Volksbijeenkomst LEGER DES HEILS. Advertentie n. Wieringen. W. C. CALTENBACH, Medelezers gevraagd WELGEMEEND. Een oppas. Jongmensch Attentie Een fatsoenlijk Jongmensch Een net MEISJE gevraagd, Er wordteen Waschhuis Marine en Leger. Blijkens bij het departement van marine ont vangen bericht, ia Hr. Ma. schroefstoomschip le kl. „Van Galen," onder bevel van den kapt. ter zee W. F. Blauuw, den 6den dezer ter reede Simona- stad (Kaap de Goede Hoop) aangekomen. Aan boord waa alles wel. Stoomvaartberichten. Het stoomschip »Conrad," naar Amsterdam, pass. 5 December' Suez. Het stoomschip wGedé," van Rotterdam, vertrok 6 December van Aden. Het stoomschip «Gelderland,* van Rotter dam, pass. 5 Dec. Ponta da Quia. Het stoomschip «Prins Hendrik* arriv. 6 Dec. van Batavia te Amsterdam. Het stoomschip //Prinses Sophie," van Am sterdam, arriv. 6 Dec. te Port-Said. Het stoomschip //Prinses Marie", van Am sterdam, vertrok 6 Dec. van Southampton. Het stoomschip »Salak", van Rotterdam, arr. 7 Dec. te Marseille. Het stoomschip Batavia" vertrok 7 Dec. naar Rottordam. Marktberichten. Purmerond, 6 Dec. Aangevoerd 337 run deren, 6 stieren, vette koeien lager in prijs, gelde- en melkkoeien prijshoudend, 52 vette kalveren f0,60 a 0,90 per K.G., 77 nucht. dito f 6 a 20, 26 paarden, 3686 schapen en lammeren, lager in prys, 218 vette varkens f 0,44 a 0,52 per K.G., 65 magere dito f 12 a 20, 175 biggen f 5 a 9, 940 ganzen f 1,80 a 3, 90 zwanen f5 a 8,50, kleine kaas f34,50 middelb. f 31,50, commissie f 30, aangevoerd 134 stapels, boter fl,20 a 1,30 per K.G, aan gevoerd 1103 K.G. Schagen, 8 Dec. Aangevoerd 12 paarden 35 a 80, 14 geldekoeien f 90 a 240, 5 nucht. kalv. f6 a 16. 1786 schapen f 8 a 24,50, 30 magere varkens f 10 a 14, 10 biggen f 6 a 8,50, boter per kop f 0,45 a 0,50, kipeieren f4,50 a 6 per 100. tatiekosten, zoodat het voor den directeur van groot belang is veel verzekeringen te Bluiten. Verder geniet de directeur jaarlijks een zeker bedrag per duizend gulden verzekerd kapitaal, al weer tot bestrijding van eigen salaris en ad ministratiekosten. Daar van al deze onkosten de berekening onregelmatig is vastgesteld, wordt er veel tijd en moeite vereischt om, bij het einde van het jaar, het totaal bedrag dier onkosten te bepalen. Vooral omdat de directeur de op die wijze ontvangen bedragen niet verantwoordt. Bijna geen enkel lid of correspondent kent de statuten der mautschappij in druk verkrijg baar zijn zij niet. 31echts door voortdurend aan dringen is het mij gelakt, voor eenen halven dag inzage van de statuten te bekomen. Daardoor is mij bekend geworden, dat de Onderlinge Brand waarborg-maatschappij ,,'t Algemeen Belang" no tarieel gewaarmerkte statuten bezit, waarnaar zij behoort te worden bestuurd. Volgens die statuten bestaat er een hoofdbestuur van 5 leden, dat alle handelingen van den directeur moet con troleeren, en dientengevolge de belangen der leden tegenover den directeur moet behartigen. In eene algemeene vergadering der maatschappij, die niet lang na hare oprichting plaats had, is de directeur bekleed met de macht van het hoofdbestuur, zoo dat op dat oogenblik uitvoering en controle in éóne hand kwamen. Die daad, hetzij zij van den directeur is uitgegaan, of wel van de ver gadering, was eene overtreding der statuten. Sedert dat tijdstip werd de maatsohappij on wettig beheerd. Sedert dien tijd is van de sta tuten alleen dan gebruik gemaakt, wanneer de directeur dat noodig oordeelde, zoodat hij door zijne Visscherijberichten. Nieuwediep, 7 December. Aangebracht 40-tal baring per tal f 3,25 a 4. 