioolmuziek. Wegens ziekte der vorige wordt gevraagd een nette DIENSTBODE die met de wasch kan omgaan. Mej. VAN DER WOUDE. Ankerpark. ca evraagd een flinke DIENSTBODE. Adres BERKHOUT St Co. Ei- biedt zich aan van goede getuigen voorzien. AdresBERKHOUT en Co. Tegen 1 MEI biedt zich aan als Meid alleen, een fatsoenlijk MEISJE P.G., van goede getuigen voorzien. Adres onder letters N. N. aan het Bureau van dit Blad. In het GEMEENTE-ZIEKENHUIS, wordt gevraagd voor tijdelijk, een Zich in Persoon aan te melden, bij den Directeur van bovengenoemde inrichting. Helder, KERKGRACHT 32. Terstond gevraagd in een klein gezin een flinke dienstbode p.g. Van goede getuigen voorzien, zich te vervoegen SPUISTRAAT no. 19. J. MOEN, Doolhof No. 2. Een fatsoenlijke DIENSTBODE P.G:, biedt zich aan om tegen 1 Mei in dienst te treden, doch liefst in een klein gezin. Brieven onder letter J. S.,bij C. BURGER, Boekh. te Schagen. Verloren Zondag tusschen de R. K.- en de Westerkerk, een lorgnet. Den vinder wordt beleefd verzocht dit tegen belooning terug te bezorgen bij J. ROO- DERS, Laan no. 3. To Koop eenige Kippen van de le eu 2e Leg. Adres P. JURG, Oranjestraat 13. TO KOOp een beste HANDKAR op veeren. Adres HOOGSTRAAT No. 11. "To nuur: een logement, bevattende *6 Kamers en ruime Koffiekamer. Op een goeden stand gelegen. AdresBERKHOUT Co. Op een der beste standen van de Nienwstad. TE HUUR OF TE KOOP een HUIS met Vergunning. Inlichtingen te bekomen WESTGRACHT 3. 4. Groote zoete ftapelsche Sinaasappelen, 4, 3, en Ct. per stuk, 4 a 10 Ct-, eu 6 a 10 Ct. Besse Xapelscbe Vijgen, 14 Ct. per 5 ons het probatumst middel voor den hoest. Nieuwe geconfijte Dadels, 15 Ct. Citroenen 4 a 10 Ct. Groote Cocosnoten per stuk 20 Ct.zoo men weet is dit het jste niidddel tegen Lintworm. Ruim gesorteerd in

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1892 | | pagina 2