8 December. 700-tal baring per tol f 1,50 a 2,80. Verders veel kleine baring, weinig waarde. 25 korders met 5 tot 70 tongen p. st. 50 a 60 cent, 1 tot 4 mand kleine schol p. m. f 3,50 a 4,50, 1 tot 2 mand schar p. m. f 1,50, 1 tot 8 roggcnp.st.fi," 30 beugers met 5 tot 60 schclv. per 100 f 65 a 1 tot 6 kabelj. p. at. f 3 a 3,60, 2 tot 25 roggen p. st. f 1,20 a 1,80. POLITIE, GEVONDEN VOORWERPEN. Adres Bureau Raadhuis1 schroefmoer, 1 kinderkrol te bekomen (Wed. Jansen, Midden straat No. 33. Tijdstippen van verzending der Brievenmalen naar Nederlandsch Oost- en West-Indië en naar de buitenlandsche havenplaatsen, waarheen, voor zoover ons bekend is, oorlogsschepen der Koninklijke Nederlandsche Marine van hier vertrokken zijn. Naar Oost-Indië: Verzendingsweg. p. zeepost via Amsterdam. p. zeepost via Rotterdam p. Hollaudsche mail via Genna p. HolL mail via Marseille p. Franscbe mail via Marseille p. Engeltche mail via Briodisi p. Duitsche mail via Brindisi Naar Guyana (Suriname): p. zeepost via Amsterdam. .1 21 Dec. p. mail over Engeland19 p. mail via St. Nazaire. P Naar Cura9ao, Bonaire en Aruba, St. Martin, St. Eustatiua en Saba 21 Dec.l 7.15 's av. u 13 12.30 's nam. 7.15 'sav. 7.15 's av. p. zeepost via Amsterdam, p. mail via Southampton 10 ei Naar Hr. Ms. „Johan Willem Friso" te Toulon 9 Dec., 3.30 's nam. (Aankomst te Toulon 11 Dec. 's morgensde verzending heeft dagelyks plaats.) Naar Hr. Ms. .Van Speyk" te Bahia: via Lis sabon, 10 December 12.30 's namiddags. (Aankomst der mail te Bahia 26 Dec.) Ingezoiiaon. Mijnheer de Redacteur Aangezien ook hier velen bij de assurantie- maatschappij ,,'t Algemeen Belang" verzekerd zijn, versoek ik u beleefd onderstaand schrijven, voor komende in de „Schager Courant" van heden, te willen overnemen. Helder, 9 December 1892. B „Gaarne zon ik door middel vau uw veel ge lezen Blad, de leden der Onderlinge Brandwaar- borgmaatichappij ,,'t Algemeen Belang" willen opwekken, tegenwoordig te zijn op Vrijdag 9 Dec. op de te Haarlem te houden vergadering dier maat schappij. Ik zou niet wagen voor een dergelijke zaak ruimte in uw blad te vragen, wanneer het niet in mijne overtuiging was, dat het hier eene algemeene zaak geldt. Gedurende het 4jarig bestaan der maatsohappij, heeft de directie zeer vele leden weten aan te werven, «n het laat zich aanzien dat hun getal in korten tijd nog sterk kon toenemen. Op zichzelf is dat een verblijdend verschijnsel want er is geene doelmatiger manier van verzeke ren denkbaar dan eene Onderlinge Brandwaar- horgmaatschappij met een groot aantal leden, mits zij goed is ingericht en uitstekend wordt beheerd. Men zou dan ook niet anders kunnen doen dan de directie prijzen om hare werkzaam heid, wanneer de door haar gebruikte middelen even uitstekend waren als het resultaat, dat er mede is verkregen. De menschen worden tot deelneming verlokt door de lage jaarlijksohe bijdragen, die wordt voorgespiegeld, terwijl zij later eerst merken dat zij weer moeten bij betalen. De directie verschuilt zich achter bet feit, dat het eeu onderlinge assu rantie-maatschappij is. Ieder, die met een weinig wereldkennis is toegerust, kan begrijpen dat de mensehen op een dwaalspoor kunnen worden ge bracht. Daarbij komt nog, dat bij de betaling der eerste quitantie een zeker bedrag in eens wordt geèischt, dat, volgens de statuten, geheel dient tot salaris Tan den directeur en tot bestrijding der ezploi- 'g geenerlei bepaling der statuten meer werkzaamheid kon worden belemmerd." Eene algemeene vergadering, die volgens de statuten ieder jaar in Juli moet plaats hebben, is sedert niet meer bijeengeroepen. De toepassing van districten heeft geheel in strijd met de statuten plaats gehad. Eene rekening en verantwoording van bet bestuur der maatschappij, die iu de algemeene vergadering moet worden gedaan, is niet meer geschied. Wel wordt in elk district, als de directie dat nuttig oordeelt, reke ning gedaan, doch in het eene district is men volslagen onbekend met de rekening van de an dere. Het is dientengevolge een onbegonnen werk na te willen rekenen, hoeveel door den directeur aan de leden wordt verdiendwat men vooral zal inzien als men bedenkt hoeveel moeite reeds wordt vereischt om het voor zijn eigen district te weten te komen. Een ander nadeelig gevolg van dat onwettig beheer der directie bestaat hierin, dat men in geval van brand geheel aan de willekeur der di rectie is overgeleverd in zake de stipte uitbeta ling van geleden brandschade- 't Is waar, wan neer de directie in gebreke blijft, kan men zich tot het gerecht wendendoch ieder weet hoe lang en hoe duur die weg is. Deze bedenking is te meer klemmend, omdat mij op 19 Nov. jl. een schrijven is ter hand gesteld, waarin door 11 achtbare ingezetenen van de Langereis, gem. Hoogwoud, wordt te kennen gegeven, dat zij on mogelijk kannen begrijpen, waarom eene in April aldaar plaats gebad hebbende brand niet door den directeur wordt vergoed. Ik hoop u iu zooverre overtuigd te hebben van het belang der zaak, dat gij tot opname be reid zult zijn en dat de belanghebbenden het nut zullen inzien van hunne tegenwoordigheid op de vergadering te Haarlem op 9 Dec. Tevens zij nog aangestipt, dat de directie niet uit zich zelf tot die vergadering besloten heeft, maar op aandringen van eenen deelhebber. Dat de vergadering te Haarlem, dus ver buiten het oentrum der deelhebbers, wordt gebonden, daarvoor zal de directeur zijne goede redenen wel hebben. Hoogachtend. Uw dw. dr. C. NOBEL. Deelhebber van ,,'t Algemeen Belang". Sijbecarspel, 4 Dec. 1892. Vervolg der Berichten. Hedenmorgen is voor het eerst aan het afslaggebouw der gemeente afgeslagen. Eenige Texelscke visachers hebben hunne vangst in het gebouw laten afslaan, die door de aan wezige vischhandclaren werd gekocht. Naar men ons verzekert, hebben HH. Gedep. Staten van Noordholland het nemen eener beslissing omtrent de goedkeuring van het besluit van den Raad der gemeente Helder, om het afslaan van zeevisch, anders dan door gemeente-beambten, op straffe van boete of hechtenis te verbieden, uitgesteld. De man, die jl. Zaterdag alhier te water was geraakt, is in den vorigen nacht tenge volge daarvan in het gemeente-ziekenhuis overleden. De jongeh. H. v. d.Woude, alhier, heeft ruet goed gevolg het staats-examen afge legd als surnumerair bij de posterijen. Door schipper A. C. Bakker, »W. R. No. 3," is op de reede opgevischt en alhier aangebracht een sloep of jol zonder naam en blauw geschilderd, benevens een stuk riem. In de vergadering van de afdeeling Hel der der Maatschappy tot Nut van 't Algemeen, hedenavond te houden, zal de behandeling worden voortgezet van de door den heer A. van Voorn veld voor eenigen tyd ingediende voorstellen tot wyziging van het Reglement der alhier bestaande Nuts-Spaarbank. Op morgen (Zaterdag) avond zal door de Onderofficiers-Vereeniging der landmacht «O. V." in het lokaal Tivoli alhier een fees telijke vergadering worden gebonden, waarin het tooneelspel //Henri Burton" zal worden opgevoerd. Het lid der Tweede Kamer, voor Rot terdam, mr. Levyssohn Norman, oud-Raad van Indië, is gisterennacht plotseling overleden. Te Delfzijl is dezer dagen zekere E. v. d. B. met een boot, hoogst waarschijn lijk in abnormalen toestand, de haven uit- gedrevên. Hij werd in het Oost-Friesche Gat, nabij de Knok, door B. de Vries, kapitein van het Duitsche stoomschip «Fa- rina« varende tusschen Borkum en Emden, in een allertreurigsten toestand aangetrof fen. Hij was verstgfd van koude en ge heel bewusteloos. Door de liefderijke ver zorging van den kapitein in diens kajnit kwam hg weer tot bewustzgn hij is nog dienzelfden dag te Delfzijl aan wal gezet. Een zeer droevig ongeluk had Woens- jmiddag omstreeks twee uur te Amster dam plaats op de Stadhouderskade bg de Frans Halsstraat. Een jonge vrouw, echtgenoote van den heer K., die reeds eenigen tijd ziek te bed lag, sprong in een vlaag van ijlende koorts uit een raam van de derde verdieping op straat. De ongelukkige viel met een zwaren smak op den rand van het trottoir, waar zij roerloos bleef liggen. Toen zij door eenige ijlings toegeschoten voorbijgangers werd opgenomen, was de arme, die in den •erschrikkelijken val haar ruggegraat ge broken had, reeds overleden. Maandagavond toen de veldwachter De Waard, gestationneerd te Bolnes, (gem, Ridderkerk) zich op surveillance bevond na de herbergen te 10 uur te hebben doen sluiten, zich weder op den dijk begaf aldaar eenige dronken werklieden tot orde en rust vermaande, werd De Waard door deze lieden eenparig aangevallen. Na hem zijn stok afgenomen en zijn geladen revolver uit den zak gehaald en hem al- zoo geheel weerloos gemaakt te hebben, werd hij met vereende krachten gebeukt, gestompt en getrapt, zoodat hij den vol genden morgen buiten dienst gesteld moest worden. De heer P. dié den veldwachter ter hulpe snelde, werd een, twee, drie van den dijk gesmeten. De Duitsche Lloyd-stoomboot Spree, met 753 menschen aan boord, op reis naar New-York, heeft midden op den Atlanti- schen Oceaan, bg onstuimig weder, een lek gekregen door het breken van de groote schroefas, welks eene eind een groot gat in den bodem van het schip boorde. Het water stroomde binnen, maar door het sluiten van de waterdichte schotten voor kwam men onmiddellijk gevaar van zinken. De eerste schrik der passagiers was grootsommigen waren als krankzinnig. Een jonkman sprong in radeloozen angst overboord en verdronk. Later werden zij, door de flinke houding der officieren, eenigszins gerustgesteld en de Heer D. L. Moody, die onder de kajuitpassagiers was, hield een bidmeeting aan boord. Er werd aanhoudend gepomptmen goot zakken vol olie op het water uit, waardoor de kracht der golven gebroken werd men ontstak noodlichtseinen in den nacht, maar er kwam geen hulp en inmiddels dreef de Spree,met den boeg hoog boven en den spiegel onder water, steeds meer uit het vaarwater der andere stoombooten. Eindelijk echter kwam als redder uit den nood het stoomschip «Lake Huron,» dat de «Spree c op sleeptouw nam en naar Queenstown stoomde. De Pruisische majoor Heinrich, onder wiens leiding de noodlottige zwemoefe- ningen in de Neiss werden gehouden, waar bij vijf soldaten verdronken, is nu door den krijgsraad veroordeeeld tot een jaar gevangenisstraf. Een erfenis van 86 millioen Mark uit Amerika wordt ihans verdeeld onder 17 families te Keulen. Onder de gelukki gen is ook een straatveger aldaar. Die man heeft zooveel liefhebberij in zijn vak, dat hij den bezem nog niet in den hoek wil zetten. En zoo worden dan in das grosse, heilige Köln de straten geveegd door een millionair. In den vuurtoren van Kaap la Hève, bg Havre, is een nieuw licht geplaatst, dat dien vuurtoren tot den heldersten van de geheele Fransche kust maakt. Het licht is driemaal sterker dan dat van eenigen an deren Franschen vuurtoren. Bg goed weder zal het, naar men gelooft, op een afstand van 52 mijlen zichtbaar zijn en bg het slechtste weer nog minstens 22 mglen ver. In Schotland zijn weder eenige ge maskerde roovers aan het werk geweest om een reiziger te plunderen, juist alsof het nog de goede oude tijd was. De heer Cunningham, de agent in Lanorkshire van de «Union Bank of Scotland,* kwam van Storehouse terug, waar hij eiken Zaterdag zelf het geld en de papieren van de locale bank afhaalt. Zgn rijtuig werd onderweg aangehouden en twee gemaskerde roovers sprongen met de revolver in de hand in het rjjtuig. De heer Cunningham mende. Naast hem zat zgn eerste klerk. «Geef mij je geld of ik schiet,* zeide de eene roover met zgn revolver tegen de borst van den heer Cunningham gericht. Doch deze een «foot-ball-spelerc en dus ge spierd sloeg hem met een bevigen vuist slag het masker stuk op het gelaat, terwijl de andere roover met den reiszak vluchtte, waarin het geld en de papieren geborgen waren. De heer Cunningham joeg nu den anderen roover na en spoedde zich naar Hamilton, van waar te paard de politie de roovers nazette. Twee kerels werden tusschen de heuvels aangehouden, die waarschijnlijk de schul digen zgn. Heldersche Moppen. Ach, engel, ik zou den geheelen nacht naar je lieve stem kunnen bly ven luisterenzei Gustaaf, opstaande ora heen te gaan. Zes maanden nadat zij getrouwd waren, toen hij eens bij ongeluk een kwartier over zijn gewonen tijd uit de sociëteit thuis kwam, werd zyn wensch vervuld o HeintjeMama, is daar haarolie in dat kleine fleschje Mama: Wel zeker niet jongen, 'tls gom. Blijf er af. Heintje: Ik dacht het al. Heel myn hoofd plakt. A.s. Maandag deu 12en Dec. j hopen onze geliefde Ouders: j J. AKKERMAN en K. KRIJGSMAN, hunne 25-Jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Helder, 9 Dec. 1892. Hunne dankbare Kinderen. 12 December 1892. Herdenkdag der 25jarige Echtvereenigtng van JAN AKKERMAN, Postbeambte, en KLAASJE KRIJGSMAN. Helder 12 Dec. 1892. Uit naam van zgn Collega's. Op Zondag 11 December a.s. hopen onze geliefde Zwager en Zuster CORNELIS STIJN en WILHELMINA DUIT, 1 hunne 121/s-Jarige Echtvereeni- 1 ging te herdenken. Huisduinen, 11 Dec. 1892. Uit naam van I A. ZEUW. A. ZEUW—Duit Op Zondag 11 December a.s. i hopen mijne geliefde Ouders I CORNELIS STIJN i en WILHELMINA DUIT, hunne 121/9-Jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Huisduinen, 11 Dec. 1892. Uit naam hunner Dochtertje, I M. STIJN. Ondertrouwd J. H. G. JURJAANZ, Torpedomaker-majoor, en A. VERBERNE. Amsterdam, j g December 1892. Voorspoedig bevallen van een flinken Jongen A. H. BEIJER—KANNEGIETER. Amsterdam, 8 December 1892. Hedennamiddag overleed, na een kortstondige ongesteld, zacht en kalm, onze geliefde Zuster Maartje Duinker, in den ouderdom van ruim 65 jaren. Hoorn op Texel, 8 Dec. '92. Namens Broeders en Zusters, J. DUINKER. Algemeene kennisgeving. Heden overleed plotseling mgn ge liefde Echtgenoot Wilhelmus Johaimes Cornelisse, in den ouderdom van circa 38 jaren, mij nalatende 8 kinderen, allen te jong om het smartelijk verlies te kunnen beseffen. Nieuwediep, 7 Dec. '92. Wed. W. J. CORNELISSE geb. Rijk. (Strekkende deze tot algemeene kennisgeving.) Kinderen en Behuwdkinderen betuigen hunnen innigen dank, voor de vele be wijzen van deelneming, bij het overigden van onze geliefde Moeder betoond, en bij zonder aan de HH. Dragers, voor de laatste eer, aan de overledene bewezen. Helder, 9 December 1892. Namens de Familie, M. DIJKER. Dankbetuiging. De ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank voor de vele blgken van belangstelling, betoond bg hun 25-Jarig Huwelijksfeest. Helder, 4 Dec. 1892. JAN SMIT en Echtgenoote. Vergadering van SCHUTTEVAER, op Zaterdag 17 December 1892, 's avonds 7 uur, ten huize van den hr. D. LONT. op WOENSDAG 14 DECEMBER 1892, 's avonds 8 uur, in «Tivoli". Entrée- kaarten a 10 cents, zgn tot een beperkt getal, verkrijgbaar op Dinsdagavond na 6 uur, in de bekende Depots. Personen beneden 16 jaar en Meisjes zonder geleide hebben geen toegang. ZONDAG groot vaarwel van Kadet A. WELTEVREDEN, door zijn vertrek naar de Kweekschool. Allen zgn welkom Kapt. G. R. POLMAN. De fleer en Mevrouw PINKE-CARPEN- TIER ALTING, betuigen hunnen dank voor de blgken van belangstelling, onder vonden bij de geboorte hunner Dochter. Kraamvisites worden afgewacht Maandag 12 en Dinsdag 13 December. Die te vorderen heeft van-, verschuldigd is aan-, of borg tochten heeft ten laste van Mejuffrouw FOKJE STEGGERDA, ge woond hebbende te Anna Paulowna en aldaar 30 November jl. overleden, wordt verzocht daarvan ten spoedigste opgave of betaling te doen ten kantore van den Notaris HORDIJK., te Helder. ongesteldheid heeft de Heer J. H. HOFFMAN als Agent, Afd. Helder en omstreken, der Noord-Hollandsche Le- vensverzekeriug-Maatschappg, gevestigd te Alkmaar, bedankt en is in zgn plaats aangesteld de Heer Dijkweg 47, Helder. De Directeur J. HOFSTEE JE. Alkmaar, December 1892. voor het «NIEUWS VAN DEN DAG" in den omtrek der Loodsgracht. Adres Mej. de Wed. P. C. Spoorstraat. Een fatsoenlijk man, Weduwnaar met een paar Kinderen, wenscht in kennis te komen met een Weduwe of net Burger meisje, om na wederzgdsch goedvinden een huwelgk aan te gaan. Adres met franco brieven onder motto «Welgemeend," aas het Bureau dezer Courant. zoekt eene betrekking, onverschillig van welken aardis tevens bekend met de Zeilmakerij en van uitstekende getuigen voorzien. Hoog salaris geen vereischte. Br. fr. Bureau v/d. Blad. Gevraagd een net zindelijk Dagmeisje, niet beneden 16 jaar. Adres Mej. SCHELLINGER, Weststr. 76, Eenige nette Meisjes kennen geplaatst werden, om tegen billijke conditiën grondig onderricht te worden in het N ft AIE N eo K N IP P E N. Adres Wed. P. C. SAMWEL, Boekhandel. Wegens huwelgk der tegenwoordige wordt tegen 1 Januari een fatsoenlijke Dienstbode gevraagd, van goede getuigen voorzien. Adres Me- juffrouw VAN PERSIJN, Dijkstr. 53. Oevraasd een Dienstbode voor Dagmeid, die met de wasch kan omgaan. Adres Boekh. P. SPRUIT Jr. vraagt KOST en INWONING, liefst in een gezin zonder kinderen, in den omtrek van 's Rijks werf. Adres met franco briev. onder letter O., Bureau van dit Blad. P. G., niet beneden 16 jaar, van 's mor gens 7 tot 1 uur en Vrijdag den geheelen BERKHOUT dag. Adres Co., Zuidstr. gevraagd. Adres BERKHOUT en Co. Voor een Heer z. b. b. h. h. bestaat gelegenheid voor Kost en Inwoning, aan den Helder. Adres Bureau van dit Blad. Wegens ziekte ter overname aangeboden een WATER- en VUURNERING met WATERLEIDING voor biligken prgs. Adres BERKHOUT en Co. Goed Oorijzer voor billijken prijs te koop, een 18 karaat Oorgzer. Bg P. MOOL- HUIJSEN, Kuiperstraat. t©Huur 2 BOVENKAMERS, van alle gemakken voorzien. C. POSTMA, Weststraat 92. Te üoop M8 jonge KIPPEN vao de met HAAN. Adres J. v. d. STEEN, 2e Vroonstraat. Ie leg T© nu.u.r een Winkelhuis. Adres W. H. BURGERS, Middenstraat. Aan hetzelfde adres 3 groote en 10 kleine Maladevaten te koop.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1892 | | pagina 2